دوره های آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین و غیرحضوری الکامکو
.

آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین چیست؟

تکنولوژی های مدرن و جدید، کم کم جایگاهشان را در زندگی انسان های امروزی پیدا کرده اند. دنیای امروز دیگر بدون استفاده از این وسایل مدرن مانند گوشی های تلفن همراه، رایانه ها و اینترنت، ممکن نیست. همه چیز به سمت مکانیزه و هوشمند تر شدن حرکت می کند و کم کم برای هر نیاز و مشکلی، یک محصول تکنولوژیک خلق شده است. اینترنت و فضای مجازی هم در این پیشرفت روز افزون بی تاثیر نیستند. تاثیری که باعث شده است که کاربران زیادی برای جست جوی کسب و کار های مختلف، خرید کردن، برقراری ارتباط، کسب دانش و یادگیری از اینترنت استفاده کنند. در روزگار کنونی اینترنت یک منبع آموزش قوی در رسانه های آموزشی و به شکل کلی قادر به ارزیابی، مطابقت و اصلاح است که با استفاده از کامپیوتر برای تمام اشخاص در هر نقطه از جهان در هر زمان است. محبوبیت استفاده از اینترنت به عنوان یک منبع اطلاعاتی و آموزشی در حال افزایش است. با افزایش سرعت و امنیت و پیشرفت فن آوری و تکنولوژی نیاز به اینترنت در زندگی روزمره افزایش می یابد.

ضرورت اموزشگاه برنامه نویسی انلاین چیست؟ 

ما در عصر فناوری زندگی می‌کنیم و رشد فناوری به هیچ وجه متوقف نمی‌شود. از آنجایی که استفاده از دستگاه های تکنولوژیکی هر سال در حال افزایش است، همیشه تقاضای زیادی برای برنامه نویسان وجود خواهد داشت. این به دلیل این واقعیت است که شرکت ها در نظر دارند افراد را در سراسر جهان استخدام کنند زیرا دستمزدهای کمتری به آنها پرداخت می کنند.

 • یادگیری کدنویسی می تواند به کسب درآمد بیشتر کمک کند. در بازار کار امروزی، کارفرمایان دائماً به دنبال کارمندانی با مهارت های کدنویسی هستند. حتی اگر شغل شما به نوشتن کد نیاز نداشته باشد، توانایی درک و کار با کد به شما در بسیاری از نقش‌های مجاور مزیت می‌دهد. ضرورت اموزشگاه برنامه نویسی انلاین این است که به شما در درامدزایی بیشتر کمک خواهد کرد.
 • امکانات بی حد و حصر یکی دیگر از آموزشگاه برنامه نویسی انلاین است. یادگیری کدنویسی دنیایی از امکانات هیجان انگیز را در اختیار شما قرار می دهد، چه تصمیم به یادگیری توسعه وب، توسعه بازی یا توسعه اندروید داشته باشید. هنگامی که اصول اولیه را یاد گرفتید، می توانید بازی های ویدئویی، وب سایت ها، برنامه های دسکتاپ و برنامه های موبایل بسازید. می توانید اسکراپرهایی ایجاد کنید که از طریق محتوای وب می گردند و داده ها را جمع آوری می کنند. شما می توانید نرم افزار تجسم بسازید که می تواند حجم زیادی از اطلاعات غیرقابل دسترس را بگیرد و به شیوه ای واضح ارائه کند. آیا می خواهید یک هوش مصنوعی شیطانی مجهز به یادگیری ماشین بسازید، بشریت را به بردگی بکشید و در نهایت جهان شناخته شده را تسخیر کنید؟ چرا که نه؟ شما هم می توانید این کار را انجام دهید.
 • ضرورت آموزشگاه برنامه نویسی انلاین  این است که به شما در بهره وری و مهارت های جدید  کمک خواهد کرد. یادگیری برنامه نویسی فراتر از یادگیری کدنویسی است. این در واقع یادگیری تفکر تحلیلی، شکستن مشکلات، طراحی راه حل ها و بسیاری از چیزهای دیگر است. برای مثال، اگر با دیگران در پروژه ای کار می کنید، مهارت های مشارکتی را یاد خواهید گرفت. اگر در حال ساختن یک نرم‌افزار پیچیده یا برنامه کامپیوتری هستید که می‌خواهید برای دیگران ارسال کنید، مهارت‌های ارتباطی را یاد خواهید گرفت، زیرا باید مطمئن شوید که آن را تا حد امکان مستندسازی کرده‌اید. یادگیری کدنویسی فقط قرار دادن کلمات بر روی صفحه نمایش به ترتیب خاصی نیست. این در مورد تغییر طرز فکر شما در مورد چیزها است. و این نوع شایستگی ها در هر زمینه ای از زندگی مدرن ارزشمند هستند.

 • ضرورت شرکت در دوره های اموزشگاه برنامه نویسی انلاین این است که به شما کمک می کند تا فریلنسری کار کنید. اگر می خواهید برای خودتان کار کنید، مشتریان خود را انتخاب کنید و حتی تصمیم بگیرید چه زمانی از رختخواب بلند شوید، این مدل کارکردن ممکن است برای شما مناسب باشد. سایت های مختلفی در وب وجود دارد که به این سبک زندگی کمک می کند، مانند Upwork، Codementor و Freelancer. اگر نمی‌خواهید از یکی از این سایت‌ها استفاده کنید، می‌توانید با مشتریان خود تماس بگیرید و روابط و ارتباطاتی را در صنعت ایجاد کنید. بسیاری از شرکت‌های بزرگ فناوری از این طریق برای خودشان کار می کنند.
 • برخلاف تصور رایج، برای برنامه نویسی نیازی به مدرک در رشته علوم کامپیوتر ندارید. الزامات بسیار کمی برای شروع وجود دارد. فقط یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت با این دو مورد، می توانید در کمترین زمان شروع به یادگیری و شرکت در دوره های آنلاین کنید. علاوه بر این، بسیاری از منابع برنامه نویسی رایگان وجود دارند که با مشکلات تمرینی همراه هستند. ضرورت  شرکت در دوره ای آموزشگاه برنامه نویسی انلاین اینجاست که اهمیت می یابد.

یادگیری دوره ها در آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر طول می کشد؟ 

در صورتیکه بفکر راه اندازی یک شغل اینترنتی مدرن در زمینه فناوری اطلاعات هستید، برنامه نویسی بهترین و درآمدزاترین شغل برای شماست. در صورتیکه بتازگی بفکر آموزش و یادگیری این رشته پرطرفدار شده اید، حتما در ذهن خود با این سوال که یادگیری دوره ها در آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر طول می کشد مواجه شده اید!

برای پاسخ به این سوال که یادگیری دوره ها در آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر طول می کشد دنبال عدد ثابتی نباشید. پس بجای اینکه تایم ثباتی برای اینکار بگذاریم بیاید پارامترهایی را با هم بررسی کنیم تا به یک نتیجه در مورد اینکه اموزش برنامه نویسی آنلاین چقدر زمان میبرد برسیم!

پارامترهایی که مشخص می کنند یاد گیری بعد از خرید دوره های آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر زمان می برد؟ 

