چرا برنامه اندروید (Android) بهترین گزینه برای کسب و کار شماست؟

چرا برنامه اندروید - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

در این مقاله آموزشی می خواهیم با ذکر دلایلی بگوییم که چرا برنامه اندروید بهترین گزینه برای کسب و کار شماست؟ پس با مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو همراه باشید.

شما دارای کسب و کاری هستید و می خواهید مشتریان و مخاطبان خودتان را افزایش دهید؟ می خواهید افرادی که همه روزه با گوشی خودشان سروکار دارند هم از کسب و کار شما آگاه باشند و از محصولات یا خدماتتان استفاده کنند؟ پس باید بفکر یک اپلیکیشن باشید. حالا سوال اینجاست که اپلیکیشن اندروید باشد یا iOS ؟ افرادی که می خواهند با شغل شما در ارتباط باشند کدام را می پسندند؟ خب جواب مشخص است. شما باید اول بفکر طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید باشید. حالا چرا برنامه اندروید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با دلایلی شما را قانع کنیم که چرا اول باید بفکر ساخت و توسعه برنامه Android باشید.

چرا برنامه اندروید برای کسب و کارها مناسب و مورد نیاز است؟

اکثر کسب و کارها امروزه برای گسترش استراتژی های خود و بدست آوردن و جذب مشتری های بیشتر به برنامه های تلفن همراه (برنامه اندروید، برنامه ios) روی آورده اند ولی گفتنی است که بیش از 86.8٪ سهم بازار را برنامه های اندروید گرفته اند. بنابراین توسعه و استفاده از برنامه های اندرویدی برای سازمان ها و شرکت ها چه کوچک چه بزرگ یک ضرورت به شمار می رود. اگر سیستم عامل اندروید طبق همین روند جلو رود، پیش بینی می شود طی سالهای آینده روند صعودی حتی بیشتر را اختصاص می بابد.

توسعه برنامه اندروید برای مشاغل مزایای استراتژیک و عملی فوق العاده ای را به همراه دارد. بنابراین، صرفنظر از اندازه آنها، با داشتن برنامه Android برای کسب و کارتان می توانید درآمدهای خود را افزایش داده و همچنین مشتریان جدیدتری را از طریق اپلیکیشن پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای اینکه چرا برنامه اندروید اینقدر اهمیت دارد و اینکه چگونه این برنامه ها می توانند رشد کسب و کار شما را تسریع کنند بپردازیم.

چرا برنامه Android و توسعه آن در شغل شما تاثیر گذار است؟

همانطور که می دانید هدف نهایی هر شغلی تولید درآمد است و هر کارآفرینی برای جلب توجه بیشتر مشتریان بالقوه باید با کارهایی که باعث رقابت از طریق خلاقیت می شود توجه کند و آن را بکار بگیرد؛ پس تکامل بستر توسعه اندروید فرصتی مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای توسعه برنامه ها به کارآفرینان ارائه می دهد.

امروزه برنامه های کاربردی گوشی های آندروید به عنوان بخشی از انقلاب دیجیتال روی بیشتر صنایع تأثیر گذاشته است. حتی با اینکه سیستم عامل iOS یک سیستم عامل محبوب بین طرفدارانش است، در ادامه دلایلی وجود دارد که باعث می شود توسعه اندروید بهترین و یک سکوی پیشرو برای مشاغل باشد.

دلیل اول به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : ROI بالا با هزینه کمتر:

یکی از مهمترین مزیت هایی که چرا برنامه اندروید دارای اهمیت است، دسترسی آسان Android SDK است. تیم های برنامه نویسی اندروید می توانند از طراحی متریال این SDK ها برای ساختن برنامه های تعاملی استفاده کنند. با این حال ، توسعه دهندگان یا برنامه نویسان ملزم فقط به یک بار پرداخت هزینه ثبت نام برای انتشار برنامه هستند. پس از آن ، آنها می توانند برای ساخت و تست اپلیکیشن خود از هر دستگاه رایانه ای استفاده کنند و با سرمایه گذاری کم بتوانند تعامل با کاربران را افزایش دهند و به این ترتیب کاربران نهایی، از یک برنامه تعاملی بهره مند می شوند و این شرکت بازدهی بالاتری از سرمایه گذاری (ROI) کسب خواهد کرد.

دلیل دوم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : استقرار سریعتر:

اندروید برای مشاغل یا شرکت هایی که تمایل دارند هر چه سریعتر ایده جدید خود را به صورت یک اپلیکیشن در اختیار کاربران نهایی قرار دهند بستر رقباتی مناسبی را در کمترین زمان فراهم می کند و این کاهش زمان محصول به بازار (TTM) یکی از بهترین مزایای توسعه Android به شمار می آید.

دلیل سوم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : چندمنظوره بودن (استفاده همزمان از چند پلتفرم):

استفاده از جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی اندروید، انتقال برنامه را به چندین سیستم عامل مانند Symbian و Ubuntu آسان می کند. بنابراین کسب و کارها می توانند با ساخت برنامه اندروید، چندین پلتفرم را هدف قرار دهند و این امکان را برای کاربران فراهم کنند که بتوانند از پلتفرم های مختلفی از این برنامه ها استفاده کنند.

به عنوان یک توسعه دهنده اندروید اینکه ملزومات انتقال برنامه های iOS به Android و اینکه چگونه این امر به شرکتها کمک می کند تا از زمان و منابع خود بهترین استفاده را ببرند یاد بگیرید حائز اهمیت است.

گوگل همچنین زبان کاتلین (Kotlin) را به عنوان یک زبان رسمی (یا یک جایگزین جاوا) برای توسعه  برنامه های Android تبدیل کرده است. چند پلتفرمی کاتلین (Kotlin Multiplatform) را می توان برای برقراری برنامه هایی که در iOS ، Android و Java Desktop اجرا می شوند ، استفاده کرد. کمپانی های پیشرو فناوری مانند Pivotal ، Atlassian و غول هایی مانند Pinterest ،Uber و Evernote نیز از Kotlin برای راه حل های اندرویدی خود استفاده می کنند.

دلیل چهارم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : تطبیق پذیری و مقیاس پذیری:

با ورود اندروید استودیو (Android Studio)، سیستم عامل اندروید انعطاف پذیری و سازگاری خود را افزایش داده است. این محیط با کل اکوسیستم اندرویدی از جمله تلفن های هوشمند ، تبلت ، پوشیدنی و Android TV ادغام می شود. اندروید استودیو برنامه های Android را با فناوری های نوظهور مانند IoT ، AR و VR سازگار می کند. بنابراین برخوداری از قابلیتهای برنامه اندروید استودیو بمنظور طراحی اپلیکیشن موبایل نیز یکی از مزایای قابل توجه برنامه اندرویدی محسوب می شود.

علاوه بر این ، تطبیق پذیری پلتفرم برنامه اندرویدی به تیم های توسعه دهنده امکان ایجاد برنامه های کاربردی موبایل داینامیک را می دهد که پس از نصب بر روی دستگاه، با سایر دستگاه ها نیز سازگار می شوند.

دلیل پنجم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : امنیت پیشرفته:

اندروید چندین ویژگی امنیتی اضافی و داخلی را معرفی کرده که این امر در برابر بدافزارها و ویروس ها به شما کمک می کند. بنابراین ایمنی و قابلیت اطمینان از مزایای استثنایی توسعه برنامه اندرویدی است.

دلیل ششم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : سفارشی سازی:

Android یک سیستم عامل منبع باز است و حداکثر ویژگی های سفارشی سازی را به تیم های توسعه ارائه می دهد. به همین دلیل برنامه های اندرویدی یک انتخاب محبوب بشمار می آید. علاوه بر این، سیستم عامل اندروید قابلیت ایجاد برنامه های متنوع اندرویدی را دارد و می تواند به راحتی در ابزارهای چندرسانه ای و عملکردهای مدیریت داده های فرآیندهای تجاری موجود شما ادغام شود. بنابراین ، مشاغل می توانند از طریق دستیابی به متغیرهای مورد نیاز تجاری ، از رسیدن به یک پایگاه مشتری گسترده تری برخوردار شوند.

دلیل هفتم به سوال ” چرا برنامه اندروید ؟ ” : افزایش تعامل با مشتریان :

بیشتر مشتریان نمی توانند در مقابل وسوسه یک قیمت خوب یا تخفیف بزرگ مقاومت کنند .و این دقیقا همان چیزی است که شما می توانید با اپلیکیشن اندروید خود انجام دهید. تعاملات خود را با مشتریانتان از طریق تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز در زمان های مشخص افزایش دهید. شما می توانید از اطلاعات فردی و مکانی مشتریانتان برای دادن پیشنهاد های موثر تر استفاده کنید.

نتیجه گیری برای انتخاب برانامه های اندرویدی:

در کلام آخر باید بگوییم که با وجود بیش از 75٪ کاربران که از دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند، ایجاد یک برنامه در این سیستم عامل پیشنهادی برای سازمانها در سطح جهانی برای کسب و کارها است و کمک می کند تا آنها مخاطبان خود را افزایش دهند و محبوبیت بیشتری کسب کنند.

الکامکو می تواند به شما در یادگیری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید کمک کند تا شما را به یک برنامه نویس اندروید حرفه ای تبدیل کند.

در صورتیکه می خواهید یک اپلیکیشن اندرویدی برای کسب و کار خودتان یا مشتریان خود درست کنید پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید با Android Studio  که در زیر میبینید را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد ویژه برای شما :

پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید برای ورود به بازار کار

برای اینکه شما عزیزان بتوانید برنامه نویسی اندروید را از صفر تا صد و پروژه محوری یاد بگیرید، این دوره حرفه ای را برای شما آماده کردیم که بتوانید با مشاهده این فیلم های آموزشی که هزینه خیلی کمی را نسبت به کلاس رفتن و وقت گرفتن از شما می گیرد، به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل شوید و بتوانید هر اپلیکیشن موبایل اندرویدی را بسازید و از انها کسب درآمد کنید و وارد بازار کار اندروید شوید.

قبل از خرید ارزیابی کنید، تعدادی از جلسات آن را به صورت رایگان برای شما در اینجا قرار دادیم تا بتوانید دانلود کنید.

شک نکنید بعد از دیدن این جلسات رایگان و کلا خرید این دوره، حتما دوره های دیگر ما را نیز خریداری خواهید کرد. چون مدرس این دوره، با حرفه ای ترین و جدیدترین روش ها، کاملترین مجموعه ساخت اپلیکیشن اندروید را برای شما تهیه کرده است و تجربه همکاری با شرکت گوگل را داشته است پس شکی در نحوه تدریس و کامل بودن پکیج نکنید و دوره را همین حالا خریداری کنید. در صورتی که سوالی دارید می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. | الکامکو

جدیدترین دوره ها
آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا Digikala - سورس دیجی کالا php - الکامکو
دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو - خرید اشتراک فیلیمو - خرید اشتراک فیلم - برنامه فیلیمو برای اندروید - ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال - ساخت برنامه فیلیمو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
آموزش طراحی رابط کاربری (طراحی UI اندروید) و آموزش طراحی تجربه کاربری (طراحی UX اندروید) - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
مشاهده همه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
{ آموزشگاه آنلاین الکامکو }

مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت

شما چه دلایل دیگری می شناسید که می تواند پاسخگوی سوال “چرا برنامه اندروید بهتر از iOS و … است” باشد؟ در صورتی که سوال و  یا نظری در این رابطه دارید خوشحال می شویم زیر همین پست با ما درمیان بگذارید.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست