معرفی ۲۰ تا از بهترین کتاب های ASP.NET CORE

خرید کتاب ASP.NET CORE یکی از روش های یادگیری برنامه نویسی ای اس پی دات نت کور است و ما در این مقاله بهترین کتاب های آموزش برنامه نویسی با asp.net core را به شما معرفی کردیم. تا آخر این مطلب از مقالات سایت برنامه نویسی الکامکو همراه ما باشید.

Asp.Net Core چیست؟

ASP.NET Core نسخه جدیدی از فریمورک وب ASP.NET است که عمدتاً برای اجرا بر روی پلت فرم NET Core طراحی شده است.

ASP.NET Core یک فریمورک رایگان، منبع باز(Open Source) و چند پلتفرمی برای ساخت برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر، مانند برنامه های وب، برنامه های اینترنت اشیا و پشتیبان های تلفن همراه است. این برای اجرا در فضای ابری و همچنین در محل طراحی شده است.

همانند .NET Core، آن را به صورت ماژولار با حداقل سربار طراحی کرد و سپس سایر ویژگی های پیشرفته تر را می توان به عنوان بسته های NuGet بر اساس نیاز برنامه اضافه کرد. این منجر به عملکرد بالا، نیاز به حافظه کمتر، اندازه استقرار کمتر و نگهداری آسان می شود.

همچنین بخوانید: تفاوت ASP.NET و ASP.NET Core در چیست؟

معرفی بهترین کتاب های ASP.NET CORE : 

۱. کتاب asp.net core بنام”Programming ASP.NET Core” نوشته شده توسط Dino Esposito

خرید کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

در این کتاب Microsoft MVP Dino Esposito تکنیک های اثبات شده و کدهای نمونه به خوبی ساخته شده را برای حل مشکلات واقعی با ASP.NET Core معرفی می کند. او بصورت گام به گام، شما را در استفاده از تمام فناوری‌های کلیدی ASP.NET Core، از جمله MVC برای تولید HTML، .NET Core، EF Core، ASP.NET Identity، Dependency Injection و موارد دیگر راهنمایی می‌کند.

دانلود کتاب asp.net core


۲. کتاب آموزش asp.net core بنام”ASP.NET Core Application Development” نوشته شده توسط Building an Application in Four Sprints

خرید کتاب آموزشی ای اس پی دات نت کور - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

 این کتاب شما را در کل فرآیند ساخت، استقرار و مدیریت برنامه‌های وب چند پلتفرمی با ASP.NET Core راهنمایی می‌کند. با این کتاب بر فناوری منبع باز مایکروسافت ASP.NET Core مسلط خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه قدرت بی‌شمار MVC، Docker، Azure Web Apps، Visual Studio، C#، JavaScript و Entity Framework را با هم ترکیب کنید.

دانلود کتاب آموزش asp.net core


۳. کتاب اموزش asp.net core بنام”ASP.NET Core 3 and Angular 9″ نوشته شده توسط Valerio De Sanctis

خرید کتاب آموزش ای اس پی دات نت کور - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب دنباله ای بر کتاب پرفروش ASP.NET Core 2 و Angular 5 است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با ترکیب قابلیت‌های چشمگیر ASP.NET Core 3.1 و Angular 9 از راه‌اندازی پروژه، درست تا مرحله استقرار، در توسعه وب ظاهری و بک‌اند مسلط شوید.

دانلود کتاب اموزش asp.net core


۴. کتاب آموزشی asp.net core بنام”C# 8.0 and .NET Core 3.0 – Modern Cross-Platform Development” نوشته شده توسط Mark J. Price

خرید کتاب آموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

با دات نت Core 3.0 برنامه های مدرن و چند پلتفرمی بسازید. با آخرین ویژگی های C# 8.0 به روز شوید. با این کتاب می توانید برنامه های چند پلتفرمی برای Windows، macOS، Linux، iOS و Android بسازید. اپلیکیشن را با C# 8.0 و .NET Core 3.0 توسعه دهید. با ASP.NET Core 3.0 می توانید برنامه های وب حرفه ای ایجاد کنید. برنامه نویسی شی گرا و مولتی تسکینگ را در یادگیری سی شارپ بیاموزید و …

دانلود کتاب آموزشی asp.net core

همچنین بخوانید: بازار کار سی شارپ چگونه است؟  | فیلم های آموزش سی شارپ را می توانید اینجا دنبال کنید.


۵. کتاب اموزشی asp.net core بنام”Hands-On Full-Stack Web Development with ASP.NET Core” نوشته شده توسط Tamir Dresher, Amir Zuker, et al.

خرید کتاب asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

با این کتاب توسعه وب End to End را با فریم ورک های فرانت اند پیشرو، مانند Angular، React، و Vue یاد خواهید گرفت.

دانلود کتاب اموزشی asp.net core


۶. کتاب آموزش ای اس پی دات نت کور بنام”Modern API Design with ASP.NET Core 2″ نوشته شده توسط Robert C. Martin and Micah Martin

دانلود کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

از ASP.NET Core 2 می توانید برای ایجاد APIهای وب بادوام و چند پلتفرمی از طریق یک سری سناریوهای کاربردی استفاده کنید. مثال‌های این کتاب به شما کمک می‌کند APIهایی سریع و مقیاس‌پذیر بسازید. با این کتاب از اصول اولیه چارچوب تا حل مشکلات پیچیده ای که در اجرای سرویس های امن RESTful با آن مواجه می شوید پیشرفت خواهید کرد.

این کتاب برای توسعه دهندگانی که برنامه های سرور مانند وب سایت ها و API های وب را می سازند که نیاز به اجرای سریع و متقابل پلت فرم دارند مناسب است. همچنین برای برنامه نویسانی که می خواهند راه حل های عملی برای مشکلات دنیای واقعی پیاده سازی کنند و کسانی که می خواهند اطلاعات عمیقی در مورد آخرین بیت های ASP.NET Core 2.0 داشته باشند مناسب است.

دانلود کتاب آموزش ای اس پی دات نت کور


۷. کتاب اموزش ای اس پی دات نت کور بنام”ASP.NET Core Recipes: A Problem-Solution Approach” نوشته شده توسط John Ciliberti

دانلود کتاب اموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب یک راهنمای عملی برای توسعه‌دهندگانی است که برنامه‌های کاربردی وب مدرن ایجاد می‌کنند و پیچیدگی‌های ASP.NET، jQuery، React و HTML5 را برای ارائه راه‌حل‌های ساده برای مشکلات رایج توسعه وب با استفاده از روش‌های اثبات‌شده بر اساس بهترین شیوه‌ها ارائه می‌کنند.

این کتاب برای توسعه دهندگان وب در تمام سطوح مهارتی که به دنبال یک مرجع برنامه نویسی برای ASP.NET Core MVC هستند و مایلند درک درستی از عملکرد داخلی پلتفرم به دست آورند مناسب است.

دانلود کتاب اموزش ای اس پی دات نت کور


۸. کتاب آموزشی ای اس پی دات نت کور بنام”ASP.NET Core in 24 Hours, Sams Teach Yourself” نوشته شده توسط Jeffrey Fritz

دانلود کتاب آموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

مایکروسافت تصمیم مهمی را اتخاذ کرده است که ASP.NET را از ابتدا با استفاده از تکنیک‌های چارچوب وب مدرن بازنویسی کند تا ASP.NET را برای سرورهای امروزی مدرن کند. با این کتاب تنها در ۲۴ جلسه یک ساعته یا کمتر، یاد خواهید گرفت که چگونه با ASP.NET Core 1.0 برنامه های وب کامل و با کیفیت حرفه ای بسازید. با استفاده از رویکرد گام به گام این کتاب، بر کل فرآیند، از طراحی سایت تا جمع‌آوری داده‌ها، مدیریت کاربر تا اشکال‌زدایی و استقرار تسلط خواهید داشت.

دانلود کتاب آموزشی ای اس پی دات نت کور


۹. کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور بنام”ASP.NET Core 5 for Beginners” نوشته شده توسط Andreas Helland

دانلود کتاب آموزش asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

با این کتاب یاد م یگیرید که چگونه با استفاده از ASP.NET Core 5 و زبان برنامه نویسی سی شارپ و فریمورک های مرتبط، برنامه های کاربردی وب بسازید. این کتاب برای توسعه دهندگانی است که می خواهند یاد بگیرند که چگونه برنامه های کاربردی مبتنی بر وب را با استفاده از چارچوب ASP.NET Core توسعه دهند. آشنایی با مزایای زبان سی شارپ و آشنایی اولیه با HTML و CSS برای استفاده حداکثری از این کتاب الزامی است.

دانلود کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور


۱۰. کتاب asp.net core بنام”Pro ASP.NET Core 3″ نوشته شده توسط Adam Freeman

دانلود کتاب فارسی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب حاوی توضیحات مفصلی در مورد پلت فرم ASP.NET Core و فریمورک های کاربردی که پشتیبانی می کند است و در مورد ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای ساخت برنامه های کاربردی وب مدرن و قابل توسعه می پردازد. در این کتاب ویژگی ها و قابلیت های جدیدی مانند MVC 3، Razor Pages، Blazor Server، و Blazor WebAssembly همراه با نمایش هایی از نحوه اعمال آنها پوشش داده شده است.

خرید کتاب asp.net core از آمازون


۱۱. کتاب آموزش asp.net core بنام”ASP.NET Core Razor Pages in Action” نوشته شده توسط Mike Brind

دانلود کتاب asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

Razor Pages به شما امکان می دهد وب سایت های ASP.NET دینامیک شگفت انگیزی را بسازید، پیکربندی کنید و به راحتی اجرا کنید. این کتاب به شما می آموزد که وب سایت های پویا را با استفاده از چارچوب قدرتمند Razor Pages، دات نت ۶ و ASP.NET توسعه دهید. Razor Pages HTML را روی سرور تولید می‌کند و برای سایت‌های فروشگاهی، سرویس‌های اینترانت، سیستم‌های مدیریت محتوا و سایر برنامه‌هایی که نیاز به قابلیت اطمینان دارند، بهترین انتخاب است.

خرید کتاب آموزش asp.net core


۱۲. کتاب اموزش asp.net core بنام”Entity Framework Core in Action” نوشته شده توسط Jon P Smith

کتاب اموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب به شما می آموزد که چگونه به داده های رابطه ای از برنامه های دات نت دسترسی داشته باشید و آنها را به روز رسانی کنید.

خرید کتاب اموزش asp.net core


۱۳. کتاب آموزشی asp.net core بنام”Pro ASP.NET Core MVC 2″ نوشته شده توسط Adam Freeman

کتاب آموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

ASP.NET Core MVC Framework آخرین تکامل پلتفرم وب ASP.NET مایکروسافت است که بر اساس یک پایه کاملاً جدید ساخته شده است. این کتاب حاوی توضیحات مفصلی از عملکرد Core MVC است که به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های نرم‌افزاری، بهینه‌سازی شده ابری و آماده برای موبایل برای پلتفرم دات‌نت تولید کنند.

خرید کتاب آموزشی asp.net core از آمازون


۱۴. کتاب اموزشی asp.net core بنام”Murach’s ASP.NET Core MVC” نوشته شده توسط Joel Murach and Mary Delamater

کتاب آموزشی asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

اگر اصول زبان برنامه نویسی #C را می دانید، آماده یادگیری نحوه ایجاد برنامه های کاربردی وب با استفاده از فناوری قدرتمند مایکروسافت، ASP.NET Core MVC (Model-View-Controller) هستید این کتاب مناسب شماست.

خرید کتاب اموزشی asp.net core از آمازون


۱۵. کتاب آموزش ای اس پی دات نت کور بنام”The Little ASP.NET Core Book” نوشته شده توسط Nate Barbettini

کتاب اموزش asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب برای افراد کاملا مبتدی نوشته شده و به صورت کاملا پروژه محور آموزش Asp.Net Core را شروع کرده و بسیاری از مفاهیم را به سادگی آموزش می دهد. این کتاب کاملا رایگان خواهد بود.

دانلود کتاب آموزش ای اس پی دات نت کور


۱۶. کتاب اموزش ای اس پی دات نت کور بنام”Hands-On RESTful Web Services with ASP.NET Core 3″ نوشته شده توسط Samuele Resca

کتاب اموزش asp.net core - بهترین سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب بر روی ایجاد API های RESTful با استفاده از asp.net core 3 تمرکز دارد. اگر قرار نیست از هسته ASP.NET برای توسعه وب استفاده کنید اما API ایجاد کنید، این کتاب برای شماست.

خرید کتاب اموزش ای اس پی دات نت کور


۱۷. کتاب آموزشی ای اس پی دات نت کور بنام”ASP.NET Core Succinctly” نوشته شده توسط Simone Chiaretta و Ugo Lattanzi

کتاب asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

با یادگیری پایه های کتابخانه و درک نسخه های جدید ASP.NET MVC و Web API، به همه چیزهایی که برای ساخت برنامه های وب دات نت در ویندوز، مک و لینوکس نیاز دارید مجهز خواهید شد.

پی دی اف کتاب آموزشی ای اس پی دات نت کور


۱۸. کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور بنام”ASP.NET Core in Action” نوشته شده توسط Andrew Lock

کتاب اموزش asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

همانطور که می دانید ASP.NET Core تجسم مجدد دات نت فریم ورک است که توسعه دهندگان را از ویژوال استودیو و ویندوز آزاد می کند. این کتاب برای توسعه دهندگانی که می خواهند آموزش سی شارپ را بدون هیچ گونه تجربه توسعه وب با استفاده از ASP.NET Core برای ساخت برنامه های وب شروع به کار کنند مناسب است.

خرید کتاب اموزشی ای اس پی دات نت کور

همچین بخوانید: ویژوال استودیو کد چیست؟ 


۱۹. کتاب ASP.NET CORE بنام “Web ProgrammingASP.NET Core” نوشته شده توسط Hans-Petter Halvorsen

کتاب asp.net core - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

این کتاب به طور کلی تمرکز بر برنامه نویسی وب دارد.

پی دی اف کتاب ASP.NET CORE


۲۰. کتاب ASP.NET CORE بنام”Essential Angular for ASP.NET Core MVC 3″ نوشته شده توسط Adam Freeman

نقاط قوت Angular، فریمورک پیشرو برای توسعه برنامه های کاربردی پیچیده سمت کلاینت، و ASP.NET Core MVC 3، یکی از ورژن های فریمورک مایکروسافت برای برنامه های کاربردی سمت سرور را ترکیب کنید. آدام فریمن، این دو فناوری کلیدی را گرد هم آورده و نحوه استفاده از ASP.NET Core MVC 3 را برای ارائه خدمات back-end برای برنامه های Angular توضیح می دهد. این راهنمای سریع و کاربردی از مبتدی شروع می شود و دانش لازم برای ترکیب Angular و ASP.NET Core MVC 3 را به شما آموزش می دهد.

کتاب ASP.NET CORE - سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو

دانلود و خرید کتاب ASP.NET CORE از آمازون

همچنین بخوانید: مزایای Asp.Net Core چیست؟ 


بهترین کتاب آموزش ASP.NET CORE کدام است؟ 

اینکه بهترین کتاب آموزش ASP.NET CORE کدام است بستگی به سطحی که در آن قرار دارید و یا سطحی که می خواهید برسید دارد.

یادگیری Asp.Net Core از طریق اینترنت و خودآموز بهتر است یا کتاب؟ 

اینکه شما بتوانید هر چیزی بخصوص برنامه نویسی را خودآموز و از طریق اینترنت یاد بگیرید خیلی خوب است ولی نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اگر در اینترنت دنبال منابع آموزشی بگردید، همه چیز را بصورت تکه تکه یاد خواهید گرفت و جامعیت و استانداردی برای آموزش برنامه نویسی شما نیست و ممکن است دنبال چیزهایی بروید که اصلا نیاز نیست یا برعکس چیزهای مهم را یاد نگیرید! در نتیجه ترکیب کتاب و اینترنت می تواند گزینه بهتری برای یادگیری دوره های asp.net core باشد.

یادگیری Asp.Net Core از طریق دوره های آموزشی یا کتاب؟ 

اولین و بزرگترین مشکل کتاب این است که چون ابزارهای مربوط به دات نت هر سال آپدیت می شود، کتاب ها نمی توانند این آپدیت ها را دریافت کنند و ورژن جدید آموزش ها را در اختیار شما قرار دهند چون کتاب چاپ شده است و شما نمی توانید از کتاب چاپ شده و خریداری شده این انتظار را داشته باشید؛

مگر اینکه هر سال با توجه به هر آپدیت، شما هم کتاب جدیدی خریداری کنید! یا اینکه نسخه دیجیتال کتاب را داشته باشید و نویسنده آپدیت ها جاگذاری کند که ممکن است همیشه هم اینطوری نباشد.

ولی با خرید فیلم های آموزشی هیچوقت به این مشکل بر نمی خورید چون فیلم های آموزشی هر سال مطابق با آپدیت ها بروزرسانی می شوند و آپدیت آن می تواند سریع در اختیار شما قرار بگیرد.

مثل افرادی که دوره های آموزشی الکامکو را می خرند؛ به این صورت که وقتی در سایت ثبت نام می کنید و دوره ای از می خرید، پنلی در اختیار شما قرار می گیرد و آپدیت فیلم های آموزشی تدریس شده جدید مطابق با آپدیت گوگل توسط استاد، از طریق پشتیبانی فنی در پنل شما قرار می گیرند.

اگر می خواهید این فریمورک را به صورت خیلی جزئی یاد بگیرید و فعلا مرحله اجرایی زیاد برای شما مهم نیست کتابهای پیشنهادی بهترین گزینه برای یادگیری asp.net core هستند چون دانش عمیقی در مورد ساختار و برنامه نویسی به شما می دهند که به شما کمک می کند تا هر مشکلی را برطرف کنید. ولی اگر می خواهید وارد فاز اجرایی و عملی و تجربی و وارد بازار کار asp.net core شوید، خرید دوره های آموزشی Asp.Net Core بهترین گزینه برای شماست.

دوره متخصص ASP.Net Core

لینک دوره آموزش زبان برنامه نویسی Asp.Net Core

این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و همه چیز از صفر تا صد آموزش داده شده است. تمامی دوره های برنامه نویسی سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو پروژه محور هستند و همه مباحث در پروژه های واقعی به شما نشان داده خواهد شد.

با ثبت نام در دوره متخصص Asp.Net Core از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید :

 دسترسی همیشگی به فایل های دوره به علاوه پشتیبانی رایگان ۱۲ ماهه با قابلیت تمدید

√ انجام انواع تمرین ها و مثال ها در طول دوره و ورود آسان به بازار کار asp.net core

√ طراحی و ساخت ۳ پروژه تحت وب فوق حرفه ای (سایت فروشگاهی – اتوماسیون اداری – آزمون گیر آنلاین)

√ در اختیار داشتن سورس کد تمامی پروژه های انجام شده و آموزش با جدید ترین ورژن دات نت

√ استخدام در شرکت های معتبر و کسب درآمد از ساخت پروژه های وب اپلیکیشن

√  و…

همچنین بخوانید: همه مقالات برنامه نویسی | مقالات دات نت | مقالات asp.net core | همه دوره های اموزش برنامه نویسی الکامکو | فروشگاه برنامه نویسی | آموزشگاه برنامه نویسی | قیمت برنامه نویسی | پکیج برنامه نویسی | کلاس برنامه نویسی

<strong>پیشنهاد ویژه برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی</strong>
با دوره جامع متخصص اندروید، می توانید یاد بگیرید که چگونه اپلیکیشن های اندروید را از پایه بسازید و درآمدزایی کنید. این دوره شامل ۹ دوره حرفه ای برای آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید می باشد و با تهیه این دوره بی نیاز از اموزش های مربوطه دیگر خواهید بود و شامل آموزش پروژه محور کاتلین و همچنین جاوا نیز می باشد.

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات


This will close in 15 seconds