لیست دوره های برنامه نویسی موبایل (فلاتر) | الکامکو

...

 فلاتر چیست؟

Flutter یک فریمورک است که در آن شما با زبان برنامه نویسی دارت (Dart) و با یکبار کدنویسی می توانید همزمان خروجی اندروید و ios تهیه کنید و این باعث می شود روند توسعه اپلیکیشن را سریعتر کنید و در عوض پروژه های بیشتری سفارش بگیرید و نیاز به نیروی کار کمتری داشته باشید. با Flutter  می توان برنامه‌های زیبای موبایل، وب، دسک‌تاپ و تعبیه‌شده را از یک پایگاه کد بسازید، آزمایش کنید و اجرا کنید. Flutter با کدهای موجود کار می کند، توسط توسعه دهندگان و سازمان ها در سراسر جهان استفاده می شود و رایگان و متن باز است.

برای ساخت برنامه های اندروید و ios با Flutter، از یک زبان برنامه نویسی به نام Dart استفاده خواهید کرد. این زبان توسط گوگل در اکتبر ۲۰۱۱ ایجاد شد، اما در طول سال های گذشته پیشرفت زیادی کرده است. دارت بر توسعه front-end تمرکز دارد و می توانید از آن برای ایجاد برنامه های موبایل و وب استفاده کنید.

چه کسی فلاتر را می سازد؟

Flutter یک پروژه متن باز است که مشارکت گوگل و سایر شرکت ها و افراد را دارد.

دوره های برنامه نویسی موبایل فلاتر (Flutter) سایت برنامه نویسی الکامکو

آموزش برنامه نویسی در هر زمینه ای که باشد مدرن و درآمدزاست.

برنامه نویسی موبایل فلاتر برای چه کسانی مناسب است؟

 • برنامه نویسی موبایل فلاتر برای کاربرانی که می خواهند برنامه های زیبا تولید کنند.
 • برنامه نویسی موبایل فلاتر برای توسعه دهندگانی که می خواهند در زمان کمتری برنامه های بیشتری تولید کنند مناسب است.
 • برنامه نویسی موبایل فلاتر برای توسعه دهندگانی که می خواهند توسعه برنامه را سرعت ببخشند و هزینه و پیچیدگی تولید برنامه را در سراسر سیستم عامل ها کاهش دهند مناسب است.
 • برنامه نویسی موبایل فلاتر برای مدیران مهندسی و مشاغلی که می خواهند توسعه دهندگان برنامه را در یک تیم برنامه موبایل، وب و دسکتاپ متحد کنند و برنامه های برند را برای چندین پلتفرم از یک پایگاه کد واحد بسازند مناسب است.
 • و…

برای برنامه نویسی موبایل با فلاتر به چه میزان تجربه توسعه نیاز دارم؟

فلاتر برای برنامه نویسانی که با مفاهیم شی گرا (کلاس ها، روش ها، متغیرها و غیره) و مفاهیم برنامه نویسی ضروری (حلقه ها، شرطی ها و غیره) آشنا هستند، قابل دسترسی است. همچنین ما افرادی را دیدیم که تجربه برنامه‌نویسی بسیار کمی دارند، فلاتر را برای نمونه‌سازی اولیه و توسعه اپلیکیشن یاد می‌گیرند و از آن استفاده می‌کنند.

با برنامه نویسی موبایل flutter چه برنامه هایی می توان ساخت؟

با برنامه نویسی موبایل flutter می توان ساخت اپلیکیشن اندروید و ios را اجرا نمود، همچنین برنامه‌های تعاملی که می‌خواهید در صفحات وب یا دسکتاپ خود اجرا شوند، را می توان با برنامه نویسی موبایل flutter اجرا و پیاده سازی کرد.  اکوسیستم بسته فلاتر از انواع سخت افزارها (مانند دوربین، GPS، شبکه و ذخیره سازی) و خدمات (مانند پرداخت، ذخیره سازی ابری، احراز هویت و تبلیغات) پشتیبانی می کند.

ویژگی های برنامه نویسی موبایل با flutter

 • برنامه نویسی موبایل فلاتر سریع است: کد Flutter برای عملکرد سریع در هر دستگاهی به کد ماشین ARM یا Intel و همچنین جاوا اسکریپت کامپایل می شود.
 • برنامه نویسی موبایل با فلاتر چند پلت فرمی است:  دسترسی به کاربران در هر صفحه از یک پایگاه کد در چندین دستگاه مستقر شود: تلفن همراه، وب، دسکتاپ و دستگاه های جاسازی شده.
 • برنامه نویسی موبایل با flutter قابل اعتماد کاربران و شرکت هاست:  Flutter توسط Google پشتیبانی و استفاده می‌شود، مورد اعتماد برندهای معروف در سراسر جهان است و توسط جامعه توسعه‌دهندگان جهانی نگهداری می‌شود.
 • برنامه نویسی موبایل با flutter در زمان و هزیهنه ها صرفه جویی می کند.
 • و…

چه چیزی فلاتر را منحصر به فرد می کند؟

Flutter با بسیاری از گزینه های دیگر برای ساخت برنامه های تلفن همراه متفاوت است زیرا به فناوری مرورگر وب یا مجموعه ویجت هایی که با هر دستگاه ارسال می شود متکی نیست. در عوض، Flutter از موتور رندر با کارایی بالا خود برای ترسیم ویجت ها استفاده می کند.

علاوه بر این، Flutter متفاوت است زیرا فقط یک لایه نازک از کد C/C++ دارد. Flutter بیشتر سیستم خود (ترکیب، ژست‌ها، انیمیشن، چارچوب، ابزارک‌ها و غیره) را در دارت (یک زبان مدرن، مختصر، شی گرا) پیاده‌سازی می‌کند که توسعه‌دهندگان به راحتی می‌توانند به خواندن، تغییر، جایگزینی یا حذف آن نزدیک شوند. این امر به توسعه‌دهندگان امکان کنترل فوق‌العاده‌ای بر روی سیستم را می‌دهد، و همچنین به طور قابل‌توجهی نوار دسترسی را برای اکثر سیستم کاهش می‌دهد.

آیا باید برنامه بعدی خود را با فلاتر بسازم؟

Flutter 1.0 در ۴ دسامبر ۲۰۱۸ و Flutter 2 در ۳ مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد. از زمان راه اندازی آن، بیش از ۴۰۰۰۰۰ برنامه با استفاده از Flutter به صدها میلیون دستگاه ارسال شده است. Flutter به‌روزرسانی‌هایی را با سرعت تقریباً سه ماهه ارسال می‌کند که ثبات و عملکرد را بهبود می‌بخشد و ویژگی‌های درخواستی کاربر را برطرف می‌کند.

چرا باید دوره های برنامه نویسی موبایل فلاتر الکامکو؟

 • پروژه محور و مهارت محور هستند.
 • دارای سرفصل های کامل و بر اساس اصول استاندارد گوگل هستند.
 • کیفیت ویدیو ها از Full HD پشتیبانی می کند.
 • صدای مدرس رسا و واضح است.
 • از گفتن موارد وقت گیر و اضافی خودداری شده و بجای آن از موارد کاربردی استفاده شده است.
 • با یکبار خرید به آپدیت دوره دسترسی خواهید داشت.
 • پشتیبانی در کمترین زمان ممکن انجام می شود
 • و…

دوره های برنامه نویسی موبایل با flutter شامل چه مواردی می شود؟ 

در حال حاضر دوره های برنامه نویسی موبایل با flutter شامل دوره متخصص آموزش فلاتر (Flutter) مهارت محور و آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین با فلاتر می شود.

این  دوره های برنامه نویسی موبایل با فلاتر برای ورود به بازار کار مناسب هستند؟ 

بله – تمامی دوره های برنامه نویسی سایت الکامکو یا بصورت پروژه محور هستند یا مهارت محور! و دوره ها طوری طراحی می شوند که بتوانید بصورت کاملا عملی وارد پروژه های واقعی شوید و آموزشی ببینید که بدرد بازار کار شما بخورد و شما را برای ورود به بازار کار برنامه نویسی اندروید و ios آشنا کند.

در آینده دوره های برنامه نویسی موبایل flutter به این صفحه اضافه می شود؟

فعلا همین دوره های برنامه نویسی موبایل flutter در سایت موجود است و در آینده ای نزدیک و با توجه به تقاضای اکثریت دانشجویان، دوره های مربوطه هم به این صفحه اضافه خواهد شد و در صفحه فروشگاه آموزش برنامه نویسی آنلاین هم دسترس خواهد بود.

مقالات در زمینه برنامه نویسی اندروید: 

جاوا اندروید، آموزش اندروید استودیو، آموزش نصب اندروید استودیو، تفاوت جاوا و سی شارپ ، فرق پایتون و جاوا؟ تفاوت کاتلین و جاوا،  زبان برنامه نویسی جاوا چیست، انواع نسخه های جاوا، تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت، تفاوت جاوا و سی پلاس پلاس، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، برنامه نویسی اپلیکیشن دیجی کالا، سورس اپلیکیشن فروشگاهی اندروید، فروشگاه ساز اندروید، آموزش ساخت اپلیکیشن خرید اینترنتی، دوره UI و UX اندروید، متریال دیزاین در اندروید، رابط کاربری گوشی،  گرافیک اندروید، سورس فیلیمو، اپلیکیشن های مشابه فیلیمو، تلویزیون اندروید، تلویزیون اینترنتی، iptv چیست، فیلیمو باکس چیست، اندروید باکس نماوا، دوره های کاتلین، کاتلین چیست؟ نمونه کد کاتلین، برنامه ساز اندروید، نوشتن برنامه اندروید، دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید، درآمد برنامه نویسی اندروید، قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل، معماری اندروید (Android architecture) چیست، زبان برنامه نویسی اندروید، فعالیت در اندروید، اکتیویتی در اندروید، ریسایکلر ویو، کامپوننت در برنامه نویسی اندروید، اسپلش اسکرین، فرگمنت اندروید، ویو پیجر۲ اندروید، فایربیس گوگل، اندروید جت پک، php در اندروید، ساخت کوییز آنلاین، ذخیره اطلاعات با SharedPreferences، زامارین و اندروید استودیو، Intent در برنامه نویسی اندروید، وضعیت اتصال به اینترنت در اندروید، ساخت ماشین مجازی اندروید، صدا در اندروید، سرویس اندروید sdk اندروید، نوشتن فایل در حافظه داخلی اندروید، سرویس شکن، ADV در اندروید، گردل اندروید، SDK Manager اندروید استودیو اشکال زدایی پروژه با ADB در اندروید استودیو، انتشار اپلیکیشن ، کلید های میانبر در اندروید استودیو، نسخه اپلیکیشن، آپدیت اندروید استودیو، اتصال گوشی به اندروید استودیو، شغل برنامه نویسی اندروید حذف اندروید استودیو اندروید استویو و اکلیپس، لپ تاپ برنامه نویسی اندروید، محیط برنامه نویسی اندروید، کتابخانه اندروید وب اپلیکیشن، توسعه موبایل یا توسعه وب سایت، انواع اپلیکیشن های موبایل، اپلیکیشن وب ویو، امنیت در برنامه نویسی اندروید، جدیدترین نسخه برنامه اندروید استودیو، ایده اپلیکیشن، بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید، تست اپلیکیشن موبایل ، ترفندهای اندروید استودیو 

فهرست