عبور از تحریم های اینترنتی با سرویس شکن | وب سایت شکن

عبور از تحریم نرم افزاری - سایت شکن - سرویس شکن | آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

با سرویس شکن (سایت شکن) می توانید همه سایتهایی که ایران را تحریم کردند باز کنید. این سایت ها حتی می توانند سایت های دانشگاهی، خدماتی و یا هر سایت دیگه ای باشند که دسترسی کاربرای ایرانی را مسدود کردند. | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

چرا نیاز به سرویس هایی مثل “سرویس شکن” دارید که از تحریم های اینترنتی عبور کنند؟  

یکی از مشکلات اساسی برنامه نویسان و طراحان و در اصل تمامی کسانی که در حوزه IT در ایران فعالیت دارند ، بحث تحریم هاست. به عنوان مثال برنامه نویسان اندروید در ایران از نصب نرم افزار ها گرفته تا افزودن کتابخانه و بیلد کردن پروژه و غیره ، باید حتما از فیلتر شکن ، VPN و ابزار گذر از تحریم استفاده کنند. متاسفانه افراد سودجو از این فرصت سوء استفاده کرده و به صورت غیر قانونی اقدام به فروش ابزار گذر از تحریم می کنند که بعضا بعد از دریافت پول، خدماتی ارائه نمیدهند و پاسخگو نیز نیستند.

شرکت های نرم‌افزاری مختلف مثل گوگل، اوراکل، لاراول، ادوب، اپل، جاوا و … مدت‌ زیادی است که با سیاست های خصمانه خودشان، ایران را در لیست تحریم خودشون قرار دادند و به شکل های مختلف اجازه دسترسی کاربران ایرانی را به سایت‌ها و خدماتشان نمی دهند.

سایت شکن چیست و چکار می کند؟

سایت شکن با همکاری دانشجویان دانشگاه تهران یک سرویس رایگان ایرانی را به صورت کاملا قانونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که امکان دور زدن تحریم‌ها را به راحتی آب خوردن فراهم می کند.

زمانی که وارد وبوبسایت شکن (به آدرس shecan.ir) شدید، با صفحه زیر مواجه می شوید که از منوی راهنما، میتوانید نحوه استفاده از این سرویس را در سیستم عامل های مختلف یاد بگیرید و با خیال راحت بعد از راه اندازی این سرویس بدون استفاده از فیلتر شکن های پولی طراحی و یا کدنویسی کنید.

عبور از تحریم نرم افزاری با سرویس شکن - سایت شکن | الکامکو

چگونه از سرویس شکن برای رفع محدودیت استفاده از محصولات تحریم شده استفاده کنیم؟ 

برای استفاده از این سرویس فقط کافی است در هر شبکه‌ای، DNS رو روی این IP ها تنظیم کنید : ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ و ۱۸۵.۵۱.۲۰۰.۲
ما در اینجا نحوه تنظیم این سرویس رو روی سیستم عامل ویندوز به شما آموزش می دهیم. در مورد نحوه استفاده در سایر سیستم عامل ها می توانید از راهنمای خود سایت شکن استفاده کنید.

برای تنظیم DNS های ارائه شده در سایت شکن در ویندوز، دکمه های ترکیبی windows+r رو بزنید و در پنجره Run دستور ncpa.cpl رو وارد کرده و Ok کنید. صفحه ای برای شما باز می شود که کانکشن های اتصال به اینترنت را روی سیتم شما نمایش می دهد. روی کانکشن مربوطه که توسط آن به اینترنت متصل شده اید، راست کلیک کرده و گزینه Properties رو انتخاب کنید.

سپس گزینه Internet Protocol Version 4 را انتخاب کنید و روی Properties کلیک کنید. مانند شکل زیر گزینه Use the following DNS server address رو انتخاب کرده و از آنجا تنظیمات DNS رو انجام دهید.

عبور از تحریم نرم افزاری با سرویس شکن - وب سایت شکن | الکامکو

در آخر سیستم رو ریستارت کنید و حالشو ببرید. حالا می تونید به راحتی آپدیت نرم افزار ها رو انجام دهید و از سرویس ها و خدمات سایت های مختلف که کاربران ایرانی رو تحریم کردند، استفاده کنید.

لازم به ذکر است که وزیر محترم ارتباطات این سایت رو تایید کرده و خدمات سایت شکن قانونی و رایگان می باشد. با امید به فردایی بهتر برای ایران عزیز و موفقیت های چشمگیر شما عزیزان.

با سایت شکن می توانید همه سایتهایی که ایران را تحریم کردند باز کنید. این سایت ها حتی می توانند سایت های دانشگاهی، خدماتی و یا هر سایت دیگه ای باشند که دسترسی کاربرای ایرانی را مسدود کردند. حالا برای دور زدن این تحریم ها بگذر بهتون یه DNS می دهد که باید روی کانکشن اینترنت، کامپیوتر شخصی و یا هر دستگاهی مثل تلفن همراه، تبلت و .. تنظیم کنید تا بتوانید همه این سایتها را باز کنید. خیلی راحت بود نه ؟!

قابلیت های سرویس شکن : 

  • کافی است IP اعلام شده در این صفحه را روی DNS اینترنت خودتون تنظیم کنید.
  • سایت شکن زود به زود آپدیت می شود تا شما بتوانید از سایت های جدیدی که نمی گذارند شما در ایران از سایتشون استفاده کنید، بهره ببرید.
  • با توجه به تکنولوژی هایی جدیدی که در  سرویس شکن در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید سایت های مختلف را باز کنید.
  • با ترافیک مصرفی بهینه شده ای می توانید توسط سرویس شکن از سایتهای مورد نظرتون استفاده کنید.
  • و…

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست