دوره های جامع و حرفه ای آموزش گرافیک و انیمیشن از صفر تا صد

آموزش های گرافیکی که در الکامکو مشاهده می کنید با بهره گیری از گرافیست های برتر و انیماتورهای حرفه ای و با تجربه و متخصص تهیه شده اند. تدریس تمامی این دوره های آموزش گرافیک و انیمیشن به صورت پروژه محور و کاربردی هستند و در حین آموزش به نکات مهم اشاره شده است و بدور از هیچگونه گزافه گویی می باشد و بهترین استفاده از زمان آموزش شده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به بهترین کیفیت آموزشی دست یابید.

بعد از فراگیری آموزش های گرافیک و انیمیشن الکامکو می توانید براحتی وارد بازار کار شوید و کسب درآمد داشته باشید. این دوره ها طوری طراحی شده اند که تمام نیازهای بازار کار را پاسخگو می باشند و سرفصل های آنها بر اساس منابع اصلی تنظیم شده اند و همچنین نرم افزارهای استفاده شده دراین دوره ها استاندارد و به روز می باشد که با آن می توان پرسرعت ترین و با کیفیت ترین انیمیشن ها و طراحی ها را تولید کنید. { آموزشگاه آنلاین الکامکو }

لیست دوره های آموزش گرافیک و انیمیشن الکامکو

تمامی این دوره های آموزش گرافیک و انیمیشن توسط استاتید برتر در این حوزه ها تهیه شده اند که به صورت عملی و کاملا کاربردی هستند و اکنون این موقعیت برای شما پیش آمده تا بتوانید دوره های آموزش طراحی گرافیک را با قیمت بسیار مناسب تر از همه جا به صورت اینترنتی بخرید و بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود در اختیار شما قرار بگیرد و آموزش را شروع کنید. | پشتیبانی الکامکو 

توضیحات کلی دوره آموزش های گرافیکی افتر افکت

پکیج آموزش کار با افتر افکت به صورت حرفه ای، صفر تا صد و پروژه محوری (Adobe After Effects) :

پکیج آموزشی افتر افکت شامل صفر تا صد برنامه افتر افکت به همراه آموزش کامل ساخت موشن گرافیک، آموزش  ساخت انیمیشن (مانند انیمیشن دیرین دیرین)، آموزش کامل کار با کتابخانه ی افکت ها، آموزش افکت های افتر افکت، افکت های شبیه سازی، سبک دادن به افکت ها، کار با قالب های Adobe After Effects، ترکیب سازی (ترکیب قالب صفحه سبز، یک پس زمینه، چند المان انفجاری، گرد و خاک و دود  و موارد دیگر برای ساخت یک صحنه فوق العاده حرفه ای)، آموزش کار با اسکریپت ها (برای ساخت سریع انیمیشن ها)، آموزش کار با پلاگین ها (اپلیکیشن های کوچکی که درون افتر افکت نصب می شوند و ویژگی های جدیدی به نرم افزار افتر افکت اضافه می کنند)، آموزش کار با انیمیشن و مدل سازی سه بعدی، ایجاد جلوه های ویژه و… می باشد.

تمامی موضوعاتی که در در این دوره آموزش گرافیک گفته می شود به صورت ویدیویی و به همراه انواع تکنیک ها و ترفندهای افتر افکت می باشد و شما را از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز می کند.

انواع و اقسام مثال ها و پروژه ها در این کلاس آموزشی گرافیک افتر افکت به شما یاد داده خواهند شد. مباحث مختلف بصورت موضوعی دسته بندی شده و هر یک بطور کامل بررسی می شوند. این دوره شامل 180 جلسه و بیش از 90 ساعت آموزش می باشد که می توانید پس از گذراندن این دوره کاملا حرفه ای با نرم افزار افترافکت کار کنید و تمامی نیازهایتان برآورده خواهد شد.  وجه تمایز این دوره نسبت به دیگر مجموعه ها مثال های زیاد و پروژه های انجام شده کاربردی می باشد.

این دوره آموزش افتر افکت نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و برای همه افراد مناسب می باشد چون همه مفاهیم از پایه آموزش داده شده است. پس از پایان آموزش کار با افتر افکت شما عزیزان به راحتی می توانید کسب درآمد کنید.

توضیحات کلی دوره آموزش های گرافیکی پریمیر

پکیج آموزش کار با پریمیر به صورت حرفه ای، صفر تا صد و پروژه محوری (Adobe Premiere) :

پکیج آموزشی پریمیر شامل صفر تا صد برنامه ادوب پریمیر به همراه مثال های فراوان میباشد. ادوب پریمیر یکی از قدرتمندترین و حرفه ای ترین برنامه های نرم افزاری در زمینه ی ویرایش فیلم، تدوین فیلم و … است.

در این پکیج آموزشی نرم افزار قدرتمند ادوب پریمیر را از صفر تا صد به به صورت قدم به قدم با تمامی جزییات، تکنیک ها و نکات کاربردی به شما آموزش میدهیم. تمام مطالبی را که برای کار با تدوین فیلم نیاز دارید در این دوره می آموزید. در این دوره آموزشی تکنیک ها و توانایی هایی که برای کار تدوین فیلم در تمامی فیلدهای کاری مانند فیلم مجالس، فیلم های سینمایی، ساخت موزیک ویدیو و موزیک پلیر حرفه ای، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و … نیاز دارید را به صورت کاملا پروژه محور و تخصصی به شما آموزش داده ایم.

این دوره آموزش پریمیر نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و برای همه افراد مناسب می باشد چون همه مفاهیم از پایه آموزش داده شده است. پس از پایان آموزش کار با نرم افزار ادوب پریمیر شما عزیزان به راحتی می توانید جذب بازار کار شوید.

پکیج آموزش کار با فتوشاپ به صورت حرفه ای، صفر تا صد و پروژه محوری (Adobe Photoshop) :

پکیج آموزشی فتوشاپ شامل صفر تا صد برنامه ادوب فتوشاپ به همراه مثال های فراوان میباشد. ادوب فتوشاپ یکی از قدرتمندترین و حرفه ای ترین برنامه های نرم افزاری در زمینه ی ویرایش عکس و ساخت تصاویر زیبا است.

در این پکیج آموزشی نرم افزار قدرتمند ادوب فتوشاپ را از صفر تا صد به به صورت قدم به قدم با تمامی جزییات، تکنیک ها و نکات کاربردی به شما آموزش میدهیم. تمام مطالبی را که برای کار با تدوین فیلم نیاز دارید در این دوره می آموزید. در این دوره آموزشی تکنیک ها و توانایی هایی که برای کار ادیت تصویر و… که در تمامی فیلدهای کاری نیاز دارید را به صورت کاملا پروژه محور و تخصصی به شما آموزش داده ایم.

این دوره آموزش فتوشاپ نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و برای همه افراد مناسب می باشد چون همه مفاهیم از پایه آموزش داده شده است. پس از پایان آموزش کار با نرم افزار ادوب فتوشاپ شما عزیزان به راحتی می توانید جذب بازار کار شوید.

توضیحات کلی دوره آموزش های گرافیکی ایلوستریتور

پکیج آموزش کار با ایلوستریتور به صورت حرفه ای، صفر تا صد و پروژه محوری (Adobe Illustrator) :

پکیج آموزشی ایلوستریتور شامل صفر تا صد برنامه ادوب ایلوستریتور به همراه مثال های فراوان می باشد. ادوب ایلوستریتور  یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش به صورت برداری می‌باشد که کار کردن با آن مشابه کار کردن با نرم‌افزارهایی پیکسلی مانند فتوشاپ است.

در این پکیج آموزشی نرم افزار قدرتمند ادوب ایلوستریتور را از صفر تا صد به به صورت قدم به قدم با تمامی جزییات، تکنیک ها و نکات کاربردی به شما آموزش میدهیم. تمام مطالبی را که برای کار با تدوین فیلم نیاز دارید در این دوره می آموزید. در این دوره آموزشی تکنیک ها و توانایی های کار با نرم‌افزار با ابزار طراحی جهت خلق آثار برداری و افکت‌های گرافیکی به همراه قلم‌موها (Brush) و به‌علاوه افکت‌ها و فیلترهای گرافیکی و ابزار کنترل رنگ به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات ادوبی در اختیار طراحان قرار می دهد که به صورت کاملا پروژه محور و تخصصی به شما آموزش داده ایم.

این دوره آموزش ایلوستریتور نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و برای همه افراد مناسب می باشد چون همه مفاهیم از پایه آموزش داده شده است. پس از پایان آموزش کار با نرم افزار ادوب ایلوستریتور شما عزیزان به راحتی می توانید جذب بازار کار شوید.

معرفی انواع نرم افزار های گرافیکی

نرم افزارهای گرافیکی را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

 1. نرم افزارهای پیکسلی که با نامهای رستروبیت مپ نیز شناخته می شوند.
 2. نرم افزارهای برداری که به نرم افزارهای وکتور معروف می باشند.
 • پیکسل کوچکترین عنصر تشکیل دهنده تصویر است و در نرم افزارهای پیکسلی هرچه تعداد آنها بیشتر باشد تصویر با کیفیت تری خواهیم داشت.
 • معروف ترین نرم افزار پیکسلی فتوشاپ می باشد.
 • این رم افزار که بر مبنای پیکسل می باشد در رتوش و ویرایش تصاویر ، طراحی پوستر و تصویرسازی ، طراحی تبلیغاتی و هر آنچه که با عکس سروکار دارد مورد استفاده قرار می گیرد در این نوع نرم افزارها کیفیت تصاویر نقش اساسی را ایفا می کند.
 • نرم افزارهای برداری بر اساس معادلات ریاضی و برپایه نقطه خط و منحنی طراحی شده اند.
 • معروف ترین نرم افزار برداری کرل و ایلستریتور می باشد.
 • در نرم افزارهای برداری کیفیت مطرح نیست و می توان طرح را به هر اندازه دلخواه کوچک و بزرگ کرد و هیچگونه افت کیفیتی در آن مشاهده نمی شود.
 • طراحی لوگو ، ست اداری ، بسته بندی و طراحی کاراکتر و … از قابلیت های این گونه نرم افزارها می باشد.
 • از نرم افزار ایلستریتور علاوه بر طراحی تبلیغاتی می توان در طلا سازی ، طراحی پارچه و لباس ، طراحی کفش استفاده کرد.
 • همچنین ترکیب این نرم افزار با نرم افزار افترافکت می تواند در کارهای انیمیشن و موشن گرافیک استفاده کرد.

با یادگیری دوره های آموزش طراحی گرافیک و انیمیشن چه کارهایی می توانید انجام دهید؟

 •  طراحی گرافیک نشریه ای

  شامل طراحی گرافیکی تقویم، مجله، روزنامه، کتاب، سررسید

 • موشن گرافیک

  متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها بر اساس سناریو خاص

 • طراحی تبلیغاتی

   طراحی کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، فلدر، ست اداری، تراکت و…

 • طراحی گرافیک بسته بندی

  طراحی بسته بندی محصولات خدمات مربوط به کسب و کارتان

 • طراحی هویت بصری

  طراحی لوگو (نشانه) و طراحی لوگوتایپ (نوشته نوشتاری)

 • طراحی گرافیک سایت

  طراحی اسلایدر، صفحات وب، تصاویر محصولات و اجزای دیگر سایت

 • طراحی قالب شبکه های اجتماعی

  ایجاد تم یکپارچه برای استفاده در شبکه های اجتماعی

 • طراحی برای کاور

  طراحی گرافیک شامل کاور CD، کاور DVD و …

 • طراحی انواع کارت

  طراحی کارت دعوت، کارت تبریک، کارت پرسنلی، کارت پستال

اسمیت می ­گوید: طراحی، مانند همۀ رشته ­های خلاقانه، هم نیاز به یک رویکرد صنعتگرانه دارد و هم خواهان چشمان یک هنرمند است. شما باید آن قدر صبور باشید که مدام بر روی مهارت ­های خود کار کنید و چشمانتان چنان ریزبین باشد که زیبایی موجود در کوچک ­ترین اتفاقات روزمره را نیز ببینید.

هدف از آموزش گرافیک و انیمیشن چیست و چه تاثیری روی کسب و کارها می گذارد؟

با یادگیری و تسلط بر محتوای آموزش طراحی گرافیک و انیمیشن می توانید وارد بازارکار گرافیک شوید و در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شوید. همچنین می توانید به صورت فریلنسر (دورکاری) در خانه نیز کسب‌درآمد کنید.

 • پیغام، محصولات، اخبار خود را می توانید از طریق عکس، پیام، نماد، اینفوگرافیک و… در معرض نمایش بگذارید تا باعث جلب توجه مشتریان شود.
 • می توانید ارتباط دیداری خوب و تعاملی کاربرپسندانه تری با مشتریان خود داشته باشید که نتیجه آن کسب اعتماد و وفاداری بیشتر برای کسب و کار شما می باشد.
 • از طریق جان بخشیدن به عناصر گرافیکی (موشن گرافیک) می توانید جذابیت های بصری تبلیغات خود را افزایش دهید.
 • با آموزش جامع گرافیک به صورت حرفه ای می توانید هر طرحی که به ذهنتان رسید یا روی کاغذ کشیدید را به صورت دیجیتالی پیاده‌سازی کنید.

آینده طراحی گرافیک چگونه است؟

آینده طراحی گرافیک در طی چند سال آینده علاوه بر پیشرفت های سخت افزار و نرم افزار ارتقا پیدا خواهد کزد، سیستم های تجربی پیچیده تر خواهند شد و سمت ها و جایگاه های شغلی بالاتری شکل می گیرند. علاوه بر این، این طور پیش بینی شده که در چند سال آینده، ماشین های طراحی به وجود آمده و کارها و مشاغلی که طراحان به آن مشغول هستند، دیگر وجود نخواهند داشت.

در سال 2033، گرافیک بیشتر روی زمینه های پرینت سه بعدی و وب متمرکز شده و از این جهت، علاقمندان به این دو حوزه باید اصول این فعالیت ها را فرا بگیرن تا بتوانند در مشاغل مرتبط با این دو زمینه تخصص لازم را به دست آورند.

فهرست