چگونه می توانیم یک اپلیکیشن خوب و موفق طراحی کنیم؟

ویژگی های یک اپلیکیشن خوب و موفق و استاندارد - سایت برنامه نویسی اندروید الکامکو

بیایید ببینیم چطوری یک برنامه می تواند بین مردم موفق و خوب باشد؟ و برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ پس با مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو همراه باشید تا با ویژگی های یک اپلیکیشن خوب آشنا شوید.

شغلی دارید و یا مدیریت شغلی را بر عهده دارید و می خواهید به درآمد بیشتری برسید؟ یا برنامه نویس موبایل هستید و می خواهید طراحی اپلیکیشن موبایل را شروع کنید؟ فرقی ندارد در هر صورت به یک اپلیکیشن برای درامدزایی نیاز دارید. خب حالا می  دانید که ویژگی های یک اپلیکیشن خوب چیست؟ اگر نمی دانید پس با ما همراه باشید چون در اینجا در مورد ویژگی های یک اپلیکیشن موفق که منجر به تکمیل موفقیت آمیز پروژه توسعه برنامه های موبایل می شوند صحبت خواهیم کرد.

در حال حاضر، بیش از 8 میلیون اپلیکیشن در مارکت پلیس ها (فروشگاه هایی که در آنها می توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را دانلود کنید مانند کافه بازار، گوگل پلی و…) وجود دارد و فقط 2% از آنها موفق هستند! این آمار یعنی حدود 98% بقیه در حال انجام کاری هستند که درست نیست و فقط بنام “اپلیکیشن” در این بازارها وجود دارند. پس بیایید ببینیم چطوری یک برنامه می تواند بین مردم موفق و خوب باشد؟ و برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک برنامه موفق سه جنبه را به روشی هوشمند ترکیب می کند: بازار، کاربر و خود محصول. همه این عوامل باید با هم کار کنند تا به کاربران یک ارزش منحصر به فرد، قابلیت استفاده عالی و عملکرد خوب بدهند.

بنابراین ، چه چیزی یک برنامه را به یک برنامه موفق تبدیل می کند؟

ما می توانیم ویژگی های چنین برنامه ای را به دو دسته اصلی تقسیم کنیم: مشتری محور و تجارت محور.

ویژگی های مشتری محور اپلیکیشن های خوب و استاندارد :

 • اپلیکیشن طراحی زیبا داشته باشد.
 • UI و UX اپلیکیشن به صورت هدفمند طراحی می شود.
 • انتظارات و نیازهای اصلی را بر اساس نحوه استفاده افراد از یک سرویس خاص پوشش می دهد.
 • گردش کار از نظر کاربران پایدار و قابل اعتماد باشد.
 • اپلیکیشن سطح کافی حفاظت از داده ها را فراهم می کند.
 • کاربران بتوانند سریع از راهنماها به جواب مورد نظر خود برسند.

ویژگی های تجارت محور اپلیکیشن های خوب و استاندارد :

 • کاربران را تشویق می کند تا از اپلیکیشن استفاده کنند و وفادار بمانند.
 • پرداخت های سریع و بدون دردسر را ارائه می دهد.
 • توسعه و نگهداری اپلیکیشن در آینده کم باشد.
 • روش های به روزرسانی آسان باشد.

حالا با توجه به این ویژگی ها، در همین راستا می خواهیم به موضوع اصلی مقاله بپردازیم.

18 تا از ویژگی های یک اپلیکیشن خوب و موفق

اگر می خواهید یک اپلیکیشن خوب و موفق برای موبایل بسازید، باید این 18 نکته مفید را در نظر داشته باشید.

1- مخاطبان خود را شناسایی کنید

اولین چیزی که در ایجاد یک اپلیکیشن خوب و موفق به شما کمک می کند این است که بدانید چه کسی از برنامه شما استفاده خواهد کرد. دانستن اطلاعات درباره کاربران به شما کمک می کند تا پتانسیل تجاری ایده خود (نیاز بازار) را بررسی کنید و همچنین نحوه برقراری ارتباط با کاربران مورد نظر خود و کانالهایی (سایت، شبکه های اجتماعی و…) که می توانید با آنها در ارتباط باشید را بررسی کنید.

