معرفی ۱۷ تا از بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی کاتلین (Kotlin)

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین - کتاب Kotlin - برنامه نویسی اندروید با کاتلین الکامکو

خرید کتاب کاتلین یکی از روش های یادگیری برنامه نویسی کاتلین است و ما در این مقاله بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید با Kotlin را به شما معرفی کردیم. تا آخر این مطلب از مقالات اندروید بهترین سایت آموزش برنامه نویسی لکامکو همراه ما باشید.

کاتلین چیست؟

کاتلین یک زبان برنامه نویسی مدرن، چند پلتفرمی، منبع باز رایگان و ایستا است. این زبان همه کاره توسط JetBrains برای برنامه های کاربردی چند پلت فرمی مدرن توسعه داده شده است. امروزه از Kotlin به طور گسترده برای توسعه اندروید استفاده می شود زیرا خواندن و نوشتن آن ایمن، مختصر و سریع است. گوگل کاتلین را به عنوان یک زبان درجه یک برای توسعه اندروید پذیرفته است.

چرا کاتلین را یاد بگیریم؟

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا برنامه نویسان و توسعه دهندگان باید Kotlin را یاد بگیرند:

 1. یادگیری آسان: یادگیری زبان برنامه نویسی کاتلین تقریبا راحت است و نحو آن بسیار شبیه به جاوا است، بنابراین شما می توانید آن را به راحتی به خاطر بسپارید.
 2. عملکرد: کاتلین عملکرد خوبی دارد و زمان اجرا آن کم است.
 3. محبوب: کاتلین به دلیل نفوذ گوگل بسیار محبوب شده است و گوگل از آن بخوبی پشتیبانی می کند.
 4. مختصر: کاتلین همه چیز را مختصر و مختصر نگه می دارد. در واقع نمونه کدهای کاتلین مختصرتر از جاوا هستند و در مقایسه با کد مشابه نوشته شده در جاوا، حجم پایگاه کد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
 5. قابلیت همکاری: Kaitlin قابلیت همکاری دارد و می‌توانیم از لبه‌ها و چارچوب‌های JVM موجود استفاده کنیم.
 6. ایمن: کاتلین یک زبان برنامه نویسی ایمن است و دریافت NullPointerException غیرممکن است.
 7. و…

خرید کتاب کاتلین یکی از روش های یادگیری برنامه نویسی کاتلین است: در صورتیکه می خواهید کاتلین را پروژه محور یاد بگیرید دوره آموزش کاتلین صفر تا صد را به شما پبشنهاد می کنیم. | فروشگاه آموزش برنامه نویسی آنلاین الکامکو

بهترین کتاب های کاتلین کدام ها هستند؟ 

موقعی که دنبال بهترین منابع برای یادگیری برنامه نویسی کاتلین هستید، این سوال برای شما پیش میاد که بهترین کتاب های کاتلین کدام ها هستند؟

معیارهای ما برای انتخاب کتاب های کاتلین در اینجا آمده است:

 • کتاب کاتلین خوب باید دارای پیشرفت ساختاری، واضح و دارای موضوعات مرتبط باشد.
 • کتاب کاتلین خوبباید مختصر و قابل درک باشد.
 • کتاب کاتلین خوب شامل تمرین‌ها، مثال‌ها و مسائل تمرینی برای تجربه عملی است.
 • کتاب کاتلین خوب باید جذاب باشد و  بتواند توجه خوانندگان را به خود جلب کند.
 • کتاب کاتلین خوب باید طوری با برنامه‌نویسان خودآموز ارتباط برقرار کند تا بتوان حس فرندلی بودن را در آنها ایجاد کند.

پیشنهاد دوره » دوره آموزش سی شارپ پروژه محور و از صفر تا صد، سطح دوره : از پایه تا پیشرفته

معرفی کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین

نویسندگان زیادی برای یادگیری کاتلین به زبان های مختلف کتاب می نویسند که در اینجا تعدادی از بهترین کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین را به شما معرفی می کنیم:

 • ۱- کتاب آموزش کاتلین Atomic Kotlin

این کتاب Kotlin هم برای برنامه نویسان مبتدی و هم برای برنامه نویسان با تجربه است! این کتاب از بروس اکل (Bruce Eckel)، نویسنده کتاب های برنامه نویسی، مدافع توسعه‌دهنده Kotlin در JetBrains، ارائه شده است که مفاهیم زبان را به «اتم‌های» کوچک و آسان تقسیم می‌کند. این کتاب Kotlin همراه با یک دوره رایگان متشکل از تمرینات پشتیبانی شده توسط نکات و راه حل ها به طور مستقیم در IntelliJ IDEA است.

کتاب آموزش کاتلین Atomic Kotlin - بهترین سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

معرفی کتاب اموزش زبان کاتلین Atomic Kotlin


 

 • ۲- کتاب آموزش کاتلین Head First Kotlin

کتاب آموزش کاتلین Head First Kotlin مقدمه ای کامل برای کدنویسی در Kotlin است. این کتاب عملی به شما کمک می‌کند تا زبان کاتلین را با روشی منحصربفرد یاد بگیرید که فراتر از نحو و دستورالعمل‌های راهنما است و به شما می‌آموزد که چگونه مانند یک توسعه‌دهنده بزرگ Kotlin فکر کنید.

در این کتاب آموزش kotlin شما همه چیز را از اصول زبان گرفته تا مجموعه ها، جنریک ها، لامبداها و توابع درجه بالاتر یاد خواهید گرفت. در طول مسیر، شما می توانید با برنامه نویسی شی گرا و کاربردی هم کار کنید. اگر می‌خواهید واقعاً کاتلین را درک کنید، این کتاب آموزش kotlin برای شماست.

کتاب آموزش کاتلین Head First Kotlin - بهترین سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

خرید و دانلود کتاب های اموزش زبان برنامه نویسی با Kotlin بنام Head First Kotlin


 

 • ۳- کتاب آموزش کاتلین kotlin in Action

کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین Kotlin in Action بهترین کتاب های اموزش برنامه نویسی کاتلین می باشد که به شما می آموزد که از زبان Kotlin برای برنامه های کاربردی با کیفیت تولید استفاده کنید. این کتاب غنی از نمونه‌هایی است که برای توسعه‌دهندگان مجرب جاوا نوشته شده است. کتاب آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین فراتر از بسیاری از کتاب‌های زبان است و موضوعات جالبی مانند ساختن DSL با نحو زبان طبیعی را پوشش می‌دهد.

این کتاب توسط Dmitry Jemerov و Svetlana Isakova، توسعه دهندگان تیم Kotlin نوشته شده است. فصل ۶ که سیستم نوع Kotlin را پوشش می دهد و فصل ۱۱ که DSL ها را پوشش می دهد، به عنوان پیش نمایش رایگان در وب سایت ناشر موجود است.

کتاب آموزش کاتلین kotlin in Action - بهترین سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

خرید و دانلود کتاب آموزش کاتلین kotlin in Action


 

 • ۴- کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین Kotlin Programming: The Big Nerd Ranch Guide

این کتاب یکی از بهترین کتاب های اموزش برنامه نویسی Kotlin می باشد و در این کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین شما یاد خواهید گرفت که به طور موثر با زبان کاتلین از طریق نمونه هایی که طراحی شده اند کار کنید و با سبک زیبا و ویژگی های کاتلین آشنا شوید. با خواندن این کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین با شروع از اصول اولیه، راه خود را به سمت استفاده پیشرفته از Kotlin خواهید برد و به شما قدرت می دهد تا برنامه هایی را ایجاد کنید که با کد کمتر قابل اطمینان تر هستند.

کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین Kotlin Programming: The Big Nerd Ranch Guide - سایت اموزش برنامه نویسی الکامکو

خرید کتاب اموزش زبان Kotlin بنام Kotlin Programming: The Big Nerd Ranch Guide


پیشنهاد دوره » آموزش برنامه نویسی با asp.net core مهارت محور با ساخت پروژه های حرفه ای، از پایه تا فوق پیشرفته  


 

 • ۵- کتاب آموزش کاتلین برای اندروید programming kotlin

کتاب آموزش کاتلین برای اندروید programming kotlin توسط Venkat Subramaniam نوشته شده است. در این کتاب با کاتلین، می‌توانید سبک‌های برنامه‌نویسی ضروری، کاربردی و شی‌گرا را با هم ترکیب کنید و از رویکردی که برای مشکل مورد نظر مناسب‌تر است بهره ببرید. یاد بگیرید که از بسیاری از ویژگی‌های این زبان بسیار مختصر، روان، ظریف و رسا با مثال‌های قابل فهم استفاده کنید. یاد بگیرید که برنامه های JVM و Android با کارایی بالا بنویسید، DSL بسازید، به صورت ناهمزمان برنامه ریزی کنید و خیلی چیزهای دیگر.

کتاب آموزش کاتلین برای اندروید programming kotlin - سایت اموزش برنامه نویسی الکامکو

دانلود یکی از بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی کاتلین بنام programming kotlin


 

 • ۶- کتاب اموزش کاتلین Joy of Kotlin

کتاب اموزش کاتلین Joy of Kotlin روش صحیح کدنویسی در Kotlin را به شما آموزش می دهد. در این کتاب ، در حین بررسی تکنیک‌های کدنویسی که شما را به یک توسعه‌دهنده بهتر تبدیل می‌کند، به زبان Kotlin تسلط خواهید داشت.

کتاب اموزش کاتلین Joy of Kotlin - سایت اموزش برنامه نویسی الکامکو

دانلود کتاب اموزش برنامه نویسی کاتلین Joy of Kotlin


 

 • ۷- کتاب آموزش زبان Kotlin بنام Programming Android with Kotlin

این کتاب یکی از بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی Kotlin می باشد . شما به عنوان یک توسعه دهنده اندروید با این کتاب کاربردی یاد خواهید گرفت  که چگونه جاوا را به کاتلین منتقل کنید، از جمله اینکه یاد می گیرید چگونه Kotlin یک مزیت واقعی برای به دست آوردن کنترل بر محاسبات ناهمزمان ارائه می‌کند.

کتاب آموزش زبان کاتلین نویسندگان Pierre-Olivier Laurence، Amanda Hinchman-Dominguez، G. Blake Meike و Mike Dunn اجرای رایج ترین وظایف در توسعه اندروید بومی را بررسی می کنند و به شما نشان می دهند که چگونه کاتلین می تواند به شما در حل مشکلات همزمانی کمک کند.

لیست کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید کاتلین - کتاب آموزش Kotlin برای اندروید Programming Android with Kotlin - الکامکو

خرید و دانلود کتاب آموزش Kotlin بنام Programming Android with Kotlin


 

 • ۸- کتاب آموزش برنامه نویسی Kotlin بنام Functional Programming in Kotlin

با این کتاب تکنیک ها و مفاهیم برنامه نویسی تابعی را برای ارائه کد کاتلین ایمن تر، ساده تر و موثرتر مسلط کنید. کتاب Functional Programming in Kotlin نسخه‌ای از پرفروش‌ترین برنامه‌نویسی تابعی در اسکالا است که تمام نمونه‌های کد کاتلین، دستورالعمل‌ها و تمرین‌ها به زبان قدرتمند کاتلین ترجمه شده‌اند. کتاب Functional Programming in Kotlin به شما می آموزد که چگونه برنامه های کاتلین را با استفاده از برنامه نویسی تابعی تایپ شده طراحی و بنویسید. با ارائه مثال‌های واضح، توضیحات ارائه‌شده با دقت و تمرین‌های گسترده، از موضوعات اساسی مانند انواع و ساختار داده‌ها به موضوعات پیشرفته‌ای حرکت می‌کند. 

کتاب های آموزش برنامه نویسی کاتلین - بهترین سایت آموزش کاتلین الکامکو

دانلود کتاب اموزش زبان کاتلین Functional Programming in Kotlin


 

 • ۹- کتاب آموزش برنامه نویسی Kotlin بنام Java to Kotlin

اگر یک توسعه دهنده با تجربه جاوا هستید که الان می خواهید زبان Kotlin را امتحان کنید، کار شما کاملا منطقی است! بعد از یادگیری متوجه خواهید شد که Kotlin کاربردی تر است یعنی کد به دست آمده ساده تر، گویاتر و تغییر آن آسان تر است. با این کتاب که یکی از کتاب های آموزش برنامه نویسی کاتلین خوب است می توانید جاوا را به کاتلین تغییر می‌دهید، Kotlin را از ابتدا می‌نویسید، و یک پایگاه کد زبان ترکیبی را که در طول زمان تکامل می‌یابد مدیریت می‌کنید.

کتاب های آموزش برنامه نویسی Kotlin -

خرید و دانلود کتاب اموزش Kotlin بنام Java to Kotlin


 

 • ۱۰- کتاب اموزش برنامه نویسی Kotlin بنام Reactive Programming with Kotlin :

  Learn RX with RxJava, RxKotlin and RxAndroid

برنامه نویسی واکنشی را در Kotlin با RxJava یاد بگیرید! محبوبیت برنامه نویسی واکنشی همچنان در تعداد روزافزونی از پلتفرم ها و زبان ها در حال افزایش است. Rx به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که به راحتی و به سرعت برنامه هایی را با کدهایی بسازند که توسط سایر توسعه دهندگان Rx قابل درک باشد – حتی در پلتفرم های مختلف.

در این کتاب آموزش زبان Kotlin نه تنها نحوه استفاده از RxJava را برای ایجاد برنامه های واکنشی پیچیده در اندروید را یاد خواهید گرفت، بلکه نحوه حل مشکلات رایج طراحی اپلیکیشن کاتلین را با استفاده از RxJava نیز خواهید دید. در نهایت، نحوه اعمال کنترل کامل بر کتابخانه و استفاده از قدرت کامل برنامه نویسی واکنشی در برنامه های خود را خواهید یافت.

این کتاب برای چه کسی مناسب است؟ یکی از کتاب های اموزش برنامه نویسی کاتلین می باشد که برای توسعه دهندگان اندرویدی که از قبل با Android SDK و Kotlin آشنایی دارند و الان می خواهند عمیقاً در توسعه با RxJava، RxKotlin و RxAndroid بهتر شوند مناسب است.

کتاب های اموزش برنامه نویسی Kotlin - سایت آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین الکامکو

دانلود کتاب اموزش کاتلین بنام Reactive Programming with Kotlin


 

 • ۱۱- کتاب اموزش برنامه نویسی Kotlin بنام Dagger by Tutorials

تزریق وابستگی یک تکنیک مهم برای ساختن سیستم های نرم افزاری است که قابل نگهداری و آزمایش هستند. احتمالاً در حال حاضر تزریق وابستگی را انجام می دهید، شاید حتی بدون اینکه متوجه شوید. تزریق وابستگی به اندازه نامش پیچیده نیست.

این کتاب شما را با Dagger ، چارچوب گوگل برای جاوا، کاتلین و اندروید راهنمایی می کند. Dagger به شما کمک می کند تا بسیاری از مسائل مربوط به توسعه و عملکرد را حل کنید. این کتاب برای توسعه دهندگان کاتلین متوسط ​​یا اندروید که می خواهند بدانند چگونه الگوی تزریق وابستگی را با کتابخانه های Dagger و Hilt پیاده سازی کنند مناسب است.

کتاب های آموزش برنامه نویسی با Kotlin - dagger

خرید و دانلود کتاب آموزش زبان کاتلین Dagger by Tutorials


 

 • ۱۲- کتاب Kotlin بنام Kotlin and Android Development 

این کتاب Kotlin مجموعه گسترده از ابزارها، کتابخانه ها و بهترین شیوه های Jetpack، ساخت برنامه های اندرویدی بومی را به روش مدرن در Kotlin آموزش می دهد. این کتاب با Kotlin و Jetpack، توسعه اندروید را برای شما راحت تر می کند. بیایید با Kotlin و Jetpack برنامه های اندروید را به روش مدرن بسازید!

دانلود کتاب آموزش زبان Kotlin


 

 • ۱۳- کتاب Kotlin بنام Learn to Program with Kotlin

یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن با کاتلین است که بهتر است در این راه از اصول اولیه شروع کنید و پروژه های حرفه ای بسازید. این کتاب آموزش کاتلین برای اندروید را با اصول اولیه شروع می کند و سپس به اندازه کافی نحو را برای ورود به پروژه های جذاب معرفی می کند. در طول مسیر، برنامه نویسی تابعی، برنامه نویسی شی گرا (OOP)، refactoring و آزمون های واحد نوشتن را یاد خواهید گرفت.

پس از خواندن این کتاب اموزش کاتلین برای اندروید، با بینش ها و کدهای کاتلین کاربردی آشنا خواهید شد تا برنامه نویسی را با استفاده از Kotlin برای پروژه های خود بلافاصله شروع کنید. این کتاب kotlin برای هر کسی که می‌خواهد برنامه‌نویسی را از ابتدا یاد بگیرد. همچنین برای برنامه نویسان با تجربه که می خواهند درباره کاتلین بیشتر بدانند عالی است.

دانلود کتاب اموزش زبان Kotlin


 

 • ۱۴- کتاب آموزش Kotlin برای اندروید بنام Kotlin Golang Rust: Programming language

یکی از کتاب های اموزش زبان کاتلین است که می توانید اصول اولیه را یاد بگیرید و اقدام به ساخت اپ های اندرویدی کنید. 

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی Kotlin


 

 • ۱۵- کتاب اموزش برنامه نویسی کاتلین بنام How to Build Android Apps with Kotlin

با این یکی از بهترین کتاب اموزش برنامه نویسی کاتلین بر اصول برنامه نویسی اندروید مسلط شوید و مهارت های خود را برای ایجاد برنامه های مقیاس پذیر و قابل اعتماد با استفاده از بهترین شیوه های صنعت به کار ببرید. این کتاب با اصول توسعه برنامه شروع می شود و شما را قادر می سازد از Android Studio و Kotlin برای شروع ساخت پروژه های اندرویدی استفاده کنید. در پایان این کتاب اموزش زبان کاتلین ، مهارت و اعتماد به نفس برای ساختن برنامه های اندرویدی خلاقانه خود را با استفاده از Kotlin خواهید داشت.

دانلود کتاب اموزش زبان برنامه نویسی کاتلین


 

 • ۱۶- از کتاب های آموزش برنامه نویسی با کاتلین بنام Programming Kotlin Applications

یادگیری برنامه نویسی با Kotlin، یکی از سریع ترین زبان های برنامه نویسی که امروزه در حال رشد است. این کتاب اموزش Kotlin، ساخت اپلیکیشن‌های موبایل و سمت سرور را در مسیری سریع برای یادگیری توسعه با زبان برنامه‌نویسی Kotlin قرار می‌دهد. این کتاب اموزش Kotlin توصیه‌های عملی و عملی را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد که برای ساخت اولین برنامه‌های Kotlin خود نیاز دارند.

این کتاب اموزش زبان کاتلین که برای درک کامل Kotlin که فراتر از برنامه نویسی موبایل است به خوانندگان طراحی شده است به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که چگونه اولین پروژه Kotlin خود را توسعه دهید، چگونه درک کنید که Kotlin چگونه به طور ایمن از اطلاعات محافظت و ذخیره می کند و …

این کتاب اموزش زبان کاتلین برای توسعه دهندگانی که با یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی شی گرا مانند جاوا یا روبی آشنا هستند، یا برای افرادی که می خواهند مهارت های خود را در محیط Kotlin ارتقا دهند، ایده آل است، این کتاب اموزش زبان Kotlin افزودنی ضروری برای کتابخانه هر برنامه نویسی است.

دانلود کتاب اموزش زبان برنامه نویسی Kotlin


 

 • ۱۷- از کتاب های اموزش برنامه نویسی با کاتلین بنام Kotlin Cookbook: A Problem-Focused Approach

تمرکز کلی کتاب اموزش زبان کاتلین تنها آموزش نحو و معناشناسی کاتلین نیست، بلکه نشان می دهد که چه زمانی و چرا باید از یک ویژگی خاص استفاده شود. هدف لزوماً پوشش دادن تمام جزئیات نحو و کتابخانه های کاتلین نیست. با این حال، در پایان، دستور العمل های زیادی در مورد اصول اولیه اضافه شد تا کتاب را حتی برای خوانندگانی که فقط سطح دانش کاتلین دارند قابل درک باشد.

دانلود آموزش برنامه نویسی کاتلین

 


سوالات متداول درباره کتاب های آموزش کاتلین برای اندروید

در این قسمت سوالاتی که در رابطه با یادگیری کاتلین از طریق کتاب هستید اورده شده است:

از کجاها می توانیم اقدام به خرید کتاب کاتلین کنیم؟ 

برای خرید کتاب های کاتلین و یا دانلود کتاب آموزش زبان کاتلین مورد نظر خود روی لینک مربوطه در همین صفحه جلوی عنوان کلیک کنید.

بهترین کتاب آموزش کاتلین کدام است؟ 

اینکه بهترین کتاب آموزش کاتلین کدام است بستگی به سطحی که در آن قرار دارید و یا سطحی که می خواهید برسید بستگی دارد.

آموزش ها در کتاب های آموزش کاتلین در اندروید استودیو است؟ 

بله باید همینطور باشد – اندروید استودیو به خوبی از کاتلین پشتیبانی می کند. | آموزش اندوید استودیو | آموزش نصب اندروید استودیو

یادگیری کاتلین از طریق اینترنت و خودآموز بهتر است یا کتاب؟ 

اینکه شما بتوانید هر چیزی بخصوص برنامه نویسی را خودآموز و از طریق اینترنت یاد بگیرید خیلی خوب است ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اگر در اینترنت دنبال منابع آموزشی بگردید، همه چیز را بصورت تکه تکه یاد خواهید گرفت و جامعیت و استانداردی برای آموزش برنامه نویسی شما نیست و ممکن است دنبال چیزهایی بروید که اصلا نیاز نیست یا برعکس چیزهای مهم را یاد نگیرید! در نتیجه ترکیب کتاب و اینترنت می تواند گزینه بهتری برای یادگیری دوره های کاتلین باشد.

همچنین بخوانید » متغیرها در کاتلین | حلقه ها در کاتلین | داده ها در کاتلین

یادگیری کاتلین از طریق دوره های آموزشی یا کتاب؟ 

اولین و بزرگترین مشکل کتاب این است که چون Android هر سال آپدیت می شود، کتاب ها نمی توانند این آپدیت ها را دریافت کنند و ورژن جدید آموزش ها را در اختیار شما قرار دهند چون کتاب چاپ شده است و شما نمی توانید از کتاب چاپ شده و خریداری شده این انتظار را داشته باشید؛

مگر اینکه هر سال با توجه به هر آپدیت گوگل، شما هم کتاب جدیدی خریداری کنید! یا اینکه نسخه دیجیتال کتاب را داشته باشید و نویسنده آپدیت ها جاگذاری کند که ممکن است همیشه هم اینطوری نباشد.

ولی با خرید فیلم های آموزشی هیچوقت به این مشکل بر نمی خورید چون فیلم های آموزشی هر سال مطابق با آپدیت گوگل بروزرسانی می شوند و آپدیت آن می تواند سریع در اختیار شما قرار بگیرد.

مثل افرادی که دوره های آموزشی الکامکو را می خرند؛ به این صورت که وقتی در سایت ثبت نام می کنید و دوره ای از می خرید، پنلی در اختیار شما قرار می گیرد و آپدیت فیلم های آموزشی تدریس شده جدید مطابق با آپدیت گوگل توسط استاد، از طریق پشتیبانی فنی در پنل شما قرار می گیرند.

اگر می خواهید طراحی اپلیکیشن اندروید را به صورت خیلی جزئی یاد بگیرید و فعلا مرحله اجرایی زیاد برای شما مهم نیست کتابهای پیشنهادی بهترین گزینه برای یادگیری کاتلین هستند چون دانش عمیقی در مورد ساختار و برنامه نویسی توسعه آندروید به شما می دهند که به شما کمک می کند تا هر مشکلی را برطرف کنید. ولی اگر می خواهید وارد فاز اجرایی و عملی و تجربی و وارد بازار کار اندروید شوید و به یک متخصص اندروید واقعی تبدیل شوید، خرید فیلم های آموزشی برنامه نویسی اندروید بهترین گزینه برای شماست.

آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین - برنامه نویسی کاتلین - آموزش kotlin - آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین

این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و همه چیز از صفر تا صد آموزش داده شده است. تمامی دوره های برنامه نویسی سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو پروژه محور هستند و همه مباحث در پروژه های واقعی به شما نشان داده خواهد شد.

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

16 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
میترا مقدمیان
2 ماه گذشته

به نظر من این مطلب درباره معرفی انواع کتاب کاتلین می تونه برای هر کسی که به دنبال یادگیری کاتلین هست مفید باشه.

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  میترا مقدمیان
2 ماه گذشته

ممنون

تریستان
9 ماه گذشته

من قبلا تجربه برنامه نویسی با زبان های دیگه رو داشتم، اما کاتلین خیلی متفاوت و جذاب بود. منم برای یادگیری اوایل که هیچی نمیدونستم از یه کتاب اموزش زبان کاتلین شروع کردم و بعدش دوره های اموزشی خریدم البته.

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  تریستان
9 ماه گذشته

بله کتاب برای شروع خوبه

ahmad soleimani
1 سال گذشته

خیلی مفید و کاربردی

فریبرز
1 سال گذشته

واسه شروع یادگیری کتاب های اموزش زبان کاتلین خوبن. مرسی محتوای کاملی بود.

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  فریبرز
1 سال گذشته

تشکر

ستاره عباسی
1 سال گذشته

بهترین کتاب اموزش برنامه نویسی کاتلین بنظرم کتابیه که بتونه پروژه محور باشه ولی پروژه محور بودن از خاصیت کتابها نیست و کسی که می خواد کاتلین یاد بگیره باید فیلم های اموزشی ببینه…

پریسا خاوری
1 سال گذشته

کتاب کاتلین به زبان فارسی معمولا کمه

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  پریسا خاوری
1 سال گذشته

درسته

somayeh.amiri
1 سال گذشته

کاشکی کتاب های اموزش زبان Kotlin ایرانی خوب هم پیدا میشد!

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  somayeh.amiri
1 سال گذشته

بیشترشون در سایت امازون موجوده

ارمان گلی چنار
1 سال گذشته

لیست کتاب های آموزش برنامه نویسی اندروید کاتلین که اینجا معرفی کردید عالیه مرسی
ولی بنظرم منکه چندساله تو این کارم باز به پای اموزش های ویدیویی نمیرسن.

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  ارمان گلی چنار
1 سال گذشته

صد درصد . دلایل زیادی هم داره که توی اخر همین مقاله گفتیم

ثمین مرادی
1 سال گذشته

بهترین کتاب آموزش برنامه نویسی کاتلین کدوم هستش؟

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  ثمین مرادی
1 سال گذشته

اینکه ما بگیم کدوم بهترین کتاب اموزش برنامه نویسی Kotlin هست درست نیست چون به هر حال هر کدوم روش و نحوه تدریس خودشون رو دارند و شما با توجه به خودتون و توضیحات هر کتاب می تونید متوجه شید که کدوم بدرد سطحی که هستید می خوره. ولی در نهایت پیشنهاد ما برای یادگیری در زمینه برنامه نویسی دیدن فیلمهای اموزشی هست تا خوندن کتاب!


This will close in 15 seconds