 1. زبان برنامه نویسی: اینکه شما چه زبان برنامه نویسی را برای شروع انتخاب می کنید یکی از پارمترهای مهم در تایم برنامه نویسی دارد. برخی از زبان های برنامه نویسی آسانتر و برخی پیچیده تر هستند در نتیجه اینکه شما چه زبانی را برای شروع انتخاب می کنید در پاسخ به این سوال که “یادگیری بعد از خرید دوره ها از آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر طول می کشد” دارد.
 2. پیش زمینه قبلی داشتن در زمینه : در صورتیکه در دوران دانشگاه یا مدارس دوره های در زمینه های برنامه نویسی گذارنده باشید، می تواند کمک نسبتا خوبی به شما در یادگیری زبان های جدید و مدرن کند. و این باعث می شود زمان یادگیری برنامه نویسی کاهش یابد.
 3. منبع آموزشی: اینکه از چه منبع آموزشی برای آموزش استفاده خواهید کرد پارامتر مهمی در کاهش زمان یادگیری برنامه نویسی است. در انتخاب منبع آموزشی دقت کنید. همیشه منبع آموزشی با سطحی انتخاب کنید که مناسب شما است. اگر یک تازه کار هستید، مطمئن شوید منبع آموزشی شما مباحث را از پایه آموزش می دهد. همینطور مطمئن شوید مدرس روشی شیوا و بیانی ساده داشته باشد. بهترین روش این است که ویدیوهای رایگان دوره مورد نظر را در صورت امکان مشاهده کنید.
 4. ضریب هوشی و سرعت یادگیری: چه در زمینه برنامه نویسی و چه در زمینه های دیگر هوش فرد حرف اول را در یادگیری می زند. طبیعی است که هر چقدر هوش شما بیشتر باشد و ضریب هوشی بالاتری داشته باشید، زمان یادگیری برنامه نویسی کاهش پیدا می کند. ولی به این معنی نیست که یادگیری برنامه نویسی ضریب هوشی بالا می خواهد.در نتیجه این موضوع هم می تواند یکی از پارمترهایی برای پاسخ به این سوال که آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقد طول می کشد باشد.
 5. زبان انگلیسی: اگر در حد خواندن سواد زبان انگلیسی دارید، می توانید سریعتر مشکلات برنامه نویسی را پیدا کنید. به دو دلیل، دلیل اول اینکه محیط های برنامه نویسی، خطاهای پیش آمده را به زبان انگلیسی به شما نمایش می دهد. دلیل دوم این است که شما وقتی با خطایی مواجه می شوید، می توانید آنرا خیلی سریع در سایت هایی مثل stackoverflow.com جستجو کنید. اگر با این سایت آشنایی ندارید، باید بدانید بعد از گوگل، این سایت مثل یک معلم دلسوز در کنار شما خواهد بود. نه فقط موقع یادگیری، بلکه حتی زمانی که متخصص می شوید…اگر از زبان انگلیسی چیزی نمی دانید، احتمالا کمی بیشتر از حد معمول اذیت می شوید. پس اگر تصمیمتان برای یادگیری برنامه نویسی به صورت حرفه ای جدی است، حتما و حتما یادگیری زبان انگلیسی را در برنامه تان قرار دهید.
 6. تمرین و تکرار: اینکه در روز چدر می خواهید برای یادگیری برنامه نویسی وقت بگذارید یکی از پارمترها مهم در یادگیری برنامه نویسی است. در نتیجه هر چقدر وقت بیشتری بگذارید تسلط شما بیشتر می شود. ممکن است اوایل کمی وقت بگیرد ولی در عوض حرفه ای تر خواهید شد و مسائل را زودتر حل خواهید کرد.

در نتیجه هر کدام از موارد بالا تعیین کننده این است که یادگیری دوره ها در آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری چقدر طول می کشد!

مزایای شرکت در دوره های اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی چیست؟

آموزش مجازی که ترجمه واژه Virtual Learnin است گاه با نام آموزش الکترونیکی E-Learning نیز شناخته می شود و به معنی آموزشی است که در آن بخش اصلی آموزش به صورت مجازی و با استفاده از رایانه صورت می پذیرد و استاد و دانشجو به صورت فیزیکی با هم ارتباط ندارند و محتوای آموزشی با استفاده از روش های الکترونیکی و با تولید محتوای الکترونیکی به دانشجو منتقل میشود به همین دلیل این آموزش ها تنها محدود به صفحات وب نیستند و با ارائه مباحث و دروس به شکل مجموعه تصاویر و یا ویدئو های آموزشی, فایل های صوتی, ارتباط با استاد بصورت آنلاین و معرفی برخی از صفحات وب مربوط به بحث, تنوع بیشتری به محیط یادگیری می دهند

 • با دوره های اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی می توانید ساعت و زمانبندی شروع و پایان کلاسها را با مدرس خود بصورت اختصاصی تنظیم کنید.
 • با دوره های اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی همیشه جزوه ها را دارید و در هر زمان و هر ساعتی که خواستید می توانید از انها استفاده کنید.
 • هر زمان و هر جا که هستید می توانید در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی ثبت نام و کلاس برنامه نویسی خود را برگزار کنید.
 • با یادگیری کلاس های اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی می توانید همزمان هم کار کنید و کسب درامد داشته باشید و موقعیت شغلی خود را حفظ کنید و هم در حال یادگیری باشید.
 • شهریه اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی معمولا خیلی کمتر از رفتن به کلاسهای حضوری است. چون هزینه های اضافی به دلیل مبلغی که برای اجاره آموزشگاه و هزینه های جانبی آن وجود ندارد و برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.
 • با شرکت در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی تنوع در دریافت پاسخ سوالات وجود دارد و می توانید پاسخ سوالات خود را نیز در انجمن های برنامه نویسی، تالار گفتگو و این مدل فضاهایی که در داخل سایت فروشگاه برنامه نویسی آنلاین و یا خارج از آن وجود دارد مطرح کنید و پاسخ های متنوع تری را از متخصصانی که در جاهای مختلف هستند و مختص شهر شما نیستند دریافت نمایید.
 • اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی سرعت شما را در یادگیری افزایش می دهند. این یک واقعیت شناخته شده است که افراد مختلف به روش های مختلف و با سرعت های مختلف یاد می گیرند ولی با داشتن فیلم های آموزشی که همیشه در دسترس شما هستند، می توانید از حداکثر وقت خود برای یادگیری استفاده کنید و خودتان را محدود به تایم مشخصی که برای کلاس های حضوری تعیین شده نکنید! در واقع می توانید هر روز به اندازه ای که می خواهید مطالعه کنید.
 • با شرکت در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی می توانید جواب سوالات خود را سریعتر دریافت کنید. یعنی اگر بعد از دیدن فیلم های اموزشی سوالی دارید می توانید آن را از طریق پشتیبانی آموزشگاه برنامه نویسی آنلاینی که در آن دوره ای خریدید یا آموزشی دیدید آن را مطرح کنید و بپرسید. روند پاسخگویی در این روش ها معمولا سریع است.
 • نوشتن کد های برنامه نویسی بسیار لذت بخش هست. حتی اگر کد برنامه نویسی ساده ای باشد. به خصوص که برنامه نویس چند بار در نوشتن کد های برنامه نویسی شکست بخورد و کدش کار نکند. زمانی که موفق به نوشتن صحیح آنها شوید، بسیار حس خوبی پیدا می کنید. با شرکت در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی می توانید کدنویسی را برای خود بارها و بارها در کنار استاد به صورت انلاین یا افلاین برای خودتان تمرین کنید.
 • با شرکت در آموزشگاه برنامه نویسی انلاین می توانید مدرس را به صورت انلاین به خانه خود یا هر جا که هستید بیاورید.
 • با شرکت در آموزشگاه برنامه نویسی انلاین دیگر نگران دیر رسیدن به کلاس نیستید فقط کافی است اینترنت خود را روشن کنید و سریع وارد کلاس انلاین خود شوید.
 • با شرکت در آموزشگاه برنامه نویسی انلاین در صورتیکه بعد از هر جلسه سوالی داشتید می توانید سریع آن را در اینترنت جستجو کنید.
 • آموزشگاه برنامه نویسی انلاین به شما کمک می کنند تا پارتنرهای خوب برای تمرین در فضاهای مجازی پیدا کنید.
 • محدودیتی برای شرکت در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی و تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد و هر پکیج برنامه نویسی می تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد.
 • و…

مزیت آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی نسبت به کلاس های برنامه نویسی حضوری: 

در سراسر جهان، مؤسسات آموزشی به دنبال پلتفرم‌های یادگیری آنلاین برای ادامه روند آموزش هستند. اکنون یک مفهوم دگرگون شده از آموزش با یادگیری آنلاین در هسته این تحول است. امروزه یادگیری دیجیتال به عنوان یک منبع ضروری برای مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان پدیدار شده است. برای بسیاری از مؤسسات آموزشی، این یک روش آموزشی کاملاً جدید است که مجبور شده اند آن را اتخاذ کنند. یادگیری آنلاین در حال حاضر نه تنها برای یادگیری دانشگاهیان بلکه به یادگیری فعالیت های فوق برنامه برای دانش آموزان نیز گسترش می یابد. در ماه های اخیر، تقاضا برای شرکت در دوره های آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی به طور قابل توجهی افزایش یافته است و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مانند بسیاری از روش‌های آموزشی، یادگیری آنلاین نیز دارای مجموعه‌ای از نکات مثبتی است که می خواهیم آنها را با هم بررسی کنیم: 

۱. از مزایای آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی نسبت به کلاسهای حضوری “کارایی” است:  

در آموزشگاه های برنامه نویسی اینترنتی، آموزش آنلاین می تواند بصورت ویدئو، پی دی اف، پادکست باشد و معلمان می توانند از همه این ابزارها به عنوان بخشی از طرح درس خود استفاده کنند.

۲. از مزایای آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی نسبت به کلاسهای حضوری “دسترسی از هر مکانی” است:   

یکی دیگر از برتری های آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی این است که شما می توانید از هر مکانی که دوست دارید در کلاسها شرکت کنید. علاوه بر این، سخنرانی های آنلاین را می توان ضبط، بایگانی و برای مراجعات بعدی به اشتراک گذاشت. این به شما اجازه می دهد تا در زمانی که راحت هستید به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

۳. از مزایای آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی نسبت به کلاسهای حضوری “مقرون به صرفه بودن” است:    

یکی دیگر از مزایای یادگیری آنلاین کاهش هزینه های مالی است. آموزش آنلاین در مقایسه با یادگیری فیزیکی بسیار مقرون به صرفه تر است. این به این دلیل است که آموزش آنلاین هزینه های حمل و نقل، غذا، و مهمتر از همه، املاک و مستغلات را حذف می کند. علاوه بر این، تمام دوره ها یا مواد آموزشی به صورت آنلاین در دسترس هستند، بنابراین یک محیط آموزشی بدون کاغذ ایجاد می شود که مقرون به صرفه تر است، در حالی که برای محیط زیست نیز مفید است.

۴. از مزایای آموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی نسبت به کلاسهای حضوری “استفاده از انواع سبک های یادگیری” است:    

هر کدام از شما مسیر یادگیری متفاوت و سبک یادگیری متفاوتی دارید. برخی از شما با دیدن فیلم های آموزشی بیشتر یاد می گیرید، در حالی که بعضی از شما ترجیح می دهید از طریق فایل های صوتی یاد بگیرید. به طور مشابه، برخی از شما در کلاس های گروهی درس پیشرفت می‌کنید و بعضی ها انفرادی هستید که توسط اینکه هم گروهی داشته باشید حواستان پرت می‌شود.  سیستم اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی، با طیف وسیعی از گزینه ها و منابع، می تواند به طرق مختلف شخصی سازی شود. این بهترین راه برای ایجاد یک محیط آموزشی کامل و متناسب با نیازهای شما است.

۵. دوره های اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی به شما مهارت های دنیای واقعی را نشان می دهند: 

پس از اتمام  هر دوره در اموزشگاه برنامه نویسی اینترنتی، می توانید برای بازار کار اماده شوید و مهارت های فنی را در رزومه خود بگنجانید. این به شما کمک می کند تا بتوانید به‌صورت آنلاین شغل پیدا کنید.

چرا آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین الکامکو  را برای خرید دوره های اموزش برنامه نویسی پیشنهاد می کنیم؟ 

 1. تمامی دوره های آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین الکامکو بصورت پروزه محور و یا مهارت محور هستند و شما با خرید انها نیاز به دوره های دیگر یا دوره های تکمیلی نخواهید داشت.
 2. تمامی دوره ها در پروژه های واقعی در آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین Elecomco پیاده سازی و اجرا می شوند.
 3. اینکه بخواهید در دوره های اموزشگاه برنامه نویسی آنلاین الکامکو شرکت کنید و بعد از آن بیکار باشید و جایی بصورت حضوری استخدام نشوید و یا نتوانید بصورت دوکاری پروژه بگیرید غیر ممکن است مگر اینکه کم کاری از خودتان بوده باشد!
 4. دوره های اموزشگاه برنامه نویسی آنلاین Elecomco همه چیز از صفر تا صد به شما آموزش داده می شود و دوره ها دارای سرفصل های کامل هستند.
 5. همه دوره های اموزشگاه برنامه نویسی انلاین الکامکو بصورت فیلم هستند و بعد از پرداخت براحتی می توانید آنها را دانلود کرده و در کامپیوتر، موبایل و یا تبلت خود مشاهده کنید.
 6. در صورتیکه بعد از دیدن فیلم های اموزشی اموزشگاه برنامه نویسی انلاین Elecomco دچار اشکال شدید می توانید از سیستم تیکتینگ ما استفاده کنید. در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود .
 7. چون دوره های آموزشگاه برنامه نویسی انلاین الکامکو همانطور که از اسمش مشخص است انلاین و غیر حضوری هستند، شما با پرداخت فقط یکبار هزینه به کلی آموزش با قیمتی کمتر از کلاس حضوری دسترسی دائمی خواهید داشت.
 8. با آموزشگاه برنامه نویسی انلاین Elecomco از هزینه های رفت و امد به کلاس های حضوری و حذف خیلی از هزینه ها برخوردار خواهید شد.
 9. دوره های آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری هدفمند و بر اساس استاندارهایی طراحی شده اند و کامل هستند و از هر گونه اضافه گویی خودداری شده است.
 10. هدف ما از ارائه و ضبط دوره های آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری الکامکو آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی شماست.
 11. قبل از خرید آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین غیر حضوری می توانید از سرویس مشاوره رایگان ما استفاده کنید، تا این دوره آموزشی را با خیالی آسوده و مطمئن دریافت نمایید.
 12. در دوره های  آموزشگاه برنامه نویسی آنلاین الکامکو از آخرین تکنولوژی ها استفاده شده است.

لیست دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو

در این صفحه لیست دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو را مشاهده می کنید: 

دوره های جاوا و اندروید شامل موارد زیر می باشد: 

 1. آموزش ساخت نرم افزار اندروید 
 2. آموزش اندروید استودیو
 3. آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید
 4. آموزش ساخت اپلیکیشن فیلم 
 5. اموزش ui و ux اندروید
 6. دوره متخصص برنامه نویسی اندروید
 7. آموزش ساخت بازی در اندروید استودیو
 8. دوره اندروید پلاس
 9. پرداخت درون برنامه کافه بازار
 10. معماری MVVM در اندروید
 11. آموزش معماری mvp با rxjava در اندروید
 12. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین مشابه اسنپ

دروه های کاتلین شامل موارد زیر است: 

 1. دوره جامع آموزش کاتلین پروژه محور
 2. دوره ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با کاتلین با معماری mvvm

دوره های برنامه نویسی با فلاتر شامل موارد زیر است: 

 1. دوره متخصص آموزش فلاتر پروژه محور
 2. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین با فلاتر

دوره های برنامه نویسی وب شامل موارد زیر است:

 1. دوره متخصص آموزش Asp.Net Core مهارت محور
 2. دوره متخصص آموزش لاراول (Laravel) مهارت محور
 3. آموزش صفر تا صد ASP.Net Core + ساخت فروشگاه اینترنتی
 4. دوره متخصص وردپرس
 5. دوره متخصص PHP
 6. آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با لاراول با پنل چند فروشندگی
 7. آموزش ساخت آزمون گیر آنلاین با ASP.NET Core
 8. آموزش ساخت اتوماسیون اداری حرفه ای با ASP.NET Core
 9. آموزش صفر تا صد جاوا اسکریپت
 10. دوره متخصص طراحی وب

دوره های متخصص

دوره های مایکروسافت

مقالات برنامه نویسی ما را دنیال کنید که شامل موارد زیر هستند:

مقالات برنامه نویسی موبایل، مقالات برنامه نویسی اندروید، مقالات اندروید استودیو، مقالات کاتلین، مقالات فلاتر، مقالات برنامه نویسی وب، مقالات سی شارپ، مقالات دات نت ، مقالات Asp.net core، مقالات لاراول ما را دنبال کنید.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات