دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو

دوره های آموزشی الکامکو

دوره های آموزشی الکامکو به صورت دوره ای توسط استاتید برتر ما تدریس می شود و به صورت فیلم آموزشی با کیفیت و حرفه ای با قیمت مناسب به لیست  سایت ما اضافه می شود تا از آنها استفاده کنید. همچنین دوره هایی که در حال حاضر در سایت وجود دارند نیز مدام آپدیت می شوند و آپدیت آنها نیز همراه با همان یکبار خرید به صورت دایمی در اختیار شما قرار می گیرد.

تدریس همه دوره های آموزشی الکامکو بر اساس منابع معتبر آموزشی و کاملترین سرفصل ها طراحی شده و آموزش ها با بیانی ساده و قابل فهم توضیح داده می شوند. آموزش ها معمولا از پایه تا پیشرفته هستند و همه مباحث مربوطه را تحت پوشش قرار می دهند. در این دوره های آموزشی تمامی نکات بین آموزش به شما گفته می شود و صدای مدرس کاملا رسا است و تصویر نیز کاملا واضح است. همچنین دانلود فیلم ها ار سرورهای پرسرعت برای شما قابل دانلود هستند.

دوره های آموزشی الکامکو - دوره آموزش برنامه نویسی اندروید - دوره آموزش وبمستر - دوره آموزش وردپرس - دوره آموزش مولتی مدیا - سورس کد اندروید - فروش دیتابیس در اندروید

ورود به بازار کار

بعد از یادگیری دوره های آموزشی الکامکو می توانید به انجام دادن پروژه های مختلف در زمینه تجربه هایی که عملا کسب کرده اید مشغول شوید و جایی استخدام یا به صورت دورکاری و پروژه ای کار بگیرید.

قیمت مناسب

با توجه به اینکه دوره های آموزشی الکامکو با کامل ترین سرفصل ها همراه با عالی ترین کیفیت به شما آموزش داده می شود، قیمتی که برای تهیه این دوره ها در نظر گرفته شده است بسیار مناسب است.

پروژه محور و کاربردی

تمامی دوره های آموزشی الکامکو به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور همراه با نکات آموزشی لازم برای حرفه ای شدن شما آموزش داده می شود تا حرفه ای یاد بگیرید و مهارت هایتان را افزایش دهید.

مناسبترین زمانبندی

دوره های آموزشی الکامکو بدون هیچگونه اضافه گویی و هدر رفتن تایم به شما آموزش داده شده اند و سعی شده در کمترین زمان ممکن، بالاترین تجربه آموزشی را به صورت حرفه ای بدست آورید.

برنامه نویسی اندروید یکی از مدرن ترین و تخصصی ترین شغل ها در دنیای دیجیتالی امروزه محسوب می شود و شما با یادگیری دور های برنامه نویسی اندروید می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و از این طریق کسب درآمد کنید.

آموزش برنامه نویسی اندروید (کاتلین)

با توجه به حمایت و پشتیبانی گوگل از زبان کاتلین و تقاضای زیاد دانشجویان برای آموزش برنامه نویسی اندروید با زبان کاتلین اقدام به برگزاری دوره های جامع در این زمینه کردیم. با امید به اینکه مانند سایر دوره ها این بخش نیز مورد استقبال و رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

آموزش برنامه نویسی موبایل (فلاتر)

کمپانی بزرگ گوگل برای پیشی گرفتن از رقبا، در نسخه های جدید اندرویداستودیو امکان اضافه کردن پلاگین فلاتر را به برنامه نویسان داده است تا کسانی که علاقه مند به برنامه نویسی موبایل (اندروید – ios) به صورت چندپلتفورمی هستند بتوانند همزمان یک برنامه را هم برای اندروید و هم برای ios بسازند. با امید به اینکه دوره های این بخش نیز مورد رضایت شما قرار بگیرد.

فهرست