فیلم های آموزش فلاتر (Flutter) – جلسات رایگان از دوره متخصص فلاتر الکامکو

در این صفحه می توانید جلسات رایگان فیلم های آموزش فلاتر و زبان دارت از مبتدی تا پیشرفته بصورت مهارت محور برای ساخت اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios را مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید دوره متخصص فلاتر سایت  آموزش برنامه نویسی الکامکو نمایید.

فلاتر چیست؟ 

شعار “یک بار بنویس و چند خروجی بگیر” مخصوص فلاتر است. فریم ورک Flutter یک فریم ورک متن باز (اپن سورس) برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل است. این کتابخانه توسط شرکت گوگل در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و در مقایسه با React یا سایر فریم ورک‌های ساخت اپلیکیشن مبتنی بر موبایل عمر زیادی ندارد. فلاتر با زبان برنامه نویسی دارت (Dart) نوشته شده است، یک زبان چندمنظوره و شی گراء است. با یادگیری زبان دارت و فریم ورک فلاتر می‌توانید برای اندروید و iOS اپلیکیشن بسازید.

بیشتر بدانید: فلاتر چیست؟

نمونه فیلم های آموزش فلاتر سایت الکامکو

در این قسمت نمونه فیلم های آموزش فلاتر از دوره متخصص فلاتر سایت الکامکو را مشاهده خواهید کرد تا با روش تدریس ما آشنا شوید و با اطمینان اقدام به خرید دوره متخصص فلاتر کنید.

جلسه ۳ : فیلم آموزش فلاتر در رابطه با نصب فلاتر 

 

جلسه ۴ : فیلم آموزش فلاتر در رابطه با زبان دارت

 

جلسه ۵ : فیلم اموزش فلاتر در رابطه با مفاهیم شی گرایی

 

اگر علاقمند به یادگیری فلاتر هستید دوره آموزش فلاتر را به شما پیشنهاد می کنیم:

دوره متخصص فلاتر - آموزش برنامه نویسی فلاتر برای اندروید و ios

دوره متخصص فلاتر (Flutter) مهارت محور بوده و ساخت پروژه های حرفه ای در آن به شما اموزش داده می شود. سطح دوره  از پایه تا فوق پیشرفته می باشد. بعد از پایان کار می توانید براحتی وارد بازار کار ساخت اپلیکیشن های موبایل شوید.

بخش های مختلف دوره متخصص فلاتر

 • بخش اول از فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر : آموزش برنامه نویسی به زبان دارت (Dart)
 • بخش دوم از فیلم های یادگیری Flutter : آموزش UI/UX – رابط کاربری و تجربه کاربری در فلاتر
 • بخش سوم از فیلم های یادگیری فلاتر : مفاهیم کاربردی
 • بخش چهارم از فیلم های آموزش Flutter: پیش نیاز بخش سرور
 • بخش پنجم از فیلم های اموزش فلاتر: آموزش کامل کار با سرور
 • بخش ششم از فیلم های اموزش Flutter : مفاهیم پیشرفته
 • بخش هفتم از فیلم های آموزشی Flutter : مفاهیم تکمیلی
 • بخش هشتم از فیلم های اموزشی Flutter: طراحی و ساخت وبسایت فروشگاهی
 • بخش نهم از فیلم های آموزشی فلاتر: آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با فلاتر

فیلم های اموزشی فلاتر آنقدر کامل هستند که شما را از هر منبع دیگری بی نیاز می کنند.

 

بیشتر بخوانید

 

مزایای یادگیری از طریق فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter

فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter مزایای زیادی را برای شما بهمراه دارند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم: 

 • با فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر می توانید دروس را پروژه محور یاد بگیرید و از فاز نئوری خواندن خارج شوید و وارد فاز عملیاتی شوید و اپلیکیشن های اندروید و ios را براحتی بسازید.
 • فیلم های آموزش فریم ورک فلاتر چون صوتی و تصویری هستند باعث می شوند مفاهیم را بهتر درک کنید و بهتر و سریعتر و کاربردی تر آموزش ها را یاد بگیرید.
 • با فیلم های آموزش فریم ورک Flutter می توانید مدرس دوره را به هر جایی هستید بصورت آنلاین بیاورید!
 • با داشتن و خرید فیلم های آموزش فریمورک فلاتر نیاز نیست تایم یادگیری دقیق بگذارید و می توانید در هر زمان که مناسب دیدید می توانید فیلم را اجرا کنید و آموزش ها را یاد بگیرید.
 • با فیلم های آموزش فریمورک Flutter می توانید تمرین های گفته شده را هر چندبار که بخواهید ببینید و انجام دهید.
 • فیلم های اموزش فریم ورک فلاتر با پروژه های واقعی ساخته می شوند و شما را وارد فاز عملیاتی می کنند.
 • بعد از آموزش و یادگیری فیلم های اموزش فریم ورک Flutter در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید و جواب خود را سریعا دریافت کنید.
 • در فیلم های اموزش فریمورک فلاتر به دلیل کم کردن زمان و حجم فایلها از هر گونه گزافه گویی خود داری می شود و مطالب اصلی و لازم به طور کامل گفته می شود.
 • با دانلود فیلم های اموزش فریمورک Flutter در خیلی از هزینه ها مانند هزینه رفت و آمد و… صرفه جویی می شود.
 • یکی از رایج ترین دلایلی که افراد دوست دارند برای داشتن فیلم Flutter ثبت نام کنند، این است که مجبور نیستند در کلاس حاضر شوند و همچنین می توانند زمان کافی داشته باشند.
 • کم هزینه بودن کلاس های انلاین و مشاهده فیلم Flutter نیز یکی دیگر از عواملی است که انعطاف پذیری کلاس های آنلاین را نشان می دهد. تجربه حضور در کلاس های آنلاین می تواند بی نظیر باشد. شاید کلاس های حضوری بیشتر مورد علاقه شما باشد اما این را در نظر بگیرید که هزینه آن ها بالاتر است. 
 • بعد از دیدن فیلم آموزش فلاتر در صورتیکه سوالی داشته باشید دست شما باز تر است و می توانید با استاد خود به صورت خصوصی در میان بگذارید.
 • برای مشاهده فیلم آموزش Flutter این اجازه را دارید که بتوانید در هر کجا، هر زمان و هر طور که خواستید فرصت یادگیری فردی داشته باشید. اینکه اختیار زمان و مکان دست خودتان است، ویژگی فوق العاده کلاسهای برنامه نویسی آنلاین برای مشاهده فیلم اموزشی Flutter محسوب می شود و در نتیجه می توانید هر طور که خواستید برنامه ریزی کنید. اگر یادگیری شما سریع است، پس مجبور نیستید که برای برگزاری کلاس صبر کنید.
 • درگیری با تکنولوژی یکی از مزایای مشاهده فیلم اموزش فلاتر است. پکیج های برنامه نویسی آنلاین نه تنها به شما یاد می دهد که سرفصل ها را به موقع گوش کنید، بلکه مهارت استفاده از تکنولوژی آن ها را نیز افزایش می دهد. در نتیجه در این راه با نرم افزار ها و عملکردهای اینترنت به طور گسترده تری آشنا می شوند.
 • از آن جایی که فیلم اموزش Flutter به صورت فردی خریداری می شود، در نتیجه کم تر پیش می آید که موضوعی حواس شما را از کلاس پرت کند و از آن عقب بمانید. در نتیجه تمرکز شما هنگام درس، نسبت به کلاس حضوری بیشتر خواهد بود.
 • شاید یکی از انتقادهایی که همه ما شنیده ایم از کلاس های حضوری این باشد که بحث متفرقه ناگهان کش دار می شود و سر از بحثی دیگر در می آوریم و مطمئنا همه ما در دانشگاه مخصوصا اگر استادی داشتیم که به بحث های متفرقه می پرداخته به آن برخورد کردیم و خیلی از دانشجویان از قضیه دل خوشی نداشتند و دقیقا مزایای فیلم آموزشی Flutter این است که به این مورد بر نمیخورید و استاد مباحث را بطور کامل تدریس می کند و بحث به متفرقه نمی رود.
 • بعضی روزها، شما نمی‌خواهید خانه را ترک کنید. کار بیش از حد استرس‌زا بوده و بدن شما به استراحت احتیاج دارد. یکی از مزایای فیلم آموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter عنصر انعطاف‌پذیری و مراقبت از خود است که به شما امکان می‌دهد از آموزش در خانه لذت ببرید.
 • و…

برنامه نویسی موبایل با flutter را با اموزشگاه برنامه نویسی الکامکو تجربه کنید.

برای دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با Flutter چکار کنم؟ 

بعد از پرداخت هزینه برای خرید فیلم های آموزش برنامه نویسی با فلاتر، می توانید فورا اقدام به دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی با Flutter با تعداد جلسات کامل و ضبط شده ما نمایید.

به اینصورت که لینک های دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با فلاتر به ایمیل شما که موقع ثبت نام وارد کردید ارسال می شود. همچنین می توانید از طریق پنلی که بعد از ثبت نام به آن در سایت ورود می کنید هم اقدام به مشاهده و دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با Flutter خریداری خود از فروشگاه برنامه نویسی الکامکو نمایید.

محتوای آموزشی فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر از آموزش نصب فلاتر گرفته تا انجام پروژه های کاربردی می باشد و شامل ۹ بخش می باشد که هر بخش دارای جلسات مختلف است.

چرا دانلود فیلم فلاتر از الکامکو؟

 1. الکامکو یک مرجع رسمی تولید کننده دوره های فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter است.
 2. منابع آموزشی فیلم یادگیری Flutter سرفصل های اصلی شرکت گوگل هستند.
 3. صدای مدرس کاملا رسا است و تصویر نیز کاملا واضح است.
 4. بروزرسانی های هر فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر مدام توسط مدرس بررسی و پیاده سازی می شوند.
 5. دانلود فیلم یادگیری فلاتر از سرورهای پرسرعت برای شما قابل دانلود هستند.
 6. آموزش ها در فیلم های یادگیری فلاتر با بیانی ساده و قابل فهم توضیح داده می شوند.
 7. فیلم آموزش برنامه نویسی با فلاتر آموزش صفر تا صدی را تحت پوشش قرار می دهد.
 8. فیلم آموزش برنامه نویسی با Flutter از پایه ابتدایی گفته شده طوری که فرض شده شما چیزی بلد نیستید و قرار است آموزش زبان برنامه نویسی دارت را از صفر شروع کنید و نیاز به پیش نیاز برنامه نویسی فلاتر نیست.
 9. در فیلم اموزش برنامه نویسی با فلاتر تمامی نکات بین آموزش بررسی و گفته شده است و تجربیات برنامه نویس با شما اشتراک گذاشته می شود.
 10. چند جلسه از کل جلسات با قابلیت دانلود فیلم اموزش برنامه نویسی با Flutter به صورت رایگان برای شما در دسترس است تا در صورت تمایل اقدام به دانلود بقیه جلسات نمایید.
 11. تعداد فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر تهیه شده متناسب با آموزش ها می باشد.
 12. قیمت برنامه نویسی کل فیلم آموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter ، با تخفیف برای شما محاسبه می شود. یعنی شما با همین مبلغ می توانید برنامه نویس حرفه ای شوید.
 13. دانشجویان پس از مشاهده جلسات فیلم های اموزش برنامه نویسی فلاتر امکان پرسش و پاسخ، رفع اشکال، انجام تمرین را خواهند داشت.
 14. با فیلم های آموزش برنامه نویسی با Flutter می توانید این تکنولوژی جدید را از پایه یعنی از نصب فلاتر تا ساخت پروژه های حرفه ای دنبال کنید.
 15. بعد از خرید فیلم های اموزش برنامه نویسی با فلاتر می توانید برای همیشه به فایلهای آموزش ها دسترسی داشته باشید.
 16. بعد از خرید فیلم های اموزش برنامه نویسی با Flutter می توانید برای همیشه آپدیت ها را رایگان دریافت کنید.
 17. قبل از خرید فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر می توانید با پشتیبانی فنی مشاوره رایگان داشته باشید.
 18. بعد از ثبت نام فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر می توانید مشکلات خود را از طریق تیکت مطرح کنید. پشتیبانی فنی ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و می توانید از مقالات فلاتر رایگان بهره ببرید.
 19. امکان مشاهده فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter در کامپیوتر، ویندوز، موبایل و تبلت وجود دارد.
 20. فیلم های آموزش برنامه نویسی با فلاتر دارای لایسنس هستند و هر لایسنس برای یک دستگاه فعال می باشد.
 21. و…

سوالات متداول درباره فیلم های فلاتر الکامکو : 

فیلم اموزشی فلاتر رایگان است؟ 

چند جلسه از کل فیلم آموزش ساخت اپلیکیشن با فلاتر رایگان است و برای دیدن بقیه باید هزینه ان را پرداخت کنید تا فایل ها برای شما قابل دسترس شود.

