فیلم های آموزش فلاتر (Flutter) – جلسات رایگان از دوره متخصص فلاتر الکامکو

در این صفحه می توانید جلسات رایگان فیلم های آموزش فلاتر و زبان دارت از مبتدی تا پیشرفته بصورت مهارت محور برای ساخت اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios را مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید دوره متخصص فلاتر سایت  آموزش برنامه نویسی الکامکو نمایید.

فلاتر چیست؟ 

شعار “یک بار بنویس و چند خروجی بگیر” مخصوص فلاتر است. فریم ورک Flutter یک فریم ورک متن باز برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل است. این کتابخانه توسط شرکت گوگل در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و در مقایسه با React یا سایر فریم ورک‌های ساخت اپلیکیشن مبتنی بر موبایل عمر زیادی ندارد. فلاتر با زبان برنامه نویسی دارت (Dart) نوشته شده است، یک زبان چندمنظوره و شی گراء است. با یادگیری زبان دارت و فریم ورک فلاتر می‌توانید برای اندروید و iOS اپلیکیشن بسازید.

بیشتر بدانید: فلاتر چیست؟

نمونه فیلم های آموزش فلاتر سایت الکامکو

در این قسمت نمونه فیلم های آموزش فلاتر از دوره متخصص فلاتر سایت الکامکو را مشاهده خواهید کرد تا با روش تدریس ما آشنا شوید و با اطمینان اقدام به خرید دوره متخصص فلاتر کنید.

جلسه ۳ : فیلم آموزش فلاتر در رابطه با نصب فلاتر 

 

جلسه ۴ : فیلم آموزش فلاتر در رابطه با زبان دارت

 

جلسه ۵ : فیلم اموزش فلاتر در رابطه با مفاهیم شی گرایی

 

اگر علاقمند به یادگیری فلاتر هستید دوره آموزش فلاتر را به شما پیشنهاد می کنیم:

دوره متخصص فلاتر - آموزش برنامه نویسی فلاتر برای اندروید و ios

دوره متخصص فلاتر (Flutter) مهارت محور بوده و ساخت پروژه های حرفه ای در آن به شما اموزش داده می شود. سطح دوره  از پایه تا فوق پیشرفته می باشد. بعد از پایان کار می توانید براحتی وارد بازار کار ساخت اپلیکیشن های موبایل شوید.

بخش های مختلف دوره متخصص فلاتر

 • بخش اول از فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر : آموزش برنامه نویسی به زبان دارت (Dart)
 • بخش دوم از فیلم های یادگیری Flutter : آموزش UI/UX – رابط کاربری و تجربه کاربری در فلاتر
 • بخش سوم از فیلم های یادگیری فلاتر : مفاهیم کاربردی
 • بخش چهارم از فیلم های آموزش Flutter: پیش نیاز بخش سرور
 • بخش پنجم از فیلم های اموزش فلاتر: آموزش کامل کار با سرور
 • بخش ششم از فیلم های اموزش Flutter : مفاهیم پیشرفته
 • بخش هفتم از فیلم های آموزشی Flutter : مفاهیم تکمیلی
 • بخش هشتم از فیلم های اموزشی Flutter: طراحی و ساخت وبسایت فروشگاهی
 • بخش نهم از فیلم های آموزشی فلاتر: طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن فروشگاهی

فیلم های اموزشی فلاتر آنقدر کامل هستند که شما را از هر منبع دیگری بی نیاز می کنند.

 

بیشتر بخوانید

مزایای یادگیری از طریق فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter

فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter مزایای زیادی را برای شما بهمراه دارند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم: 

 • با فیلم های اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر می توانید دروس را پروژه محور یاد بگیرید و از فاز نئوری خواندن خارج شوید و وارد فاز عملیاتی شوید و اپلیکیشن های اندروید و ios را براحتی بسازید.
 • فیلم های آموزش فریم ورک فلاتر چون صوتی و تصویری هستند باعث می شوند مفاهیم را بهتر درک کنید و بهتر و سریعتر و کاربردی تر آموزش ها را یاد بگیرید.
 • با فیلم های آموزش فریم ورک Flutter می توانید مدرس دوره را به هر جایی هستید بصورت آنلاین بیاورید!
 • با داشتن و خرید فیلم های آموزش فریمورک فلاتر نیاز نیست تایم یادگیری دقیق بگذارید و می توانید در هر زمان که مناسب دیدید می توانید فیلم را اجرا کنید و آموزش ها را یاد بگیرید.
 • با فیلم های آموزش فریمورک Flutter می توانید تمرین های گفته شده را هر چندبار که بخواهید ببینید و انجام دهید.
 • فیلم های اموزش فریم ورک فلاتر با پروژه های واقعی ساخته می شوند و شما را وارد فاز عملیاتی می کنند.
 • بعد از آموزش و یادگیری فیلم های اموزش فریم ورک Flutter در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید و جواب خود را سریعا دریافت کنید.
 • در فیلم های اموزش فریمورک فلاتر به دلیل کم کردن زمان و حجم فایلها از هر گونه گزافه گویی خود داری می شود و مطالب اصلی و لازم به طور کامل گفته می شود.
 • با دانلود فیلم های اموزش فریمورک Flutter در خیلی از هزینه ها مانند هزینه رفت و آمد و… صرفه جویی می شود.

برای دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با Flutter چکار کنم؟ 

بعد از پرداخت هزینه برای خرید فیلم های آموزش برنامه نویسی با فلاتر، می توانید فورا اقدام به دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی با Flutter با تعداد جلسات کامل و ضبط شده ما نمایید.

به اینصورت که لینک های دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با فلاتر به ایمیل شما که موقع ثبت نام وارد کردید ارسال می شود. همچنین می توانید از طریق پنلی که بعد از ثبت نام به آن در سایت ورود می کنید هم اقدام به مشاهده و دانلود فیلم های اموزش برنامه نویسی با Flutter خریداری خود از الکامکو نمایید.

محتوای آموزشی فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر از آموزش نصب فلاتر گرفته تا انجام پروژه های کاربردی می باشد و شامل ۹ بخش می باشد که هر بخش دارای جلسات مختلف است.

چرا دانلود فیلم فلاتر از الکامکو؟

 1. الکامکو یک مرجع رسمی تولید کننده دوره های فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter است.
 2. منابع آموزشی فیلم یادگیری Flutter سرفصل های اصلی شرکت گوگل هستند.
 3. صدای مدرس کاملا رسا است و تصویر نیز کاملا واضح است.
 4. بروزرسانی های هر فیلم اموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر مدام توسط مدرس بررسی و پیاده سازی می شوند.
 5. دانلود فیلم یادگیری فلاتر از سرورهای پرسرعت برای شما قابل دانلود هستند.
 6. آموزش ها در فیلم های یادگیری فلاتر با بیانی ساده و قابل فهم توضیح داده می شوند.
 7. فیلم آموزش برنامه نویسی با فلاتر آموزش صفر تا صدی را تحت پوشش قرار می دهد.
 8. فیلم آموزش برنامه نویسی با Flutter از پایه ابتدایی گفته شده طوری که فرض شده شما چیزی بلد نیستید و قرار است برنامه نویسی دارت را از صفر شروع کنید.
 9. در فیلم اموزش برنامه نویسی با فلاتر تمامی نکات بین آموزش بررسی و گفته شده است و تجربیات برنامه نویس با شما اشتراک گذاشته می شود.
 10. چند جلسه از کل جلسات با قابلیت دانلود فیلم اموزش برنامه نویسی با Flutter به صورت رایگان برای شما در دسترس است تا در صورت تمایل اقدام به دانلود بقیه جلسات نمایید.
 11. تعداد فیلم های آموزش برنامه نویسی موبایل با فلاتر تهیه شده متناسب با آموزش ها می باشد.
 12. قیمت کل فیلم آموزش برنامه نویسی موبایل با Flutter ، با تخفیف برای شما محاسبه می شود. یعنی شما با همین مبلغ می توانید برنامه نویس حرفه ای شوید.
 13. دانشجویان پس از مشاهده جلسات فیلم های اموزش برنامه نویسی فلاتر امکان پرسش و پاسخ، رفع اشکال، انجام تمرین را خواهند داشت.
 14. و…

سوالات متداول درباره فیلم های فلاتر الکامکو : 

فیلم های فلاتر پروژه محور هستند؟ 

بله تمامی دوره های برنامه نویسی سایت الکامکو پروژه محور هستند و همه مباحث در پروژه های واقعی به شما نشان داده خواهد شد.

بازار کار بعد از یادگیری فیلم فلاتر چگونه است؟ 

آموزش از طریق فیلم آموزش فریم ورک Flutter یکی از جدیدترین اموزش ها برای افرادی که نیاز به تولید اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios دارند است. در نتیجه چون فلاتر یک فریمورک جدید است و از با روی کار آمد طرفداران زیادی را نسبت به خودش جلب کرده و متخصص زیادی در این حوزه وجود ندارد، اگر شما بتوانید فیلم اموزش فریمورک Flutter را خوب یاد بگیرید صد در صد بازار کار خوبی در انتظار شماست و می توانید درآمد خیلی خوبی از این بازار کار فلاتر داشته باشید و کسب درآمد کنید.

در نهایت شک نداشته باشید که با رشد روزافزون فلاتر، میزان تقاضا برای توسعه‌دهندگان فلاتر بیشتر خواهد شد. و ما هم در این دوره سعی کردیم فیلم آموزش فریمورک فلاتر را از صفر تا صد به صورت پروژه محور به شما آموزش دهیم تا بتوانید بعد از یادگیری برنامه نویسی موبایل با فلاتر سریعا وارد بازار کار شوید.

فیلم Flutter را دنبال کنم یا ری اکت؟ 

برای اینکه با ری اکت (React) کار کنید باید جاوا اسکریپت (Javascript) بلد باشید و اگر قبلا با آن کار کردید می توانید راحتتر کار کنید و برای اینکه با فلاتر کار کنید باید دارت (Dart) بلد باشید که ما در فیلم اموزش فریم ورک Flutter صفر تا صد را با زبان دارت آموزش می دهیم. ولی اگر فلاتر با زبان دارت بلد باشید مزایای بیشتری را بدنیال دارد. چرا؟ چون برنامه‌های نوشته شده با فلاتر بهینه تر و بهتر و با کیفیت تر هستند. همچنین اگر تا حالا نه با جاوااسکریپت و نه با دارت کار کردین، شدیدا پیشنهاد می کنیم از دارت و آموزش فلاتر ما برای ساخت برنامه‌های موبایل استفاده کنید. نه تنها موبایل، بلکه ساخت برنامه‌های ویندوز، لینوکس، مک هم میتونید استفاده کنید.

فیلم های فلاتر رایگان که در سایت قرار داده شده دقیقا همان جلسات دوره هستند؟ 

بله فیلم های Flutter که برای شما در این صفحه بصورت رایگان قرار داده شده است همگی همان فیلم های دوره متخصص Flutter هستند.

فیلم آموزش فلاتر برای من برای ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios کافی است؟ 

بله فیلم آموزش Flutter ما دیگر نیاز به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت ولی این به این معنی نیست که برای حرفه ای کار کردن فقط به ویدیو بسنده کنید، بلکه باید همیشه در حال یادگیری باشید و از ترندها روز باخبر باشید.

با فیلم اموزش فلاتر می توانم وارد بازار کار شوم؟

بله – فیلم اموزش Flutter الکامکو چون از پایه تا پیشرفته توضیح داده شده شما را برای ورود به بازار کار آماده می کند.

یادگیری با فیلم آموزشی Flutter بهتر است یا کتاب یا روش های دیگر؟ 

صدر درصد یادگیری با فیلم اموزشی Flutter خیلی بهتر از کتاب است و دلایل زیادی برای این کار وجود دارد. مهمترین دلیل این است که دوره ها همیشه اپدیت می شوند.

در فیلم آموزشی فلاتر از چه IDE استفاده می شود؟ 

IDE یا محیط توسعه نرم افزار به شما کمک می‌کند تا درگیر مسائل سینتکس نشوید و تمرکزتان بر روی الگوریتم و توسعه نرم افزار باشد. بهترین محیط برای توسعه اپلیکیشن‌های فلاتر اندروید استدیو خواهد بود. به دلیل مشکلاتی که اندروید استدیو دارد (مثل سنگین بودن آن) شما می‌توانید از Visual Studio Code یا IntelliJ IDEA استفاده کنید. آموزش اندروید استودیو

با هر IDE میشه کار کرد؟

بله فرقی نداره با هر ادیتوری میتونید کار کنید منتهی خروجی یعنی flutter run رو با ترمینال بگیرید.

همچنین بخوانید: آموزش نصب اندروید استودیو

برای یادگیری فلاتر نیاز است که ابتدا دارت را یاد بگیرم؟

فلاتر یک ورک است و زبان برنامه نویسی آن دارت می‌باشد. پس طبیعتا قبل از یادگیری فلاتر باید یک آشنایی کلی با سینتکس و مفاهیم زبان دارت داشته باشید. دارت هم یک زبان مثل زبان‌های خانواده C است و اگر قبلا با این زبان‌ها کار کرده باشید یادگیری دارت برای شما آسان خواهد بود. در بخش اول فیلم اموزشی فلاتر هم زبان دارت به شما آموزش داده شده است.

بعد از دیدن فیلم آموزش فریم ورک فلاتر چگونه پروژه بگیریم؟

شما می‌توانید به سه صورت عمل کنید:

روش اول این است که در یک شرکت استخدام شوید و روی پروژه‌های شرکتی کار کنید. در این روش ساعت کاری مشخص و معمولا بیمه خواهید شد.

یکی دیگر از روش‌ها این است که به صورت فریلنسری کار کنید. در حالت فریلنسری شما می‌توانید خودتان از وبسایت‌های پروژه یابی، با کارفرما لینک شده و پروژه بگیرید. همچنین در فضای مجازی، گروه ها و کانال هایی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند. در نهایت شما می‌توانید یک سایت معرفی هم برای خود طراحی کنید و لینک آن را در شبکه‌های مختلف بفرستید.

روش سوم این است که یک ایده را پیاده سازی کنید و از آن کسب درآمد کنید. به این شکل می‌توانید با پیاده سازی یک ایده موفق نظر کارفرماهای مختلف را هم به خود جذب کنید و از این طریق هم استارتاپ خود را داشته باشید و هم با تاسیس یک شرکت و گرفتن نیرو پروژه های مختلفی را انجام دهید. ولی این مورد برای شروع شاید زیاد مناسب نباشد.

چه سیستم عاملی برای نوشتن اپلیکیشن‌های فلاتر نیاز است؟

SDK فلاتر بر روی ویندوز، لینوکس و مک قابل نصب است. کافیست که SDK مربوط به سیستم عامل خود را از اینجا دانلود کنید و برنامه نویسی با فلاتر را اغاز کنید. در فیلم آموزش فریمورک Flutter به نحوه نصب و راه اندازی فلاتر و نرمافزارهای مورد نیاز پرداختیم. مقالات مرتبط با برنامه نویسی اندروید: فروشگاه آموزش برنامه نویسی آنلاین، برنامه نویسی اندروید چیست؟ جاوا اندروید، متخصص آموزش برنامه نویسی اندروید، ساخت برنامه اندروید، ساخت اپلیکیشن اندروید، تفاوت جاوا و سی شارپ ، فرق پایتون و جاوا؟ تفاوت کاتلین و جاوا،  زبان برنامه نویسی جاوا چیست، انواع نسخه های جاوا، تفاوت جاوا و جاوا اسکریپت، تفاوت جاوا و سی پلاس پلاس، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی، برنامه نویسی اپلیکیشن دیجی کالا، سورس اپلیکیشن فروشگاهی اندروید، فروشگاه ساز اندروید، آموزش ساخت اپلیکیشن خرید اینترنتی، دوره UI و UX اندروید، متریال دیزاین در اندروید، رابط کاربری گوشی،  گرافیک اندروید، سورس فیلیمو، اپلیکیشن های مشابه فیلیمو، تلویزیون اندروید، تلویزیون اینترنتی، iptv چیست، فیلیمو باکس چیست، اندروید باکس نماوا، دوره های کاتلین، کاتلین چیست؟ نمونه کد کاتلین، بهترین کتاب های کاتلین، برنامه ساز اندروید، نوشتن برنامه اندروید، دانلود فیلم های آموزش برنامه نویسی اندروید، درآمد برنامه نویسی اندروید، قیمت ساخت اپلیکیشن موبایل، معماری اندروید (Android architecture) چیست، زبان برنامه نویسی اندروید، فعالیت در اندروید، اکتیویتی در اندروید، ریسایکلر ویو، کامپوننت در برنامه نویسی اندروید، اسپلش اسکرین، فرگمنت اندروید، ویو پیجر۲ اندروید، فایربیس گوگل، اندروید جت پک، php در اندروید، ساخت کوییز آنلاین، ذخیره اطلاعات با SharedPreferences، زامارین و اندروید استودیو، Intent در برنامه نویسی اندروید، وضعیت اتصال به اینترنت در اندروید، ساخت ماشین مجازی اندروید، صدا در اندروید، سرویس اندروید sdk اندروید، نوشتن فایل در حافظه داخلی اندروید، سرویس شکن، ADV در اندروید، گردل اندروید، SDK Manager اندروید استودیو اشکال زدایی پروژه با ADB در اندروید استودیو، انتشار اپلیکیشن ، کلید های میانبر در اندروید استودیو، نسخه اپلیکیشن، آپدیت اندروید استودیو، اتصال گوشی به اندروید استودیو، شغل برنامه نویسی اندروید حذف اندروید استودیو اندروید استویو و اکلیپس، لپ تاپ برنامه نویسی اندروید، محیط برنامه نویسی اندروید، کتابخانه اندروید وب اپلیکیشن، توسعه موبایل یا توسعه وب سایت، انواع اپلیکیشن های موبایل، اپلیکیشن وب ویو، امنیت در برنامه نویسی اندروید، جدیدترین نسخه برنامه اندروید استودیو، ایده اپلیکیشن، بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید، تست اپلیکیشن موبایل ، ترفندهای اندروید استودیو 

 

 

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

آخرین مقالات

آخرین آموزش ها

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

3 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
آرمان
1 ماه گذشته

این فیلم های اموزش برنامه نویسی با فلاتر که تو این صفحه هست قابل دانلود نیستن؟

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  آرمان
1 ماه گذشته

خیر

sina.m
1 ماه گذشته

توضیحاتتون توی همه فیلم ها کامل و عالیه استاد

فهرست