حالا سوالی که در ذهن شما ایجاد می شود این است که چگونه مخاطبان هدف را شناسایی کنیم؟

 • آمارها را جستجو کنید، ترندها را بررسی کنید.
 • در انجمن هایی که در زمینه کاری اپلیکیشن شما فعالیت می کنند سوال بپرسید.
 • نظرسنجی انجام دهید یا نسخه آزمایشی یا (Demo) برنامه تلفن همراه خود را بسازید و همه بازخورد ها را جمع آوری کنید.
 • هر منبع موجودی که در این زمینه فعالیت می کند را بررسی کنید.
 • می توانید تمام داده های جمعیتی (جنس ، سن، جنسیت، موقعیت مکانی و برخی از اطلاعات و رفتارها و انگیزه های کاربران) را جمع آوری کنید. سپس ایده خودتان را با افرادی که این مشخصات را دارند در میان بگذارید و نظرشان را بپرسید.
 • مخاطبان هدف را محدود کنید چون هرچقدر گروهی از مخاطبان که در نظر دارید اپلیکیشن شما را مد نظر قرار دهند کمتر  باشد بهتر می توانید روی نیازهای آنها تمرکز کنید و به هدف آنها برای استفاده از برنامه نزدیک تر می شوید.

2- مواردی که کاربران به آن علاقه دارند و یا حتی باعث می شود از اپلیکیشن استفاده نکنند را پیدا کنید

حتی اگر صدها ساعت برای ساخت اپلیکیشن وقت گذاشته باشید و سرمایه گذاری کرده باشید، لزومی ندارد که خودتان را قانع کنید تا کاربران حتما از آن استفاده می کنند! چون آنها مایل به استفاده از برنامه ای که انگیزه ای در آنها ایجاد نمی کند نیستند. در واقع آنها کاری به برنامه ای که آنها را جذب نکند ندارند و سراغش نمی روند.

در نتیجه شما نیاز به انجام تحقیقاتی عمیق تری قبل از انجام طراحی اپلیکیشن دارید تا برنامه ای ایجاد کنید که باعث ایجاد انگیزه در کاربران شود و علاقه آنها را به گونه ای تنظیم کند که بتوانند آن را دوست داشته باشند و سپس به آن علاقه مند شوند و وفادار بمانند.

3- مدل کسب و کار خود را تعریف کنید

توسعه دهندگان در سراسر جهان به طور عمده کسب درآمد از برنامه های خود را با استفاده از مدل های مختلف تجاری مبتنی بر تبلیغات انتخاب می کنند. تبلیغات ویدئویی یکی از محبوب ترین جریان های درآمد است. خریدهای درون برنامه ای نیز در بین صاحبان مشاغل بسیار محبوب است. اما بسیاری از مدل های تجاری دیگر برای انتخاب وجود دارد.

هر مدل تجاری برنامه موبایل مزایا و معایب خود را دارد. برای انتخاب موردی که متناسب با نیازهای شما باشد، خوب است که با تجزیه و تحلیل آنچه رقبا انجام می دهند شروع کنید. اگر یک بار کار کند، ممکن است دوباره کار کند.

4- دامنه ویژگی های اپلیکیشن را مشخص کنید

بعد از اینکه متوجه شدید کاربران شما چی دوست دارند، باید درباره ویژگی های اپلیکیشن تصمیم بگیرید. برنامه باید یک مزیت مهم برای کاربر ایجاد کند، تا انگیزه کافی برای دانلود و استفاده از آن را داشته باشد. انتخاب ویژگی های مناسب برای بکار بردن آنها در برنامه، با محتوای خوب و رابط کاربری عالی بسیار مهم است. اگر این ویژگی هایی که در برنامه می خواهید بگذارید برای کاربر مفید نباشد، از اپلیکیشن استفاده نخواهد کرد.

در اول راه ممکن است ویژگی های زیادی برای اپلیکیشن خود پیدا کنید اما بهتر است همه را مد نظر قرار دهید ولی تمرکزتان را روی ویژگی های اصلی بگذارید تا هم وقت خودتان را از دست ندهید و هم کیفیت کار را از دست ندید.

هنگامی که در حال تصمیم گیری درباره ویژگی اصلی برنامه هستید، سعی کنید آن را به شفاف ترین روش بیان کنید یعنی هر گزینه اضافی، هر شخصی سازی و کلا هر پیچیدگی ممکن است فهمش را برای کاربران سخت کند. توسعه محصولات پیچیده تر نه تنها گران تمام می شود، بلکه در مراحل اولیه نیز باید وقت و هزینه بیشتری برای پشتیبانی مشتری سرمایه گذاری کنید.

5- طراحی سفارشی مطابق با سیستم عامل ها

دو سیستم عامل در بازار وجود دارد که از بقیه سیستم عامل های موبایل پیشرو هستند، یکی Android و دیگری iOS . پس برای طراحی اپلیکیشن خوب و موفق باید اطمینان حاصل کنید که برنامه شما با توجه به سیاست هر دو سیستم عامل مطابقت داشته باشد و شرایط و ضوابط آنها را برآورده می کند.

6- فناوری مناسبی را برای اپلیکیشن انتخاب کنید

نحوه ساخت یک اپلیکیشن موبایل به همان اندازه که در عملکرد آن تأثیر دارد، در موفقیت آن نیز تأثیرگذار است. اگر می خواهید یک اپلیکیشن خوب و موفق بسازید، باید فن آوری مناسب (پلتفرم درست) را انتخاب کنید. شما می توانید بر اساس نیاز و شرایط خود این فریمورک ها را یادبگیرید.

7- اپلیکیشنی که ایجاد می کنید فقط یک مشکل را به صورت تخصصی حل کند

برنامه ای که ایجاد می کنید سعی کنید مشکلی را حل کند نه فقط آن را درست کنید و در فروشگاه ها منتشر کنید که شما را طراح اپلیکیشن بشناسند! این نوع برنامه هرگز موفق نمی شود. پس هر برنامه ای فقط باید یک مشکل را حل کند و آن را هم به روشی تخصصی انجام دهد.

8- افراد برنامه نویس یا توسعه دهنده اپلیکیشن را درست انتخاب کنید

کیفیت محصول شما نتیجه توانایی، استعداد و کار تیم توسعه دهنده شماست. توسعه موفقیت آمیز برنامه های تلفن همراه کاملاً به توسعه دهندگان بستگی دارد. وقتی می خواهید برنامه نویس اندروید یا iOS برای انجام پروژه خود استخدم کنید، سعی کنید او را بر اساس داشتن تخصص در یک زمینه حرفه ای انتخاب کنید. توسعه دهندگان Android را با توجه به تجربه  ای که در زمینه تولید اپلیکیشن با کیفیت بالا دارند استخدام کنید تا اینکه به دنبال کسی بگردید که دارای دانش مبهم در چندین فن آوری باشد!

9- یک اپلیکیشن خوب باید UX/UI ساده ولی کاربردی داشته باشید

زیبایی و ظاهر اپلیکیشن یکی از کلیدهای موفقیت یک برنامه محسوب می شود. کاربران دوست دارند با اپلیکیشنی کار کنند که ساده و زیبا ولی در عین حال عملکردی باشد. یک رابط کاربری (UI) سریع و خوب باعث می شود تا کاربر احساس خوبی از کار کردن با برنامه داشته باشد، اما به یاد داشته باشید که یک تجربه کاربری (UX) که بصری باشد برای استفاده آسان از اپلیکیشن بسیار مهم است.

مثلا یک فرم ثبت نام از پیش طراحی شده بر اساس اصول UI و UX خوب منجر به جذب بیشتر و بهتر کاربرن و تعداد دانلود بالاتری می شود.

با توجه به افزایش استفاده از فناوری های دیجیتالی، کار کردن با گوشی های هوشمند روز به روز در حال زیاد شدن است و از یک کودک نوپا تا افراد مسن همه می توانند از آن استفاده کنند.

می توان از این نتیجه گرفت که اپلیکیشن خوب باید ساده و کار کردن با آن برای هر سنی آسان باشد که این ویژگی در اپلیکیشن تنها باعث استفاده بیشتر از برنامه شما می شود، بلکه باعث می شود تا کاربران مرتباً به آن مراجعه کنند و احتمالاً آن را به کاربران جدید توصیه می کنند و اگر از خریدهای درون برنامه ای برای فروش محصول خود استفاده می کنید، برایشان مشخص کنید که کاربر از خرید کالاهای مجازی چه سودهایی به دست می آورد که توجه به این موضوع به سرعت بالا رفتن نرخ تبدیل کمک می کند.

10- عملکرد بالا را حفظ کنید

اگر می خواهید یک اپلیکیشن موفق داشته باشید “خوب” به اندازه کافی “خوب” نیست و به یاد داشته باشید که کاربران در مورد هر گونه مشکلی که ممکن است هنگام استفاده از برنامه شما ظاهر شود، شما را مسئول می دانند و نه تولید کننده تلفن یا ISP که به آنها اینترنت می دهد. فقط شما!

طبق گزارشی روند استفاده از تلفن همراه در سال 2019 توسط Connecthings ، دو سوم کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند حداقل یک بار در ماه برنامه های اضافی را از گوشی خود پاک می کنند. این یعنی که آنها از برنامه هایی که دیگر نیازی به آنها ندارند خلاص می شوند.

تحقیقات Qualitest می گوید، 88 درصد از کاربران، اگر یک اشکال و ایراد پیدا کنند آن را حذف می کنند. در نتیجه عملکرد بالا رمز موفقیت برنامه شماست.

11- اپلیکیشن را طوری طراحی کنید که به صورت آفلاین هم کار کند

این ویژگی روند جدیدی در توسعه برنامه های تلفن همراه است که مورد توجه شرکت ها و توسعه دهندگان اپلیکیشن قرار می گیرد و باعث می شود اگر اپلیکشن شما به اینترنت وصل نباشد هم کار کند و در دسترس باشد و نتیجش این است در صورتی که کاربر اینترنت نداشته باشد هم بتواند از اپلیکیشن شما استفاده کند و به صورت آفلاین برنامه شما را در گوشی خود داشته باشد که این یک نکته خیلی مهم برای طراحی یک اپلیکیشن خوب و موفق محسوب می شود.

12- از ایمن بودن برنامه خود اطمینان حاصل کنید

برنامه ای که از نظر امنیتی ضعیف باشد دیگر یک اپلیکیشن خوب و موفق بحساب نمی آید چون یک تهدیدی برای کل گوشی کاربران محسوب می شود و داده های مهم مانند پرداخت ها، اطلاعات بانکی، کلیدهای دسترسی، داده های شخصی و غیره ای را که ذخیره می کنیم را به خطر می اندازد.

روش های زیادی برای برقراری مسائل امنیتی اپلیکیشن ها وجود دارد. اما اطمینان از امن بودن آن فرآیند ساده ای نیست، به ویژه هنگامی که باید تهدیدی را در یک برنامه مشخص شناسایی کرده و سطح امنیت آن را خودتان تعیین کنید.

بیشتر روش هایی که برای حفظ و برقراری امنیت اپلیکیشن هستند از یک روش امنیتی استاندارد پیروی می کنند، بقیه روش ها با توسعه برنامه های تلفن همراه سازگار هستند.

اقدامات اساسی استاندارد امنیتی عبارتند از:

 • رمزگذاری مناسب داده های شخصی حساس مانند رمزگذاری پایگاه داده محلی، حافظه پنهان یا ارتباطات API
 • مدیریت صحیح کلید رمزنگاری و احراز هویت سشن کاربر (tokens)
 • اعتبار سنجی – اختصاص دادن یک کلید به هر دستگاه به طور جداگانه و با زمان انقضا مختلف سشن ها
 • اجرای صحیح استانداردهای ارتباطی ایمن ، به عنوان مثال پین کردن گواهی در مورد HTTP ها
 • و بررسی های کلی توصیه شده توسط OWASP که می توانید در یک بررسی امنیت تلفن همراه پیدا کنید

13- یک استراتژی بازاریابی را برنامه ریزی کنید

جلب توجه کاربران و ارائه استدلال های مناسب فروش برای قانع کردن آنها بیش از هر زمان دیگری دشوار است. به همین دلیل شما برای تبلیغ راه حل خود باید ابزار و زبان بازاریابی مناسبی را انتخاب کنید.

گاهی اوقات رساندن پیام شما زمان بیشتری نسبت به تولید محصول می برد. به همین دلیل است که باید در اولین فرصت آنرا شروع کنید. اپلیکیشن های های موفق قبل از ورود به مارکت پلیس ها، بخوبی تبلیغ می شوند.

شما می توانید برنامه بازاریابی خود را به 3 مرحله کمپین تقسیم کنید: قبل از راه اندازی ، راه اندازی و بعد از راه اندازی.

14- اپلیکیشن خود را با SEO و ASO بهینه کنید

برای اینکه از اپلیکیشن خود درآمد میلیونی داشته باشید پس باید فرقی بین اپلیکیشن های دیگر داشته باشد تا مورد توجه قرار بگیرد و آمار دانلودش بالا برود.

در نتیجه با SEO (بهینه کردن اپلیکیشن برای موتورهای جستجویی مثل گوگل) و ASO (بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استورهایی مثل کافه بازار و گوگل پلی) به صورت اینترنتی بازاریابی کنید تا از این طریق بتوانید کاربران بیشتری را به سمت برنامه خود بکشید و درآمد تان افزایش یابد.

15- از روشهایی برای بازاریابی موبایل استفاده کنید

بازاریابی موبایل (Mobile Marketing) را باید وقتی انجام دهید که برنامه شما در مارکت پلیس ها منتشر شده باشد؛ ولی قبل از آن باید استراتژی های بازاریابی موبایل خود را تعریف کرده باشید و در مرحله تست آنها را با هم مقایسه کرده تا بعد از انتشار بهترین نتیجه را بگیرید.

16- از تبلیغات و گذاشتن بنرها بیش از حد در اپلیکیشن جلوگیری کنید

برای اینکه بتوانید پروژه طراحی اپلیکیشن خوب و موفقی داشته باشید نباید بیش از حد از تبلیغات و بنرهای درون برنامه ای استفاده کنید. اگر این موضوع زیاد باشد و کاربر را اذیت کند، ممکن است اپلیکیشن ما را از موبایل خود حذف کند.

17- بروزرسانی های جدیدی که برای سیستم عامل ها می شود را بررسی کنید

اگر سییستم عامل اپلیکیشن ما Android یا iOS باشد، به روزرسانی ها مهم هستند و باید مرتبا انجام شوند. یک به روزرسانی عمده گاهی اوقات کل چشم انداز را تغییر می دهد و اگر برنامه شما نتواند شرایط مورد نیاز را برآورده کند، یک مسئله بزرگ است. ولی اگر به روز باشید، می توانید از بروز مشکلات موجود در سیستم عامل با جدیدترین نسخه ها جلوگیری کنید.

18- اپلیکیشن خود را مدام تست کنید

اگر در حال ساخت برنامه ای هستید، احتمالاً می خواهید این برنامه در بازار باقی بماند، درست است؟ بعد از اینکه هر کاری روی برنامه انجام می دهید اگر برنامه خود را روی سیستم عامل های مختلف تست نکنید، موفقیت آمیز نخواهد بود.

در صورتی که دسترسی به همه سیستم عامل ها ندارید می توانید از شبیه ساز ها برای گوشی استفاده کنید. تست کردن اپلیکیشن و پیدا کردن اشکالات آن از طریق شبیه سازهای مختلف دستگاه می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و با بهبود تجربه کاربری، به موفقیت برنامه شما کمک کند.

طبق تحقیقی 37٪ از کاربران برنامه ها اظهار داشتند که هر لحظه که با اشکالی روبرو می شوند، دیگر از برنامه استفاده نمی کنند، بنابراین مطمئن شوید که هر اشکالی حتی سطحی فوری برطرف می شود.

نتیجه گیری 

امیدوارم توانسته باشیم شما را با ویژگی های یک اپلیکیشن خوب و یک راه حل موفق برای توسعه اپلیکیشن های موبایل برای تکمیل پروژه کمک کند.

اگر ایده خوبی دارید ، اما مهارت برنامه نویسی ندارید، به راحتی می توانید با مشاهده فیلم های دوره آموزش ساخت نرم افزار اندروید الکامکو به این مهارت دست پیدا کنید و کسب درآمد کنید.

الکامکو می تواند به شما در یادگیری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید کمک کند تا شما را به یک برنامه نویس اندروید حرفه ای تبدیل کند.

در صورتیکه می خواهید یک اپلیکیشن اندرویدی برای کسب و کار خودتان یا مشتریان خود درست کنید پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید با Android Studio  که در زیر میبینید را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهادات ویژه برای شما

دوره جامع آموزش برنامه نویسی اندروید برای ورود به بازار کار

برای اینکه شما عزیزان بتوانید برنامه نویسی اندروید را از صفر تا صد و پروژه محوری یاد بگیرید، این دوره حرفه ای را برای شما آماده کردیم که بتوانید با مشاهده این فیلم های آموزشی که هزینه خیلی کمی را نسبت به کلاس رفتن و وقت گرفتن از شما می گیرد، به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل شوید و بتوانید هر اپلیکیشن موبایل اندرویدی را بسازید و از انها کسب درآمد کنید و وارد بازار کار اندروید شوید.

قبل از خرید ارزیابی کنید، تعدادی از جلسات آن را به صورت رایگان برای شما در اینجا قرار دادیم تا بتوانید دانلود کنید.

شک نکنید بعد از دیدن این جلسات رایگان و کلا خرید این دوره، حتما دوره های دیگر ما را نیز خریداری خواهید کرد. چون مدرس این دوره، با حرفه ای ترین و جدیدترین روش ها، کاملترین مجموعه ساخت اپلیکیشن اندروید را برای شما تهیه کرده است و تجربه همکاری با شرکت گوگل را داشته است پس شکی در نحوه تدریس و کامل بودن پکیج نکنید و دوره را همین حالا خریداری کنید. 

آموزش اندروید استودیو - آموزش android studio - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو - ساخت اپلیکیشن اندروید

دوره حرفه ای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا

برای اینکه شما عزیزان بتوانید این پکیج کامل آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا را قبل از خرید ارزیابی کنید، تعدادی از جلسات آن را به صورت رایگان برای شما در اینجا قرار دادیم تا بتوانید دانلود کنید.

شک نکنید بعد از دیدن این جلسات رایگان، حتما این دوره ساخت اپلیکیشن دیجیکالا (Digikala) را خریداری خواهید کرد. چون مدرس این دوره، با حرفه ای ترین و جدیدترین روش ها، کاملترین مجموعه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا را برای شما تهیه کرده است و در نهایت و بعد از تکمیل این پروژه همراه با سورس دیجی کالا php + اپلیکیشن اندروید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا Digikala - سورس دیجی کالا php - الکامکو

دوره حرفه ای ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو در اندروید استودیو

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو کاملا پروژه محور و کاربردی می باشد و تمامی استانداردهای گوگل در ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است. در این آموزش یک اپلیکیشن حرفه ای خرید اشتراک فیلم مشابه فیلیمو و نماوا با تمامی امکانات طراحی و ساخته می شود. در پایان دوره نیز سورس کد اندروید آن در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد.

در پایان دوره ساخت برنامه فیلیمو برای اندروید شما دانشجویان عزیز قادر به ساخت و توسعه یک اپلیکیشن کاملا حرفه ای فروش اشتراک فیلم و توسعه آن در تمامی مارکت های اندرویدی مخصوصا گوگل پلی می باشید و به راحتی می توانید از آن کسب درآمد کنید.

طراحی اپلیکیشن فیلمو در پلتفرم در اندروید استودیو انجام می شود و یک دوره کاملا پیشرفته می باشد و برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز دوره ساخت برنامه فیلیمو در اندروید، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن فیلیمو را براحتی و فقط با مشاهده فیلم آموزشی ما بسازید و از ساختن آن لذت ببرید.

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو - خرید اشتراک فیلیمو - خرید اشتراک فیلم - برنامه فیلیمو برای اندروید - ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال - ساخت برنامه فیلیمو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

دوره حرفه ای آموزش طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در اندروید

شما با یادگیری اصول پیاده سازی طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX در اندروید در این دوره که مطابق با سیستم طراحی Material Design شرکت گوگل آموزش دادیم و بکارگیری آن در برنامه اندرویدی که خواهید ساخت، می توانید کاربران بیشتری را جذب کنید تا از اپلیکیشن شما استفاده کنند؛ چون هر چقدر دیزاین اپلیکیشن شما حرفه ای تر و زیباتر باشد تعداد افراد بیشتری به مشتریان و کاربران شما اضافه خواهند شد. پس با این آموزش ها می توانید جذابیت های بصری زیادی در اپلیکیشن اندروید خود ایجاد کنید و این امر از اهمیت زیادی در ساخت اپلیکیشن موبایل برخوردار است.

در ضمن بیش از 50 پروژه حرفه ای طراحی UX UI اندروید به همراه سورس کد مربوطه در این پکیج آموزش تخصصی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ساخته شده است تا شما با دید بازتری به طراحی اپلیکیشن بپردازید.

این دوره آموزشی برای اولین بار در ایران در سایت تخصصی آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است. به علت کمبود منابع آموزشی و درخواست های مکرر شما عزیزان برای آموزش حرفه ای بخش طراحی رابط کاربری در اندروید بر آن شدیم که برای ساخت این دوره آموزشی اقدام کنیم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و از یادگیری آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که دوره طراحی حرفه ای رابط کاربری در اندروید استودیو یک دوره پیشرفته می باشد که برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز این دوره، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن های زیبا طراحی کنید.

آموزش طراحی رابط کاربری (طراحی UI اندروید) و آموزش طراحی تجربه کاربری (طراحی UX اندروید) - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
مشاهده همه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
{ آموزشگاه آنلاین الکامکو }

مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت

شما فکر می کنید ویژگی های یک اپلیکیشن موفق چیه؟ در صورتی که سوال و  یا نظری در این رابطه دارید خوشحال می شویم زیر همین پست با ما درمیان بگذارید.

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست