قیمت دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو

.

هدف از برنامه نویسی چیست؟ اکثر افرادی که می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند، اهداف بلندپروازانه ای دارند، مثل پیدا کردن شغل به عنوان یک توسعه دهنده، یا ساختن یک اپلیکیشن موبایل پرفروش. دست گرفتن آنها در تمام طول راه غیرممکن خواهد بود. در عوض، هدف شما باید کمک به آنها در رسیدن به خودکفایی برنامه نویسی باشد. پس از رسیدن به آن نقطه، آنها می توانند به تنهایی به سمت اهداف خود پیش بروند.

قیمت برنامه نویسی و یادگیری آن به چه عواملی بستگی دارد؟ 

قیمت آموزش برنامه نویسی به جایی که کلاس های در آن برگزار می شود دارد. معمولا شرکت در کلاس های آنلاین و خرید آموزش برنامه نویسی خیلی بهتر و بصرفه تر از کلاس های حضوری هستند.

قیمت برنامه نویسی به اینکه می خواهید تدریس در چه راستایی و کاربردی به شما اموزش داده شود بستگی دارد.

قیمت آموزش برنامه نویسی به اینکه پروژه محور کار یا مهارت محور کار می کنید بستگی دارد. اینکه فقط برنامه نویسی را تئوری یاد بگیرید کاملا اشتباه است و باید حتما اقدام به نوشتن کنید و پروژه جلو روید همانکاری که در برگزاری دوره های اموزشی الکامکو کی می کنیم و همه دوره ها را پروژه محور و مهارت محور تدریس می کنیم.

 یکی از دلایل اصلی که اکثرا از یادگیری برنامه‌نویسی منصرف می‌شوند این است که وقتی نمی‌دانند آنچه که می‌آموزند چگونه به هدف کلی آنها کمک می‌کند، ناامید می‌شوند. رویکرد شما باید بر اساس دلیلی باشد که دانشجویان شما می خواهد برنامه نویسی یاد بگیرد. هر وظیفه ای که تعیین می کنید باید به نحوی همه را به وضوح به هدفش نزدیک تر کند.

هزینه اموزش های برنامه نویسی به کتاب ها یا نرم افزارها یا جزوه هایی که به دانشجویان داده می شود بستگی دارد که این اتفاق بیشتر در کلاسهای حضوری اتفاق می افتد. ولی با شما خریدن دوره همه چیز را به صورت فایل خواهید داشت.

هزینه های یادگیری برنامه نویسی به تکنولوژی های بکار رفته در کلاس برای آموزش بهتر و درک مطالب عملی بصورت بهتر بستگی دارد.

هزینه یادگیری های برنامه نویسی به محیط ارام و مناسب و کلا لوکیشن محل در کلاسهای حضوری بستگی دارد. هر چقدر کلاسها نزدیک به مرکز شهر باشند خب مسما هزینه های جانبی بیشتری شامل حال مدیریت آموزشگاه می شود. ولی هزینه یادگیری برنامه نویسی در کلاسهای آنلاین ربطی به این موضوع ندارد و هر جایی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد امکان برگزاری کلاس می باشد.

هزینه اموزش برنامه نویسی به تاریخ شروع کلاس ها بستگی دارد. در بعضی از روزها و هفته های سال تخفیفات بیشتری داده می شود و شما می توانید در این روزها پکیج های برنامه نویسی را با قیمت کمتری خریداری کنید.

هزینه های اموزش برنامه نویسی به شهریه ای که رقبا می گیرند هم بستگی دارد. چون خیلی از افراد قبل از اینکه به جزئیات دوره از نظر فنی و استاندار توجه کنند، اولین چیزی که چشم آنها را میگیرد قیمت آموزش ها است. ما در الکامکو قیمت آموزش های برنامه نویسی را با توجه به کیفیت دوره ها براورد کردیم هرچند قیمت ها خیلی کمتر از درامدزایی که بعد از  یادگیری انها خواهید داشت کمتر هستند.

هزینه اموزش های برنامه نویسی به تجربه مدرس که چند سال در این زمینه فعالیت دارد بستگی دارد. هر چقدر تجربه مدرس بالاتر باشد مسلما نحوه تدریس بهتری خواهد داشت و از طرفی قیمت های برنامه نویسی به تبع بالاتر خواهد بود.

قیمت یادگیری های برنامه نویسی به نوع برگزاری هم بستگی دارد. مثلا ممکن است محل آموزشگاه فیزیکی باشد یا آنلاین یا بصورت دوره برگزار شود.

قیمت های یادگیری برنامه نویسی به شهریه کلاس ها بستگی دارد. هر اموزشگاهی با توجه به دوره ای که برگزار می کند دارای قیمتی است.

قیمت یادگیری برنامه نویسی به نوع زبان یا فریمورک مورد نظر بستگی دارد. هر چقدر سطح زبان مبتدی تر باشد حجم تدریس کمتر می شود در نتیجه روی قیمت برنامه نویسی تاثیر دارد.

همچنین بخوانید: برنامه نویسی شی گرا چیست؟ 

قیمت اموزش های برنامه نویسی در کلاسهای حضوری به تعداد نفرات در یک کلاس بستگی دارد و در کلاسهای آنلاین به اینکه چند نفر در کلاس ها حضور داشته باشند و اینکه خصوصی یا عمومی باشد بستگی دارد. ولی دوره های برنامه نویسی برخلاف آنها تعداد نفرات معنی ندارد و هر شخص می تواند یک دوره خریداری کند. دوره های الکامکو همگی دارای لایسنس هستند و هر دوره برای یک نفر با یک لایسنس فعال می شود.

همچنین بخوانید: نرم افزار متن باز چیست؟ 

قیمت های اموزش برنامه نویسی به تعداد ساعات تدریس در هر جلسه بستگی دارد. هر چقدر جلسات بیشتر باشند به این معنی است که توضیحات بیشتر و کاملتری داده خواهد شد. ما در الکامکو سعی کردیم از گزافه گویی خود داری کنیم و تعداد ساعات تدریس شده را کاملا به تدریس دوره ها اختصاص دادیم.

قیمت اموزش برنامه نویسی به حجم تمرین ها و مثالهایی که در کلاس کار می شود بستگی دارد. در کلاس های حضوری یا آنلاین برنامه نویسی معمولا تمرین های زیادی مطرح می شود تا دانشجو بتواند بخوبی با زبان های برنامه نویسی بصورت عملی ارتباط برقرار کند.

قیمت آموزش های برنامه نویسی در کلاسهای حضوری به اینکه دانشجو می خواهد کلاس اضافه تر بردارد یا نه بستگی دارد و در دوره های آموزش برنامه نویسی آنلاین از اینکه چه مدت می تواند از پشتیبانی استفاده کند بستگی دارد.

همچنین بخوانید: سایت های تمرین برنامه نویسی کدام ها هستند؟

قیمت های آموزش برنامه نویسی به سرفصل ها و مباحث مقدماتی یا پیشرفته ای که در طی دوره تدریس می شود بستگی زیادی دارد. هر چقدر سرفصل ها کاملتر باشند مسلما تایم بیشتری جهت آموزش آنها صرف می شود و از طرفی کارایی بهتری برای دانشجویان خواهد داشت.

از مزایای برنامه نویسی آنلاین می توان به اینکه می توانید از هر جایی پروژه بگیرید و در هر جایی آنها را انجام دهید و درامدزایی کنید اشاره کرد. سایت های فریلنسرینگ هم می توانند به شما در این امر کمک کنند تا بتوانید هزینه اموزش های برنامه نویسی که برای یادگیری کردید را با انجام پروژه بدست اورید.

همچنین بخوانید: گرفتن پروژه برنامه نویسی چگونه است؟

هزینه های اموزش برنامه نویسی به قیمت کلاس های رقبا هم می تواند بستگی داشته باشد.

هزینه اموزش برنامه نویسی به استفاده از نرم افزارها و مطالب بروز بستگی دارد.

هزینه آموزش های برنامه نویسی به ارتباط دانشجو که می تواند بصورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشد بستگی دارد.

هزینه های آموزش برنامه نویسی به اینکه کلاس ها بصورت خصوصی یا عمومی برگزار شوند دارد.

هزینه آموزش برنامه نویسی به سطح دوره یعنی مقدماتی یا پیشرفته باشد بستگی دارد.

قیمت اموزش های برنامه نویسی به سختی تدریس نرم افزاری که تدریس می شود بستگی دارد.

هزینه برنامه نویسی به اینکه دوره چقدر نیاز به کار عملی و چقدر نیاز به کار پروژه ای دارد بستگی دارد.

قیمت های اموزش برنامه نویسی به اینکه کلاس ها حضوری یا آنلاین برگزار می شوند بستگی دارد.

قیمت اموزش برنامه نویسی به تدریس مناسب و تسلط مدرس به نرم افزارها بستگی دارد.

قیمت های آموزش برنامه نویسی در کلاسهای حضوری و آنلاین می تواند بستگی به تکنولوژی های بکار رفته در تدریس داشته باشد.

هرچقدر تکنولوژی های بکار رفته در ارائه مطلب به دانشجویان بیشتر و مدرن تر باشد، نسبتا قیمت های آموزش برنامه نویسی هم افزایش می باید.

یکی از راه‌های عالی برای آزمایش قدرت یادگیری کدنویسی، تمرین با منابع مناسب کودکان مانند زبان برنامه نویسی اسکرچ Scratch است که به شما و فرزندتان مقدمه‌ای با اصول برنامه‌نویسی و استدلال سیستمی می‌دهد. این درک اساسی به شما کمک می کند تا به سمت زبان ها و برنامه های پیچیده تر حرکت کنید. خرید اموزش برنامه نویسی اسکرچ را می توانید در سایت های ایرانی و خارجی دنبال کنید.

همچنین بخوانید: فریمورک چیست؟

با خرید اموزش های برنامه نویسی و یادگیری آن می توانید بصورت دورکاری فعالیت کنید

از آنجایی که رایانه‌ها توسط شبکه‌ها به هم متصل می‌شوند، و اکنون حتی بیشتر چیزها در فضای ابری زندگی می‌کنند، لازم نیست به مکان خاصی متصل باشید. شما می توانید کار خود را به همان اندازه موثر در مکانی که انتخاب می کنید انجام دهید و نیاز نیست وابسته به یک محیط اداری عمومی باشید. دوره های اموزش برنامه نویسی انلاین هم می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. الکامکو به عنوان یکی از بهترین سایت های اموزش برنامه نویسی ایرانی شما در یادگیری برنامه نویسی کمک می کند. برای دانستی های بیشتر ، مقالات برنامه نویسی ما را دنبال کنید.

به عنوان یک علاقه مند به برنامه نویسی، پیوستن به یک انجمن برنامه نویسی یا خرید های یادگیری برنامه نویسی مزایایی دارد.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست