لیست دوره های وب | الکامکو

توسعه وب چیست؟

هر ابزار یا دانشی که بتوان از آن برای تهیه وب سایت های حرفه ای استفاده کرد توسعه وب نامیده می شود. سمت کدنویسی و برنامه نویسی وبسایت با طراحی وب سایت متفاوت است. این شامل همه چیز است، از یک صفحه ساده متن HTML گرفته تا برنامه های کاربردی پیچیده و غنی که برای دسترسی از دستگاه های مختلف متصل به اینترنت طراحی شده اند.

در عصر دیجیتال و تکنولوژی امروز، وب سایت ها عناصر ضروری برای ایجاد و ارتقای هویت تجاری شرکت شما هستند. هیچ سازمانی بدون داشتن یک وب سایت فیزیکی قوی نمی تواند پایدار بماند و رشد کند. برای ساخت یک وب سایت، استخدام یک توسعه دهنده برنامه نویس وب ضروری است. او فردی است که در فن کدنویسی خبره، با تجربه و مسلط است.

برای برنامه نویسی کامپیوتر، توسعه وب یک اصطلاح است که حرفه و مسئولیت های یک توسعه دهنده را در ایجاد یک وب سایت تعریف می کند. این یک گزینه عالی برای دانشجویان است که بتوانند حرفه درخشان خود را در صنعت نرم افزار انجام دهند. برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده متخصص، باید مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر داشته باشید. شما باید به عنوان یک کارآموز در هر آژانس نرم افزاری کار کنید تا یک تمرین عملی قوی را درک کنید و مهارت های فنی خود را در کدنویسی تقویت کنید.

توسعه وب یک روش سیستماتیک و ساختار یافته برای ساخت یک وب سایت حرفه ای است. این ابزارها و تکنیک های پلتفرم مختلفی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. یک توسعه دهنده باید پشت صحنه کار کند و از front-end، back-end، پایگاه داده و شبکه توزیع شده سرور برای کامپایل، اشکال زدایی و اجرای یک وب سایت استفاده کند.

توسعه دهنده وب کیست؟

توسعه دهندگان وب برنامه نویسانی هستند که در توسعه برنامه های کاربردی مرتبط با شبکه جهانی وب یا برنامه های شبکه توزیع شده تخصص دارند. این برنامه های شبکه معمولاً پروتکل هایی مانند HTTP را از یک وب سرور به مرورگر مشتری با استفاده از زبان های برنامه نویسی مرتبط مانند جاوا اسکریپت، سی شارپ، روبی و PHP اجرا می کنند.

به عبارت ساده، توسعه دهندگان وب برنامه نویسانی هستند که از ابزارهای برنامه نویسی استفاده می کنند و کدهایی را می نویسند تا به وب سایت بگویند که چه کاری انجام دهد یا چگونه کار کند. آنها مانند کارگردانان و فیلمنامه نویسان پشت هر فیلم هستند.

یک توسعه دهنده وب حرفه ای است که با استفاده از زبان های برنامه نویسی برای مشتریان وب سایت می سازد. توسعه دهندگان وب معمولا از این زبان ها برای ساخت معماری وب سایت استفاده می کنند. معماری ساختار دیجیتالی است که توسعه دهندگان می توانند عناصر طراحی مختلف از جمله متن، عکس، نمودار و لینک را در آن قرار دهند. توسعه دهندگان وب معمولاً چندین زبان برنامه نویسی را برای انجام وظایف مختلف می فهمند و از آنها استفاده می کنند.

توسعه دهندگان وب ممکن است با طراحان وب و متخصصان بازاریابی در هنگام ساخت هر عنصر صفحه وب کار کنند. آنها ممکن است در مورد هدف بازاریابی وب سایت و طرح های بصری مورد نیاز برای دستیابی به آن بحث کنند. کار با یکدیگر ممکن است اجرای کلی سایت را بهبود بخشد و اشتباهات توسعه و قالب بندی را به حداقل برساند. توسعه دهندگان وب انواع مختلفی دارند.

این نقش های توسعه دهنده عبارتند از:

برنامه نویس وب فرانت اند – Front-end: این متخصصان برای طراحی ظاهر بصری یک وب سایت با طراحان همکاری می کنند. آن‌ها ممکن است رنگ‌ها، تصاویر و طرح‌بندی وب‌سایت را تعیین کنند و کار کنند تا اطمینان حاصل شود که هر پیوند به درستی در یک صفحه وب کار می‌کند.

برنامه نویس وب بک اند – Back-end: توسعه دهندگان Back-end روی برنامه نویسی و کدنویسی ساختار وب سایت کار می کنند و این عناصر را با سرور اینترنتی و پایگاه داده سایت ادغام می کنند. آنها همچنین اطمینان حاصل می کنند که وب سایت بارگیری می شود و به درستی کار می کند.

برنامه نویس وب فول استک – Full-stack: این متخصصان توسعه، هم توسعه front-end و هم back-end را انجام می دهند. آنها ممکن است با دیگر توسعه دهندگان جلویی یا بک اند کار کنند و وظایف خود را هماهنگ کنند، از جمله حصول اطمینان از اینکه برنامه نویسی بک اند با نیازهای طراحی های بصری جلویی مطابقت دارد.

توسعه دهندگان ممکن است با یک مشتری کار کنند و تمام نیازهای وب سایت خود را برنامه ریزی کنند یا چندین مشتری را پیدا کنند که با آنها کار می کنند. ممکن است در شرکت‌های بازاریابی، شرکت‌های برنامه‌نویسی یا فریلنسری با تیم طراحی دیجیتال مشتری شغل توسعه‌دهنده وب پیدا کنید. هر یک از این نقش ها ممکن است بر اساس شغل خاصی که بر عهده می گیرید، مسئولیت های مشابه یا متفاوتی داشته باشند.

بعد از یادگیری دوره های برنامه نویسی تحت وب چگونه می توان به درآمد رسید؟ 

میانگین شغل برای افرادی که توسعه دهندگان وب هستند زیاد است و همه روزه بخاطر بهبود در بخش های فناوری اطلاعات این روند در حال افزایش نیز می باشد. به همین خاطر کسی که بعد از یادگیری دوره های برنامه نویسی تحت وب می خواد وارد بازار کار شود هیچ دغدغه ای نخواهد داشت چون تقاضا برای توسعه دهندگان وب زیاد است و جزو پرطرفدارترین شغل های مدرن IT می باشد. از توسعه دهندگان تلفن همراه گرفته تا توسعه برنامه‌های وب مدرن، شرکت‌ها در حال سرمایه‌گذاری و گسترش حضور آنلاین خود هستند. می توایند موقعیت های شروع عالی را تقریباً در هر مکانی در سراسر جهان برای توسعه دهندگان وب جوان، تحلیلگران وب، برنامه نویسان جاوا اسکریپت، کدنویسان HTML5 و موارد دیگر پیدا کنید.

برای اینکه از بازار کار بعد از اموزش دوره های برنامه نویسی تحت وب آگاه شوید کافی است سری به سایت های استخدامی بزنید. ما در این قسمت به برخی از آنها اشاره کردیم. شما با دیدن این آگهی ها و سپس ارسال رزومه به آنها می توانید به موقعیت های شغلی مورد نظر خود دست یابید.

از کجا آگهی های استخدامی دوره ی آموزش برنامه نویسی وب را پیدا کنیم؟ 

در صورتیکه می خواهید از میانگین درآمد برنامه نویسی وب با خبر شوید و همچنین فرصت های شفلی به عنوان برنامه نویس وب را پیدا کنید کافی است به وب سایت های زیر رزومه بفرستید. آنها پیشنهاد کاری شما را بررسی می کنند و با شما تماس خواهند گرفت. سایت های استخدامی امروزه خیلی زباد هستند. در ادامه چند سایت خوب و مورد اعتماد را معرفی می کنیم.

دلیل یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب توسط برنامه نویس چیست؟ 

از زمان نوآوری رایانه ها و تولد اینترنت، رشد فناوری در حال تغییر زندگی است. با رشد سریع گوشی‌های هوشمند، توسعه گجت‌ها و گسترش روزافزون فناوری در زندگی روزمره، توسعه وب یکی از جذاب‌ترین زمینه‌ها در صنعت فناوری است و توسعه‌دهنده بودن یکی از جالب‌ترین و سودمندترین مشاغل در سال ۲۰۲۲ است. در اینجا برخی از مزایای اصلی استفاده از توسعه وب برای مشاغل آورده شده است:

 • یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب باعث می شود تا شغلی که دارای تقاضای زیادی دارد را داشته باشید: 

توسعه وب در حال تبدیل شدن به یکی از پرتقاضاترین مشاغل است. در گزارش US News & World Report برای بهترین مشاغل فناوری در سال ۲۰۱۸ رتبه ۸ را کسب کرد. به دلیل فناوری امروزی، بیمارستان ها و کلینیک ها، هتل ها، استراحتگاه ها، رستوران ها و بسیاری دیگر وب سایت های خود را دارند. وب سایت ها بسیار محبوب می شوند. تقریباً در هر شرکت و تجارتی می توان آنها را “نیاز” نامید. اگر اینترنت را مرور کنید، به معنای واقعی کلمه میلیون ها وب سایت مختلف را در سراسر جهان خواهید دید. در نتیجه با یادگیری دوره برنامه نویس وب هیچوقت بیکار نیستید.

 • یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب باعث تا یکی از شغل های پردرآمد در زمینه فناوری اطلاعات را داشته باشید: 

هنگام انتخاب مسیر شغلی یا تغییر مسیر شغلی، یکی از مواردی که خیلی روی تصمیم برنامه نویس وب شدن یا نشدن تاثیر می گذارد میزان دریافتی حقوق است. دستمزد توسعه دهندگان وب قطعا ارزان نیست. در گزارش Glassdoor، متوسط حقوق یک توسعه دهنده وب ۹۳۴۰۲ دلار در سال است که آن را به یکی از پردرآمدترین مشاغل در بازار تبدیل می کند. در نتیجه وقتی شما دوره برنامه نویس وب را تهیه کنید همیشه درامد خواهید داشت.

 • بعد از یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب می توانید به طور مستقل (رئیس خود باشید) یا با یک تیم کار کنید:

بعد از یادگیری دوره برنامه نویس وب وگرفتن پروژه بله، شما می توانید یک توسعه دهنده آزاد باشید و رئیس خود باشید. برای مهارت ها و کدهای خود می توانید مذاکراتی در مورد میزان حقوق بهتر داشته باشید. لازم نیست فقط به یک شرکت وابسته باشید. در عوض، می‌توانید یک توسعه‌دهنده مستقل باشید، جایی که می‌توانید برای کارفرمایان مختلف با برنامه کاری زمان‌بندی خود کار کنید. و از آنجایی که شما یک توسعه دهنده آزاد هستید، مجبور نخواهید بود با همکاران آزار دهنده سر و کار داشته باشید. انتخاب با شماست.

 • با یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب می توانید از هر جایی پروژه و کار بگیرید: 

یکی از مزیت ها بعد از آموزش دوره برنامه نویس وب این است که چه به عنوان شغل آزاد یا در یک شرکت کار می کنید، تا زمانی که لپ تاپ و اتصال به اینترنت داشته باشید، کار را از هر کجا انجام می دهید. اگر طوفان یا رعد و برق در حال وقوع است، شما همچنان می توانید کار خود را انجام دهید و در حالی که در خانه خود هستید، کار خود را انجام دهید.

 • با یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب می توانید ایده های خود را گسترش دهید: 

طراحی بخشی از کار یک توسعه دهنده وب است. و خلاقیت یک مهارت حیاتی برای توسعه وب است. شما بعد از یادگیری برنامه نویسی و طراحی وب می توانید خلاقیت خود را بسازید و ایده های متفاوتی ارائه دهید. با گذشت زمان، با استفاده مجدد از ایده قبلی خود نیز از خود یاد خواهید گرفت.

 • با آموزش دوره برنامه نویس وب می توانید یک تجربه جالب و سرگرم کننده داشته باشید:

بیشتر ما انسانها با هیجان و هیجان در مورد جادو بزرگ شدیم. وقتی ما اجرای شعبده بازها را تماشا می کنیم، همیشه این فکر را داریم که “آنها چگونه این کار را کردند؟” اما ناپدید شدن یا ظاهر شدن چیزی به صورت فیزیکی تنها جادوی این دنیا نیست.

برنامه نویسی مانند جادو در رایانه ها، وب سایت ها و نرم افزارها است. می توانید متون را ظاهر یا ناپدید کنید، یک دکمه قابل کلیک ایجاد کرد و حتی تصاویر را به هر کجا که می خواهید روی صفحه بکشید. همه چیز به این بستگی دارد که می خواهید نرم افزار یا وب سایتی چگونه کار کند. اما جادوی کامپیوترها تنها چیزی نیست که توسعه وب را به یک کار سرگرم کننده و هیجان انگیز تبدیل می کند. این فکر این است که شما چیزی می سازید تا زندگی مردم را آسان تر و لذت بخش تر کنید.

دوره برنامه نویسی و طراحی وب بسته به چیزی که روی آن کار می کنید، چه در حال ساخت یک وب سایت برای یک بیمارستان، یک مدرسه یا یک تجارت هستید، این کار را برای کاربران آسان تر می کنید. با طراحی سایت در حالی که از هیجان برنامه نویسی لذت می برید، به زندگی دیگران کمک می کنید.

 • یادگیری دوره برنامه نویس وب کمک می کند تا مشکل گشای بهتری شوید:

حل مسئله یکی از مهم ترین مهارت هایی که یک توسعه دهنده باید برای یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب داشته باشد است. همانطور که به منطق کدهای خاص و اشکالات چهره فکر می کنید، ذهن شما را تیزتر می کند و طرز تفکر یا نحوه برخورد شما با انواع مختلف مشکلات پیچیده را بهبود می بخشد. شما محدودیت‌های خود را می‌شناسید، و برای فراتر رفتن از توانایی‌های خود و تقویت استعدادهای ذاتی‌تان بیشتر به چالش کشیده می‌شوید.

 • با آموزش دوره برنامه نویس وب راه های مهاجرت برای شما براحتی باز می شود:  

امروزه تقریباً همه چیز در اینترنت یافت می شود مانند فروشگاه آنلاین، دوره و آموزش آنلاین، سرگرمی های آنلاین مانند فیلم و بازی، و حتی دوستیابی آنلاین و…. با محبوبیت و تقاضای بیشتر فناوری این نسل در سطح جهانی، نیاز به افرادی با مهارت های برنامه نویسی نیز افزایش می یابد. و همه اینها فقط برای امروز نیست، بلکه برای فردا نیز هست. یک دانشمند کامپیوتر و یک استاد، آلن کی یک بار گفت: “بهترین راه برای پیش بینی آینده، اختراع آن است.” شما با یادگیری دوره برنامه نویسی و طراحی وب می توانید براحتی به هر کشوری مهاجرت کنید. آموزشگاه برنامه نویسی و فروشگاه برنامه نویسی ما را دنبال کنید.

 • با آموزش دوره برنامه نویس وب حقوق خوبی دریافت خواهید کرد.

توسعه دهندگان وب به طور متوسط ۶۷۲۲۵ دلار در سال حقوق می گیرند. با کسب تجربه در زمینه خود، ممکن است حقوق شما نیز افزایش یابد. افراد با شش تا نه سال تجربه ممکن است به طور متوسط تا ۷۸۴۳۶ دلار در سال درآمد داشته باشند، در حالی که افراد با بیش از ۱۰ سال تجربه ممکن است به طور متوسط ۸۵۴۷۲ دلار در سال درآمد داشته باشند. ممکن است با ارتقاء در پست های مدیریتی نیز درآمد بیشتری کسب کنید. این اعداد ارقام فقط بر اساس امارها است و هیچ چیز دقیقی نیست چون میزان دریافتی به خیلی از موارد بستگی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب چه مهارت هایی خواهد داشت؟ 

 • یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب می تواند ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشد: 

توسعه دهندگان وب هنگام کدنویسی یک وب سایت از نزدیک با طراحان وب و مشتریان آنها همکاری می کنند. آنها قبل از کدنویسی، گزینه‌های چیدمان وب ترجیحی را بررسی می‌کنند، در مورد اینکه کدام گزینه ممکن است بهترین کار را داشته باشد، طوفان فکری می‌کنند و ظاهری ساده برای یک سایت ایجاد می‌کنند. آنها بعد از دوره های برنامه نویسی وب همچنین پیشرفت وب سایت را با طراحان و مشتریان ارتباط برقرار می کنند و آنها را در مورد همه تغییرات به روز می کنند. سپس توسعه دهندگان ممکن است هر تغییری را که طراحان و مشتریان درخواست می کنند برای برآورده کردن بهتر نیازهای خود ایجاد کنند.

 • یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب می تواند صفحات جدید را کدنویسی و طراحی کند: 

توسعه دهندگان وب بعد از گذارندن آموزش دوره های برنامه نویسی وب صفحاتی را در یک وب سایت ایجاد می کنند و وظایف پس زمینه خود را کدنویسی می کنند. این وظایف شامل نمایش تصاویر و متن های مختلف و کدگذاری هر پیوند خارجی برای اطمینان از رفتن آنها به صفحه مورد نظر است. توسعه دهندگان همچنین به طور مرتب کدگذاری خود را بررسی می کنند و در صورت نیاز تغییراتی را برای بهبود عملکرد آن ایجاد می کنند. آنها ممکن است این صفحات را آزمایش کنند و مشکلات مربوط به پشتیبان، مانند خطاهای کدنویسی، را برای بهبود قابلیت استفاده وب سایت عیب یابی کنند.

 • یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب می تواند پشتیبانی از وب سایت را بر عهده گیرد: 

دوره های برنامه نویسی وب به شما در کمک به راه اندازی و پشتیبانی از سایت کمک می کنند. توسعه دهندگان وب ممکن است ماه ها قبل از اینکه وب سایت را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند، روی آن کار کنند. در این مدت، آنها ممکن است خطاهای مختلف کدنویسی را عیب یابی کنند و طرح وب سایت را برای برآورده کردن خواسته های مشتری تغییر دهند. پس از آماده شدن سایت، توسعه دهنده ممکن است آن را فعال کرده و در یک محیط زنده آزمایش کند. آنها ممکن است عناصر مختلف سایت را پس از این آزمایش، از جمله کدگذاری و لینک گذاری، برای بهبود عملکرد آن تنظیم کنند. گاهی اوقات، توسعه دهندگان ممکن است سایت ها را آفلاین کنند تا به طور منظم تعمیرات و نگهداری انجام دهند.

 • یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب می تواند در صورت نیاز وب سایت ها را آپدیت کند: 

به روز رسانی وب سایت ها یکی از کارهای مهم در راه اندازی سایت است. توسعه دهندگان وب بعد از آموزش دوره های برنامه نویسی وب همچنین ممکن است وب سایت های فعلی را برای مطابقت با بهترین شیوه های فعلی وب سایت به روز کنند. این شیوه ها به طور منظم تغییر می کنند تا با الگوریتم هایی که موتورهای جستجو را تعریف می کنند بهتر کار کنند. این الگوریتم های پیچیده ممکن است عناصر سایت مانند تم ها، طرح کلی، اقدامات امنیتی و متن مورد استفاده در وب سایت ها را دیکته کنند.

 • یک برنامه نویس بعد از گذارندن دوره های برنامه نویسی وب می تواند نظارت بر ترافیک وب سایت داشته باشند: 

همانطور که کاربران با وب سایت ها تعامل دارند، توسعه دهندگان وب ممکن است این ترافیک را کنترل کرده و جریان کلی آن را بسنجند. آنها ممکن است مدت زمان ماندن کاربران در وب سایت ها را آزمایش کنند، کلمات کلیدی را که در موتور جستجو برای یافتن یک وب سایت استفاده کرده اند، بیابند، تشخیص دهند که افراد از کدام صفحات بیشتر بازدید می کنند و شکایات کاربران را پیگیری می کنند. سپس توسعه دهندگان ممکن است وب سایت را برای رفع این نیازها تغییر دهند. در نتیجه بعد از یادگیری دوره های برنامه نویسی وب براحتی می توانید از عهده این کار بر آیید.

 • با آموزش های کوتاه می توانید به دوره های برنامه نویسی وب مسلط شوید: 

برای اینکه به یک برنامه نویس وب تبدیل شوید کافی است در صورتیکه اطلاعاتی در این زمینه ندارید اول دنبال آموزش دوره های وب باشید تا اینکه خودآموز بخواهید جلو بروید. چون در اینصورت زمان یادگیری دوره های وب را کوتاه تر خواهید کرد. برنامه نویسی وب چیزی نیست که متکی به گرفتن مدرک باشد و داشتن مدرک در این زمینه اهمیت داشته باشد، بلکه مهمترین چیز مهم این است که شما تجربه کافی برای انجام پروژه ها داشته باشید و بتوانید بهترین کار را در کمترین زمان ارائه دهید.

 • دوره های برنامه نویسی وب به شما در افزایش پتانسیل خلاقیت کمک می کند:

اگر شغلی می خواهید که در آن بتوانید خلاقیت خود را بروز دهید، حتما شغل برنامه نویسی وب را انتخاب کنید. کدنویسی وب یک پلت فرم خلاقانه منحصر به فرد را فراهم می کند زیرا به شما امکان می دهد جنبه های مختلف یک وب سایت را طراحی کنید، مانند ایجاد طرح بندی های بصری سایت. برخی از توسعه دهندگان وب نیز ممکن است از برنامه های طراحی وب برای تولید آثار هنری خلاقانه مانند آرم و هنر برندسازی برای استفاده در وب سایت های مشتریان خود استفاده کنند.

 • دوره های برنامه نویسی وب فرصتی برای یادگیری مهارت های قابل انتقال هستند:

بسیاری از مهارت های توسعه وب می توانند به نقش های دیگر مرتبط با محاسبات تبدیل شوند. برای مثال، ممکن است با استفاده از مهارت های برنامه نویسی که برای توسعه آموخته اید، مدیر شبکه شوید. برخی از افراد ممکن است برنامه نویس نرم افزار عمومی شوند و با استفاده از مهارت های توسعه خود پلتفرم های آنلاین منحصر به فردی ایجاد کنند.

 • دوره های برنامه نویسی وب فرصتی برای یادگیری مهارت های قابل انتقال هستند:

دوره های برنامه نویسی وب فرصتی برای نوآوری و اختراع هستند. اینترنت به سرعت در حال گسترش است و فرصت های اختراع و نوآوری بیشتری را برای بسیاری از افراد ایجاد می کند. تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب ممکن است شما را به ایجاد انواع ابزارهای منحصربفرد که صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد سوق دهد. ممکن است مفاهیم وب جدیدی ایجاد کنید که تعامل کاربر را یکپارچه می کند، سبک های سایت جدیدی تولید می کند که محبوب می شود یا راه های جدیدی برای کارآمدتر کردن استفاده از اینترنت بیابید. گزینه های متعدد موجود می تواند این گزینه الهام بخش برای بسیاری از افراد باشد.

 • دوره های تحب وب به شما در طراحی گرافیک وبسایت کمک می کنند: 

در کنار کدنویسی صفحات وب، توسعه دهندگان وب می توانند محصولات خود را از نظر زیبایی شناسی جذاب کنند. انجام این کار می تواند به افزایش فروش سایت آنها کمک کند و به آنها اجازه دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کنند. توسعه دهندگان وب می توانند این کار را با کسب مهارت در طراحی گرافیک انجام دهند، که می تواند به آنها کمک کند صفحات وب ساده و جذابی را ایجاد کنند که افراد می توانند به راحتی در آن جابجا شوند. در این صفحه یکسری از دوره های وب به شما در این زمینه کمک می کنند.

چگونه به عنوان یک توسعه دهنده وب (با گذراندن دوره وب) شغل پیدا کنیم؟

به عنوان یک توسعه دهنده وب علاقه مندید اما مطمئن نیستید که چگونه برای این شغل آماده شوید؟ پس این نکات را مد نظر داشته باشید:

اگر به توسعه وب علاقه دارید و می‌خواهید مهارت‌های خود را گسترش دهید یا تجربه ای در این شغل کسب کنید، راه‌های مختلفی وجود دارد که باعث می شود بتوانید نمونه کارها و رزومه خود را بسازید. از یادگیری اصول برنامه نویسی گرفته تا تطبیق مهارت ها و تجربیات خود در موقعیت های خاص، چندین نکته وجود دارد که می توانید از آنها برای جذابیت بیشتر برای کارفرمایان استفاده کنید. یادگیری اینکه چگونه می توانید مدارک خود را ارتقا دهید می تواند به شما در پیشرفت شغلی در این زمینه کمک کند.

در این قسمت از صفحه دوره وب الکامکو، ما در مورد کارهایی که یک توسعه‌دهنده وب انجام می‌دهد بحث می‌کنیم، مهارت‌هایی را که این متخصصان استفاده می‌کنند فهرست می‌کنیم و نکاتی را ارائه می‌کنیم که می‌توانید برای تضمین شغل در توسعه وب دنبال کنید.

دوره های تحت وب چه کمکی به شما در برنامه نویس شدن وب می کنند؟ 

در اینجا لیستی از مراحلی وجود دارد که می توانید برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب از آنها استفاده کنید:

 • دوره وب به شما در کسب مدرک کمک می کند:

کسب مدرک مرتبط با این موقعیت، مانند لیسانس علوم کامپیوتر، می تواند اولین قدم عالی برای حرفه شما باشد. اگر در برنامه نویسی تازه کار هستید و مدرک لیسانس خود را در زمینه دیگری دارید، در نظر بگیرید که یک دوره وب آنلاین را دنبال کنید که مهارت های توسعه وب را به شما می آموزد. دوره های برنامه نویسی و توسعه وب از منابع آنلاین می تواند به شما در کسب اطلاعات، اعتبار و مهارت های شغلی در این صنعت کمک کند.

 • دوره تحت وب به شما در ایجاد نمونه کار یا پورتفولیو کمک می کند: 

هنگامی که به دنبال یک شغل توسعه دهنده وب هستید، گذراندن دوره وب به شما کمک کند نمونه کار برنامه نویسی خود را ایجاد کنید که می توانید آنها را توسعه داده و برای کارفرمایان خود ارسال کنید و از آن برای برجسته کردن تجربه، مهارت های فنی و خلاقیت خود استفاده کنید.

پروژه‌هایی که با آنها روبرو می شوید ممکن است پروژه‌هایی باشند که به صورت حرفه‌ای، برای دوره‌های آموزشی وب یا برای خودتان انجام داده‌اید. همه این پروژه ها به شما کمک می کنند تا مهارت‌های مختلفی را به مدیران نشان دهید و جاهای بهتری استخدام شوید.

 • دوره وب به شما در کسب تجربه کمک می کند: 

کارآموزی دوره های تحت وب را در حین تحصیل یا در طول تعطیلات در نظر بگیرید تا مهارت های خود را افزایش دهید و تجربه ای در زمینه توسعه وب کسب کنید. شما می توانید با کمک به کسب و کارهای کوچکتر یا مشتریان فردی تجربه کسب کنید. اگرچه ممکن است به صورت رایگان کار کنید، اما ایجاد صفحات وب یا نرم افزار برای شرکت ها می تواند به شما این امکان را بدهد که تجربه کاری مرتبط را به مجموعه خود اضافه کنید و به شما در کسب مهارت های جدید توسعه دهنده وب کمک کند.

 • دوره تحت وب به شما برای درخواست مشاغل کمک می کند: 

بعد از گذارندن دوره های تحت وب هنگامی که از نمونه کار خود راضی شدید و احساس کردید برای نقش توسعه‌دهنده وب واجد شرایط هستید، سعی کنید موقعیت‌هایی را که مورد علاقه شما هستند از طریق فهرست‌های شغلی یا تماس‌های حرفه‌ای شناسایی کنید. قبل از درخواست، بررسی کامل شرکت‌ها را در نظر بگیرید تا مشخص کنید آیا آنها برای شما مناسب هستند و می‌توانند مسئولیت‌ها و مزایایی را که می‌خواهید به شما ارائه دهند.

سپس، می‌توانید مواد درخواست شغل خود، مانند نامه پوششی، رزومه و نمونه کار خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که با شرح مشاغلی که برای آنها درخواست می‌کنید، مطابقت داشته باشد تا صلاحیت‌های مربوطه خود را برجسته کنید.

 • دوره وب و کلا کدنویسی به شما کم کی کند تا به جزئیات توجه کنید: 

کدنویسی و توسعه وب اغلب نیاز به تمرکز و تجزیه و تحلیل دقیق دارد. هنگام توسعه یک محصول وب برای یک شرکت، اطمینان از گنجاندن نماد یا مؤلفه خاصی در کد آن ممکن است به اجرای کارآمدتر برنامه کمک کند. این مهارت همچنین می تواند به شما در یافتن خطاها در کدهای موجود برای بهینه سازی برنامه ها و فرآیندهای یک شرکت کمک کند.

 • دوره تحت وب به شما در حل مسایل کمک می کنند: 

مدیران یا مشتریان ممکن است مشکلی در یک صفحه وب یا برنامه نرم افزاری پیدا کنند و از توسعه دهنده وب درخواست کنند تا آن را اصلاح کند. برای یافتن علت مشکل و شناسایی بهترین راه برای رفع آن، توسعه دهندگان وب از مهارت های حل مسئله خود استفاده می کنند. این متخصصان همچنین ممکن است هنگام نوشتن کد با اشکالات یا مشکلات کدنویسی مواجه شوند که به آنها نیاز دارد تا راه حل منحصر به فردی پیدا کنند.

 • دوره وب به شما در یادگیری اصول اولیه کمک می کند: 

اگر در زمینه توسعه وب تازه کار هستید، دوره های تحت وب به شما کمک می کنند تا اصول ایجاد صفحه وب و کدنویسی نرم افزار را یاد بگیرید. درک این اصول توسعه وب می تواند به شما در شروع حرفه برنامه نویسی وب کمک کند.

 • بهتر است یادگیری را با دوره های تحت وب شروع کنید: 

اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را به‌عنوان یک توسعه‌دهنده وب تقویت کنید و شبکه تماس‌های حرفه‌ای خود را افزایش دهید، به دنبال یافتن اموز شهای خوب و مدرس با تجربه باشید تا در سفر توسعه وب به شما کمک کند. با اینکار از همان اول آمورش می توانید فرصت های شغلی را کشف کنید و با کارفرمایان یا مدیرانی ملاقات کنید که ممکن است در آینده به شما شغلی پیشنهاد دهند.

 • با دوره های وب می توانید تمرین های زیادی داشته باشید: 

چه تجربه زیادی در طراحی سایت داشته باشید یا اخیراً اصول اولیه را یاد گرفته‌اید، ادامه مهارت‌های توسعه وب می‌تواند به شما در کدنویسی سریع‌تر و کارآمدتر در طول زمان کمک کند. این می‌تواند به دانش شما در مورد شیوه‌ها و روش‌های فعلی کمک کند و اطمینان حاصل کند که می‌توانید برنامه‌های مؤثری ایجاد کنید. این همچنین می تواند به شما امکان تسلط بر مهارت های خود را بدهد، که می تواند در جستجوی یک شغل توسعه دهنده وب جدید کمک کند.

 • تحصیلات خود را با دوره های تحت وب بیشتر کنید:

اگر به دنبال حفظ و بهبود مهارت های توسعه دهنده وب خود هستید، به دنبال تحصیل بیشتر از طریق دانشگاه یا دوره های تحت وب آنلاین باشید. اگر در حال حاضر مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر یا توسعه وب دارید، به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید. این می تواند به شما کمک کند مهارت های خود را افزایش دهید، تجربه کسب کنید و مجموعه خود را گسترش دهید. ممکن است بتوانید این مدرک را در حین کار پاره وقت دنبال کنید.

 • با دوره های وب به پروژه های متن باز بپیوندید:

پروژه های منبع باز برنامه هایی هستند که یک کسب و کار یا شرکت مستقیماً مالک آن نیست. هر کسی می‌تواند در این پروژه‌ها مشارکت، استفاده و توزیع کند، که آن‌ها را راهی عالی برای بهبود صلاحیت‌های شما می‌کند.

پیوستن به یک پروژه توسعه وب منبع باز می تواند به شما این امکان را بدهد که با تیمی از متخصصان برنامه نویسی کار کنید که می توانند تکنیک های مهم برنامه نویسی را به شما آموزش دهند و به رشد شما به عنوان یک برنامه نویس کمک کنند. این همچنین می تواند به شما اجازه دهد تا به تمرین سایر مهارت های توسعه وب مانند حل مسئله، آزمایش وب سایت و تصحیح اشکالات در یک برنامه منبع باز ادامه دهید.

چرا گواهینامه های توسعه وب مهم هستند؟

گواهینامه های توسعه وب مهم هستند زیرا مزایای مختلفی را برای کسانی که به آنها دست می یابند ارائه می دهند. در اینجا چند نمونه از نحوه بهره مندی از کسب یک یا چند گواهینامه توسعه وب آورده شده است:

به شما امکان می‌دهد بدون مدرک دانش عمیق کسب کنید: اگر می‌خواهید بدون مدرک توسعه‌دهنده وب شوید یا دانش خود را بدون بازگشت به مدرک دیگری افزایش دهید، گواهینامه‌ها یک راه عالی برای دریافت آموزش ارزشمند و در عین حال محدود کردن هزینه‌ها و زمان هستند.

به شما کمک می کند تا دانش به روز در مورد شیوه های توسعه وب را حفظ کنید: برای متخصصان توسعه وب که می خواهند شیوه های دقیق را در شغل خود حفظ کنند، گواهی های توسعه وب می تواند به آنها کمک کند مهارت های خود را افزایش دهند و اطمینان حاصل کنند که از روش های به روز برای توسعه وب استفاده می کنند. پروژه ها.

صلاحیت های خود را به کارفرمایان نشان می دهد: هنگامی که گواهینامه های توسعه وب را دریافت می کنید، می توانید آنها را در رزومه خود بگنجانید. این گواهینامه ها به شما کمک می کند تا خودتان را به کارفرمایان معرفی کنید و انگیزه خود را برای یادگیری مهارت های جدید نشان دهید.

به شما شانس دستیابی به فرصت های رشد شغلی را می دهد: با کسب گواهینامه های توسعه وب می توانید مهارت های رهبری و دانش عمیق در زمینه های تخصصی کسب کنید. این به شما کمک می کند در آینده واجد شرایط مدیریت یا نقش های توسعه وب پیشرفته باشید.

هدف رزومه توسعه دهنده وب چیست؟

هدف رزومه برای یک توسعه دهنده وب عبارتی است که در بالای رزومه شما ظاهر می شود و به مدیر استخدام می گوید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند و چرا باید شما را برای موقعیت باز خود استخدام کند. اینجا مکانی است که مهارت‌ها، تحصیلات، تجربه و سایر ویژگی‌های جذاب خود را با هم ترکیب می‌کنید تا یک مدیر استخدام بتواند شما را با رقابت مقایسه کند و تصمیم بگیرد که در مرحله بعدی فرآیند استخدام با شما پیش برود.

موقعیت های توسعه دهنده وب مستلزم آن است که دانش و تجربه ای در زمینه طراحی و توسعه وب سایت داشته باشید و بتوانید از مهارت های خود برای توسعه وب سایتی مطابق با استانداردها و مشخصات استفاده کنید. به‌عنوان یک توسعه‌دهنده وب، ممکن است نیاز به تدوین دستورالعمل‌های کیفیت، آموزش صاحبان وب‌سایت در مورد بهترین شیوه‌ها برای وب‌سایت خود، تهیه گزارش‌های کاربر برای شناسایی خطاهای وب‌سایتی که باید به آنها رسیدگی کنید و به سرعت مشکلات اصلی وب‌سایت را برطرف کنید، داشته باشید.

یک هدف رزومه به خوبی نوشته شده می تواند شانس شما را افزایش دهد که مدیر استخدام برای مصاحبه با شما تماس بگیرد و در آنجا بتواند سوالات بیشتری را برای تعیین تناسب شما برای این نقش بپرسد.

چرا دوره های آموزش برنامه نویسی وب الکامکو : 

 1. دوره های آموزش برنامه نویسی وب الکامکو همگی پروژه محور و مهارت محور هستند و می توانید علاوه بر تئوری یاد گرفتن وارد فاز عملیاتی شوید و این باعث می شود تا سریعتر یاد بگیرید و سریعتر بتوانید به درآمد برسید.
 2. در دوره های آموزش برنامه نویسی وب از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی ها و ابزارها برای تردیسی نوین و راحت تر برای شما کاربران استفاد شده است تا بتوانید با بهترین روش ها آموزش ببینید.
 3. با گذراندن دوره های آموزش برنامه نویسی وب الکامکو می توانید به صورت تضمینی وارد بازار کار و دنیای برنامه نویسی وب شوید چون تمامی دوره های وب طوری چیده شده اند که بتوانند شما را برای ورود به بازار کار آماده کنند. در واقع غیر مممکن است که دوره های آموزش برنامه نویسی وب الکامکو را گذرانده باشید و بیکار بمانید! مگر اینکه کم کاری از خودتان بوده باشد!
 4. با گذراندن دوره های آموزش برنامه نویسی وب الکامکو می توانید در هر شرکتی که نیاز به این دوره ها دارند به صورت دورکاری یا حضوری استخدام شوید.
 5. همه دوره های آموزش برنامه نویسی وب elecomco از صفر تدریس می شوند طوری که شما هیچ چیز ا زآن دوره نمی دانید و تا مباحث پیشرفته ادامه دار می شود. در نهایت شما به آموزش های صفر تا صدی دسترسی خواهید داشت.
 6. دوره های آموزش برنامه نویسی وب به صورت فیلم های آموزشی هستند و به همین خاطر تدر صورتیکه بعد از دیدن فیلم ها با مشکل برخوردید می تواتید از طریق تیکت دادن به پشتیبانی رفع اشکال کنید. پشتیبانان فنی ما سعی می کنند در کمترین زمان ممکن مشکل برنامه نویسی شما را حل کنند.
 7. دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب elecomco به صورت حضوری نیستند و به صورت غیرحضوری هستند و شما با پرداخت فقط یکبار هزینه به کلی آموزش با قیمتی کمتر از کلاس برنامه نویسی حضوری دسترسی دائمی خواهید داشت. قیمت آموزش های برنامه نویسی را می توانید اینجا مشاهده کنید.
 8. با دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب الکامکو در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید زیرا هیچ بخش غیر لازم یا بی کاربردی را مورد هدف قرار ندادیم و بجای آن به بخش های اساسی و کاربردی پرداختیم.
 9. قبل از خرید دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب الکامکو می توانید از سرویس مشاوره رایگان ما استفاده کنید، تا این دوره آموزشی را با خیالی آسوده و مطمئن دریافت نمایید.
 10. همانطور که می دانید دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب الکامکو بصورت فیلم هستند و به همین خاطر همیشه برای هر دوره ای سعی کردیم استانداردهای زمانی برای ضبط ویدیو ها رعایت شود طوری نباشد که نه آنقدر کوتاه باشد که مطلب را نرساند و نه آنقدر خسته کننده که انرژی شما را بگیرد!
 11. هر بخش از دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب که بصورت فیلم هستند با کیفیت Full HD هستند و در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانید دید بهتری نسب به اسلاید ها و کدهای نوشته شده داشته باشید.

چگونه اقدام به خرید دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب الکامکو کنیم؟ 

برای خرید دوره های آموزش برنامه نویسی تحت وب کافیه روی دکمه اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات دوره وب مورد نظر خود را بخوانید و اقدام به خرید اینترنتی آن نمایید.

بعد از واریز هزینه برای خرید دوره آموزش برنامه نویسی تحت وب مورد نظر خود به صورت آنلاین، بلافاصله فایل ها قابل دسترس هستند و می توانید وارد پنل خود در سایت شوید و فیلم ها را مشاهده کنید.

هر دوره آموزش برنامه نویسی تحت وب دارای لایسنس است و قابل دیدن در موبایل، تبلت و … می باشد.

لیست دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو

در این صفحه لیست دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو را مشاهده می کنید: 

دوره های جاوا و اندروید شامل موارد زیر می باشد: 

 1. آموزش ساخت نرم افزار اندروید 
 2. آموزش اندروید استودیو
 3. آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید
 4. آموزش ساخت اپلیکیشن فیلم 
 5. اموزش ui و ux اندروید
 6. دوره متخصص برنامه نویسی اندروید
 7. آموزش ساخت بازی در اندروید استودیو
 8. دوره اندروید پلاس
 9. پرداخت درون برنامه کافه بازار
 10. معماری MVVM در اندروید
 11. آموزش معماری mvp با rxjava در اندروید
 12. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین مشابه اسنپ

دروه های کاتلین شامل موارد زیر است: 

 1. دوره جامع آموزش کاتلین پروژه محور
 2. دوره ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با کاتلین با معماری mvvm

دوره های برنامه نویسی با فلاتر شامل موارد زیر است: 

 1. دوره متخصص آموزش فلاتر پروژه محور
 2. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین با فلاتر

دوره های برنامه نویسی وب شامل موارد زیر است:

 1. دوره متخصص آموزش Asp.Net Core مهارت محور
 2. دوره متخصص آموزش لاراول (Laravel) مهارت محور
 3. آموزش صفر تا صد ASP.Net Core + ساخت فروشگاه اینترنتی
 4. دوره متخصص وردپرس
 5. دوره متخصص PHP
 6. آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با لاراول با پنل چند فروشندگی
 7. آموزش ساخت آزمون گیر آنلاین با ASP.NET Core
 8. آموزش ساخت اتوماسیون اداری حرفه ای با ASP.NET Core
 9. آموزش صفر تا صد جاوا اسکریپت
 10. دوره متخصص طراحی وب

دوره های متخصص

دوره های مایکروسافت

سوالات متداول درباره هر دوره وب : 

آیا هر دوره آموزش برنامه نویسی تحت وب برای ورود به بازار کار طراحی سایت کافی است؟

ما در سایت الکامکو سعی کرده‌ایم پکیج آموزش برنامه نویسی تحت وب را کامل پوشش دهیم به همین خاطر تمامی دوره ها از مبتدی تا پیشرفته هستند و در اختیار شما قرار دادیم تا با خیال راحت آنها را به شکلی یاد بگیرید که به راحتی بتوانید هر پروژه‌ای را با آن پیاده‌سازی کنید و در نهایت وارد بازار کار شوید و نیاز به هیچ منبع دیگری نداشته باشید.

دانلود دوره برنامه نویسی وب

دوره برنامه نویسی وب

دوره ی برنامه نویسی وب

دوره برنامه نویسی تحت وب

دوره جامع برنامه نویسی وب

دوره آموزش برنامه نویسی وب

تیتر نشده اند:

دوره برنامه نویس وب

دوره تحت وب 

دوره های وب

دوره های تحت وب

 

مقالات برنامه نویسی ما را دنیال کنید که شامل موارد زیر هستند:

مقالات برنامه نویسی موبایل، مقالات برنامه نویسی اندروید، مقالات اندروید استودیو، مقالات کاتلین، مقالات فلاتر، مقالات برنامه نویسی وب، مقالات سی شارپ، مقالات دات نت ، مقالات Asp.net core، مقالات لاراول ما را دنبال کنید.