درباره الکامکو | وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید

الکامکو یکی از آموزشگاه های مجازی موفق در زمینه آموزش برنامه نویسی اندروید استودیو ( آموزشگاه آنلاین الکامکو به مدیریت مهندس محمد آزاد) و طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران می باشد که به فروش دوره های آموزشی برنامه نویسی اندروید نیز می پردازد. در تولید فیلم های آموزشی، از متخصصین برجسته ایرانی و همچنین مهندسان ایرانی مقیم آمریکا با سالها سابقه کار در کمپانی های بزرگی همچون گوگل ، بورلند و … استفاده کردیم. رسالت اصلی ما در وبسایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو ، تولید محتوای آموزشی به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی است .

دوستان عزیز بعد از اتمام دوره ها بلافاصله جذب بازار کار می شوند.

دوره های آموزشی الکامکو - دوره آموزش برنامه نویسی اندروید - دوره آموزش وبمستر - دوره آموزش وردپرس - دوره آموزش مولتی مدیا - سورس کد اندروید - فروش دیتابیس در اندروید

چرا آموزش آنلاین اندروید الکامکو؟

وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو ، آموزش برنامه نویسی اندروید را از صفر تا صد به شما آموزش می دهد و علاوه بر این آموزش ها، می توانید دوره های آموزشی پروژه محور ساخت اپلیکیشن موبایل را از سایت دریافت کنید. برخی از این دوره ها عبارتند از دوره ساخت اپلیکیشن های تاکسی یاب آنلاین مثل اسنپ و تپسی ، ساخت اپلیکیشن های فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا و هر دوره ای رو که نیاز بازار کار باشد و بتوانید با آن کسب درآمد کنید را با استفاده از اساتید مجرب و با تجربه و با روشی آسان به شما آموزش داده می شود.

آموزش آنلاین اندروید در وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو ، از جدیدترین تکنولوژی های روز برای آموزش به شما کاربران گرامی استفاده می کند و این دوره های آموزشی الکامکو مرتبا آپدیت می شوند و شما تنها با یکبار خرید، برای همیشه آپدیت های رایگان را دریافت می کنید.

چشم انداز و هدف ما این است تا بتوانیم این آموزش های کاربردی و پروژه محور را به افراد زیادی که به برنامه نویسی اندروید علاقه دارند ولی وقت رفتن به کلاس های حضوری را ندارند و نمی توانند هزینه های زیادی را برای یادگیری خرج کنند برسانیم. ناگفته نماند خیلی از مطالب آموزشی در صفحه مقالات آموزشی الکامکو به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

راه های کسب درآمد بعد از یادگیری برنامه نویسی اندروید

  • استخدام در شرکتهای ایرانی و خارجی با توجه به کمبود نیروی شدید متخصص اندروید
  • انتشار اپ های رایگان و کسب درآمد از راه تبلیغات
  • انتشار اپ های پولی و یا پرداخت درون برنامه در مارکت های ایرانی و خارجی
  • ساخت ایده خلاقانه و فروش آن به میلیون ها نفر
  • راه اندازی استارت آپ
  • و…..

چرا آموزش آنلاین اندروید در الکامکو؟

آقای مهندس محمد آزاد مدیریت وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو فارغ التحصیل کارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه شیراز، دارای مدرک رسمی دولوپر اندروید گوگل ، برنامه نویس ارشد اندروید استودیو ، سازنده بیش از ۱۵۰ اپلیکیشن حرفه ای اندروید ، دارای چندین ثبت اختراع ، و … می باشد.

برای ارتباط با مهندس محمد آزاد می توانید از طریق صفحه تماس با الکامکو در ارتباط باشید

محمد آزاد مدیریت وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو

برخی از گواهینامه های ثبت اختراع مهندس محمد آزاد

محمد آزاد مدیریت وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو - آموزش آنلاین اندروید - آموزش اندروید استودیو 1
محمد آزاد مدیریت وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو - آموزش آنلاین اندروید - آموزش اندروید استودیو 2
محمد آزاد مدیریت وب سایت تخصصی برنامه نویسی اندروید الکامکو - آموزش آنلاین اندروید - آموزش اندروید استودیو 3
فهرست