دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید پروژه محور

تدریس تمامی این دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به صورت پروژه محور و کاربردی هستند و در حین آموزش به نکات مهم اشاره شده است و بدور از هیچگونه گزافه گویی می باشد و بهترین استفاده از زمان آموزش شده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به بهترین کیفیت آموزشی دست یابید.

بعد از فراگیری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو می توانید براحتی وارد بازار کار اندروید شوید و کسب درآمد داشته باشید. این دوره ها طوری طراحی شده اند که تمام نیازهای بازار کار را پاسخگو می باشند و سرفصل های آنها بر اساس منابع اصلی شرکت گوگل تنظیم شده اند و همچنین زبان برنامه نویسی استفاده شده دراین دوره ها جاوا و در محیط اندروید استودیو می باشد که با آن می توان پرسرعت ترین و با کیفیت ترین اپ های اندروید را تولید کرد و گوگل این روش را با آخرین به روزرسانی ها به بهترین شکل پشتیبانی می کند. { الکامکو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید }

لیست دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

آموزش معماری mvp با rxjava در اندروید
آموزش معماری mvvm
آموزش ساخت پنل مدیریت در اندروید
آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین مشابه اسنپ

برای خرید این دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید سوال دارید؟

سوالاتی که ممکن است برای شما هنگام خرید این دوره ها پیش آید را قبلا افراد دیگری هم داشتند و سوال کردند و به آنها پاسخ داده شده است.

با یادگیری برنامه نویسی اندروید می توانید یک نمونه کار کامل از پروژه هایی که یاد گرفتید ایجاد کنید. با یادگیری ابزارها، اصول و الگویی که زیربنای همه توسعه اندروید هستند، از آموزش های ما دریافت کنید. در دوره های آموزشی برنامه نویسی اندروید الکامکو شما مفاهیم اساسی برنامه نویسی اندروید را با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا در محیط برنامه نویسی اندروید یاد می گیرید و می توانید برنامه های متنوعی را ایجاد کنید. در ضمن با مراجعه به فروشگاه الکامکو می توانید سورس کد اندروید و دیتابیس در اندروید برای پروژه های خود خریداری نمایید. و در صورتیکه نیاز به یادگیری بیشتر درباره موضوعات اندروید دارید می توانید به صفحه مقالات آموزشی مراجعه نمایید.| مشاهده همه دوره های آموزشی الکامکو  | درباره ما | مهندس محمد آزاد : مدرس دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید 

درباره آموزش برنامه نویسی اندروید بیشتر بدانید : 

اندروید استودیو (Android Studio) یک محیط رسمی توسعه یافته یکپارچه برای سیستم عامل اندروید گوگل است که بر روی نرم افزار IntelliJ IDEA JetBrains ساخته شده و به طور خاص برای توسعه اندروید طراحی شده است. اندروید استودیو در سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز، MacOS و Linux قابل نصب است. این پلتفرم بهترین جایگزین Eclipse Android Development Tools) ADT) و همچنین IDE اصلی برای توسعه برنامه های کاربردی آندروید بومی است.

برنامه نویسی جاوا (Java Programming) جاوا یک زبان برنامه نویسی با هدف کلی است که مبتنی بر کلاس ، شی گرا است و به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان به اجرای کمترین وابستگی داشته باشد. برنامه نویسی جاوا طوری در نظر گرفته شده است که به توسعه دهندگان برنامه اجازه دهد یک بار برنامه را بنویسند و در هر نقطه ای آن را اجرا کنند. به این معنی که کد جاوا کامپایل شده می تواند بر روی تمام سیستم عامل هایی که جاوا را پشتیبانی می کنند بدون نیاز به برنامه نویسی مجدد اجرا شود. برنامه های جاوا معمولاً با بایت کد ساخته شده اند که می تواند بدون توجه به معماری رایانه، روی هر دستگاه مجازی جاوا (JVM) اجرا شود. نحو جاوا شبیه C و ++C است اما امکانات کمتری نسبت به هریک از آنها دارد. از سال 2019 ، جاوا یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی بود که طبق برنامه GitHub مورد استفاده قرار گرفت و برای برنامه های سرویس دهنده وب ، با 9 میلیون توسعه دهنده گزارش شده است.

یادگیری اندروید به عنوان شغل نه تنها یک مهارت آسان برای شما می باشد، بلکه امروزه که همه کارها با موبایل انجام می شود، بسیار متقاضی دارد و آزادی زیادی در توسعه برنامه های اندروید دارید تا هر چی دوست دارید یاد بگیرید و یادگیری محدودی نداشته باشید تا از آنها کسب درآمد کنید. البته این یادگیری ها تنها با آموزش صحیح توسعه دهنده اندروید شما را در مسیر شغلی درست هدایت خواهد کرد. ولی نگران نباشید با آموزش های الکامکو فرصت خوبی برای دنبال کردن یک حرفه در توسعه اندروید برایتان فراهم شده تا بتوانید با کمترین قیمت به بهترین آموزش ها دسترسی داشته باشید.

دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید مناسب برای افراد زیر است: 

  • افراد مبتدی که هیچ آشنایی با طراحی اپلیکیشن اندروید ندارد و می خواهند تازه از صفر شروع به کار کنند.
  • افرادی که با برنامه نویسی جاوا کمی آشنایی دارند بهتر و زودتر می توانند با این دوره ها ارتباط برقرار کنند.
  • دانشجویانی که برای پر کردن تایم خود می خواهند دوره های آموزشی ببینند و بعد از دوره تحصیل کسب درآمد کنند.
  • و تمامی افرادی که به برنامه نویسی اندروید علاقه دارند و دوست دارند از راه به کسب درآمدی برسند.

پیش نیاز همه این دوره ها، دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با اندروید استودیو از صفر تا صد است و با خرید و آموزش این دوره دیگر به هیچ آموزشی نیاز ندارید و سپس می توانید دوره هایی که در این صفحه است را خریداری نموده و براحتی آموزش ها را یاد بگیرید.

فهرست