 • با مشاهده فیلم آموزش فریم ورک Flutter رایگان می توانید با نحوه تدریس استاد آشنا شوید سپس اقدام به خرید دوره نمایید.
 • با مشاهده فیلم آموزش فریمورک فلاتر رایگان می توانید از نحوه استفاده از تکنولوژی های بکار رفته در دوره با خبر شوید.
 • فیلم آموزش فریمورک Flutter رایگان می توانید قبل از خرید دوره را مورد ارزیابی قرار دهید.
 • و..

فیلم آموزش فلاتر رایگان بخریم یا دوره های برنامه نویسی آموزشی پولی؟ 

در اینجا دلایلی را می آوریم تا بدانید فیلم اموزش فریم ورک فلاتر رایگان بهتر است یا پولی بهتر است:

 • فیلم اموزش فریم ورک Flutter رایگان دارای سرفصل های کامل نیست و نمی توانید به عنوان دوره کامل از آنها استفاده کنید و ممکن است حتی شما را از یادگیری منصرف کنند.
 • فیلم اموزش فریمورک فلاتر رایگان معمولا بدرد بازار کار نمی خورند و شما را با سرفصل های اولیه و تئوری آشنا می کنند.
 • فیلم اموزش فریمورک Flutter رایگان معمولا تئوری محور هستند و پروژه محور نیستند و نمی توانید وارد فاز اجرایی شوید.
 • فیلم آموزش برنامه نویسی با فلاتر رایگان همه چیز را از صفر تا صد به شما آموزش نمی دهد و برای کامل کردن مباحث مجبور هستید در اینترنت سرچ کنید و دنبال منابع مختلف بگردید.
 • فیلم آموزش برنامه نویسی با Flutter رایگان شما را وارد دنیای بازار کار برنامه نویسی موبایل نمی کنند.
 • برای فیلم اموزش برنامه نویسی با فلاتر رایگان در صورتی که مشکلی داشته باشید کسی به عنوان پشتیبانی وجود ندارد.
 • برای فیلم اموزش برنامه نویسی با Flutter رایگان در صورتیکه سوالی داشته باشید برای شما امکان پیگیری وجود ندارد.
 • ممکن است هر کسی فیلم آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر رایگان را با هر تجریه ای تدریس کرده باشد.
 • هیچ تضمینی وجود ندارد تا با دیدن فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر رایگان به نتیجه برسید!
 • چون برای مشاهده فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter رایگان پولی پرداخت نمی کنید بخاطر همین متعهد هم نیستید که سر ساعت خاص یا تایم خاصی آنها را مشاهده کنید و این باعث می شود نتوانید فلاتر را خوب یاد بگیرید.

سرفصل های فیلم یادگیری فلاتر بر چه اساسی است؟ 

سرفصل های فیلم های اموزش فریم ورک فلاتر الکامکو بر اساس استانداردهای گوگل است و اینکه شامل تمامی مواردی که دانشجویان باید بلد باشند و برای بازار کار کاربرد دارد است.

فیلم های فلاتر پروژه محور هستند؟ 

بله تمامی دوره های برنامه نویسی سایت الکامکو پروژه محور هستند و همه مباحث در پروژه های واقعی به شما نشان داده خواهد شد.

تفاوت فلاتر و کاتلین چیست؟

فلاتر و کاتلین دو فناوری محبوب برای توسعه اپلیکیشن های موبایل هستند. فلاتر یک فریمورک کراس پلتفرم است که از زبان برنامه نویسی دارت استفاده می کند. کاتلین یک زبان برنامه نویسی مدرن و شی گرا است که بر پایه جاوا ساخته شده است. پس در نتیجه فلاتر یک فریمورک است، در حالی که کاتلین یک زبان برنامه نویسی است. این تفاوت اصلی این دو فناوری است و تأثیر زیادی بر نحوه استفاده از آنها دارد. در مورد فلاتر و کاتلین، این بدان معناست که فلاتر برای ایجاد رابط کاربری (UI) استفاده می شود، در حالی که کاتلین برای نوشتن تمام کد برنامه استفاده می شود.

