asp.net core چیست؟ تاریخچه مزایا، کاربرد و ویژگی های ای اس پی دات نت کور

asp.net core چیست؟ تاریخچه ای اس پی دات نت کور چیست؟ کاربردهای دات نت کور چیست؟ ویژگی های فریمورک Asp.net Core چیست؟ فریم ورک Asp.net Core چیست؟ مزایا و معایب ASP.NET CORE چیست؟ در این مطلب از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو می خواهیم به این سوالات جواب دهیم.

asp.net core چیست؟

ASP.NET Core نسخه جدیدی از فریمورک وب ASP.NET است که عمدتاً برای اجرا بر روی پلت فرم NET Core طراحی شده است.

ASP.NET Core یک فریمورک رایگان، منبع باز(Open Source) و چند پلتفرمی برای ساخت برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر، مانند برنامه های وب، برنامه های اینترنت اشیا و پشتیبان های تلفن همراه است. این برای اجرا در فضای ابری و همچنین در محل طراحی شده است.

همانند .NET Core، آن را به صورت ماژولار با حداقل سربار طراحی کرد و سپس سایر ویژگی های پیشرفته تر را می توان به عنوان بسته های NuGet بر اساس نیاز برنامه اضافه کرد. این منجر به عملکرد بالا، نیاز به حافظه کمتر، اندازه استقرار کمتر و نگهداری آسان می شود.

ASP.NET Core یک چارچوب متن باز است که توسط مایکروسافت و انجمن پشتیبانی می شود، بنابراین شما همچنین می توانید کد منبع را از مخزن هسته ASP.NET در Github دانلود کنید.

ASP.NET 3.x فقط روی NET Core 3.x اجرا می شود، در حالی که ASP.NET Core 2.x روی NET Core 2.x و همچنین NET Framework اجرا می شود.

اجزای فریم ورک NET CORE .

چارچوب دات نت کر

تاریخچه ای اس پی دات نت کور چیست؟

تاریخچه ASP.NET کور به سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد. جالب است تا بدانید قبل از ارائه نسخه یک asp.net core این فریم ورک محبوبیت چندانی نداشت و این فریم ورک در واقع با نام ASP.NET در سطح جهانی شناخته می‌شد. دلیل این نبود محبوبیت اپن سورس نبودن محیط قبلی بود اما پس از ارائه نسخه متن باز این فریم ورک، این قابلیت محبوبیت جهانی پیدا کرد. شما در نسخه‌های قبل‌تر ASP.NET مجبور بودید که برای استفاده از این قابلیت هزینه‌هایی را پرداخت کنید که همین امر از پیشرفت، محبوبیت و کاربرد آن جلوگیری کرده بود.

در کشور ایران هم بسیاری از برنامه نویس‌ها ترجیح می‌دادند از فریم ورک‌ها و محیطهای برنامه نویسی دیگر مانند پایتون و PHP استفاده کنند که به صورت رایگان و متن باز (Open Source) در اختیار توسعه دهنده‌ها قرار گرفته‌اند.

نکته مهم این است که در صورتی که شما با استفاده از ASP.NET یا MVC برنامه نویسی می‌کردید، حتما نیاز بود تا پروژه را روی هاست ویندوزی قرار می‌دادید. در واقع، شما در آن زمان نمی‌توانستید پروژه خودتان را با سرعت بالا روی لینوکس اجرا کنید. نکته جالب در مورد نوع جدیدتر ASP.NET یعنی asp.net core این بود که برنامه‌ها به صورت سلف هاست بودند و شما به راحتی می‌توانستید از قابلیت کراس پلتفرم در این فریم ورک استفاده کنید. در این صورت، شما می‌توانید از این فریم ورک به راحتی در ویندوز، مک، لینوکس و … استفاده کنید و از آن برای توسعه اپلیکیشن‌ها و ابزارهای تحت وب استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تفاوت ASP.NET و ASP.NET Core چیست؟

کاربردهای ای اس پی دات نت کور چیست؟ 

 • کاربرد asp.net core: توسعه برای بک اند موبایل
 • کاربرد ای اس پی دات نت کور: توسعه وب اپ‌ها و خدمات تحت وب
 • کاربرد دات نت کور: توسعه برای ابزارهای اینترنت اشیا
 • اربرد دات نت کور: توسعه روی پلتفرم‌های لینوکس، ویندوز و مکینتاش
 • کاربرد دات نت کور: توسعه ابزارها روی فضاهای ابری و سیستم‌های On-premise

همچنین بخوانید: مقالات دات نتمقالات asp.net core | همه دوره های برنامه نویسی الکامکو

ویژگی های asp.net core چیست؟

 • اولین ویژگی asp.net core: انعطاف پذیری در استفاده: می تواند به صورت یک افزونه در اپلیکیشن مورد نظر شما قابل استفاده شود و یا اینکه به صورت کاملا مجزا و با کاربری های مختلف در سرویس شما نصب گردد.
 • دومین ویژگی ای اس پی دات نت کور: قابلیت چند سکویی (Cross-Platform): قابلیت نصب بر روی ویندوز، لینکوس و macOS؛ امکان پورت کردن به سایر OSها. با توجه به برنامه های مایکروسافت و دیگر کمپانی ها و طراحان و توسعه دهندگان دخیل، پشتیبانی از سایر سیستم عاملها، CPUها و اپلیکیشن ها با گذر زمان رشد و بهبود خواهد یافت.
 • سومین ویژگی دات نت کور: ابزارهای Command-line: تمامی محصولات مشتق شده از سناریوهای مختلف قابل استفاده و ویرایش و اجرا به صورت خط فرمان هستند.
 • چهارمین ویژگی های ای اس پی دات نت کور: سازگاری: به لطف استفاده از کتابخانه استاندارد Net ،.Net Core. توانایی سازگاری با Net Framework ، .Xamarin. و Mono را داراست.
 • پنجمین ویژگی های دات نت کور: متن باز بودن (Open source): پلتفرم Net Core. کاملا متن باز بوده و از لایسنسهای MIT و Apache 2 استفاده می کند.

مزایا و معایب ای اس پی دات نت کور چیست؟ چرا ASP.NET Core؟

هر زبان برنامه نویسی، فریمورک و هر ابزار دیگری در دنیای برنامه نویسی دارای مزایا و معایبی است. ASP.NET CORE هم جدا از این قاعده نیست. در این بخش می خواهیم شما را با مزایا و معایب asp.net core آشنا کنیم.

مزایای ASP.Net Core چیست و چرا asp.net core بهترین انتخاب برای شما است؟

۱.اولین مزایا ای اس پی دات نت کور: در صورتیکه برنامه های ترکیبی (hybrid)، بومی (Native) و تعاملی (Interactive) با هسته ASP.NET ساخته شوند روی هر پلتفرمی کار می کند:

هنگامی که در حال توسعه نرم افزار یا برنامه های کاربردی وب بر روی هر پلتفرمی هستید، کراس پلتفرم اولین چیزی است که به ذهن می رسد. معنی کراس پلتفرم بودن ASP.NET Core یعنی در پلتفرم «یک بار بنویس، هرجا اجرا کن».

چهار سناریو کراس پلتفرم وجود دارد که توسط هسته ASP.NET پشتیبانی می شود:

 1. Command Line App
 2. NET Core Web App
 3. Library
 4. Web API

همچنین بخوانید » واسط برنامه نویسی کاربردی (API) چیست؟

۲. دومین مزایا asp.net core: کار کردن با فریمورک asp.net core دارای عملکرد بالایی است و می توانید برای برنامه خود زمان پاسخگویی بهتری دریافت کنید:

آیا می دانستید که ASP.NET Core بسیار سریع است؟ در واقع، خیلی سریعتر از Go و nodeNode.js.! یعنی برنامه‌ها زمان‌های واکنش بهتری را ارائه می‌کنند و به قدرت محاسباتی کمتری نیاز دارند. برای مثال Stack overflow فقط ۵.۳ میلیون بازدید سایت را در روز در ۹ سرور ارائه می دهد.

برخی از معیارهای شناخته شده TechEmpower، سیستم ها و ظرفیت های برنامه های کاربردی وب را مقایسه می کنند، به عنوان مثال، دسترسی به پایگاه داده، سریال سازی JSON، و ارائه قالب سمت سرور، و همه اینها در NET Core سریعتر از برخی از فریم ورک های معروف دیگر انجام می شود.

۳. سومین مزایای ای اس پی دات نت کور: شما می توانید با این فریمورک کدهای معماری مختلف را با کمک Cross Architecture Consistency اجرا کنید:

یکی از مزایایی که از ASP.NET Core دریافت خواهید کرد این است که می تواند کدهایی را روی معماری های مختلفی که شامل x86، x64 و ARM با رفتاری مشابه هستند اجرا کند.

 فریمورک ASP.NET فقط بر روی سیستم عامل ویندوز کار می کند. یک کتابخانه پایه استاندارد توسط ASP.NET Core ارائه شده است که اکنون می‌تواند در لینوکس، ویندوز، macOS و تلفن‌های همراه، همچنان با استفاده از Xamarin نیز مورد استفاده قرار گیرد.

۴. چهارمین مزایای برنامه نویسی با ASP.NET Core: می توانید چندین نسخه از یک برنامه را روی یک کامپیوتر اجرا کنید:

با مزیت نسخه Side by Side، می توانید چندین برنامه را روی یک کامپیوتر اجرا کنید. برای نصب برنامه های دارای وابستگی به نسخه های مختلف دات نت، به ASP.NET Core نیاز دارید. ASP.NET Core نسخه های مختلف زمان اجرا ASP.NET Core را در یک دستگاه مشابه نصب می کند. این نصب جانبی به سرویس‌های مختلفی در سرور مشابه اجازه می‌دهد، که هر کدام از آنها که بر روی نسخه NET Core خود هستند. این خطرات را محدود می کند و هزینه های صرف شده برای به روز رسانی برنامه ها و فعالیت های IT را کاهش می دهد.

۵. پنجمین مزایا فریم ورک ای اس پی دات نت کور: از چارچوب قابل حمل و قابل اجرا بهره مند شوید:

برخلاف آنچه در گذشته بود، فریم ورک دات نت دیگر محدود به ویندوز نیست و می تواند در هر پلتفرمی به خوبی کار کند. اگرچه می‌توانید هر مدل میزبانی از جمله ویندوز، لینوکس و داکر را انتخاب کنید، اما می‌توانید بدون زحمت پلتفرم را تغییر دهید تا جنبه انعطاف‌پذیری را به سطح جدیدی ببرید.

علاوه بر این، پایگاه کد یکسان برای سیستم‌عامل‌های مختلف باعث کاهش هزینه‌ها نیز می‌شود، زیرا شما نیازی به توسعه، نگهداری، ردیابی و رفع اشکال مشابه در هر دو نقطه ندارید.

۶. ششمین مزایا فریمورک asp.net core: برنامه های خود را بر روی یک چارچوب تکامل یافته خواهید ساخت:

فریم ورک دات نت حدود ۲۰ سال است که وجود دارد. میلیون ها برنامه در حال حاضر با استفاده از دات نت در حوزه های مختلف توسعه یافته اند. شما می توانید به سادگی با استفاده مجدد از مهارت های #C خود، اپلیکیشن های بومی برای ویندوز، iOS و اندروید بسازید.

” پیشنهاد ویژه برای یادگیری برنامه نویسی اندروید: با آموزش جامع برنامه نویسی اندروید، می توانید یاد بگیرید که چگونه اپلیکیشن های اندروید را از پایه بسازید و درآمدزایی کنید. این دوره شامل ۹ دوره حرفه ای برای آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید می باشد و با تهیه این دوره بی نیاز از اموزش های مربوطه دیگر خواهید بود و شامل آموزش کاتلین و جاوا که بهترین ها برای برنامه نویسی اندروید می باشند نیز است.”

کدنویسی به زبانی که پیوسته و پیوسته در حال پیشرفت است علاوه بر اینکه برای یک مهندس بسیار مهم است. نه تنها زندگی روزمره را ساده‌تر و به تدریج لذت‌بخش می‌کند، بلکه بهره‌وری را افزایش می‌دهد و در برخی موارد از بروز اشکالات ناخواسته جلوگیری می‌کند.

۷. هفتمین مزایا فریم ورک ای اس پی دات نت کور: با کمک Blazor به جای جاوا، رابط وب تعاملی سمت کلاینت را در سی شارپ ایجاد خواهید کرد:

با کمک Blazor می توانید رابط کاربری وب تعاملی سمت کلاینت را در سی شارپ به جای جاوا ایجاد کنید. Blazor منطق برنامه سمت کلاینت و سمت سرور نوشته شده در دات نت را به اشتراک می گذارد. بلیزر UI را در قالب HTML و CSS برای پشتیبانی مرورگر معرفی می کند که شامل مرورگرهای تلفن همراه نیز می شود.

با کمک Blazor، مهندسان ASP.NET می توانند از توانایی های موجود برای توسعه سمت مشتری استفاده کنند. آن‌ها می‌توانند برنامه‌های تک صفحه‌ای را بسازند که بر اساس اصول وب باز، بر اساس یک مدل مبتنی بر وب هستند.

با Blazor می توانید مدیریت کنید که کدام قسمت از برنامه شما روی کلاینت اجرا می شود و کدام یک روی سرور اجرا می شود. همچنین می تواند یک کد مشترک برای دو بخش وجود داشته باشد! Blazor به اشتراک گذاری کد را با امکان استفاده مجدد از یک کلاس یا مدل مشابه در سمت سرور، درست مانند سمت کلاینت، تقویت می کند.

همچنین بخوانید: مقالات سی شارپ | پیش نیاز یادگیری سی شارپ | فیلم های آموزش سی شارپ | بازار کار زبان برنامه نویسی سی شارپ در ایران و خارج از ایران

۸. هشتمین مزایا فریمورک asp.net core: با کمک Model Binding به راحتی داده های خود را بدون هیچ کدنویسی استخراج خواهید کرد:

آیا می دانستید که به دلیل model binding، صفحات Razor و کنترلر با داده هایی که از درخواست HTTP می آیند کار می کنند؟ به همین دلیل می توانید به راحتی اطلاعات مفیدی را استخراج کنید در حالی که نیازی به کدنویسی مجدد نیست.

سیستم Model Binding:

 • اطلاعات را از منابع مختلف، به عنوان مثال، از فیلدها، مسیرها و رشته های درخواست بازیابی می کند.
 • این تکنیک اطلاعاتی را در ویژگی ها و پارامترهای عمومی به صفحات ریزر و کنترلرها می دهد.
 • داده های رشته ای به نوع دات نت تبدیل می شوند.

۹. نهمین مزایای فریم ورک ای اس پی دات نت کور: با Model-View-Controller به راحتی یک برنامه بزرگ ایجاد خواهید کرد:

برنامه های وب خود را با کمک Model-View-Controller در ASP.NET Core بسازید که یک چارچوب غنی است. MVC الگویی است که برنامه ها را به سه قسمت Model، Views و Controller تقسیم می کند.

۱۰. دهمین مزایای فریمورک ای اس پی دات نت کور: توانایی میزبانی در Docker، Apache، IIS و self-hosting را خواهید داشت: 

گاهی اوقات شما نیاز دارید که یک برنامه وب بسازید که روی سروری که IIS را اجرا می کند، مستقر نمی شود، بلکه روی دسکتاپ مستقر می شود. در این مورد، NET Core ویژگی میزبانی خود را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می توانید از وب سرور Kestrel با هسته ASP.NET استفاده کنید. یکی از بزرگترین مزایای NET Core این است که برنامه وب شما اساساً یک برنامه کنسول است. IIS فقط به عنوان یک پروکسی معکوس عمل می کند.

۱۱. یازدهمین مزایای فریم ورک asp.net core: برای استفاده از الگوهای برنامه نویسی ناهمزمان پشتیبانی فوق العاده ای دریافت خواهید کرد: 

ASP.NET پشتیبانی فوق العاده ای را برای استفاده از الگوهای برنامه نویسی ناهمزمان ارائه می دهد. Async در حال حاضر در تمام کلاس های .NET Framework و اکثر کتابخانه ها اجرا می شود. یکی از دلایلی که ASP.NET Core سریعتر است، استفاده گسترده آن از الگوهای ناهمزمان در چارچوب های جدید Kestrel و MVC است.

۱۲. دوازدهمین مزایای فریمورک asp.net core: وقتی امنیت بزرگترین نگرانی شماست، NET Core راه حل نهایی است:

برای همه ما، این روزها امنیت تبدیل به یک نگرانی بزرگ شده است. محافظت از اطلاعات برنامه باید برای هر نوع کسب‌وکاری یک نگرانی مهم باشد. خوشبختانه، دات نت دامنه وسیعی از مکانیسم های ساده برای اعتبار سنجی، تایید، امنیت اطلاعات و مقابله با حمله را ارائه می دهد.

۱۳. سیزدهمین مزایا ای اس پی دات نت کور: از مزیت استقرار وابسته به فریمورک و Self-contained بهره مند خواهید شد.

می توانید ASP.NET Core را در برنامه خود قرار دهید یا در سطح دستگاه، در سطح کاربر یا کنار هم نصب کنید.

این معمولاً با کانتینرهای Docker استفاده می شود که معمولاً لینوکس را امروز اجرا می کنند و می تواند برنامه های ASP.NET Core داشته باشد و آنها را قادر می سازد از میکروسرویس ها و کانتینرها استفاده کنند.

۱۴. چهاردهمین مزایا asp.net core: با ویژگی اپن سورس بودن از شر توسعه فرمان و کنترل خلاص خواهید شد.

منبع باز بودن مزیت اصلی ASP.NET Core است که از مجوزهای Apache 2 و MIT استفاده می کند.

۱۵. پانزدهمین مزایای ای اس پی دات نت کور: هسته ASP.NET یک چارچوب متن باز است، بنابراین بسیار مقرون به صرفه است: 

هنگام انتخاب فناوری مناسب برای نرم افزار یا برنامه وب خود، مهمترین چیزی که باید ببینید IDE ها (محیط توسعه یکپارچه) و ابزارهایی است که ممکن است برای آن فناوری مورد نیاز باشد یا به سادگی طراحان را سودآورتر کند. شما این آزادی را خواهید داشت که به لینوکس سوئیچ کنید و ارائه دهنده مورد نظر خود را با .NET Core و بسیاری از گزینه های میزبانی انتخاب کنید که یا ارزان است یا یک SLA عالی به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، شما این انتخاب را خواهید داشت که برنامه خود را در فضای ابری به عنوان مثال Azure میزبانی کنید.

همچنین بخوانید » مفسر برنامه نویسی چیست؟

۱۶. شانزدهمین مزایای asp.net core: این فریمورک به شما امکان بهینه سازی دسترسی به داده ها را می دهد:

آیا می دانستید که دسترسی به داده ها یکی از کندترین فعالیت های یک اپلیکیشن است؟ باید همه داده ها را فراخوانی کنید تا به طور ناهمزمان به API ها دسترسی پیدا کنید. شما باید رفت و برگشت را در پایگاه داده کاهش دهید و فقط اطلاعات مورد نیاز را بازیابی کنید. از استفاده از پرسش های طرح ریزی در مجموعه ها خودداری کنید.

۱۷.هفدهمین مزایا فریم ورک ای اس پی دات نت کور: شما از پیشرفت های مبتنی بر ابر پشتیبانی خواهید کرد:

.NET Core انواع مختلفی از توسعه برنامه های کاربردی وب و توسعه برنامه های اینترنت اشیا را همراه با بک اند موبایل ارائه می دهد. این بدان معناست که.NET Core بهترین راه حل برای نیازهای تجاری امروزی است. علاوه بر این، ASP.NET Core می تواند بدون مشکل در ساخت برنامه های وب خوب و قوی کمک کند.

۱۸. هجدهمین مزایا فریمورک asp.net core: نگهداری از ASP.NET Core برای شما بسیار آسان است:

حفظ کد کمتر نسبت به کدهای پیچیده بسیار آسانتر است. شاید دانستن این الگو برای یک برنامه نویس تازه کار ساده نباشد، اما یک برنامه نویس ماهر مطمئناً متوجه می شود که چگونه کل کد را در ASP.NET Core بهینه کند. ضروری است که خود را با آخرین پیشرفت های زبان برنامه نویسی به روز نگه دارید. به طور مداوم جدیدترین تغییرات زبان را بررسی کرده و در مورد آنها یاد بگیرید.

۱۹. نوزدهمین مزایا فریم ورک ای اس پی دات نت کور: شما قدرت کنترل برنامه های خود را با Middleware خواهید داشت:

هنگامی که می خواهید برنامه خود را کنترل کنید، این ویژگی اصلی ASP.NET Core یک مزیت را برای شما فراهم می کند. Middleware به طور مساوی برنامه شما را برای نشان دادن خطاها هنگام استفاده از کلاینت برای احراز هویت و میان افزار برای توصیف انواع برنامه ها، به عنوان مثال، یک سایت ثابت ساده با یک برنامه MVC، کنترل می کند. نماینده درخواست در ASP.NET Core هر درخواست HTTP با استفاده از Middleware را مدیریت می کند.

۲۰. بیستمین مزایا فریمورک asp.net core: به روز رسانی های بی دردسری از مایکروسافت دریافت خواهید کرد:

هنگامی که یک به روز رسانی یا تغییر جدید می آید، نسخه فریمورک دیگری باید منتشر شود.

همچنین بخوانید » آموزش صفر تا صد فلاتر | فلاتر چیست؟

معایب فریمورک ASP.NET CORE چیست؟ 

 • عدم نصب بر روی نسخه‌های قدیمی ویندوز
 • گران و دشوار بودن انتقال برنامه ASP از یک سرور به سرور دیگر
 • و…

همچنین بخوانید: مفسر برنامه نویسی چیست؟  | واسط برنامه نویسی کاربردی (API) | محیط توسعه یکپارچه (ide) چیست؟

نتیجه گیری از اینکه asp.net core چیست و  چه کاربردهایی دارد؟ 

فریم ورک ای اس پی دات نت کور امتحان‌ های خود را در توسعه وب پس داده است و تمامی توسعه دهنده‌ها به ارزش آن پی برده‌اند. به همین دلیل است که در نظر سنجی‌های مختلف جهانی، محیط توسعه فریم ورک asp.net core به عنوان یکی از بهترین قابلیت‌های توسعه وب و بک اند موبایل دسته بندی می‌شود.

سوالات متداول درباره ASP.NET CORE 

نحوه استفاده و شروع کار با Dot Net core چیست؟

برای شروع کار با دات نت کور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی ویژوال استودیو نسخه ۲۰۱۵ به‌بعد استفاده کنید. زمانی که وارد محیط این نرم‌افزار شوید زبان برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نویسی .Net core در قسمت زبان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های برنامه‌نویسی #C و ویژوال بیسیک وجود دارد که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را انتخاب کنید.

چگونه از Dot Net Core استفاده کنیم؟

سوال بسیاری از شما این است که چگونه از Dot Net Core استفاده کنیم. برای استفاده از این محیط برنامه نویسی، نیاز است تا شما تسلط کافی به محیط و آموزش سی شارپ داشته باشید. در واقع، تنها نیاز شما برای شروع به توسعه با این فریم ورک دانش کافی از سی شارپ است که پس از نصب ویژوال استودیو مایکروسافت به راحتی می‌توانید این فریم ورک برنامه نویسی وب را به کار بگیرید.

همچنین بخوانید: مقالات سی شارپ را می توانید اینجا دنبال کنید. | یادگیری، پیش نیاز و شروع سی شارپ چیست؟ | بازار کار زبان برنامه نویسی سی شارپ در ایران و خارج از ایران چگونه است؟ | فیلم سی شارپ را می توانید از اینجا ببینید. 

فرصت های بازار کار فریمورک asp.net core را از دست ندهید!

درآمد از شغل برنامه نویسی ای اس پی دات نت کور به دانش و تجربه شما بستگی دارد. دوره جامع متخصص آموزش ASP.Net Core نیاز به پیش نیاز ندارد و از پایه و سطح صفر همه چیز خط به خط آموزش داده می شود. این پک آموزش تخصصی برنامه نویسی ASP.Net Core شامل بخش های مختلفی است که در صفحه مربوطه در مورد آنها توضیحات کامل داده شده است. از ابتدای ثبت نام در دوره تا انتها تیم مشاورین و متخصصین سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو در کنار شما بوده و علاوه بر رفع اشکالات و ایرادات شما برنامه ریزی کامل را به شما ارائه می دهند. مسلما بعد از این کلاس آموزش برنامه نویسی آنلاین شما یک برنامه‌نویس ارشد هستید و می‌توانید درآمد مناسبی را به دست بیاورید. 

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

3 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
عرشیا قیصری
5 ماه گذشته

فریم ورک Asp.Net Core از عالی ترین هاست

amirrahimi
1 سال گذشته

کاربردهای asp.net core بنظرم اونقدر زیاد هست که باعث شده خیلیا این برنامه نویسی رو یاد بگیرن

پشتیبانی الکامکو
پاسخ دادن به  amirrahimi
1 سال گذشته

بله دقیقا همینطوره