لیست دوره های جامع آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در اندروید استودیو | الکامکو

.

درباره جاوا بدانید:

جاوا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است که توسط James Gosling از Sun Microsystem در سال ۱۹۹۵ ساخته و منتشر شد و امروز نیز به طور گسترده توسط خیلی از برنامه نویسان جهان مورد استفاده قرار می گیرد. یادگیری جاوا امکانات زیادی را به عنوان یک توسعه دهنده پیش روی شما قرار می دهد.

شعار جاوا این است که “یک بار کد بنویسید و در همه جا آن را اجرا کنید” یکی از مهمترین عوامل موفقیت جاوا در چند دهه گذشته بود.

زبان JAVA چگونه کار می کند؟

در زبانهای برنامه نویسی دیگر، کد ابتدا توسط یک کامپایلر به دستورالعمل ترجمه می شود، در حالی که در زبان برنامه نویسی جاوا به جای آن کد را به Bytecode تبدیل می کند، سپس توسط نرم افزار JRE (Java Runtime Environment) تفسیر می شود.

چرا از زبان جاوا برای اندروید استفاده می شود و بهترین زبان برنامه نویسی برای برنامه های موبایل است؟

برنامه های اندروید را می توان با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف مانند Java ، C ، C ++ ، HTML ، python و غیره توسعه داد ولی اینجا دلایل زیادی برای انتخاب برنامه نویسی جاوا در اندروید وجود دارد که در ادامه بررسی می کنیم که چرا از جاوا برای توسعه اندروید استفاده می شود.

۱- جاوا همه کاره است و با همه سیستم عامل ها سازگاری دارد و می تواند با آن برنامه های زیادی از جمله در زمینه توسعه نرم افزار، برنامه های تلفن همراه و توسعه سیستم های بزرگ ساخت. از سال ۲۰۱۹ ، ۸۸ درصد از سهم بازار همه گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید هستند که با زبان جاوا در اندروید نوشته شده اند.

۲- اندروید امروزه سیستم عامل بسیار محبوب تلفن های همراه است. میلیون ها برنامه اندرویدی در مارکت پلیس ها وجود دارد که با جاوا ساخته شده اند.

۳- JAVA یک زبان برنامه نویسی شی گرا است و استفاده مجدد از کد به راحتی امکان پذیر است. در واقع مزیت اصلی استفاده از جاوا برای اندروید این است که مفاهیم OOPS (برنامه نویسی شی گرا) را ارائه می دهد و از مهارت بیشتری برخوردار است زیرا قابل توسعه ، مقیاس پذیری و سازگاری هستند.

۴- برنامه نویسی جاوا اندروید به دلیل منبع باز بودن، با رشد برنامه های تلفن همراه سازگارتر است. این به شما امکان می دهد پروژه های مدولار و کد قابل استفاده مجدد ایجاد کنید. هنگام ایجاد برنامه های جاوا اندرویدی ، توسعه دهندگان وب و برنامه می توانند از کدهای منبع برای تغییر کدگذاری برنامه با توجه به پیش نیاز خود استفاده کنند.

۵- جاوا یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است، به این معنی که کاملاً شبیه زبان انسان است. برخلاف زبانهای سطح پایین که از کد ماشین تقلید می کنند، زبانهای سطح بالا باید با استفاده از اسمبلر یا مترجم ترجمه شوند. این کار توسعه برنامه جاوا اندروید را ساده می کند و نوشتن ، خواندن و حفظ زبان را بسیار آسان تر می کند.

۶- گزارش شده است که جاوا برای برنامه نویسی اندروید با ارائه ۲۶،۲۶۹ فرصت کار برای توسعه دهندگان، بر مهمترین بخش بازار تسلط دارد. این یعنی اگر جاوا بلد باشید دارای بازار کار خوبی است و می توانید درامدزایی زیادی داشته باشید.

۷- در ۲۰ سال گذشته برنامه جاوا برای اندروید برجسته ترین زبان برای ساخت برنامه اندروید شده است.

۸- اگر کسی تجربه ای از برنامه نویسی ندارد و می خواهد توسعه دهنده موبایل شود ترکیب اندروید و جاوا نقطه خوبی برای شروع یادگیری است.

۹- سرمایه گذاری کم یکی دیگر از خوبی های شروع برنامه نویسی اندروید برای جاوا است. بازگشت سرمایه همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم و چون اندروید و جاوا پولساز هستند این موضوع حل شده است.

۱۰- علاوه بر این جاوا برای شروع رایگان است، برای ساختن برنامه های تلفن همراه مبتنی بر جاوا نیازی به هزینه پول ندارید. می توانید برای ساخت برنامه های اندروید جاوا با کمترین هزینه ، خدمات توسعه برنامه تلفن همراه را برون سپاری کنید.

۱۱- با جاوا می توانید برنامه های موبایل ایمن ایجاد کنید: امنیت قسمت جدایی ناپذیر هر طراحی برنامه تلفن همراه است. محیط کامپایلر، مفسر و زمان اجرا – همه در زبان برنامه نویسی جاوا در اندروید با حفظ امنیت ایجاد شده اند. برنامه های java برای اندروید ایمن هستند زیرا در محیط sandbox اجرا می شوند.

۱۲- با جاوا می توانید برنامه های موبایل قوی ایجاد کنید: قوی به معنای ثبات و قابلیت اطمینان است. جاوا تمرکز زیادی بر آزمایش خطاهای احتمالی اولیه دارد، زیرا کامپایلرهای جاوا قادر به شناسایی چندین مسئله هستند که ممکن است در زمان اجراهای اولیه در زبانهای دیگر رخ دهد. با توجه به استحکام ، سهولت استفاده ، قابلیت های توسعه بین پلت فرم و ویژگی های امنیت ، توسعه برنامه جاوا به اولین انتخاب برای ارائه راه حل های اینترنتی در سراسر جهان تبدیل شده است.

۱۳- موقع برنامه نویسی جاوا در اندروید پیگیری خطا در جاوا آسان است.

۱۴- برای توسعه برنامه های اندرویدی خود می تونید افراد مختلف را به صورت حضوری و دورکاری استخدام کنید زیرا افراد زیادی هستند که کد نویسی جاوا در اندروید را بلد هستند و می توانند به شما در این راه کمک کنند.

۱۵- برنامه های کاربردی، معروف و بزرگ زیادی با اندروید و جاوا ساخته شده اند، بنابراین جاوا در این صنعت شناخته شده است.

۱۶- استفاده از جاوا برای اندروید راحت و آسان است.

۱۷- اجرای جاوا در اندروید به دلیل ویژگی ها و عملکرد بسیار جذاب بسیار محبوب است.

۱۸- برای یادگیری و اجرای جاوا در اندروید جامعه توسعه دهندگانی که مهارت کافی دارند بسیار زیاد است. بنابراین توسعه دهندگان اندروید جاوا را انتخاب می کنند زیرا در حال حاضر پایگاه خوبی از برنامه نویسان جاوا در دسترس است که می تواند به ایجاد ، بهبود برنامه های اندرویدی کمک کند.

۱۹- موجود بودن کتابخانه های اندرویدی و ابزارهای جاوا ، زندگی توسعه دهندگان را آسان تر می کند و باعث می شود در مدت زمان کمی به برنامه نویسی جاوا با اندروید مشغول شوید و برنامه های خوب و کاربردی بسازید. در واقع کتابخانه های اندروید هزینه کل ایجاد برنامه ها را کاهش می دهد و روند کار را تسریع می کنند.

۲۰- جاوا قابل حمل است و برای اجرا در پردازنده های ARM ، X86 یا MIPS سازگار است.

۲۱- جاوا چند رشته ای است و ظرفیت انجام چند وظیفه را دارد. جاوا برای برنامه های سطح بالا بسیار مناسب است.

۲۲- سیستم عامل اندروید مبتنی بر هسته لینوکس است که اساساً به زبان C نوشته شده است. بنابراین ، استفاده از جاوا برای توسعه اندروید روشی است که توسط جامعه جاوا پیشنهاد می شود. سیستم عامل Linux مدیریت حافظه و شبکه مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارد.

۲۳- تعداد زیادی از ابزارهای توسعه برای جاوا و اندروید وجود دارد. جاوا دارای IDE عالی چند منظوره است. برای توسعه برنامه اندروید با جاوا مجموعه ای از ابزارهای عالی برنامه نویسی در دسترس است که کار با آن را برای توسعه دهندگان برنامه بسیار آسان می کند و برنامه ای کاملاً متناسب با نیازهای کاربران می سازد.

۲۴- از جمله این محیط های برنامه نویسی اندروید می توان به Android Studio و Eclipse و … اشاره کرد. اندروید استودیو قوی ترین انهاست. چنین ابزارهای قدرتمندی نقشی اساسی در تبدیل زبان برنامه نویسی جاوا به اولین انتخاب شرکت های توسعه دهنده برنامه جاوا اندروید ایفا می کند. این مجموعه ابزارهای قدرتمند جاوا نه تنها به شما در کد نویسی با اندروید کمک می کند، بلکه به شما توانایی تأثیرگذاری در اشکال زدایی را می دهد که برای توسعه برنامه های تلفن همراه در دنیای واقعی بسیار مهم است.

از نظر تکنیکی هم دلایل محکمی وجود دارد که از جاوا در اندروید استفاده می شود:

 • اندروید در دو سال اخیر موفق شده است جاوا را در خط مقدم نگه دارد. جاوا (Java Programming) بهترین گزینه را برای توسعه برنامه های موبایلی مبتنی بر Android ارائه می دهد ، زیرا Android از API های خود و کتابخانه های JAVA تشکیل شده است. بنابراین ، برای برنامه های Android ، از API های android و همچنین JAVA برای نوشتن کد برای برنامه های Android استفاده می کنید.
 • این برنامه ها به عنوان برنامه های بومی خوانده می شوند، زیرا با استفاده از ابزارهای بومی و کتابخانه ها ساخته می شوند. همچنین می توانید آن را به زبان دیگر کدگذاری کنید اما برای تبدیل آن به API به یک چارچوب نیاز دارید.
 • برای اجرای فایل های برنامه نویسی ، Android از JVM (ماشین مجازی JAVA) استفاده نمی کند بلکه در عوض از DVM (ماشین مجازی Dalvik) استفاده می کند. بنابراین، برای اجرای فایل ها باید به فرمت DEX تبدیل شود و سپس به Android Package (APK) بسته شود.
 • برای برنامه های تلفن همراه، جاوا به طور خاص J2ME (نسخه ای از جاوا) را طراحی کرده است. همه برنامه های J2ME باید کلاس اصلی داشته باشند که از کلاس خاصی به نام MIDlet مشتق شده باشد.
 • محیط استاندارد زمان اجرا JAVA برای این دستگاهها با استفاده از (MIDP) نمایه دستگاه اطلاعات تلفن همراه و پیکربندی دستگاه محدود متصل (CLDC) ارائه می شود.
 • برای نوشتن برنامه های J2ME ، به میکرو نسخه SDK (کیت توسعه نرم افزار) و IDE ، که می تواند Eclipse یا Netbeans باشد ، به JAVA platform نیاز دارید.
 • اما برای توسعه برنامه اندروید ، JAVAmidlet باید به برنامه های آندروید تبدیل شود و برای آن از ابزاری مانند J2Android استفاده می شود. این ابزار می تواند هر برنامه JAVA midletinto Android را تبدیل کند.

چرا آموزش برنامه نویسی جاوا در اندروید استودیو یاد بگیریم؟

اندروید استودیو (Android Studio) یک محیط رسمی توسعه یافته یکپارچه برای سیستم عامل اندروید گوگل است که بر روی نرم افزار IntelliJ IDEA JetBrains ساخته شده و به طور خاص برای توسعه اندروید طراحی شده است. اندروید استودیو در سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز، MacOS و Linux قابل نصب است.

آموزش جاوا برای اندروید استودیو : IDE رسمی شرکت گوگل برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی است و در حال حاضر قوی تر از آن وجود ندارد. هرچند محیط های دیگری هم برای برنامه نویسی اندروید وجود دارد که هر کدام با توجه امکاناتی که دارند برای محیط های دیگری کاربرد دارند و صرفا برای اندروید نیستند پس در نتیجه آموزش جاوا برای اندروید استودیو به شما پیشنهاد می شود.

سوالات متداول درباره دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در اندروید استودیو

 • این دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا برای چه افرادی مناسب است؟

هر کسی که می خواهد از آموزش زبان برنامه نویسی جاوا برای اندروید درآمدزایی داشته باشد.

افراد مبتدی که هیچ آشنایی با طراحی اپلیکیشن اندروید ندارند و می خواهند تازه از صفر شروع به کار کنند.

دانشجویانی که برای پر کردن تایم خود می خواهند دوره های آموزشی ببینند و بعد از دوره تحصیل کسب درآمد کنند.

اگر فریلنسر (دورکار) هستید می توانید از خانه یا هر جایی که هستید با گذراندن این دوره های آموزش برنامه نویسی جاوا در اندروید استودیو و حرفه ای شدن در آنها کسب درامد کنید.

اگر کسی هستید که ایده برای ساخت اپلیکیشن های اندروید دارید ولی راه و روش ان را بلد نیستید و تازه می خواهید مسیر را یاد بگیرید برنامه نویسی جاوا برای اندروید بهترین گزینه برای شماست.

در ضمن افرادی که با زبان برنامه نویسی جاوا کمی آشنایی دارند بهتر و زودتر می توانند با این دوره ها ارتباط برقرار کنند.

و تمامی افرادی که به برنامه نویسی اندروید علاقه دارند و دوست دارند از راه به کسب درآمدی برسند.

 • قبل از آموزش زبان جاوا برای اندروید نیاز به پیش نیاز است؟

پیش نیاز همه این دوره ها، دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با اندروید استودیو است. با خرید و یادگیری این فیلم های آموزشی این دوره جامع که به جرات کامل ترین دوره هاست دیگر به هیچ آموزشی نیاز ندارید و سپس می توانید دوره هایی که در این صفحه است را خریداری نموده و براحتی آموزش ها را یاد بگیرید.

 • بعد از آموزش برنامه نویسی جاوا و اندروید چطوری می تونم درآمدزایی کنم؟

برخی از روش های کسب درآمد از آموزش برنامه نویسی جاوا برای اندروید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل کارمندی: کسب درآمد بعد از یادگیری اندروید جاوا با استخدام به عنوان طراح اپلیکیشن در شرکت های برنامه نویسی به صورت کارمندی و حضوری که بیشترین درخواست را هم از بین تقاضاهایی که برای شغل برنامه نویسی اندروید می شود دارد.

مدل ایده پردازی: کسب درآمد بعد از یادگیری اندروید جاوا با تولید اید ه هایی خلاقانه برای پیاده سازی کردن اپلیکیشن . در این روش شما می توانید ابتدا اپ های خلاقانه ای را طراحی و پیاده سازی کنید سپس با جذب کاربران و نصب زیاد اقدام به درآمد زایی از آن کنید و همچنین سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید بگیرید.

مدل فری لنسری: کسب درآمد بعد از یادگیری برنامه نویسی جاوا اندروید با انجام دادن سفارش پروژه و انجام آن به صورت دورکاری به اینصورت که همیشه افرادی در شبکه های اجتماعی یا مثلا دیوار و پونیشا و خلاصه اینجور فضاها هستند که تقاضا برای انجام دادن پروژه اندروید خودشان را دارند و شما با دادن قیمت و توافق با آنها می توانید پروژه هایشان را بصورت دورکاری انجام دهید و مبلغ خود را به همان صورتیکه توافق کردید دریافت کنید.

مدل تبلیغاتی: کسب درآمد بعد از یادگیری برنامه نویسی جاوا اندروید با تبلیغات به اینصورت که یک یا چندین اپلیکیشن کاربردی و جذاب برای کاربران می سازید و برایش از طریق راه های مختلفی که بازاریابی نام دارد کاربر جذب می کنید و سپس از طریق تبلیغات درون برنامه ای که یکی از موثرترین روش های درآمدزایی از طریق برنامه نویسی موبایل است درامد کسب می کنید.

مدل برنامه فریمیوم: کسب درآمد از یادگیری زبان جاوا اندروید با مدل فریمیوم یعنی اینکه شما اپلیکیشنی جذاب و کاربرپسند با یکسری امکانات خوب با نام نسخه رایگان تولید می کنید ولی همه ویژگی های آن را رایگان در اختیارشان همین اول کار قرار نمی دهید. کم کم بعد از یک مدت که یکسری کاربر جذب کردید می توانید با اضافه کردن ویژگی های دیگر به اپ این قسمتها را پولی کنید یعنی وقتی کاربر می خواهد از این ویژگی ها استفاده کند باید پولی پرداخت کند.

مدل خدمات اشتراکی: کسب درآمد بعد از اموزش جاوا در اندروید با خدمات اشتراکی به اینصورت است که مثل مدل فریمیومی است ولی کاربر برای استفاده از خدمات ویژه اپلیکیشن باید اشتراک خودش را در مدت های از پیش تعیین شده شارژ کند.

مدل بازاریابی: کسب درآمد بعد از یادگیری جاوا در برنامه نویسی اندروید با بازاریابی برنامه / پیامک / ایمیل به اینصورت که با ارسال خبرنامه به ایمیل یا تبلیغاتی پیام کوتاه با sms، می توانید کاربران را به جایی که می خواهید از اپلیکیشنتان درامدزایی کنید هدایت کنید و در واقع آنها را از دسک تاپ و تلفن همراه به اپلیکیشن مورد نظر خودتان هدایت می کنید.

مدل تبلیغات ویدیویی: کسب درآمد بعد از یادگیری جاوا در برنامه نویسی اندروید و توانایی انجام دادن پروژه و ساختن اپ با گرفتن تبلیغات ویدیویی به اینصورت که کسی به شما تبلیغ کسب و کارش را می دهد و شما ان را در فضاهای مختلف اپلیکیشن خودتان قرار می دهید و کاربران روی آنها کلیک می کنند و شما بابت هر کلیک کاربر بر روی تبلیغات ویدیویی می توانید از صاحب آن کسب و کار هزینه دریافت کنید.

بیشتر بدانید: روش های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

 • آیا توسعه اندروید در جاوا کار درستی است؟

بله – اندروید به شدت به زبان برنامه نویسی جاوا متکی است و تمام SDK های مورد نیاز برای ساخت برنامه های اندرویدی از کتابخانه های استاندارد جاوا استفاده می کنند.

 • آیا باید جاوا را برای اندروید بدانم؟

بله- آیا برای ساخت برنامه اندروید باید زبان برنامه نویسی جاوا را بدانید. اگر قصد دارید برنامه‌های اندرویدی بومی بسازید، دانش Core Java یا C++ (NDK) ضروری می‌شود. یادگیری جاوا خیلی سخت نیست، مخصوصاً اگر با مفاهیم OOPS آشنا باشید.

 • جاوا برای چه مواردی استفاده می شود؟

java یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی است. جاوا به عنوان زبان سمت سرور برای اکثر پروژه های توسعه Back-end، از جمله آنهایی که شامل داده های بزرگ و توسعه اندروید هستند، استفاده می شود. جاوا همچنین معمولاً برای محاسبات دسکتاپ، سایر محاسبات تلفن همراه، بازی ها و محاسبات عددی استفاده می شود.

 • رابطه جاوا و اندروید چیست؟

جاوا یک زبان برنامه نویسی است، در حالی که اندروید یک پلت فرم تلفن همراه است. توسعه اندروید مبتنی بر جاوا است (بیشتر اوقات)، زیرا بخش بزرگی از کتابخانه های جاوا در اندروید پشتیبانی می شود. با این حال، تفاوت های کلیدی وجود دارد.

 • برای برنامه نویسی اندروید اول کاتلین یاد بگیرم یا جاوا؟ 

سوال خیلی از افرادی که تازه می خواهند شروع به کار کنند این است که اول جاوا یاد بگیریم یا کاتلین؟ در جواب باید بگیم که جاوا و کاتلین از نظر ساختاری فرق انچنانی با هم ندارند ولی بهتر است اول قواعد جاوا را یاد بگیرید در اینصورت یادگیری کاتلین برای شما آسان می شود.

 • چرا آموزش اندروید با جاوا خوب است؟

JAVA بهترین گزینه را برای توسعه برنامه های تلفن همراه مبتنی بر اندروید ارائه می دهد، زیرا اندروید از API های خود و کتابخانه های جاوا تشکیل شده است. بنابراین، برای برنامه های اندروید، از API های اندروید و همچنین جاوا برای نوشتن کد برای برنامه های اندروید استفاده می کنید.

 • بهترین زبان های برنامه نویسی برای توسعه اپلیکیشن اندروید چیست؟

  • جاوا. ابتدا جاوا زبان رسمی برای توسعه اپلیکیشن اندروید بود (اما اکنون Kotlin جایگزین آن شده است) و در نتیجه پرکاربردترین زبان نیز می باشد.
  • کاتلین
  • ++C
  • سی شارپ
  • پایتون
  • HTML، CSS، جاوا اسکریپت
  • دارت

نتیجه گیری در مورد یادگیری زبان جاوا برای اندروید

یادگیری اندروید به عنوان شغل نه تنها یک مهارت آسان برای شما می باشد، بلکه امروزه که همه کارها با موبایل انجام می شود، بسیار متقاضی دارد و آزادی زیادی در توسعه برنامه های اندروید دارید تا هر چی دوست دارید یاد بگیرید و یادگیری محدودی نداشته باشید تا از آنها کسب درآمد کنید. البته این یادگیری ها تنها با آموزش صحیح سرفصل های اندروید شما را در مسیر شغلی درست هدایت خواهد کرد. ولی نگران نباشید با آموزش های برنامه نویسی الکامکو فرصت خوبی برای دنبال کردن یک حرفه در توسعه اندروید برایتان فراهم شده تا بتوانید با کمترین قیمت به بهترین آموزش ها دسترسی داشته باشید.

با دوره های اموزش برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا الکامکو در کمترین زمان ممکن به بهترین کیفیت آموزشی برسید و کسب درآمد خودتان را از این شغل مدرن و درآمدزا در بازار داغ اندروید شروع کنید.

مقالات مرتبط با برنامه نویسی اندروید:

آموزش نصب اندروید استودیو ، تفاوت جاوا و سی شارپ ، فرق پایتون و جاوا؟ تفاوت کاتلین و جاوا،  زبان برنامه نویسی جاوا چیست، انواع نسخه های جاوا، تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت، تفاوت جاوا و سی پلاس پلاس، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، برنامه نویسی اپلیکیشن دیجی کالا، سورس اپلیکیشن فروشگاهی اندروید، فروشگاه ساز اندروید، آموزش ساخت اپلیکیشن خرید اینترنتی،

دوره UI و UX اندروید ، متریال دیزاین در اندروید، رابط کاربری گوشی، گرافیک اندروید

سورس فیلیمو، اپلیکیشن های مشابه فیلیمو، تلویزیون اندروید، تلویزیون اینترنتی، iptv چیست، فیلیمو باکس چیست، اندروید باکس نماوا

 دوره های کاتلین، کاتلین چیست؟ نمونه کد کاتلین

آموزش فلاتر، فلاتر چیست؟

برنامه ساز اندروید، کد نویسی اندروید، دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید، درآمد برنامه نویسی اندروید، قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل، معماری اندروید (Android architecture) چیست، زبان برنامه نویسی اندروید، فعالیت در اندروید، اکتیویتی در اندروید، ریسایکلر ویو، کامپوننت در برنامه نویسی اندروید، اسپلش اسکرین، فرگمنت اندروید، ویو پیجر۲ اندروید، فایربیس گوگل، اندروید جت پک، php در اندروید، ساخت کوییز آنلاین، ذخیره اطلاعات با SharedPreferences، زامارین و اندروید استودیو، Intent در برنامه نویسی اندروید، وضعیت اتصال به اینترنت در اندروید، ساخت ماشین مجازی اندروید، صدا در اندروید، سرویس اندروید sdk اندروید، نوشتن فایل در حافظه داخلی اندروید، سرویس شکن، ADV در اندروید، گردل اندروید، SDK Manager اندروید استودیو اشکال زدایی پروژه با ADB در اندروید استودیو، انتشار اپلیکیشن ، کلید های میانبر در اندروید استودیو، نسخه اپلیکیشن، آپدیت اندروید استودیو، اتصال گوشی به اندروید استودیو، شغل برنامه نویسی اندروید حذف اندروید استودیو اندروید استویو و اکلیپس، لپ تاپ برنامه نویسی اندروید، محیط برنامه نویسی اندروید، کتابخانه اندروید وب اپلیکیشن، توسعه موبایل یا توسعه وب سایت، انواع اپلیکیشن های موبایل، اپلیکیشن وب ویو، امنیت در برنامه نویسی اندروید، جدیدترین نسخه برنامه اندروید استودیو، ایده اپلیکیشن، بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید، تست اپلیکیشن موبایل ، ترفندهای اندروید استودیو 

 

فهرست