قوانین و مقررات سایت

کلیه دانشجویان و کاربران عزیز ملزم به رعایت قوانین سایت میباشند. بدیهی است پس از ثبت نام در دوره های آموزشی، پشتیبانی دوره ها و سایر موارد فنی در چهاچوب این قوانین انجام میشوند. به عنوان مثال برای تهیه ویدیوهای آموزشی ساعت ها و ماه ها تلاش شبانه روزی شده است و استفاده از دوره فقط برای ۱ نفر مجاز میباشد ضمن اینکه کپی برداری از محتوای آموزشی چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم حتی با ذکر منبع، از نظر شرعی و قانونی صحیح نبوده و در صورت مشاهده از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد شد.

با توجه به تعداد بالای دانشجویان رفع ایرادات درسی و پشتیبانی فنی، فقط از طریق بخش های مربوطه که در دوره به آنها اشاره شده است انجام میشود و برای این موارد از هرگونه تماس تلفنی و یا ارسال پیغام در شبکه های اجتماعی اکیدا خودداری شود. خواهشمندیم برای رعایت حقوق خودتان و تیم آموزشی الکامکو تمامی قوانین این صفحه را مطالعه کرده تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاید.

با احترام . محمّد آزاد (مدیریت سایت)

قوانین سایت الکامکو

قانون اول : پشتیبانی فنی آموزش فقط برای دانشجویانی میباشد که از همین سایت خرید کرده باشند .

قانون دوم : برای پشتیبانی دوره ها و پرسیدن سوالات در بخش انجمن باید حتما در سایت ثبت نام کرده باشید .

قانون سوم : استفاده از هر گونه ادبیات توهین آمیز، الفاظ رکیک و غیره به هر یک از اعضای سایت در هر کجا اعم از شبکه های احتماعی، بخش نظرات، تیکت و … علاوه بر برخورد قانونی باعث بسته شدن حساب کاربری خواهد شد.

قانون چهارم : مدت زمان پاسخگویی در دپارتمان فنی سایت به علت بروز هر گونه مشکل مانند دانلود فایل ها و غیره بین ۲ تا ۲۴ ساعت میباشد .

قانون پنجم : مدت زمان پاسخگویی به اشکالات درسی مربوط به دوره های آموزشی بین ۴ تا ۴۸ ساعت میباشد .

قانون ششم : دوره های آموزشی فقط برای استفاده ۱ دانشجو میباشد و هرگونه تکثیر و کپی برداری و استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی دارد .

قانون هفتم : سوالات خود را فقط در بخش مربوطه مطرح نمایید .

قانون هشتم : ایرادات درسی مربوط به دوره های آموزشی را فقط در بخش مربوطه که در فیلم های آموزشی به آن اشاره شده ، مطرح کنید و برای اشکالات درسی از تماس تلفنی و غیره خودداری کنید .

قانون نهم : تماس تلفنی با شرکت فقط باید در طول هفته (شنبه تا پنجشنبه به غیر از روزهای تعطیل) بین ساعت ۸ صبح تا ۸ شب گرفته شود .

قانون دهم : اطلاعات وارد شده در سایت باید صحیح باشد . به اطلاعات فیک و نادرست پاسخ داده نمیشود .

قانون یازدهم : با توجه به محصولات مجازی و در اختیار قرار دادن دانشجویان بعد از خرید دوره ها یا فایل های مجازی امکان بازگشت و مرجوع کردن وجود ندارد. قبل از خرید به نمونه آموزش های مدرس و سرفصل ها و دموی دوره ها توجه کنید.

قانون دوازدهم : هر دوره آموزشی فقط برای استفاده ۱ نفر (فقط شخص خریدار) میباشد و در صورت تخلف از طریق قانونی پیگیری خواهد شد .

قانون سیزدهم : هرگونه کپی برداری غیر مجاز از مطالب و محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد .

قانون چهاردهم : انتشار ویدیوهای آموزشی به هر نحو حتی با ذکر منبع تخلف میباشد و سریعا از طریق قانونی اقدام خواهد شد .

قانون پانزدهم : پشتیبانی رایگان دوره ها مربوط به ایرادات درسی با ذکر جلسه و در محدوده سرفصل های آموزشی دوره های همین سایت میباشد. به سوالات خارج از مباحث آموزش داده شده، سوال در مورد افزودن امکانات به برنامه های شخصی، مشاوره و … به صورت رایگان پاسخ داده نمیشود.

قانون شانزدهم : در صورت مشاهده هرگونه توهین در تیکت ها، دیدگاه ها، شبکه های اجتماعی و … علاوه بر برخورد قانونی، حساب کاربری دانشجو بسته خواهد شد.