معرفی ۲۰ مورد از بهترین کتاب های آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ (#C)

معرفی بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی سی شارپ برای افرادی که می خواهند این زبان را یاد بگیرند می تواند مفید باشد. برنامه نویسی با سی‌شارپ یک تخصص مهم در حوزه برنامه نویسی است و شما برای شروع یادگیری سی‌شارپ می‌توانید از کتاب‌های آموزشی که در این مطلب از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو معرفی کردیم استفاده کنید.

سی شارپ چیست؟

سی شارپ (#C) یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا و قابلیت مشابه با زبان C++ است که توسط شرکت مایکروسافت طراحی و توسعه داده شده است. این زبان برای توسعه برنامه‌های ویندوز، وب، بازی و نرم‌افزارهای موبایل استفاده می‌شود. #C به عنوان یکی از زبان‌های مهم دات‌نت نیز شناخته شده است و معرفی شده است.

معرفی بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی سی شارپ

۱- کتاب سی شارپ بنام “C# in Depth” – نوشته شده توسط Jon Skeet

سی شارپ پایه و اساس توسعه دات نت است. این کتاب یک مرور کلی از سی شارپ با مثال های مفید و واقعی که یادگیری جدیدترین ویژگی های سی شارپ را آسان می کند می باشد. این کتای ویژگی‌های جدیدی که در ورژن های ۶ و ۷ اضافه شده‌اند را تحت پوشش قرار می دهد و توسعه وب مبتنی بر ابر و نرم‌افزارهای چند پلتفرمی را با استفاده از NET Core آسان‌تر می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب سی شارپ


۲- کتاب #C بنام “C# 7.0 in a Nutshell” – نوشته شده توسط Joseph Albahari , Ben Albahari

هنگامی که درباره C# 7.0 یا .NET CLR و مجموعه‌های Framework اصلی آن سؤال دارید، این راهنمای پرفروش پاسخ‌های مورد نیاز شما را پاسخ خواهد داد. این نسخه به روز شده که پیرامون مفاهیم و موارد استفاده سازماندهی شده است، نقشه مختصری از دانش #C و NET را در اختیار برنامه نویسان متوسط و پیشرفته قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب #C

همچنین بخوانید » کتاب های آموزش سی شارپ


۳- کتاب آموزش سی شارپ بنام “Learn C# in One Day and Learn It Well” – نوشته شده توسط Jamie Chan

در این کتاب مفاهیم پیچیده به مراحل ساده تقسیم می شوند تا اطمینان حاصل شود که می توانید به راحتی به زبان #C تسلط پیدا کنید، حتی اگر قبلاً هرگز کدنویسی نکرده اید.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش سی شارپ


۴- کتاب آموزش #C بنام “The C# Player’s Guide” – نوشته شده توسط RB Whitaker

این کتاب برای افرادی که هیچ تجربه ای از کار کردن با سی شارپ ندارند مناسب است.  این نسخه از کتاب برای C# 7.0 و Visual Studio 2017 به‌روزرسانی شده است.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش #C


۵- کتاب اموزش سی شارپ بنام “Murach’s C# 2015” – نوشته شده توسط Anne Boehm , Joel Murach

این کتاب از زمان انتشار نسخه اول در سال ۲۰۰۴ مورد علاقه توسعه دهندگان بوده است. این یک کتاب سی شارپ نحوه استفاده از Visual Studio 2015، C# 6.0 و کلاس‌های NET 4.6 را برای توسعه برنامه‌های Windows Forms نشان می‌دهد. این یک کتاب شی گرا است که نحوه استفاده از کلاس های کسب و کار، وراثت و رابط ها را به روشی که در دنیای واقعی استفاده می شود نشان می دهد. این یک کتاب برنامه نویسی داده است که نحوه ایجاد برنامه های کاربردی پایگاه داده حرفه ای با استفاده از منابع داده، کد ADO.NET و Entity Framework و همچنین نحوه استفاده از LINQ برای پرس و جو از ساختارهای داده، از مجموعه ها گرفته تا آرایه ها تا مجموعه داده ها را نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش سی شارپ


۶- کتاب اموزش #C بنام “Concurrency in C# Cookbook” – نوشته شده توسط Stephen Cleary

