به گزارش الکامکو واتساپ تصمیم گرفته برای همگام شدن با سایر رقبا در قوی تر بودن ویژگی ساخت استیکر، این گزینه را فعلا در نسخه وب فعال کند.

واتس‌اپ مدت‌هاست که از استیکرها پشتیبانی می‌کند، اما در مقایسه با روشی که رقبا از استیکرها برای جذب مخاطبان بیشتر استفاده می کنند کمی ضعیف است. این موضوع بخصوص زمانیکه می‌خواهید مجموعه استیکرهای خودتان را در واتساپ ایجاد کنید بیشتر احساس می شود و اینکار تا قبل از امروز تنها با استفاده از برنامه‌های شخص ثالث انجام می شود.

ولی خوشبختانه، WhatsApp بالاخره شروع به تغییر این قسمت کرده است. در حال حاضر در واتس اپ وب می توانید استیکرهای موردنظرتان را از تصاویر موجود ذخیره شده در حافظه خود ایجاد کنید.

به اینصورت که وقتی روی شکلک می زنید و گزینه استیکر را می زنید یک گزینه بنام “ایجاد” اضافه شده که وقتی روی ان بزنید وارد حافظه کامپیوترتان می شوید و می توانید تصویر مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس برنامه آن را در ویرایشگر تصویر خود می‌اندازد، و مانند هر فایل رسانه‌ای دیگری که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، می‌توانید آن را برش بزنید، به ان متن یا حتی استیکر و یا ایموجی اضافی کنید.

برای استفاده از واتساپ وب کافی است اینترنت گوشی خود را روشن بگذارید و از روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود وارد سایت web.whatsapp.com شوید و سپس از واتساپ گوشی روی سه نقطه بزنید و سپس گزینه دستگاه های متصل را بزنید و کد QR نمایش داده شده در آن وب سایت را با استفاده از اسکنر ارائه شده توسط WhatsApp در تلفن خود اسکن کنید.

این قابلیت فعلا در نسخه های دسک تاپ واتساپ (Web WhatsApp) برای برخی از کاربران فعال است و بزودی  همه می توانند از این قابلیت در گوشی ها هم استفاده کنند.

 

دوره پیشنهادی برای درآمدزایی از اندروید:

این دوره نیاز به پیش نیاز ندارد. تمامی مفاهیم از صفر تا صد یعنی از سطح مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده می شود.

آموزش اندروید استودیو - آموزش android studio - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو - ساخت اپلیکیشن اندروید

همه دوره های آموزشی الکامکو | همه دوره های برنامه نویسی جاوا اندروید

درباره این اخبار اندروید نظری دارید؟ بنویسید… 

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فهرست