کسب درآمد از اشتراک گذاری ویدیو | معرفی سایت های کسب درامد از فیلم مانند نماوا، فیلیمو، و …

کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو - کسب درآمد از فیلم دیدن و آپلود فیلم - سایت آموزش اندروید الکامکو

کسب درامد از اشتراک ویدیو یعنی چی؟ نحوه کسب درامد از اشتراک ویدیو چگونه است؟ چه افرادی در این سیستم برای کسب درآمد از اشتراک گذاری فیلم شرکت دارند؟ هر کدام از این افراد چه مزایایی بدست می آورند؟ بهترین سایت ها یا اپلیکیشن های اشتراک گذاری فیلم کدام ها هستند؟ اینها سوالاتی هستند که این مطلب از مقاله الکامکو به آنها پاسخ دادیم. پس تا آخر بخوانید تا با آنها آشنا شوید.

امروزه با توجه به علاقه افراد نسبت به سینماهای خانگی و رسانه های پخش فیلم آنلاین درآمدزایی از این فضاها رو به افزایش است و بخاطر همین ما می خواهیم شما را با کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو آشنا کنیم که می تواند شما را به درآمد بسیار مطلوبی برساند.

کسب درامد از اشتراک ویدیو یعنی چی؟

کسب درامد از اشتراک ویدیو را اگر بخواهیم با یک جمله توضیح دهیم یعنی یک بار ویدیو آپلود کنید برای همیشه درآمد کسب کنید!

نحوه کسب درامد از اشتراک ویدیو چگونه است؟

در این روش یک سایت به عنوان سرویس به اشتراک گذاری ویدیو شروع به جذب کاربر می کند و به صورت رایگان فضایی را برای تماشا و آپلود ویدیو در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران در این سایت ها می توانند ویدیوها را تماشا کنند و یا خودشان اقدام به آپلود ویدیو کنند و از این راه درآمد داشته باشند.

در نهایت اگر کسی ویدیوی آپلود شده شما را تماشا کرد و ویو خورد مبلغی به ازای هر ویو به حساب شما اضافه می شود.

چگونه می توان تعداد ویوها را بیشتر کرد تا مبلغ بیشتری دریافت کرد؟

اولین چیزی که نظر همه افرادی در این سیستم را جذب می کند تولید ویدیوهای جذاب است که طرفداران زیادی داشته باشد. در اینصورت خودش وایرال می شود. ولی شما هم می توانید بصورت دستی به تسریع این روند کمک کنید.

بمنظور افزایش بازدید ویدیو ها و همچنین افزایش درآمد خود می توانید بعد از اینکه ویدیو را آپلود کردید و لینک ویدیو خود را دریافت کنید آن لینک را در شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، سایت ها و جاهایی که برای این منظور هستند منتشر کنید تا پربازدید شود.

چه افرادی در این سیستم برای کسب درآمد از اشتراک گذاری ویدیو شرکت دارند؟

همانطور که با نحوه کسب درآمد از اشتراک گذاری ویدیو آشنا شدید، این سیستم ۴ طرف را در خود دارد. این ۴ طرف همه به نفعی از این سیستم سود میبرند و عبارتند از:

 1. طرف اول: صاحبان سایت یا مدیران سرویس اشتراک ویدئو که فضایی را برای آپلود ویدیو در اختیار کاربران قرار می دهند.
 2. طرف دوم: کاربران فعال سایت که در حقیقت محتوای سایت را تولید می کنند. این دسته با بارگذاری ویدیوهای پرمخاطب به جذب ترافیک و بازدیدکننده برای سایت می پردازند و در ازای آن در بخشی از درآمدهای تبلیغاتی سایت سهیم می شوند.
 3. طرف سوم: تبلیغ دهندگان که به عنوان اسپانسر نیز شناخته می شوند.
 4. طرف چهارم: بازدید کنندگانی که ویدیوها را مشاهده می کنند و چرخه کسب درآمد از اشتراک گذاری ویدیو را در دست دارند.

مزایای استفاده از کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای افراد فعال در این چرخه 

این روزها با توجه به گسترش فعالیت ها در فضای مجازی و افزایش تعامل مخاطبین در این فضا با یک­دیگر یکی از مباحث مفید و کاربردی، کسب در آمد از این پلتفرم ها یا کسب درآمد از اشتراک ویدیو است. می ­توان گفت این مسیر در طی چند سال اخیر امتیازات فراوانی برای مخاطبین در نظر گرفته است که همین موضوع باعث میل و رغبت بیشتر به این فرایند شده است که در ادامه می خواهیم آنها را بررسی کنیم.

مزایای استفاده از کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای صاحب سایت

صاحب سایت از سیستم کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو با توجه به تمام هزینه ها مانند طراحی سایت یا اپلیکیشن، پورسانت کاربران و هزینه های دادن فضا رایگان برای آپلود ویدیوها می کند باز هم از نظر درآمدی سود می کند و از نظر اقتصادی ضرر نمی کند ولی در صورتی که همراه با برنامه ریزی اصولی انجام شود.

در واقع مزایا بردن از این سیستم کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای صاحبان سایت این است که با توجه به اینکه هر روز کاربران زیادی وارد سایت می شوند و از امکانات سایت استفاده می کنند، ترافیک سایت زیاد می شود و این به رتبه ایت و ارزش سایت کمک می کند و باعث برند شدن آن سایت می شود.

هنگامی که سایت دارای رتبه مناسب جهانی شد، به دلیل کاربر و بازدیدکننده زیاد، هزینه تبلیغات در سایت، با سرعت زیاد خواهد شد. در نتیجه بخش قابل توجهی از هزینه های سایت، با گرفتن تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی تامین خواهد شد.

از طرفی با توجه به اینکه تبلیغات ویدیویی طرفداران زیادی دارد و اثربخشی خوبی در تبلیغات دارد صاحب سایت به اول ویدیو تبلیغ اسپانسر را قرار می دهد و مبلغی از این جهت هم دریافت می کند.

مزایای استفاده از کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای کاربران فعال

کاربران می توانند به صورت رایگان در سایت عضو شوند و سپس بدون پرداخت مبلغی، از فضایی مناسب برای آپلود ویدیوهای خود و به اشتراک گذاری آن ها با دیگران استفاده کنند و همچنین به کسب درآمد از به اشتراک گذاری ویدیو ها نیز بپردازند.

مزایای استفاده از کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای اسپانسر

هدف اسپانسر در هر فضایی بازدهی بیشتر برای تبلیغات و در نتیجه درآمد بیشتر از باخورد این تبلیغات است و چه چیزی بهتر اینکه در فیلم ها به صورت ماندگار نمایش داده شود! در ضمن پولی که اسپانسر در این راه خرج می کند هدر نمی رود چون فقط در ازای تعداد دفعات مشاهده تبلیغ، پول پرداخت خواهد کرد.

مزایای استفاده از کسب درآمد از طریق اشتراک ویدیو برای تماشا کنندگان

کاربرانی که برای تماشا وارد این چرخه می شوند اوقات خود را با تماشا کردن این فیلم ها پر می کنند و به حجم زیادی از ویدیوها دسترسی خواهند داشت و این خودش مهمترین مزیت استفاده از این سایت ها یا اپلیکیشن ها برای آنهاست.

سوالات متداول درباره کسب درآمد از اشتراک فیلم

سرویس های اشتراک ویدیو برای کسب درآمد محدودیت دارند؟

سقف درآمد شما در روش کسب درآمد از اشتراک گذاری ویدیو کاملا به تلاش شخص شما بستگی دارد و نمی توان برای آن محدودیتی گذاشت و سرویس های اشتراک ویدیو معمولا سقفی برای این موضوع در نظر نمی گیرند.

کسب درآمد از آپلود فیلم محدود به زمان خاصی است؟

کسب درآمد از آپلود فیلم محدود به زمانی خاص نیست و می توانید برای همیشه از آپلود و به اشتراک گذاری ویدیو های خود درآمد داشته باشید. بنابراین با کمی صبر و پشتکار می توانید روز به روز درآمد خود را افزایش دهید.

ممنوعیت ها در سیستم های کسب درآمد از آپلود فیلم چگونه است؟ 

آپلود ویدیوهایی که دارای محتوای غیر انسانی، غیراخلاقی و یا مغایر با قوانین کشور هستند ممنوع است و در صورت مشاهده، موجب مسدود شدن اکانت و درآمد خواهد شد.

قوانین استفاده از سرویس های اشتراک گذاری ویدیو

شما باید قبل از شروع کسب درآمد از سرویس های اشتراک گذاری فیلم دارای یک حساب کاربری تایید شده باشید.

بهترین سایت ها یا اپلیکیشن ها برای کسب درآمد اشتراک ویدیو

 • کسب درآمد از اشتراک فیلم با فیلیمو 
 • کسب درآمد از اشتراک فیلم با فیلو 
 • کسب درآمد از اشتراک فیلم با نماوا 
 • کسب درآمد از اشتراک فیلم با آپارات 
 • کسب درآمد از اشتراک فیلم با جعبه 
 • کسب درامد از اشتراک فیلم با تماشا
 • کسب درامد از اشتراک فیلم با نماشا 
 • کسب درامد از اشتراک فیلم با دالفک 
 • کسب درامد از ویدیو شبکه ما
 • کسب درامد از ویدیو شبکه آینت
 • کسب درامد از ویدیو شبکه میهن ویدیو
 • کسب درامد از ویدیو شبکه ویدیوفا
 • و…

نتیجه گیری از سیستم های کسب درآمد از ویدیو

در این آموزش سعی کردیم شما را با مفاهیم و مواردی که درباره سایت های آپلود و اشتراک گذاری ویدئو بود آشنا کنیم و در نهایت لیستی از معتبرترین سایت های کسب درآمد از ویدیو را به شما معرفی کردیم تا بتوانید در صورت علاقه داشتن از این راه کسب درآمد کنید.

شما هم دوست دارید یک اپلیکیشن شبیه فیلیمو، نماوا و … برای کسب درآمد از اشتراک ویدیو درست کنید؟ 

اگر برنامه نویس اندروید هستید یا به مباحث برنامه نویسی اندروید علاقه دارید دوره آموزش ساخت اپلیکیشن فیلیمو را به شما پیشنهاد می کنیم. با این دوره می توانید اپلیکیشن هایی مشابه فیلیمو و نماوا بسازید. این دوره کاملا پروژه محور و کاربردی می باشد و تمامی استانداردهای گوگل در ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است. در پایان دوره نیز در ضمن سورس کد اندروید اپلیکیشن مشابه فیلیمو هم به بصورت رایگان همراه با خرید دوره به شما داده می شود.

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو - خرید اشتراک فیلیمو - خرید اشتراک فیلم - برنامه فیلیمو برای اندروید - ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال - ساخت برنامه فیلیمو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

 

همه دوره های آموزشی الکامکو | همه دوره های برنامه نویسی جاوا اندروید


مقالات مرتبط با آموزش برنامه نویسی اندروید:

 

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست