توضیحات کلی درباره دوره آموزش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید: 

دوره طراحی اپلیکیشن های اندروید که توسط مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو برای شما دوست داران این تخصص مدرن و پولساز تهیه شده است، اگر شما هیچ پیش زمینه ای در زمینه برنامه نویسی نداشته باشید هم می توانید با دیدن این فیلم های آموزشی و پروژه هایی که در طی آموزش می سازید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و وارد بازار کار اندروید شوید و کسب درآمد کنید.

در این دوره آموزشی طراحی اپلیکیشن اندرویدی، شما طراحی اپلیکیشن موبایل را با زبان برنامه نویسی قدرتمند جاوا (Java) و در محیط اندروید استودیو (Android Studio) که یکی از بهترین ها به عنوان نرم افزار ساخت برنامه اندروید شناخته می شود را بر اساس استاندارهای گوگل یاد می گیرید و پس از اتمام دوره می توانید هر نوع اپلیکیشن اندرویدی را بسازید.

در طول مراحل ساخت نرم افزار اندروید بیش از ده ها پروژه حرفه ای و کاربردی با گفتن تمامی نکات همراه با جزئیات و ترفندها ساخته می شود که شما را از هر منبع آموزشی دیگر بی نیاز می کند.

این آموزش ها توسط برنامه نویس حرفه ای اندروید مهندس محمد آزاد (مدیریت وب سایت الکامکو، برنامه نویس ارشد اندروید، سازنده بیش از 150 اپلیکیشن حرفه ای اندروید، دارای چندین ثبت اختراع ، و … ) می باشد.

مطمئن باشید هزینه ساخت یک نرم افزار اندروید با این فیلم ها در برابر زحمتی که برای تهیه آنها شده خیلی ناچیز است و هدف ما پیشرفت شما در جامعه برنامه نویسی و راه اندازی کسب و کاری مدرن و پردرآمد است.

این صفحه را تا پایان بخوانید تا با سرفصل ها، سوالات متداول کاربران که می تواند سوالات شما هم باشد، نظرات کاربران و دیگر جزئیات این دوره آموزش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید آشنا شوید و با دیدن فیلم های رایگانی که برای ارزیابی قبل از خرید دوره گذاشتیم خریدی مطمئن داشته باشید.

راهنمای خرید دوره آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید تهیه شده توسط الکامکو: 

افرادی که این دوره را از ما خریدند معمولا قبل از خرید سوالاتی در این زمینه از ما می پرسند که در این قسمت به سوالات رایج دیگر کاربران الکامکو که ممکن است سوال شما هم باشد پاسخ می دهیم:

  • || برای یادگیری طراحی اپلیکیشن های اندرویدی باید مباحثی رو به عنوان پیش نیاز بلد باشم؟

این دوره اموزش طراحی اپلیکیشن اندرویدی از سطح مقدماتی تا پیشرفته را شامل می باشد یعنی اگر هیچ پیش زمینه ای در زمینه مراحل طراحی یک اپلیکیشن با برنامه نویسی اندروید ندارید اصلا جای نگرانی نیست چون آموزش ها از صفر به شما یاد داده می شود و فرض بر این این است که هیچی از برنامه نویسی اندروید نمی دانید پس فقط کافیه به این تخصص علاقمند باشید و انگیزه یادگیری آن را داشته باشید و در نتیجه با خرید این دوره به آن می رسید و می توانید بعدا از آن درآمدزایی داشته باشید. 

  • || چطوری می تونم این دوره رو بخرم؟ 

برای سفارش و خرید این دوره طراحی اپلیکیشن الکامکو کافیه روی دکمه زیر بزنید و دوره رو به صورت آنلاین بخرید.

  • || بعد از پرداخت وجه چطوری فایل های آموزش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید رو دریافت می کنم؟ 

  1. بعد از خرید دوره لینک فایل ها به ایمیلی که موقع ثبت نام در خرید نوشتید ارسال می شود.
  2. همچنین می توانید وارد ناحیه کاربری خودتان شوید. سپس می توانید لینک ها را بصورت جلسه ای در پروفایلی که در اختیارتان قرار می گیرد دانلود کنید.
  • || بعد از یادگیری طراحی اپلیکیشن اندروید چطوری می تونم درآمدزایی کنم؟ 

برخی از روش های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید بعد از آموزش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید با جاوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل کارمندی: کسب درآمد بعد از آموزش طراحی اپلیکیشن اندرویدی با استخدام به عنوان طراح اپلیکیشن در شرکت های برنامه نویسی به صورت کارمندی و حضوری که بیشترین درخواست را هم از بین تقاضاهایی که برای شغل برنامه نویسی اندروید می شود دارد.

مدل ایده پردازی: کسب درآمد بعد از اموزش طراحی اپلیکیشن اندروید با تولید اید ه هایی خلاقانه برای پیاده سازی کردن اپلیکیشن . در این روش شما می توانید ابتدا اپ های خلاقانه ای را طراحی و پیاده سازی کنید سپس با جذب کاربران و نصب زیاد اقدام به درآمد زایی از آن کنید و همچنین سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید بگیرید. 

مدل فری لنسری: کسب درآمد بعد از یادگیری طراحی اپلیکیشن با اندروید استودیو و جاوا با انجام دادن سفارش پروژه و انجام آن به صورت دورکاری به اینصورت که همیشه افرادی در شبکه های اجتماعی یا مثلا دیوار و پونیشا و خلاصه اینجور فضاها هستند که تقاضا برای انجام دادن پروژه اندروید خودشان را دارند و شما با دادن قیمت و توافق با آنها می توانید پروژه هایشان را بصورت دورکاری انجام دهید و مبلغ خود را به همان صورتیکه توافق کردید دریافت کنید.

مدل تبلیغاتی: کسب درآمد بعد از یادگیری طراحی اپلیکیشن اندرویدی با تبلیغات به اینصورت که یک یا چندین اپلیکیشن کاربردی و جذاب برای کاربران می سازید و برایش از طریق راه های مختلفی که بازاریابی نام دارد کاربر جذب می کنید و سپس از طریق تبلیغات درون برنامه ای که یکی از موثرترین روش های درآمدزایی از طریق برنامه نویسی موبایل است درامد کسب می کنید.

مدل برنامه فریمیوم: کسب درآمد از آموزش برنامه نویسی موبایل با مدل فریمیوم یعنی اینکه شما اپلیکیشنی جذاب و کاربرپسند با یکسری امکانات خوب با نام نسخه رایگان تولید می کنید ولی همه ویژگی های آن را رایگان در اختیارشان همین اول کار قرار نمی دهید. کم کم بعد از یک مدت که یکسری کاربر جذب کردید می توانید با اضافه کردن ویژگی های دیگر به اپ این قسمتها را پولی کنید یعنی وقتی کاربر می خواهد از این ویژگی ها استفاده کند باید پولی پرداخت کند.

مدل خدمات اشتراکی: کسب درآمد بعد از یادگیری طراحی اپلیکیشن با اندروید استودیو و جاوا با خدمات اشتراکی به اینصورت است که مثل مدل فریمیومی است ولی کاربر برای استفاده از خدمات ویژه اپلیکیشن باید اشتراک خودش را در مدت های از پیش تعیین شده شارژ کند.

مدل بازاریابی: کسب درآمد بعد از آموزش برنامه نویسی با android studio با بازاریابی برنامه / پیامک / ایمیل به اینصورت که با ارسال خبرنامه به ایمیل یا تبلیغاتی پیام کوتاه با sms، می توانید کاربران را به جایی که می خواهید از اپلیکیشنتان درامدزایی کنید هدایت کنید و در واقع آنها را از دسک تاپ و تلفن همراه به اپلیکیشن مورد نظر خودتان هدایت می کنید.

مدل تبلیغات ویدیویی: کسب درآمد بعد از آموزش طراجی اپلیکیشن اندرویدی و توانایی انجام دادن پروژه و ساختن اپ با گرفتن تبلیغات ویدیویی به اینصورت که کسی به شما تبلیغ کسب و کارش را می دهد و شما ان را در فضاهای مختلف اپلیکیشن خودتان قرار می دهید و کاربران روی آنها کلیک می کنند و شما بابت هر کلیک کاربر بر روی تبلیغات ویدیویی می توانید از صاحب آن کسب و کار هزینه دریافت کنید.

بیشتر بدانید: روش های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

  • || چرا این دوره جامع آموزش طراحی اپلیکیشن های اندرویدی را از سایت الکامکو بخرم؟ 

این دوره آموزش طراحی اپلیکیشن های اندرویدی از سطح مقدماتی شروع می شود و کاملترین موضوعات را تحت پوشش قرار می دهد و بدون هیچ پیش زمینه ای می توانید آن را یاد بگیرید.

از آنجایی که اندروید استودیو پلتفرم اصلی گوگل برای طراحی اپلیکیشن اندروید است، آموزش ها در همین راستا با جدیدترین نسخه اندروید استودیو پیاده سازی شده است.

این دوره آموزش طراحی اپلیکیشن با اندروید استودیو همواره در حال آپدیت است و جدیدترین نسخه در پنل شما در الکامکو قرار می گیرد.

این دوره کاملترین آموزش برنامه نویسی اندروید در ایران است زیرا همه سرفصل های مربوطه بصورت کامل در آن توضیح داده شده است و نیازی به خرید دوره های دیگر برای یادگیری طراحی اپلیکیشن Android ندارید.

آموزش ها به صورت پروژه محور هستند یعنی بیشتر ازینکه تئوری وارد مباحث شوید بصورت عملی وارد فاز برنامه نویسی موبایل می شوید.

در این دوره از هر گونه گزافه گویی خودداری شده است و تمامی فیلم ها تماما آموزش کامل هستند.

محتوای این دوره جامع آموزش طراحی اپلیکیشن های موبایل از کیفیت بالای تصاویر و صدا برخوردار است.

از طریق راه های ارتباطی و پشتیبانی می توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

در صورتیکه دوره را از ما خریده باشید و سپس سوالی درباره این دوره طراحی اپلیکیشن برای اندروید دارید می توانید به انجمن آموزش برنامه نویسان اندروید الکامکو مراجعه کنید و سوالتان را بپرسید و حداقل 24 ساعت منتظر بمانید تا پشتیبانی پاسخ دهد. در ضمن قبل از اینکه سوالی در انجمن ارسال کنید اول سوال دیگر کارآموزان را ببینید شاید سوال شما همان ها باشد و از پرسیدن سوالهای تکراری پرهیز کنید. 

چند جلسه از فیلم های آموزشی ساخت برنامه اندرویدی به صورت رایگان برای شما در همین صفحه در دسترس است که می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید که ابتدا از کیفیت کار مطمئن شوید سپس دوره را خریداری نمایید.

سر فصل ها بر اساس سیلابس درسی گوگل و همچنین بر اساس جدیدترین ایده ها همراه با نکات کاربردی استاد مربوطه طبقه بندی شده اند.

آموزش ها کاملا به صورت کاربردی و بازارمحور هستند و پلی برای ورود شما به بازار کار هستند.

خیلی از مواردی که سایر آموزشگاه ها به صورت جداگانه می فروشند ما همه را در همین یک دوره آموزش طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید برای شما جمع آوری کردیم تا بتوانید یک آموزش کامل را داشته باشید و با یک تیر دو نشان بزنید.

.
  • || سرفصل های این دوره

  • در حال آپدیت است

مقدمه ای برای اینکه طراحی اپلیکیشن چیست و چرا اینقدر در زندگی ما اهمیت دارد؟ 

در دنیای امروزه که همه کارها با گوشی موبایل انجام می شود باعث انقلابی در دنیای تکنولوژی بنام واژه اپلیکیشن (application) که به اختصار app نامیده می شود شده که همه روزه این کلمه را چندین بار از اطرافیانمان می شنویم و این نشاندهنده این است که اپلیکیشن ها نقش پررنگی در زندگی مدرن ما دارند.

شما روزی چند بار گوشی تان چک می کنید؟ 10بار؟ 20 بار؟ 30 بار و یا بیشتر؟

طراحی اپلیکیشن چگونه است؟

قبل از اینکه به جواب این موضوع بپردازیم باید این نکته را به شما یاد آوری کنیم که اگر دنبال این هستید که طراحی یک اپلیکیشن موبایل را خوب یاد بگیرید نباید فریب تبلیغات واهی را بخورید مثلا “با 3 مرحله اپلیکیشن بسازید” یا “طراحی اپلیکیشن موبایل در 5 دقیقه” ! چون طراحی یک اپلیکیشن خوب به راحتی این دروغ ها نیست و چنین اپلیکیشنی بدرد صاحب آن کسب و کار نمی خورد. هرچند با برنامه هایی 

مراحل طراحی اپلیکیشن

فهرست