اگر می خواهید یک اپلیکیشن موبایل کراس پلتفرم ایجاد کنید، اموزش فلاتر یک گزینه عالی است. این به شما امکان می دهد یک بار کد بنویسید و آن را برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS کامپایل کنید.

اگر می خواهید یک اپلیکیشن موبایل برای یک پلتفرم خاص ایجاد کنید، اموزش کاتلین یک گزینه عالی است. این به شما امکان می دهد از تمام ویژگی های خاص آن پلتفرم استفاده کنید.

بازار کار بعد از یادگیری فیلم فلاتر چگونه است؟ 

آموزش از طریق فیلم آموزش فریم ورک Flutter یکی از جدیدترین اموزش ها برای افرادی که نیاز به تولید اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios دارند است. در نتیجه چون فلاتر یک فریمورک جدید است و از با روی کار آمد طرفداران زیادی را نسبت به خودش جلب کرده و متخصص زیادی در این حوزه وجود ندارد، اگر شما بتوانید فیلم اموزش فریمورک Flutter را خوب یاد بگیرید و برنامه نویسی اندروید و ios را یاد بگیرید صد در صد بازار کار خوبی در انتظار شماست و می توانید درآمد خیلی خوبی از این بازار کار فلاتر داشته باشید و کسب درآمد کنید.

در نهایت شک نداشته باشید که با رشد روزافزون فلاتر، میزان تقاضا برای توسعه‌دهندگان فلاتر بیشتر خواهد شد. و ما هم در این دوره سعی کردیم فیلم آموزش فریمورک فلاتر را از صفر تا صد به صورت پروژه محور به شما آموزش دهیم تا بتوانید بعد از یادگیری برنامه نویسی موبایل با فلاتر سریعا وارد بازار کار شوید.

فیلم Flutter را دنبال کنم یا ری اکت؟ 

برای اینکه با ری اکت (React) کار کنید باید جاوا اسکریپت (Javascript) بلد باشید و اگر قبلا با آن کار کردید می توانید راحتتر کار کنید و برای اینکه با فلاتر کار کنید باید دارت (Dart) بلد باشید که ما در فیلم اموزش فریم ورک Flutter صفر تا صد را با زبان دارت آموزش می دهیم. ولی اگر فلاتر با زبان دارت بلد باشید مزایای بیشتری را بدنبال دارد. چرا مزایای برنامه نویسی با فلاتر بیشتر است؟ چون برنامه‌های نوشته شده با فلاتر بهینه تر و بهتر و با کیفیت تر هستند. همچنین اگر تا حالا نه با جاوااسکریپت و نه با دارت کار کردین، شدیدا پیشنهاد می کنیم از دارت و آموزش فلاتر ما برای ساخت برنامه‌های موبایل استفاده کنید. نه تنها موبایل، بلکه ساخت برنامه‌های ویندوز، لینوکس، مک هم میتونید استفاده کنید. تفاوت فلاتر و ری اکت نیتیو را می توانید اینجا بخوانید.

فیلم های فلاتر رایگان که در سایت قرار داده شده دقیقا همان جلسات دوره هستند؟ 

بله فیلم های Flutter که برای شما در این صفحه بصورت رایگان قرار داده شده است همگی همان فیلم های دوره متخصص Flutter هستند.

فیلم آموزش فلاتر برای من برای ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios کافی است؟ 

بله فیلم آموزش Flutter ما دیگر نیاز به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت ولی این به این معنی نیست که برای حرفه ای کار کردن فقط به ویدیو بسنده کنید، بلکه باید همیشه در حال یادگیری باشید و از ترندها روز باخبر باشید.

با فیلم اموزش فلاتر می توانم وارد بازار کار شوم؟

بله – فیلم اموزش Flutter الکامکو چون از پایه تا پیشرفته توضیح داده شده شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند.

یادگیری با فیلم آموزشی Flutter بهتر است یا کتاب یا روش های دیگر؟ 

صدر درصد یادگیری با فیلم اموزشی Flutter خیلی بهتر از کتاب آموزش فریمورک flutter است و دلایل زیادی برای این کار وجود دارد. مهمترین دلیل این است که دوره ها همیشه اپدیت می شوند.

در فیلم آموزشی فلاتر از چه IDE استفاده می شود؟ 

IDE یا محیط توسعه نرم افزار به شما کمک می‌کند تا درگیر مسائل سینتکس نشوید و تمرکزتان بر روی الگوریتم و توسعه نرم افزار باشد. بهترین محیط برای توسعه اپلیکیشن‌های فلاتر اندروید استدیو خواهد بود. به دلیل مشکلاتی که اندروید استدیو دارد (مثل سنگین بودن آن) شما می‌توانید از Visual Studio Code یا IntelliJ IDEA استفاده کنید. آموزش اندروید استودیو

با هر IDE میشه کار کرد؟

بله فرقی نداره با هر ادیتوری میتونید کار کنید منتهی خروجی یعنی flutter run رو با ترمینال بگیرید.

همچنین بخوانید: آموزش نصب اندروید استودیو

برای یادگیری فلاتر نیاز است که ابتدا دارت را یاد بگیرم؟

فلاتر یک ورک است و زبان برنامه نویسی آن دارت می‌باشد. پس طبیعتا قبل از یادگیری فلاتر باید یک آشنایی کلی با سینتکس و مفاهیم زبان دارت داشته باشید. دارت هم یک زبان مثل زبان‌های خانواده C است و اگر قبلا با این زبان‌ها کار کرده باشید یادگیری دارت برای شما آسان خواهد بود. در بخش اول فیلم اموزشی فلاتر هم زبان دارت به شما آموزش داده شده است.

همچین بخوانید: مفسر برنامه نویسی چیست؟  کدنویسی تمیز چیست؟  برنامه نویسی چیست؟ 

بعد از دیدن فیلم آموزش فریم ورک فلاتر چگونه پروژه بگیریم؟

آینده فلاتر برای افرادی که این حرفه را بلد هستند بسیار روشن است و شما می‌توانید به سه صورت عمل کنید:

روش اول این است که در یک شرکت استخدام شوید و روی پروژه‌های شرکتی کار کنید. در این روش ساعت کاری مشخص و معمولا بیمه خواهید شد.

یکی دیگر از روش‌ها این است که به صورت فریلنسری کار کنید. در حالت فریلنسری شما می‌توانید خودتان از وبسایت‌های پروژه یابی، با کارفرما لینک شده و پروژه بگیرید. همچنین در فضای مجازی، گروه ها و کانال هایی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند. در نهایت شما می‌توانید یک سایت معرفی هم برای خود طراحی کنید و لینک آن را در شبکه‌های مختلف بفرستید.

روش سوم این است که یک ایده را پیاده سازی کنید و از آن کسب درآمد کنید. به این شکل می‌توانید با پیاده سازی یک ایده موفق نظر کارفرماهای مختلف را هم به خود جذب کنید و از این طریق هم استارتاپ خود را داشته باشید و هم با تاسیس یک شرکت و گرفتن نیرو پروژه های مختلفی را انجام دهید. ولی این مورد برای شروع شاید زیاد مناسب نباشد.

چه سیستم عاملی برای نوشتن اپلیکیشن‌های فلاتر نیاز است؟

SDK فلاتر بر روی ویندوز، لینوکس و مک قابل نصب است. کافیست که SDK مربوط به سیستم عامل خود را از اینجا دانلود کنید و برنامه نویسی با فلاتر را اغاز کنید. در فیلم آموزش فریمورک Flutter به نحوه نصب و راه اندازی فلاتر و نرمافزارهای مورد نیاز پرداختیم.

مقالات مرتبط با برنامه نویسی اندروید: فروشگاه آموزش برنامه نویسی آنلاین، برنامه نویسی اندروید چیست؟ جاوا اندروید،تفاوت جاوا و سی شارپ ، فرق پایتون و جاوا؟ تفاوت کاتلین و جاوا،  زبان برنامه نویسی جاوا چیست، انواع نسخه های جاوا، تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت، تفاوت جاوا و سی پلاس پلاس، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، برنامه نویسی اپلیکیشن دیجی کالا، سورس اپلیکیشن فروشگاهی اندروید، فروشگاه ساز اندروید، آموزش ساخت اپلیکیشن خرید اینترنتی، دوره UI و UX اندروید، متریال دیزاین در اندروید، رابط کاربری گوشی،  گرافیک اندروید، سورس فیلیمو، اپلیکیشن های مشابه فیلیمو، تلویزیون اندروید، تلویزیون اینترنتی، iptv چیست، فیلیمو باکس چیست، اندروید باکس نماوا، دوره های کاتلین، کاتلین چیست؟ نمونه کد کاتلین، بهترین کتاب های کاتلین، برنامه ساز اندروید، نوشتن برنامه اندروید، دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید، درآمد برنامه نویسی اندروید، قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل، معماری اندروید (Android architecture) چیست، زبان برنامه نویسی اندروید، فعالیت در اندروید، اکتیویتی در اندروید، ریسایکلر ویو، کامپوننت در برنامه نویسی اندروید، اسپلش اسکرین، فرگمنت اندروید، ویو پیجر۲ اندروید، فایربیس گوگل، اندروید جت پک، php در اندروید، ساخت کوییز آنلاین، ذخیره اطلاعات با SharedPreferences، زامارین و اندروید استودیو، Intent در برنامه نویسی اندروید، وضعیت اتصال به اینترنت در اندروید، ساخت ماشین مجازی اندروید، صدا در اندروید، سرویس اندروید sdk اندروید، نوشتن فایل در حافظه داخلی اندروید، سرویس شکن، ADV در اندروید، گردل اندروید، SDK Manager اندروید استودیو اشکال زدایی پروژه با ADB در اندروید استودیو، انتشار اپلیکیشن ، کلید های میانبر در اندروید استودیو، نسخه اپلیکیشن، آپدیت اندروید استودیو، اتصال گوشی به اندروید استودیو، شغل برنامه نویسی اندروید حذف اندروید استودیو اندروید استویو و اکلیپس، لپ تاپ برنامه نویسی اندروید، محیط برنامه نویسی اندروید، کتابخانه اندروید وب اپلیکیشن، توسعه موبایل یا توسعه وب سایت، انواع اپلیکیشن های موبایل، اپلیکیشن وب ویو، امنیت در برنامه نویسی اندروید، جدیدترین نسخه برنامه اندروید استودیو، ایده اپلیکیشن، بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید، تست اپلیکیشن موبایل ، ترفندهای اندروید استودیو ، مقالات برنامه نویسی، مقالات برنامه نویسی موبایل، مقالات برنامه نویسی اندروید، مقالات اندروید استودیو ما را دنیال کنید

 

 

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

12 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
دنیا اسری
1 ماه گذشته

توی فیلم آموزش فریمورک فلاتر درباره نصب فلاتر روی لینوکس هم توضیح دادید استاد؟

پشتیبان فنی
پاسخ دادن به  دنیا اسری
1 ماه گذشته

بله. توضیح داده شده

Arash mahdavi
7 ماه گذشته

فیلم اموزشی Flutter فقط بصورت دانلودی هست یا امکان پست کردن به صورت dvd هم وجود داره؟

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  Arash mahdavi
7 ماه گذشته

خیر. بعد از خرید دوره لینک دانلود در پنلتون قابل دسترس و قابل دانلود میشه.

ali adavi
10 ماه گذشته

من این دوره رو خریدم عالیه

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  ali adavi
10 ماه گذشته

تشکر موفق باشید

شهاب رضایی
1 سال گذشته

من تازه شروع به دیدن فیلم Flutter شما کردم. بیشتر منتظرم به بحث اموزش کار با سرورش برسم. 🙂

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  شهاب رضایی
1 سال گذشته

ایشالا هر چی زودتر می رسید

Mahsa Moradi
1 سال گذشته

فیلم های Flutter مهندس آزاد مث بقیه دوره هاشون عالین. مرسی از تیم خوبتون

آرمان
1 سال گذشته

این فیلم های اموزش برنامه نویسی با فلاتر که تو این صفحه هست قابل دانلود نیستن؟

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  آرمان
1 سال گذشته

خیر

sina.m
1 سال گذشته

توضیحاتتون توی همه فیلم ها کامل و عالیه استاد