اگر شما یکی از توسعه دهندگانی هستید که هنوز در مورد توسعه همزمان و چند رشته ای تردید دارید، این کتاب کاربردی نظر شما را تغییر خواهد داد. با بیش از ۸۵ دستور العمل غنی از کد، نویسنده تکنیک های پردازش موازی و برنامه نویسی ناهمزمان را با استفاده از کتابخانه ها و ویژگی های زبان در دات نت و سی شارپ ۸.۰ نشان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش #C


۷- کتاب آموزش زبان سی شارپ بنام “C# 6 for Programmers” نوشته شده توسط Paul J. Deitel

کتاب سی شارپ ۶ برای برنامه نویسی زبان سطح بالا نوشته شده است، از رویکرد live-code برای آموزش برنامه نویسی استفاده می کند و C# 6 و دات نت مایکروسافت را به طور عمیق بررسی می کند. وقتی بر کتاب مسلط شدید، آماده شروع ساخت برنامه‌های #C با قدرت صنعتی و شی گرا خواهید بود.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش زبان سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش زبان سی شارپ


۸- کتاب آموزش زبان #C بنام “#CLR via C” نوشته شده توسط Jeffrey Richter

این کتاب به طور کامل برای .NET Framework 4.5 و Visual Studio 2012 به روز شده است و نمونه کدهای گسترده ای را در Visual C# 2012 ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش زبان #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش زبان #C

همچنین بخوانید » ویژوال استودیو کد چیست؟  |  تفاوت ویژوال استودیو با ویژوال استودیو کد | افزونه ویژوال استودیو کد


۹- کتاب اموزش زبان سی شارپ بنام “C# 6.0 and the .NET 4.6 Framework” نوشته شده توسط Andrew Troelsen

همانطور که از اسم کتاب مشخص است با Pro C# 6.0 و پلتفرم .NET 4.6 به طور کامل بازبینی و بازنویسی شده است تا منعکس کننده آخرین تغییرات در مشخصات زبان #C و پیشرفت های جدید در NET Framework باشد.

ماموریت این کتاب این است که پایه ای جامع در زبان برنامه نویسی سی شارپ و جنبه های اصلی پلتفرم دات نت به همراه مروری بر فناوری های ساخته شده بر روی سی شارپ و دات نت (ADO.NET و Entity Framework، Windows Communication Foundation) به شما ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش زبان سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش زبان سی شارپ


۱۰- کتاب اموزش زبان #C بنام “C# 8.0 and .NET Core 3.0 – Modern Cross-Platform Development” نوشته شده توسط Mark J. Price

با دات نت Core 3.0 برنامه های مدرن و چند پلتفرمی بسازید و شروع به ایجاد برنامه های وب حرفه ای با ASP.NET Core 3.0 کنید. این نسخه از کتاب سی شارپ به طور کامل با فصل های جدید در مورد سیستم های مدیریت محتوا (CMS) و یادگیری ماشین با ML.NET به روز شده و گسترش یافته است. این کتاب سه فناوری را برای ساخت برنامه‌های دسکتاپ ویندوز از جمله Windows Forms، Windows Presentation Foundation (WPF) و Universal Windows Platform (UWP) و همچنین برنامه‌های کاربردی وب، خدمات وب و برنامه‌های تلفن همراه معرفی می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش زبان #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش زبان #C

همچنین بخوانید » مزایای Asp.Net Core چیست؟


۱۱- کتاب آموزش برنامه نویسی سی شارپ بنام “#Adaptive Code via C” نوشته شده توسط Gary McLean

 این کتاب با تمرکز بر تکنیک Agile یا چابک در برنامه نویسی، بهترین شیوه‌ها، اصول و الگوهایی را توصیف می‌کند و باعث می شود بتوانید کدهای منعطف و تطبیقی ایجاد کنید و برنامه های بهتری ارائه دهید.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش برنامه نویسی سی شارپ


۱۲- کتاب اموزش برنامه نویسی سی شارپ بنام “Pro C# 7” نوشته شده توسط Andrew Troelsen

در این کتاب آموزش سی شارپ فریمورک سبک وزن و چند پلتفرمی مایکروسافت، .NET Core، تا و شامل NET Core 2.0. پوشش هسته ASP.NET، Entity Framework (EF) Core و موارد دیگر، در کنار آخرین به روز رسانی های .NET، از جمله Windows Presentation Foundation (WPF)، Windows Communication Foundation (WCF) و ASP.NET MVC تحت پوشش قرار می گیرد.

با کمک این کتاب، اعتماد به نفس کافی برای استفاده از #C و کشف دنیای دات نت با شرایط خود را خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش برنامه نویسی سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش برنامه نویسی سی شارپ

همچنین بخوانید » تفاوت asp.net core و mvc چیست؟ 


۱۳- کتاب آموزش برنامه نویسی #C بنام “#Effective C” نوشته شده توسط Bill Wagner

نویسنده کتاب ۵۰ راه را برای استفاده از تمام قدرت زبان C# 6.0 برای نوشتن کدهای فوق العاده قوی، کارآمد و با عملکرد خوب شناسایی می کند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب آموزش برنامه نویسی #C


۱۴- کتاب اموزش برنامه نویسی #C بنام “C# 6.0 in a Nutshell” نوشته شده توسط Joseph Albahari

هنگامی که در مورد C# 6.0 یا .NET CLR و مجموعه‌های Framework اصلی آن سؤال دارید، این راهنمای پرفروش پاسخ‌های لازم را دارد. سی شارپ از زمان ارائه در سال ۲۰۰۰ به زبانی با انعطاف و گستردگی غیرمعمول تبدیل شده است، اما این رشد مداوم به این معنی است که هنوز چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

این نسخه ششم کاملاً به روز شده که بر اساس مفاهیم و موارد استفاده سازماندهی شده است، نقشه مختصری از دانش #C و NET را در اختیار برنامه نویسان متوسط و پیشرفته قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب اموزش برنامه نویسی #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب اموزش برنامه نویسی #C


۱۵- کتاب های آموزش زبان سی شارپ بنام “Microsoft Visual C# Step by Step” نوشته شده توسط John Sharp

این کتاب راهنمایی برای مبانی Microsoft Visual C# با Visual Studio 2017 است.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های آموزش زبان سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های آموزش زبان سی شارپ


۱۶- کتاب های آموزش زبان #C بنام “The Art of Unit Testing” نوشته شده توسط Roy Osherove

تست واحد، که به درستی انجام شود، می تواند به معنای تفاوت بین یک پروژه شکست خورده و یک پروژه موفق باشد. این کتاب شما را گام به گام از تست های ساده تا تست هایی که قابل نگهداری، خواندنی و قابل اعتماد هستند راهنمایی می کند. این کتاب ابزارهایی را که هنگام آزمایش پایگاه‌های داده و سایر فناوری‌ها به آن نیاز دارید، مورد بحث قرار می‌دهد. این کتاب برای توسعه دهندگان دات نت نوشته شده است اما دیگران نیز از این کتاب بهره خواهند برد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های آموزش زبان #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های آموزش زبان #C


۱۷- کتاب های اموزش زبان سی شارپ بنام “Programming C# 8.0” نوشته شده توسط Ian Griffiths

#C بدون شک یکی از همه کاره ترین زبان های برنامه نویسی است که امروزه در دسترس برنامه نویسان قرار دارد. با این راهنمای جامع و کتاب آموزش سی شارپ، خواهید آموخت که ترکیب سی شارپ و دات نت چقدر می تواند قدرتمند باشد. نویسنده شما را از طریق اصول و تکنیک های C# 8.0 برای ساخت برنامه های ابری، وب و دسکتاپ راهنمایی می کند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های اموزش زبان سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های اموزش زبان سی شارپ


۱۸- کتاب های اموزش زبان #C بنام “Learning C# by Developing Games with Unity 2019” نوشته شده توسط Harrison Ferrone

اصول برنامه نویسی سی شارپ را بدانید و از ابتدا به شیوه ای جذاب و کاربردی با کدنویسی شروع کنید. این کتاب به توسعه دهندگان و برنامه نویسانی که می خواهند با برنامه نویسی #C به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب شروع کنند، مناسب است. هرکسی که بخواهد بازی و اسکریپت به زبان سی شارپ و یونیتی بسازد می تواند این کتاب را تهیه کند. نیاز به داشتن بینش برنامه نویسی قبلی یا تجربه Unity مورد نیاز نیست.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های اموزش زبان #C به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های اموزش زبان #C


۱۹- کتاب های آموزش برنامه نویسی سی شارپ بنام “Head First C#, 2E” نوشته شده توسط Chineestalige uitgave

کتاب #Head First C تمامی مزایای سی شارپ و قابلیت های ان را به شیوه ای سرگرم کننده و بصری معرفی می کند. با این کتاب به سرعت همه چیز را از ایجاد اولین برنامه خود گرفته تا یادگیری مهارت های کدنویسی پیچیده با C# 4.0، Visual Studio 2010 و .NET 4 یاد خواهید گرفت.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های آموزش برنامه نویسی سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های آموزش برنامه نویسی سی شارپ


۲۰- کتاب های اموزش برنامه نویسی سی شارپ بنام “#More Effective C” نوشته شده توسط Bill Wagner

این کتاب سی شارپ ۵۰ تکنیک متوسط تا پیشرفته را برای نوشتن کدهای C# 7.0 بسیار قوی و با عملکرد عالی شناسایی می کند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب های اموزش برنامه نویسی سی شارپ به این صفحه مراجعه کنید: خرید کتاب های اموزش برنامه نویسی سی شارپ

سخن آخر درباره از کتاب های آموزش برنامه نویسی #C 

کتاب‌های آموزش برنامه‌نویسی سی شارپ مفید و کارآمد هستند و به شما در یادگیری این زبان برنامه نویسی مهم کمک می کنند. با خواندن هرکدام از این کتاب‌ها، شما مهارت‌های مورد نیاز برای برنامه‌نویسی با سی شارپ را خواهید آموخت. نکته مهمی که باید در نظر داشت، تمرین و تلاش هوشمندانه برای یادگیری است. پس اگر به فراگیری سی شارپ علاقه‌مند هستید، با خواندن این کتاب‌ها شروع کنید و سعی کنید به روز رسانی های این زبان برنامه نویسی نیز توجه داشته باشید.

همچنین بخوانید » مشاهده نسخه های سی شارپ | آموزش نصب سی شارپ

یادگیری سی شارپ از طریق دوره های آموزشی یا کتاب؟ 

اولین و بزرگترین مشکل کتاب این است که چون ابزارهای مربوط به سی شار هر سال آپدیت می شود، کتاب ها نمی توانند این آپدیت ها را دریافت کنند و ورژن جدید آموزش ها را در اختیار شما قرار دهند چون کتاب چاپ شده است و شما نمی توانید از کتاب چاپ شده و خریداری شده این انتظار را داشته باشید؛

مگر اینکه هر سال با توجه به هر آپدیت، شما هم کتاب جدیدی خریداری کنید! یا اینکه نسخه دیجیتال کتاب را داشته باشید و نویسنده آپدیت ها جاگذاری کند که ممکن است همیشه هم اینطوری نباشد.

ولی با خرید فیلم های آموزشی هیچوقت به این مشکل بر نمی خورید چون فیلم های آموزشی هر سال مطابق با آپدیت ها بروزرسانی می شوند و آپدیت آن می تواند سریع در اختیار شما قرار بگیرد.

مثل افرادی که دوره های آموزشی الکامکو را می خرند؛ به این صورت که وقتی در سایت ثبت نام می کنید و دوره ای از می خرید، پنلی در اختیار شما قرار می گیرد و آپدیت فیلم های آموزشی تدریس شده جدید مطابق با آپدیت های اورجینال توسط استاد، از طریق پشتیبانی فنی در پنل شما قرار می گیرند.

اگر می خواهید این زبان برنامه نویسی قدرتمند را به صورت خیلی جزئی یاد بگیرید و فعلا مرحله اجرایی زیاد برای شما مهم نیست کتابهای پیشنهادی بهترین گزینه برای یادگیری سی شارپ هستند چون دانش عمیقی در مورد ساختار و برنامه نویسی به شما می دهند که به شما کمک می کند تا هر مشکلی را برطرف کنید. ولی اگر می خواهید وارد فاز اجرایی و عملی و تجربی و وارد بازار کار سی شارپ شوید، خرید دوره های آموزشی سی شارپ بهترین گزینه برای شماست.

برای یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ دوره زیر را پیشنهاد می کنیم: 

آموزش صفر تا صد سی شارپ

با ثبت نام در دوره آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید :

دسترسی به فیلم های سی شارپ به صورت همیشگی

پشتیبانی رایگان ۳ ماهه با قابلیت تمدید

ورود آسان به بازار کار سی شارپ

انجام انواع تمرین ها و پروژه ها در طول دوره

در اختیار داشتن سورس کد تمامی پروژه های انجام شده

آموزش با جدید ترین ورژن ویژوال استودیو

به همراه آموزش کار با دیتابیس Sql Server

و…


ارتباط سی شارپ با ASP.NET CORE

سی شارپ چیست؟ سی شارپ یک زبان برنامه‌نویسی است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده شده است. این زبان برای توسعه برنامه‌های ویندوز و تحت وب استفاده می‌شود.

asp.net core چیست؟ در طرف دیگر، ASP.NET CORE یک چارچوب تحت وب است که برای ساخت برنامه‌های تحت وب با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی .NET مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از زبان سی شارپ ، می‌توانید اپلیکیشن‌ها و سایت‌های وب را با استفاده از چارچوب ASP.NET CORE ایجاد کنید. در اینجا، سی شارپ به عنوان زبان برنامه‌نویسی استفاده شده است که به شما امکان می‌دهد تا از خصوصیات و قابلیت‌های ASP.NET CORE استفاده کنید و برنامه‌های پویا و کارآمد ایجاد کنید.

به طور خلاصه، سی شارپ به عنوان زبان برنامه‌نویسی و ASP.NET CORE به عنوان چارچوب تحت وب همکاری می‌کنند تا به برنامه‌نویسان امکان توسعه وب‌سایت‌های پویا با سرعت و به راحتی ببخشد.

برای یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ در asp.net core دوره زیر را پیشنهاد می کنیم: 

دوره متخصص ASP.Net Core

با ثبت نام در دوره متخصص ASP.NET CORE از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید :

 دسترسی همیشگی به فایل های دوره به علاوه پشتیبانی رایگان ۱۲ ماهه با قابلیت تمدید

انجام انواع تمرین ها و مثال ها در طول دوره و ورود آسان به بازار کار Asp.Net Core

طراحی و ساخت ۳ پروژه تحت وب فوق حرفه ای (سایت فروشگاهی – اتوماسیون اداری – آزمون گیر آنلاین)

در اختیار داشتن سورس کد تمامی پروژه های انجام شده و آموزش با جدید ترین ورژن دات نت

استخدام در شرکت های معتبر و کسب درآمد از ساخت پروژه های وب اپلیکیشن

مقالات برنامه نویسی ما را دنبال کنید که شامل موارد زیر هستند:

کلاس برنامه نویسی، قیمت آموزش های برنامه نویسی، خرید دوره های آموزش برنامه نویسی، پکیج آموزش برنامه نویسی، انجمن برنامه نویسی، مفسر برنامه نویسی چیست؟ واسط برنامه نویسی کاربردی (API) چیست؟ محیط توسعه یکپارچه (ide) چیست؟ مزایای برنامه نویسی چیست؟ ، کدنویسی تمیز چیست؟ ، برنامه متن باز، بهترین سایت ها برای تمرین و حل مسائل برنامه نویسی، برنامه نویسی شی گرا چیست؟ ، گرفتن پروژه برنامه نویسی چگونه است؟،برنامه نویسی چیست؟ برنامه متن باز، تفاوت جاوا و سی شارپ، مقالات سی شارپ ، فریمورک های طراحی وبسایت، مقالات دات نت ، مقالات Asp.net core

آیا می‌خواهید برنامه نویس اندروید شوید؟
با بهترین دوره آموزش اندروید، از پایه تا پیشرفته، تمام مهارت‌های لازم برای ساخت اپلیکیشن اندرویدی را یاد خواهید گرفت. این دوره توسط مدرسین مجرب و باتجربه تدریس می‌شود و شامل منابع آموزشی و تمرین‌های عملی فراوانی است. با شرکت در این دوره، شما می‌توانید به یک برنامه نویس اندروید حرفه‌ای تبدیل شوید و در این زمینه به درآمد برسید. این دوره همچنین شامل آموزش زبان کاتلین و جاوا که بهترین زبانها برای طراحی اپلیکیشن هستند می باشد.

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات