سئو سایت چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

سئو و بهینه سازی سایت (SEO | Search Engine Optimization | بهینه سازی موتورهای جستجو) یعنی وب سایت از نظر ساختاری و محتوایی برای موتورهای جستجو مانند گوگل مشخص و قابل درک باشد و گوگل به راحتی این امکان را داشته باشد که سایت شما را از بین هزاران سایت دیگر پیدا کرده و به آن رتبه و امتیاز بدهد و در آخر سایت را در جستجوی کاربران نشان دهد . نتیجه این بالارفتن رتبه ، ورود و افزایش کاربران و بازدید کنندگان به سایت شما میباشد . در نهایت همین کاربران تبدیل به مشتری میشوند و وب سایت شما به هدف اصلی خود میرسد و کسب و کار شما رونق پیدا می کند.

انجام درست و دقیق سئو و بهینه سازی سایت ، بازدیدکنندگان سایت شما را بالا میبرد .سایت هایی که اصول و قوانین SEO را رعایت می‌کنند ، طبیعتا در جذب و بالا رفتن تعداد مشتریان موفق تر هستند . به وسیله سئو سایت ، ساختار و چهارچوب صفحات سایت توسط موتورهای جستجو به راحتی خوانده می شود . با سئو و بهینه سازی سایت ، می توانید فروش محصولات فروشگاه خود را بالا ببرید . اگر سایت شما مطابق با اصول SEO نباشد موتورهای جستجو نمی توانند سایت شما را پیدا کنند . با سئو سایت ، وب سایت شما در اولین صفحات نتایج جستجوی کاربران نمایش داده خواهد شد.با سئو و بهینه سازی سایت ، در واقع کاری انجام میدهید که در نتیجه جستجوی کاربران قرار میگیرید . با سئو سایت ، می توانید ارزش سایت خود را از بین سایت های رقبا بالاتر ببرید .

سئو سایت

سئو و بهینه سازی که برای سایت شما انجام می شود ویژگی های زیر را دارد:

بررسی سئو و مشخص کردن کلمات کلیدی

با توجه به نوع کسب و کار شما ، کلمات کلیدی که روی رتبه سایت شما اثر گذار است طی فرایندهایی تجزیه ، تحلیل و استخراج می شود و کلمات کلیدی نهایی باتوجه به هدف سایت شما طی مشورت با شما نهایی شده و کار کردن روی آنها شروع می شود.

استراتژی تولید محتوا

تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی سایت و زمانبندی که برای گرفتن نتیجه در نظر گرفته شده است انجام میشود . سپس محتوای سئو شده در وبسایت شما قرار میگیرد .

رعایت اصول سئو خارجی

وبسایت شما بر طبق مجموعه ای از فعالیتهایی که سبب می شود تا کاربران و کلیک هایی از خارج سایت به داخل سایت شما آورده شود و به آن سئو خارجی وب سایت (Off-Page SEO) گفته می شود ، کامل پیاده سازی میگردد .

رعایت اصول سئو داخلی

وبسایت شما طبق یکسری  فعالیتها که روی اجزای داخلی سایت تاثیر گذار است و به آن سئو داخلی وب سایت (On-Page SEO) می گویند بهینه سازی می شود. مانند بهینه سازی محتوا، لینک دهی داخلی و… . که شامل برنامه نویسی استاندارد و اعمال سئو داخلی روی کل وبسایت شما میباشد .

رعایت موارد مرتبط با ایجاد لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی سایت شما بر اساس معیارهایی که برای گوگل حائز اهمیت میباشد ، انجام میشود که این مسئله در ایندکس کردن سایت شما و نمایش لینک ها در جستجوی کاربران بسیار تاثیر گذار است.

پیاده سازی اصول سئو با روش های استاندارد

همه کارهایی که روی وبسایت شما انجام میشود ، در راستای استانداردهای گوگل و بر اساس اصول و قوانین کلاه سفید (SEO White Hat) پیاده سازی میگردد . اگر وبسایت شما بر اساس اصول سئو کلاه سیاه پیاده سازی شود ، از طرف گوگل نمره منفی گرفته و اسپم خواهید شد .

بهینه کردن حجم و سرعت وبسایت

انجام بهینه سازی حجم و سرعت سایت که تاثیر مستقیم روی سئو دارد ، بر روی وبسایت شما به صورت هدفمند انجام میشود که طبیعتا باعث بالا رفتن رنکینگ سئو وبسایت و افزایش بازدید سایت شما میشود.

وضعیت کلمات کلیدی و ردیابی رتبه ها

رتبه ها و تجزیه و تحلیل وضعیت کلمات کلیدی سایت شما به صورت پیوسته و مداوم ردیابی می شود و با وضعیت رقبای شما مقایسه میگردد .

تعرفه سئو سایت

با توجه به نوع کسب و کار خود میتوانید یکی از پکیج های زیر را سفارش دهید. اگر نمیدانید کدام پکیج مناسب کسب و کار شما میباشد و نیاز به مشاوره و راهنمایی رایگان دارید ، می توانید با شماره 09197139723 تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ یا تلگرام به همین شماره، پیام خود را ارسال نمایید تا مشاوره و راهنمایی شوید. | راه های ارتباطی

سئو داخلی

اعلام قیمت بعد از بررسی سایت شما

بهینه سازی کدهای HTML

بهینه سازی کدهای CSS

بهینه سازی کدهای JavaScript

لینک دهی داخلی کل سایت طبق استانداردهای گوگل

برنامه نویسی سئو برای کل سایت

اپتیمایز کردن کلیه عکس های سایت

ایندکس کردن سایت در گوگل

تنظیمات کامل سرچ کنسول گوگل

کلیه قعالیتهای مربوط به سئو داخلی

انجام عملیات لازم برای آماده شدن سایت برای سئو خارجی در آینده

و سایر کارهایی که برای ظاهر شدن سایت شما در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل نیاز میباشد

0
زمان نمایش نتیجه (بین ۲ الی ۴ ماه)

سئو خارجی با رقابت متوسط و بالا کلمات کلیدی

اعلام قیمت بعد از بررسی کلمات کلیدی شما

بررسی سئو داخلی سایت

گرفتن ایرادات مربوط به سئو داخلی

حرید بک لینک های مرتبط با وبسایت و کلمات کلیدی شما

فعالیت در انجمن ها و شبکه های اجتماعی

فعالیتهای مربوط به سئو خارجی

تنظیم کلمات کلیدی

یررسی وضعیت سئو وبسایت های رقبا

لینک بیلدینگ

پیاده سازی استانداردهای گوگل روی وبسایت شما

ریپورتاژ آگهی و تبلیغات

و سایر فعالیتهایی که برای ظاهر شدن سایت شما در صفحات اول گوگل نیاز است.

0
زمان نمایش نتیجه (بین ۶ الی 12 ماه)

سئو سایت چه مراحلی دارد؟

 • مرحله اول : تجزیه و تحلیل سایت مشتری و رقبا

  در این مرحله مواردی از قبیل رتبه سایت، چگالی و تراکم کلمات کلیدی ، وضعیت دامنه ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و سایر موارد مربوطه تجزیه و تحلیل می شود و همچنین رقبای سایت بررسی و پیدا می شوند.

 • مرحله دوم : مشخص کردن استراتژی مناسب

  با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده در مرحله قبل ، برنامه ریزی برای سئو سایت انجام شده و وضعیت کار و وظاسف تیم تا انتهای پروژه مشخص میگردد .

 • مرحله سوم : بهسنه کردن کدنویسی وبسایت برای موتورهای جستجو و برنامه نویسی

  عملیات اصلی سئو در این مرحله انجام میشود تا سایت در موتورهای جستجو ابندکس شود و آنها به راحتی سایت را پیدا کرده و در آخر سایت در جستجوی کاربران نمایش داده شود .

 • مرحله چهارم : عملیات بک لینک ، ریپورتاژ آگهی و غیره

  بعد از تولید محتوا به اندازه کافی در وبسایت و همچنین عملیات بهینه کردن تمام اجزای وبسایت ، سایت انجام شد، عملیات بک لینک ، ریپورتاژ آگهی و سایر موارد لازم با توجه به نوع سایت شما شروع میشود .

 • مرحله پنجم : کلمات کلیدی

  در این مرحله مرتبا کلمات کلیدی چک شده و اصلاحات لازم انجام میپذیرد . مجددا سایت های رقبا نیز بررسی گردیده و استراتژی های مورد نیز پیاده سازی میشوند .

 • مرحله ششم : پشتیبانی ، مدیریت ، نگهداری

  سئو و بهینه سازی سایت به این صورت نمیباشد که یکبار برای همیشه انجام شود و طی یک زمانبندی باید مرتبا انجام شود ، بر اساس یک برنامه ریزی مشخص و درازمدت سایت باید آپدیت شده تا رتبه آن برای همیشه حفظ شود.

خدمات دیگری که در این سایت به شما ارائه می شود:

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی:
فهرست