{ به کدام یک از این خدمات نیاز دارید؟ }

تیم تخصصی برنامه نویسی و طراحی الکامکو به شما کمک می کند تا هر کاری که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز دارید را به بهترین شکل ممکن و بالاترین بازدهی برایتان انجام دهد و شما را در فضای اینترنت معروف کند تا فروش محصولات و خدمات تان افزایش یابد و همچنین بتوانید کاربران و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

ساخت اپلیکیشن موبایل

با توجه به گسترش روز افزون گوشی های موبایل و در دسترس بودن انواع برنامه ها ، اکثریت افراد جامعه ترجیح میدهند به جای وبسایت ها و استفاده از کامپیوتر از برنامه ها و اپلیکیشن های موبایل …

اطلاعات بیشتر »

طراحی سایت

با طراحی سایت برای کسب و کارتان می توانید حرفه ای بنظر برسید و فروش اینترنتی تان افزایش یابد. وب سایت می تواند منبعی برای ارائه محصولات و اطلاعاتتان باشد.

جزئیات بیشتر »

سئو سایت

هنگامیکه سایت شما طبق الگوریتم های گوگل طراحی شده باشد، گوگل می تواند آن را از میان هزاران سایت براحتی پیدا کند و به آن رتبه دهد و در سرچ کاربران نمایش دهد.

جزئیات بیشتر »

تولید محتوا

با تولید محتوای با کیفیت و هدف دار در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی می توانید توجه گوگل را به کسب و کارتان جلب کنید و رتبه چشمگیری از آن دریافت کنید.

جزئیات بیشتر »

{ چرا خدمات سایت الکامکو ؟ }

 • چرا ساخت اپلیکیشن موبایل را به الکامکو بسپارید؟

  امروزه فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) یا بازاریابی دیجیتال یعنی هر نوع استفاده از ابزار دیجیتال مانند وب سایت و… بدون داشتن اپلیکیشن موبایل عملا غیر ممکن است . تیم ما تا زمانیکه در اینترنت معروف شوید و درآمدتان افزایش یابد ، در کنار شماست .

 • چرا طراحی سایت را به الکامکو بسپارید؟

  طراحی سایت (Web Design) مهمترین بخش برای تبلیغ و معروف شدن کسب و کارتان در اینترنت است. ما سایت شما با توجه به اهدافی که می خواهید در فضاهای اینترنت شناخته شوید و با توجه به اصول و الگوریتم های گوگل پیاده سازی می کنم. با کمک خدمات طراحی سایت الکامکو همه کارهای وب سایت خود را بیرون سپاری کنید.

 • چرا سئو سایت را به الکامکو بسپارید؟

  سئو سایت (SEO | Search Engine Optimization) یعنی وب سایت از نظر ساختاری برای موتورهای جستجو قابل فهم باشد و گوگل بتواند سایت شما را از میان هزاران سایت براحتی پیدا کند و به آن رتبه دهد و در نهایت سایت را در سرچ کاربران نمایش دهد. با خدمات سئو سایت الکامکو ، سایت خود را در صفحات برتر گوگل ببینید .

 • چرا تولید محتوا را به الکامکو بسپارید؟

  سایت شما با تولید محتوا (content creation) با کیفیت می تواند رتبه ی چشمگیری در گوگل پیدا کند و در صفحات اول گوگل نمایش داده شود. مدیریت تولید محتوا خود را به تیم متخصص الکامکو بسپارید تا با این مطالب سئو شده (مناسب با الگوریتم های گوگل و کاربر پسند) گوگل شما را بخوبی شناسایی کند.

خدمات الکامکو
فهرست