قوانین و مقررات سایت

قوانین سایت الکامکو

قانون اول : پشتیبانی فنی آموزش فقط برای دانشجویانی میباشد که از همین سایت خرید کرده باشند .

قانون دوم : برای پشتیبانی دوره ها و پرسیدن سوالات در بخش انجمن باید حتما در سایت ثبت نام کرده باشید .

قانون سوم : استفاده از هر گونه ادبیات توهین آمیز، الفاظ رکیک و غیره به هر یک از اعضای سایت در هر کجا اعم از شبکه های احتماعی، بخش نظرات، تیکت و … علاوه بر برخورد قانونی باعث بسته شدن حساب کاربری خواهد شد.

قانون چهارم : مدت زمان پاسخگویی در دپارتمان فنی سایت به علت بروز هر گونه مشکل مانند دانلود فایل ها و غیره بین 2 تا 24 ساعت میباشد .

قانون پنجم : مدت زمان پاسخگویی به اشکالات درسی مربوط به دوره های آموزشی بین 4 تا 48 ساعت میباشد .

قانون ششم : دوره های آموزشی فقط برای استفاده 1 دانشجو میباشد و هرگونه تکثیر و کپی برداری و استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی دارد .

قانون هفتم : سوالات خود را فقط در بخش مربوطه مطرح نمایید .

قانون هشتم : ایرادات درسی مربوط به دوره های آموزشی را فقط در بخش مربوطه که در فیلم های آموزشی به آن اشاره شده ، مطرح کنید و برای اشکالات درسی از تماس تلفنی و غیره خودداری کنید .

قانون نهم : تماس تلفنی با شرکت فقط باید در طول هفته (شنبه تا پنجشنبه به غیر از روزهای تعطیل) بین ساعت 8 صبح تا 8 شب گرفته شود .

قانون دهم : اطلاعات وارد شده در سایت باید صحیح باشد . به اطلاعات فیک و نادرست پاسخ داده نمیشود .

قانون یازدهم : با توجه به محصولات مجازی و در اختیار قرار دادن دانشجویان بعد از خرید دوره ها یا فایل های مجازی امکان بازگشت و مرجوع کردن وجود ندارد. قبل از خرید به نمونه آموزش های مدرس و سرفصل ها و دموی دوره ها توجه کنید.

قانون دوازدهم : هر دوره آموزشی فقط برای استفاده 1 نفر (فقط شخص خریدار) میباشد و در صورت تخلف از طریق قانونی پیگیری خواهد شد .

قانون سیزدهم : هرگونه کپی برداری غیر مجاز از مطالب و محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد .

قانون چهاردهم : انتشار ویدیوهای آموزشی به هر نحو حتی با ذکر منبع تخلف میباشد و سریعا از طریق قانونی اقدام خواهد شد .

قانون پانزدهم : پشتیبانی رایگان دوره ها مربوط به ایرادات درسی با ذکر جلسه و در محدوده سرفصل های آموزشی دوره های همین سایت میباشد. به سوالات خارج از مباحث آموزش داده شده، سوال در مورد افزودن امکانات به برنامه های شخصی، مشاوره و … به صورت رایگان پاسخ داده نمیشود.

قانون شانزدهم : در صورت مشاهده هرگونه توهین در تیکت ها، دیدگاه ها، شبکه های اجتماعی و … علاوه بر برخورد قانونی، حساب کاربری دانشجو بسته خواهد شد.

فهرست