هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل در ایران و جهان در سال 2020 چقدر است؟

هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

افرادی که می خواهند اپلیکیشن ها را بسازند، دو تا سوال در ذهن خود دارند: ” هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر می شود؟ ” و ” هزینه های طراحی اپلیکیشن موبایل به چه چیزی بستگی دارد؟ ” و این سوالها را در اینترنت جستجو می کنند. اگر این سوال ذهن شما را هم به عنوان یک سفارش دهنده اپ موبایل درگیر کرده است پس ممکن است در سرچ گوگل به وب سایتهایی برخورد کنید که هدف آنها برآورد هزینه هایی برای توسعه اپلیکیشن موبایل باشد و چیزی جز یک حرکت بازاریابی برای جلب توجه شما با یک جواب مختصر به سوال شما در مورد نیازهای شما نیست و تخمینی که دریافت می کنید قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل واقعی را به شما نشان نمی دهد.

هزینه های ساخت اپلیکیشن موبایل در ایران و جهان در سال 2020

به طور خلاصه، قیمت ساخت اپیکیشن موبایل با توجه به موارد مختلف متفاوت است؛ به همین منظور در این مقاله سعی کردیم شما را با تمام مواردی که روی هزینه های ساخت اپیکیشن موبایل تاثیر دارند آشنا کنیم تا با آگاهی کامل بتوانید برآوردی از تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل داشته باشید و سفارش مقرون به صرفه ای دهید.

هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل در سطح جهانی چقدر است؟

هزاران شرکت در سراسر جهان ادعا می کنند که بهترین توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل هستند و تضمین می کنند که می توانند بهترین راه حل را ارائه دهند. شرکت های تازه تاسیس، با تجربه یا بی تجربه، ایرانی یا خارجی، بزرگ یا کوچک ، گران قیمت یا ارزان قیمت و… پارامترهایی هستند که برای سفارش یک اپلیکیشن اندروید یا اپلیکیشن ios باید در نظر داشته باشید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. در نتیجه جای تعجب نیست که چنین پارمترهای زیادی ممکن است نه تنها مبتدیان بلکه کارآفرینان باتجربه را نیز سر دوراهی بگذارد!

همانطور که اشاره کردیم پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد ولی اگر بخواهیم در منطقی ترین حالت جوابی به این سوال بدهیم  ساخت یک برنامه موبایل حدود 25000 دلار هزینه دارد. برنامه هایی با پیچیدگی متوسط ​​بین 40،000 تا 70،000 دلار قیمت دارند. هزینه برنامه های پیچیدگی زیاد معمولاً فراتر از 70،000 دلار است.

تعرفه ساخت اپلیکیشن موبایل در ایران و جهان در سال 2020

متوسط ​​هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل در سطح جهانی بسته به موقعیت جغرافیایی متفاوت است، بنابراین اجازه دهید نگاهی کوتاه به جدول زیر در رابطه با این موضوع بیندازیم:

 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل  iOS در آمریکای شمالی 150 دلار در ساعت و هزینه توسعه Android در آمریکای شمالی 168 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS و Android در استرالیا 110 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS و Android در انگلستان 70 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS در آمریکای جنوبی 43 دلار در ساعت و هزینه توسعه Android در آمریکای جنوبی 34 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS و Android در اروپای شرقی 35 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS در هند 30 دلار در ساعت و هزینه توسعه Android در هند 26 دلار در ساعت است.
 • هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل با سیستم عامل iOS در اندونزی 11 دلار در ساعت و هزینه توسعه Android در اندونزی 12 دلار در ساعت است.
 • آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا). این منطقه گرانترین منطقه محسوب می شود. هزینه توسعه Android / iOS از 20 تا 250 دلار در ساعت است.
 • هکرهای استرالیایی برنامه های موبایل را با نرخ 35 تا 150 دلار در ساعت توسعه می دهند.
 • نرخ خدمات توسعه منطقه ای آمریکای جنوبی از 25 دلار تا 120 دلار است.
 • توسعه دهندگان انگلستان تمایل دارند از 35 دلار تا 175 دلار در ساعت شارژ کنند.
 • نرخ توسعه دهندگان اروپای شرقی از 20 دلار تا 110 دلار در ساعت شروع می شود.
 • توسعه دهندگان در هند از دریافت 10 تا 75 دلار رضایت دارند، در حالی که در اندونزی بالاترین هزینه توسعه برنامه 20 دلار در ساعت است.
 • عجیب است بدانید که بالاترین قیمت برنامه نویسی در آمریکا 250 دلار در هر ساعت است، در حالی که در اندونزی 12.5 برابر ارزانتر است. با وجود دلایل منطقی ، به نظر نمی رسد چنین اختلاف هزینه پایدار باشد.

برون سپاری یا توسعه محلی: کدام یک را برای طراحی اپلیکیشن موبایل خود باید انتخاب کرد؟

هنگامی که قصد ساخت اپلیکیشن موبایل را دارید، نه تنها متوسط هزینه تولید یک برنامه برایتان مهم است، بلکه نداشتن یک تیم باعث می شود به فکر استخدام شخصی برای طراحی و ایجاد برنامه باشید. بنابراین این سؤال پیش می آید که چه چیزی را باید انتخاب کرد: برون سپاری یا توسعه محلی و هرکدام چه مزایا و معایبی دارند؟

تنها استدلال معنی دار برای برنامه نویسی اندروید با توسعه محلی، نزدیکی و دیدار حضوری با تیم توسعه دهنده است که احتمالاً ارتباطات را ساده تر می کند. بدون شک در این صورت توضیحات راحت تر قابل بیان است.

از طرف دیگر، برون سپاری برنامه نویسی اندروید آنچنان که به نظر می رسد مشکل ساز نیست. داشتن ارتباط با تیم خود در خارج از کشور دشوار است اما غیرممکن نیست. تیم هایی که از راه دور با هم همکاری می کنند معمولا مشتاقانه پیشرفت می کنند و سعی می کنند هرگونه نیاز سازمانی را برآورده سازند.

توسعه دهندگان خارجی با داشتن سطح بالاتری از تخصص با هزینه های ساخت اپیکیشن موبایل مناسب می توانند نسبت به توسعه دهنگان محلی عملکرد بهتری داشته باشند. در صورتی که شک و تردید دارید می توانید یک تیم توسعه قابل اعتماد در خارج از منطقه محلی خود پیدا کنید، داشتن یک انتخاب عالی برای پیدا کردن یک تیم بین المللی مناسب برای شما راحت تر توسعه محلی است.

از آنجا که قبلاً تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل را مطابق با منطقه جغرافیایی اعلام کردیم، شما این فرصت را دارید که یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر است؟ مسائل مربوط به زمان و پول

برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که زمان ساخت همه برنامه های موبایل باهم برابر نیستند و با توجه به بستر توسعه آنها اعم از ios و Android  متفاوت هستند.  بنابراین بیایید یک طبقه بندی بر اساس متوسط زمانی که برای ساخت یک اپلیکیشن موبایل نیاز است برآورد کنیم:

 • یک برنامه کاربردی با قابلیت های ساده تقریباً به 500-700 ساعت زمان نیاز دارد.
 • یک برنامه با پیچیدگی متوسط از 700 تا 1000 ساعت طول می کشد.
 • یک برنامه وقت گیر پیچیده در بیشتر موارد بیش از 1200 ساعت طول می کشد.

چه چیزی در هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل تأثیر می گذارد؟

قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل - تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل - هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل

وقتی می خواهید برنامه ای را توسعه دهید، نمی توانید انتظار داشته باشید که شرکتی که  توسعه نرم افزار شما را برعهده گرفته از اول کار شما را با هزینه دقیق توسعه برنامه مطلع کند. هیچ لیست نرخی دقیق و معتبری برای توسعه برنامه ها وجود ندارد و همه چیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مطمئناً قبل از اینکه قراردادی برای شما ارسال شود، تیم توسعه دهندگان تخمین می زنند که چند ساعت برای اجرای مشخصات شما لازم می باشد ولی مهمترین عوامل مؤثر بر متوسط هزینه توسعه برنامه ها عبارتند از:

 • ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن موبایل
 • سفارشی سازی طراحی بصری
 • پلتفرم ها
 • زیرساخت و مدیریت اپلیکیشن
 • محل و ساختار یک تیم توسعه
 • هزینه های نگهداری برنامه

اولین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن موبایل

برای دانستن پاسخ به سؤال: ” قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟ “، باید بدانید که برنامه ای که می خواهید بسازید چقدر پیچیده است. هر چقدر کارایی و همچنین پیچیدگی ویژگی هایی که باید روی پروژه اجرا شود پیچیده تر باشد هزینه بیشتری را در بر می گیرد. صفحه ها ، دکمه ها ، زمینه های صفحات و خیلی از موارد دیگر در این امر مهم هستند.

خوب، حالا وقت آن رسیده است تا دریابیم که چه ویژگی هایی بر پیچیدگی کل برنامه تأثیر می گذارد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، اجرای برخی از ویژگی ها می تواند به طرز چشمگیری طولانی باشد، در حالی که برخی دیگر نسبتاً کوتاه و ساده هستند. بسته به پیچیدگی راه حل ها ، توسعه دهندگان باید از API  third-party API یا از کد استفاه کنند. راه حل های ساده تر نیز به نوبه خود به ابزار استاندارد نیاز دارند و ویژگی های بومی را درگیر می کنند.

درگیری با کاربر و شبکه های اجتماعی :

تعامل با کاربر در اپلیکیشن موبایل ممکن است در هر زمینه ای از برنامه مانند اجازه دسترسی به مجوزها ، شبکه سازی، اعلان ها و موارد دیگر باشد. به عنوان مثال مجوز کاربر می تواند ساده یا پیچیده باشد. افزودن قابلیت هایی مانند بازیابی رمز عبور ، ذخیره رمزهای عبور ، طراحی بصری پیشرفته یا ورود از طریق شبکه های اجتماعی منجر به افزایش هزینه می شود.

ابزارهای این چنینی در برنامه که باعث تعامل با کاربر می شوند، از طریق ایمیل، هشدار اعلانی، اشتراک گذاری اجتماعی در برنامه نمایش داده می شوند.

یکپارچه سازی برنامه با شبکه های اجتماعی مانند امکان گذاشتن کامنت در برنامه، امکان دکمه هایی برای اشتراک گذاری برنامه، لایک کردن در برنامه های مدرن یکی از ویژگی های خوب برنامه بشمار می روند.

بنابراین اضافه کردن چنین ویژگی هایی برای برنامه که باعث افزایش کارکردهای رسانه های اجتماعی، انتقال وجه یا پرداخت، چت کردن می شود، مستلزم یکپارچه سازی با فریم ورک های  third-party frameworks یا کتابخانه ها است.

در برنامه خدمات پشتیبانی و مکان محور را خریداری می کند:

PayPal ، Google Wallet ، کارتهای اعتباری اشکال بسیار گسترده ای از پرداخت های درون برنامه ای هستند. هر روش پردازش برای پرداخت زمان بیشتری برای اجرای برنامه نیاز دارد. اگر مایل به استفاده از داده های موقعیت مکانی هستید ، شناسایی و نقشه برداری ساده نیز امکان پذیر است ، اما اجرای فناوری های نوظهور ، مانند iBeacon و Geofencing بسیار زمان بر است. به هر حال ، ادغام هر یک یا همه این گزینه ها هزینه یک برنامه را بالا می برد.

استفاده از ویژگی های دستگاه نیتیو :

توسعه استفاده از امکانات دستگاه های موبایل همواره در حال زیاد شدن است. چند سال پیش، نرم افزارهای برنامه نویسی که بتوانند با سخت افزار دستگاه دسترسی پیدا کنند محدود به شماره گیری ، اجرای شبکه، بلوتوث سرعت پایین، شتاب سنج، دوربین و اطلاعات دیگر بودند ولی امروزه با تراشه های مختلف NFC (نزدیک ارتباطات میدانی) سروکار داریم و سیستم های پرداخت و نوآوری ها در حال پیشرفت هستند.

به طور معمول، برای ایجاد برنامه هایی با دسترسی به امکانات جدید دستگاه تلفن همراه از API های خاص برای سیستم عامل استفاده می شود. در نتیجه با آمدن ویژگی های جدید، نیاز به معرفی API های جدید است که در برابر آنها توسعه دهندگان هنوز توسعه نیافته اند. بنابراین توسعه زمان برنامه نویسی افزایش می یابد، که این باعث می شود بر کل هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل تأثیر بگذارد.

توجه: علاوه بر این، بعضی وقت ها ممکن است در طی مدتی که اپلیکیشن شما در حال توسعه و برنامه نویسی است، بخواهید یکسری تغییرات از پیش تعیین نشده ای را به آن اعمال کنید در نتیجه به همین دلیل باید چنین هزینه هایی را هم در نظر بگیرید و بودجهی در نظر گرفته شده را با یک مقدار هزینه اضافه، تخمین بزنید.

دومین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : سفارشی سازی طراحی بصری

ایجاد یک طراحی رابط کاربری منحصر به فرد یک کار پیچیده در طراحی اپلیکیشن است که هزینه های اضافی را برای پروژه شما تأمین می کند. روش ارزانتر استفاده از موارد نصب شده در سیستم عامل و ایجاد صفحات با آیتم های آماده است. تعداد صفحاتی هم که قرار است ایجاد شود نیز یک عامل بسیار موثر در میزان قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل دارد.

سومین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : پلتفرم ها

آیا به فکر ایجاد یک برنامه iOS هستید یا یک برنامه اندرویدی؟ باید هزینه ایجاد یک برنامه اندرویدی و آیفون را بدانید زیرا توسعه برنامه های موبایل برای این سیستم عامل ها بسیار متفاوت است. این سیستم عامل ها هر کدام با زبان های مختلف برنامه نویسی  سروکار دارند و SDK های متفاوتی دارند و از ابزارهای مختلف توسعه استفاده می کنند. (SDK مخفف شده کلمات Software Development Kit به معنی بسته توسعه نرم افزار می باشد.)

سوال: آیا در توسعه برنامه های iOS یا Android تفاوت قیمتی وجود دارد؟ قطعا نه. در صورت ایجاد یک برنامه برای یک پلتفرم واحد ، اختلاف قیمت قابل توجهی در هزینه های ساخت اپیکیشن موبایل Android و iOS وجود ندارد. اما اگر می خواهید برنامه شما از دو یا چند سیستم عامل پشتیبانی کند، آماده پرداخت پول بیشتری برای توسعه باشید.

با این حال ، اگر هدف شما داشتن برنامه با هر دو سیستم عامل iOS و Android باشد، کراس پلت فرم (Cross-platform) یا هیبریدی (hybrid app development)  انتخاب خوبی هستند. مشکل این است که معمولاً برای هر پلتفرم خاص باید تیم جداگانه ای داشته باشید و هزینه ایجاد برنامه دو برابر می شود.

چهارمین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : زیرساخت  و مدیریت اپلیکیشن

در توسعه برنامه های تلفن همراه، بک اند به طور معمول یک سیستم عامل است که API ها را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا تبادل داده ها بین یک برنامه و یک پایگاه داده را انجام دهند. به منظور ردیابی فعالیت کاربر و ارزیابی عملکرد برنامه مصرف کننده ، مجهز به تجزیه و تحلیل است. بسته به تعداد پارامترهایی که می خواهید ردیابی کنید و ردیابی چقدر دقیق و خاص خواهد بود ، هزینه ها متفاوت هستند.

پنل مدیریت مطمئناً ابزاری بسیار مفید برای مدیریت محتوای برنامه ، کاربران و آمار است. گزینه هایی برای پذیرش الگوهای پنل مدیریت موجود برای نیازهای شما وجود دارد ، اما پیدا کردن یک مورد خوب یک مشکل است. بنابراین ایجاد منطق کافی برای تأمین نیازهای تجاری شما منطقی است.

پنجمین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : موقعیت و ساختار یک تیم توسعه

همانطور که قبلاً ذکر شد ، مکان تیم توسعه برنامه شما یک عامل اساسی است که بر قیمت نهایی محصول تأثیر می گذارد. هزینه های ساخت اپلیکیشن موبایل در انگلیس با هزینه توسعه برنامه در ایالات متحده و مناطق دیگر متفاوت خواهد بود.

 • نرخ ساعتی از متخصصان با توجه به شتاب : اعضای تیم توسعه چه کسانی هستند.
 • تحلیلگر کسب و کار : اگر با یک آژانس برون سپاری همکاری می کنید ، تجزیه و تحلیل تجارت یک گام اساسی برای شناسایی نیازهای فنی و تجاری قبل از اقدام به هزینه های توسعه است.

تحلیلگر تجارت شخصی است که مسئولیت موارد زیر را دارد:

 1. جمع آوری الزامات
 2. شناسایی مشکلات فنی و تجاری
 3. تجزیه و تحلیل رقبا
 4. تعیین ارزش پروژه
 5. نوشتن مشخصات پروژه

همه اینها یک فریم از مرحله برنامه ریزی است. برنامه ریزی دقیق برای جلوگیری از تغییرات پرهزینه در دامنه و سوء تفاهم ها در طول توسعه مهم است.

به عبارت دیگر ، کار Business Analysts بر هزینه توسعه یک برنامه تأثیر می گذارد.

 • طراح UI / UX

طراحی زیبا این روزها همه چیز برای کاربران است. و بدون داشتن یک طراح باتجربه که خدمات طراحی UI / UX را ارائه می دهد ، ساخت یک محصول عالی به سختی امکان پذیر است.

مسئولیت های طراح شامل موارد زیر است:

 1. تجزیه و تحلیل برنامه های مشابه
 2. تجزیه و تحلیل ترجیحات و دردهای کاربر
 3. ایجاد قالبهای سیم
 4. ایجاد طرح نهایی

بنابراین ، شما همچنین باید نرخ طراحان UI / UX را در تقسیم هزینه توسعه برنامه تلفن همراه قرار دهید.

 • مهندس برنامه موبایل

بسته به بسترهای نرم افزاری که می خواهید برنامه را منتشر کنید ، از یک تا چند توسعه دهنده iOS و / یا Android نیاز دارید. وظیفه اصلی آنها ساختن و انتشار برنامه با در نظر گرفتن تمام خصوصیات فنی و تجاری است که در مشخصات توضیح داده شده است.

 • مهندس QA

مهندسان تضمین کیفیت ، پایداری برنامه را در انجام رگرسیون ، بار ، دود و سایر آزمایشات بررسی می کنند. آنها همچنین UI و سایر مؤلفه های برنامه را برای رعایت مشخصات مورد بررسی قرار می دهند.

 • مدیر پروژه

مدیران پروژه کار کل تیم را هماهنگ می کنند و مطمئن می شوند محصول به موقع آماده می شود و کلیه الزامات را رعایت می کند. به نوبه خود ، رویکرد مدیریت درست تأثیر زیادی در هزینه های توسعه برنامه های تلفن همراه دارد.

 • هزینه نگهداری از یک برنامه

یکی از آخرین نکاتی که باید در نظر بگیرید این است که برای حفظ یک برنامه چقدر هزینه دارد. در بسیاری از موارد ، هزینه نگهداری برنامه ممکن است 15 تا 20 درصد از قیمت اصلی توسعه را تشکیل دهد.

تعمیر و نگهداری برنامه یک سرویس ضروری است حتی اگر هیچ برنامه ای برای افزایش مقادیر و اضافه کردن ویژگی های جدید به برنامه نداشته باشید.

تعمیر و نگهداری شامل موارد زیر است:

 1. رفع اشکال مداوم
 2. بهبود ثبات و عملکرد
 3. بهینه سازی کد
 4. افزودن پشتیبانی از آخرین نسخه های سیستم عامل
 5. در حال توسعه ویژگی های جدید
 6. پشتیبانی از آخرین نسخه های خدمات شخص ثالث

به همین دلیل همکاری با شریک فناوری یا تیم توسعه شما بلافاصله پس از آمادگی محصول متوقف نمی شود. این یک روند مداوم است و هر شرکت توسعه نرم افزار شرایط پشتیبانی پس از انتشار را دارد

تعرفه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر است؟ کل هزینه ها

ما خدمات توسعه تمام چرخه ای را ارائه می دهیم. بنابراین ، روند توسعه هزینه های ساخت اپلیکیشن موبایل از طریق این مراحل دنبال می شود:

 • برنامه ریزی
 • طرح
 • توسعه
 • آزمایش کردن
 • گسترش

بسته به شرایط مورد نیاز برای هر پروژه خاص، مرحله توسعه ممکن است شامل ویژگی های اجرای ، زیرساخت های برنامه سفارشی شده و مکانیزم های اجرای برنامه باشد. علاوه بر این ، خدمات پس از انتشار ، مانند ارتقاء و نگهداری برنامه ها نیز می تواند ارائه شود. برآورد میانگین سهم زمان ما از هر مرحله از توسعه را بررسی کنید.

با توجه به پیچیدگی پروژه شما ، ساختار تیم نیز می تواند متفاوت باشد. تعداد توسعه دهندگان و طراحان ، حضور طراحان پنل مدیریت و توسعه دهندگان باطن بسیار انعطاف پذیر و قابل مذاکره است. با این حال ، یک مدیر پروژه برای هماهنگ کردن گردش کار و انجام ارتباطات روان ضروری است.

وقتی همکاری خود را شروع می کنیم ، براساس نیازهای شما و توضیحات ایده شما ، تخمین تقریبی می کنیم. ما تعداد تقریبی ساعتهای مورد نیاز برای تهیه برنامه را تعیین می کنیم. پس از دریافت تأییدیه شما ، ما به ارزیابی دقیق ، منطق برنامه سازی ، واید و ایجاد اسناد دقیق پروژه می پردازیم.

در اینجا نهایی تقسیم هزینه های ساخت اپلیکیشن موبایل است. این تقریبی است و بر اساس متوسط نرخ ساعتی در اوکراین (50 دلار در ساعت) است. قیمت این دو سیستم عامل اندروید و iOS است.

ششمین عامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل : تقسیم هزینه توسعه برنامه

تجربه نشان می دهد که بهترین روش اثبات شده برای پولی که برای توسعه برنامه تلفن همراه پرداخت می شود، به عنوان یک پول سرمایه گذاری شده و متعاقباً سرمایه گذاری های برگشتی است. اپلیکیشنی که به درستی ایجاد شده باشد، می تواند بازده خوبی در سرمایه گذاری شما ایجاد کند.

نتیجه گیری: در این مقاله سعی کردیم تا شما را با تمامی عوامل و هزینه های ساخت اپلیکیشن موبایل در ایران و جهان در سال 2020 آشنا کنیم تا براحتی بتوانید تصمیم بگیرید که برای ساخت اپلیکیشن چقدر باید هزینه کنید!

اگر ایده ای دارید و دوست دارید اپلیکیشن آن را پیاده سازی کنید، سریعاً به ما اطلاع دهید.

      

      


شما فکر می کنید هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چقدر است؟

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی:

سوالات و نظرات خود را در این بخش مطرح کنید

avatar
فهرست