سایت آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

سایت اندروید - بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید - کلاس برنامه نویسی اندروید - ثبت نام آموزش برنامه نویسی اندروید - الکامکو

سایت آموزشی برنامه نویسی الکامکو، یک منبع ارزشمند برای یادگیری برنامه نویسی اندروید است. این سایت، دارای ویژگی‌های زیر است که آن را به یک گزینه مناسب برای یادگیری برنامه نویسی اندروید تبدیل می‌کند:

 • محتوای آموزشی باکیفیت: محتوای آموزشی سایت الکامکو، توسط مدرس برنامه نویسی باتجربه و متخصص تدریس می‌شود. این محتوا، از نظر علمی و فنی صحیح است و به صورت واضح و رسا توضیح داده می‌شود.
 • پوشش کامل مباحث: سایت الکامکو، تمامی مباحث مربوط به برنامه نویسی اندروید را از پایه تا پیشرفته پوشش می‌دهد.
 • آموزش‌های پروژه محور: آموزش های سایت الکامکو پروژه محور هستند تا دانشجویان بتوانند مفاهیم را به صورت عملی یاد بگیرند.
 • مدت زمان دوره های آموزشی: مدت زمان دوره‌های وب سایت آموزش اندروید الکامکو بسیار بهینه و با بالاتری بهره وری هستند.
 • هزینه دوره های آموزشی: هزینه دوره‌های آموزشی وب سایت های آموزش اندروید مختلف، با توجه به سطح کیفیت دوره های بسیار مقرون به صرفه است.
 • ارائه تمرین و مثال: اموزش ها داری تمرین و مثال‌های متنوعی برای تمرین دانشجویان است و هر دوره همراه با سورس به شما ارائه می شود.

ثبت نام کلاس آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا 

آموزش اندروید استودیو - آموزش android studio - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو - ساخت اپلیکیشن اندروید - آموزش ساخت برنامه اندروید

آموزش ساخت نرم افزار اندرویدی که توسط سایت آموزش برنامه نویسی برای شما عزیزان تهیه شده است، از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد و اگر شما هیچ پیش زمینه ای در زمینه برنامه نویسی نداشته باشید هم می توانید با دیدن این فیلم های آموزشی و پروژه هایی که در طی آموزش می سازید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و وارد بازار کار اندروید شوید و کسب درآمد کنید.

در این دوره جامع، شما روش ساخت برنامه اندروید را با زبان برنامه نویسی قدرتمند جاوا (Java) و در محیط اندروید استودیو (Android Studio) که یکی از بهترین ها برای ساخت نرم افزار موبایل شناخته می شود را بر اساس استاندارها و سرفصل های گوگل یاد می گیرید و پس از اتمام دوره می توانید هر نوع اپلیکیشن اندرویدی را بسازید.

این دوره کامل طراحی برنامه اندروید با جدیدترین ورژن ها، جدیدترین روش ها و همراه با تمرین های زیاد در حین آموزش توسط مهندس محمد آزاد مدرس و برنامه نویس ارشد اندروید ساخته شده اند و اینکه کاملترین دوره در ایران است شعار نیست و برای اطمینان خرید می توانید جلسات رایگان را مشاهده کنید سپس اقدام به خرید نمایید. 

دمو دوره

ویدیو توضیحات اجمالی (دمو) دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا : با مشاهده دمو دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در android studio می توانید پیش زمینه ای از آموزش ها را مرور کنید. این دوره کاملا جدید است و هیچ ارتباطی با دوره قبلی سایت ندارد. سرفصل ها، محتوا، تعداد ساعات و جلسات کاملا با دوره قبلی آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا متفاوت است.

جلسه ۳- آموزش جاوا (پارت اول) :

در این جلسه به صورت تئوری با مفاهیم اولیه برنامه نویسی جاوا مانند ساختار کدنویسی، متغیرها و انواع داده، دستورات انتساب، انواع عملگرها، بررسی دستورات شرطی و حلقه ها آشنا میشوید.

توجه کنید که تمامی مفاهیم تئوری در جلسات بعدی به صورت عملی در محیط اندروید استودیو پیاده سازی شده و مثال ها و تمرین های مختلفی برای آن ها انجام میشود.

جلسه ۳۶- نوتیفیکیشن ها در اندروید استودیو – بخش دوم :

این جلسه بخش دوم از ۳ بخش آموزش کار با نوتیفیکیشن ها در اندروید استودیو میباشد. انواع نوتیفیکیشن ها و آموزش کار با آنها در اندروید به شما آموزش داده میشود.

توجه داشته باشید که در ۳ جلسه ای که مربوط به آموزش نوتیفیکیشن ها در اندروید میباشد، شما به صورت کامل این مفهوم را فرا گرفته و نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری ندارید.

جلسه ۵۹- پروژه ویو پیجر ۲ – پارت دوم :

با توجه به امکانات فوق العاده ویو پیجر ۲ در اندروید استودیو و برتری زیادی که نسبت به ویو پیجر قدیمی دارد، چندین پروژه مختلف با این کتابخانه ساخته شده و این لایبرری را به صورت کامل به شما آموزش می دهیم.

لازم به ذکر است که شخصی سازی این لایبرری فوق العاده بوده و حتی این امکان را به شما میدهد که با استفاده از ریسایکلر ویو آیتم های مختلف ویو را سفارشی سازی کرده و به فرگمنت های مختلف متصل کنید.

با ثبت نام در کلاس برنامه نویسی اندروید جاو از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

 • دسترسی به فایل های دوره به صورت همیشگی
 • پشتیبانی رایگان ۳ ماهه
 • ورود آسان به بازار کار
 • انجام انواع تمرین ها و پروژه ها در طول دوره
 • در اختیار داشتن سورس کد تمامی پروژه های انجام شده
 • آموزش با جدید ترین ورژن اندروید استودیو
 • کسب درآمد از ساخت پروژه های اندرویدی

ثبت نام کلاس آموزش طراحی رابط کاربری (طراحی UI اندروید) و تجربه کاربری (طراحی UX اندروید)

آموزش طراحی رابط کاربری (طراحی UI اندروید) و آموزش طراحی تجربه کاربری (طراحی UX اندروید) - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

شما با یادگیری اصول پیاده سازی طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX در اندروید در این دوره که مطابق با سیستم طراحی Material Design شرکت گوگل آموزش دادیم و بکارگیری آن در برنامه اندرویدی که خواهید ساخت، می توانید کاربران بیشتری را جذب کنید تا از اپلیکیشن شما استفاده کنند؛ چون هر چقدر دیزاین اپلیکیشن شما حرفه ای تر و زیباتر باشد تعداد افراد بیشتری به مشتریان و کاربران شما اضافه خواهند شد. پس با این آموزش ها می توانید جذابیت های بصری زیادی در اپلیکیشن اندروید خود ایجاد کنید و این امر از اهمیت زیادی در ساخت اپلیکیشن موبایل برخوردار است.

در ضمن بیش از ۳۰ پروژه حرفه ای طراحی UX UI اندروید به همراه سورس کد مربوطه در این پکیج آموزش تخصصی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ساخته شده است تا شما با دید بازتری به طراحی اپلیکیشن بپردازید.

این دوره آموزشی برای اولین بار در ایران در سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است. به علت کمبود منابع آموزشی و درخواست های مکرر شما عزیزان برای آموزش حرفه ای بخش طراحی رابط کاربری در اندروید بر آن شدیم که برای ساخت این دوره آموزشی اقدام کنیم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و از یادگیری آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که دوره طراحی حرفه ای رابط کاربری در اندروید استودیو یک دوره پیشرفته می باشد که برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز این دوره، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن های زیبا طراحی کنید.

دمو دوره

در این قسمت از پکیج آموزشی تخصصی UX UI اندروید می توانید با جزئیات دوره آموزش طراحی رابط کاربری در اندروید که شامل پیاده سازی مفاهیم UI اندروید ، پیاده سازی مفاهیم UX اندروید ، کار با نرم افزار Adobe XD ، انتقال پروژه طراحی از Adobe XD به اندروید استودیو و بسیاری موارد دیگر می شود آشنا شوید تا خرید مطمئنی داشته باشید.

جلسه ۵:

جلسه ۱۲:

جلسه ۲۸:

ثبت نام کلاس آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید مشابه دیجی کالا

آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا Digikala - سورس دیجی کالا php - الکامکو

در این دوره حرفه ای یک اپلیکیشن فروشگاهی اندروید با تمامی امکانات طراحی و ساخته می شود. همچنین پنل مدیریتی سمت وب نیز از صفر تا صد ساخته خواهد شد و در پایان دوره نیز سورس آن در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. در دوره آموزش ساخت اپلیکیشن دیجی کالا از تمامی استانداردهای طراحی متریال دیزاین استفاده شده است. در ابتدا ساخت اپلیکیشن مانند دیجی کالا روی سرور لوکال طراحی و پیاده سازی می شود و در پایان دوره کل پروژه روی هاست واقعی آپلود شده و آموزش های لازم به دانشجویان برای استفاده از سرور واقعی داده خواهد شد.

با توجه به نیاز بازار ساخت اپلیکشین‌های فروشگاهی یکی از پرفروش ترین پروژه ها میباشد که به همین علت به یکی از دغدغه های مهم دانشجویان و حتی برنامه نویسان تبدیل شده است. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که یکی از انواع اپلیکشین هایی که می توانید به وسیله آن قراردادهای بزرگی را ببندید و درآمد خوبی از آن داشته باشید, اپلیکیشن های فروشگاهی هستند.

توجه داشته باشید که دوره آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا یک دوره پیشرفته می باشد که برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز این دوره، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن های فروشگاهی اندرویدی طراحی کنید. زبان برنامه نویسی در بخش اندروید جاوا و در بخش سمت سرور php میباشد و همچنین در بخش ساخت پنل مدیریت با زبان های html و css و همچنین بوت استرپ کار خواهد شد که این موارد در حد نیاز به شما آموزش داده میشود.

دمو دوره

در این دوره آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید مشابه دیجی کالا با جاوا در اندروید استودیو فقط به سمت کلاینت یا همان بخش اپلیکیشن اکتفا نکرده ایم , بلکه به شما یاد میدهیم که چگونه یک پنل مدیریت حرفه ای سمت سرور بسازید و بتوانید به آسانی اپلیکیشن اندرویدی خود را مدیریت کنید.

جلسه ۸:

جلسه ۶۰:

ثبت نام کلاس برنامه نویسی اندروید برای ساخت فیلیمو همراه با سورس کد مشابه فیلیمو

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو - خرید اشتراک فیلیمو - خرید اشتراک فیلم - برنامه فیلیمو برای اندروید - ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال - ساخت برنامه فیلیمو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو کاملا پروژه محور و کاربردی می باشد و تمامی استانداردهای گوگل در ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است. در این آموزش یک اپلیکیشن حرفه ای خرید اشتراک فیلم مشابه فیلیمو و نماوا با تمامی امکانات طراحی و ساخته می شود. در پایان دوره نیز در ضمن سورس کد اندروید اپلیکیشن مشابه فیلیمو هم به بصورت رایگان همراه با خرید دوره به شما داده می شود.

در پایان دوره ساخت برنامه فیلیمو برای اندروید شما دانشجویان عزیز قادر به ساخت و توسعه یک اپلیکیشن کاملا حرفه ای فروش اشتراک فیلم و توسعه آن در تمامی مارکت های اندرویدی مخصوصا گوگل پلی می باشید و به راحتی می توانید از آن کسب درآمد کنید.

طراحی اپلیکیشن فیلمو در پلتفرم در اندروید استودیو انجام می شود و یک دوره کاملا پیشرفته می باشد و برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز دوره ساخت برنامه فیلیمو در اندروید، دوره آموزش پروژه محور اندروید (با زبان قدرتمند جاوا و در محیط پیشرفته اندروید استودیو) می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن فیلیمو را براحتی و فقط با مشاهده فیلم آموزشی ما بسازید و از ساختن آن لذت ببرید.

دمو دوره

جلسه ۴:

جلسه ۱۳:

ثبت نام کلاس آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین (Kotlin)

آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین - برنامه نویسی کاتلین - آموزش kotlin - آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین

همانطور که میدانید تاریخچه پیدایش این زبان به ژانویه سال ۲۰۱۲ برمیگردد. اولین توسعه ی آن توسط تیم برنامه‌نویسان JetBrains واقع در سن پترزبورگ روسیه انجام شد. طراحی این زبان به گونه ایست که با جاوا سازگاری کامل داشته و قابلیت تبدیل به جاوا و برعکس در آن وجود دارد.

امروزه این زبان توسط گوگل پیشتیبانی میشود و به زبان محبوب برای برنامه نویسی اندروید تبدیل شده است. در IDE قدرتمند اندروید استودیو امکان کدنویسی با کاتلین وجود دارد و به شدت توسط کمپانی گوگل پشتیبانی میشود. حتی میتوان بخش هایی از پروژه را با جاوا و بخش های دیگر آن را با کاتلین نوشت. در یک تیم برنامه نویسی برنامه نویسان جاوا و کاتلین به راحتی میتوانند با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

در این دوره ما از صفر تا صد هر آنچه را که لازم است به شما آموزش می دهیم و با مثال ها و تمرین های مختلف در طول دوره شما را از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز می کنیم.

جلسه ۱:

جلسه ۴۵:

ثبت نام کلاس دوره متخصص اندروید شامل ۷ دوره حرفه ای

دوره متخصص اندروید

بخش های مختلف دوره جامع متخصص اندروید حرفه ای الکامکو

 • بخش اول : آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا
 • بخش دوم : آموزش حرفه ای طراحی UI/UX در اندروید
 • بخش سوم : آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین از صفر تا صد و پروژه محور
 • بخش چهارم : آموزش جامع معماری MVP در اندروید با ساخت پروژه اپلیکیشن خبری فول امکانات
 • بخش پنجم : آموزش جامع معماری MVVM در اندروید با چندین پروژه حرفه ای
 • بخش ششم : آموزش ساخت بازی در اندروید استودیو
 • بخش هفتم : اندروید پلاس (آموزش مفاهیم ضروری در اندروید)

ثبت نام کلاس آموزش برنامه نویسی اندروید و ios با فلاتر (Flutter)

دوره متخصص فلاتر - آموزش برنامه نویسی فلاتر برای اندروید و ios

دوره جامع متخصص فلاتر نیاز به پیش نیاز ندارد و از پایه و سطح صفر همه چیز خط به خط آموزش داده می شود.

این پک آموزش تخصصی برنامه نویسی فلاتر شامل بخش های مختلفی است که در همین صفحه در مورد آنها توضیحات کامل داده شده است.

از ابتدای ثبت نام در دوره تا انتها تیم مشاورین و متخصصین ما در کنار شما بوده و علاوه بر رفع اشکالات و ایرادات شما برنامه ریزی کامل را به شما ارائه می دهند.

امکان ارتباط مستقیم با استاد در این دوره برای دانشجویان وجود دارد. پشتیبانی از زمان ثبت نام آغاز شده و به مدت ۱۲ ماه ادامه دارد.

این پکیج جامع و فوق حرفه ای متخصص فلاتر برای اولین بار و فقط در وبسایت الکامکو تهیه و ساخته شده است.

جلسه ۳:

جلسه ۴:

جلسه ۵:

ثبت نام کلاس برنامه نویسی اندروید برای یادگیری معماری mvp با rxjava در اندروید

آموزش معماری mvp با rxjava در اندروید

پروژه ساخته شده در این دوره یک اپلیکیشن خبری به همراه پنل مدیریت تحت وب، با امکانات کامل میباشد که سورس آن بلافاصله بعد از ثبت نام در دوره در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد.

این دوره در سطح حرفه ای آموزش داده میشود و پیش نیاز این دوره فقط و فقط دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در همین سایت میباشد.

امکانات پروژه ساخته شده در این دوره یک پنل مدیریت تحت وب برای کنترل تمام بخش های پروژه خبری و تکنولوژی های به کار رفته در این دوره RXJava، رتروفیت، دیتابیس روم و بسیاری موارد دیگر میباشد. از آنجایی که در دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا در ۲۰۰ جلسه به صورت جامع و کامل ساخت برنامه های اندرویدی را آموزش داده ایم، بدیهی است با عدم شرکت در پیش نیاز دوره هیچ مسوولیتی برای یادگیری شما نخواهیم داشت.

.

سایت آموزش اندروید الکامکو

در حال حاضر، سایت‌های آموزشی مختلفی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا از پایه تا پیشرفته، مفاهیم و مهارت‌های لازم برای توسعه برنامه‌های اندروید را بیاموزید یکی از این سایت ها، سایت آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو است که اموزش ها بصورت انلاین و بصورت فیلم های آموزشی هستند. استفاده از فیلم های آموزش برنامه نویسی، امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند که در دیگر روش‌های یادگیری ممکن است وجود نداشته باشند.

مزایای یادگیری با استفاده از کلاس های آموزش اندروید:

یادگیری برنامه نویسی با استفاده از فیلم های آموزشی برنامه نویسی از مزایای بسیاری برخوردار است که به شما در یادگیری برنامه نویسی کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و با کیفیت بالا به مهارت‌های برنامه نویسی دست پیدا کنید.

فیلم های کلاس آموزش اندروید بسیاری از مزایا و فوایدی دارد که به شرح زیر می‌باشد:

۱. فیلم های کلاس آموزش اندروید قابلیت دسترسی آسان را برای شما فراهم می کنند: به دلیل اینکه این فیلم ها به صورت آنلاین و در شبکه های اجتماعی موجود هستند، به راحتی می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید و به آنها دسترسی داشته باشید.

۲. فیلم های کلاس آموزش اندروید یادگیری در محیطی بصری را امکان پذیر میکنند: یادگیری برنامه نویسی با استفاده از فیلم های آموزشی برنامه نویسی به شما این امکان را می‌دهد تا در محیطی بصری و به صورت واقعی تمامی موضوعات و مفاهیم را فرا بگیرید.

۳. ویدیو های کلاس آموزش اندروید یادگیری با سرعت مطلوب را برای شما فراهم می کنند: یادگیری با استفاده از ویدیو های آموزش برنامه نویسی به شما این امکان را می دهد تا در سرعتی مطلوب و با زمان کمتر، مفاهیم و موضوعات برنامه نویسی را فرا بگیرید.

۴. ویدیو های کلاس آموزش اندروید امکان یادگیری ترکیبی را برای شما فراهم می کنند: با استفاده از ویدیو های اموزشی برنامه نویسی، می توانید به صورت ترکیبی از تئوری و عملیاتی یادگیری کنید و در نتیجه برای حل مسائل برنامه نویسی، آمادگی کامل داشته باشید.

۵. دسترسی به منابع متنوع با ویدیو های کلاس آموزش اندروید امکان پذیر است: ویدیو های اموزشی برنامه نویسی از منابع متنوعی تشکیل شده است که شما را در یادگیری برنامه نویسی به روز و آشنا با آخرین تکنولوژی ها نگه می‌دارد.

۶. یادگیری از متخصصان از مزایای دیگر کلیپ های سایت اموزش اندروید است: بسیاری از کلیپ های آموزش برنامه نویسی توسط کارشناسان و متخصصان برنامه نویسی تهیه شده‌اند. بنابراین، با تماشای این فیلم ها، شما می‌توانید از تجربیات و دانش این افراد بهره‌مند شوید و به سوالات و مشکلات خود راه‌حل پیدا کنید.

۷. تداوم در یادگیری از مزایای دیگر کلیپ های سایت اموزش اندروید است: با تماشای کلیپ های آموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید جریان یادگیری مداوم خود را حفظ کنید. همچنین، با دسترسی به جدیدترین اطلاعات و تکنولوژی‌ها، می‌توانید خود را به روز نگه‌دارید و بازار کار را بهتر درک کنید.

۸. توانایی تکرار و تمرین از مزایای دیگر کلیپ های آموزش برنامه نویسی است: با تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید برای تکرار و تمرین موضوعات مختلف از آنها بهره‌مند شوید. با تکرار و تمرین مفاهیم، می‌توانید به سرعت آنها را یاد بگیرید.

۹. اشتراک گذاری دانش با دیگران از مزایای کلیپ های سایت اموزش اندروید است: با دسترسی به فیلم های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در جامعه برنامه نویسی به ارتباط با دیگران بپردازید.

۱۰. توانایی پیشرفت در سطوح مختلف از مزایای سایت اموزش اندروید است: با تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید از سطوح مختلف یادگیری بهره‌مند شوید و برای پیشرفت در هر سطح، مفاهیم و تمرین‌های مناسب را انتخاب کنید.

۱۱. توانایی یادگیری چند زبانه از مزایای سایت اموزش اندروید است: با تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید به یادگیری چندین زبان برنامه‌نویسی به صورت همزمان بپردازید و مهارت‌های مختلف را در کنار هم به دست آورید.

۱۲. از مزایای یادگیری سایت اموزش اندروید الکامکو توانایی یادگیری به صورت گروهی است: با تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی، می‌توانید به صورت گروهی با دیگران همراهی کنید و به طور مشترک از دانش و تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوید.

۱۳. حق انتخاب و وجود تنوع و تناسب با سلیقه از مزایای دیگر کلیپ های سایت اموزش اندروید الکامکو است: با توجه به تنوع کلیپ های آموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و علاقه خود، رشته و زمینه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در آن به توسعه مهارت‌های خود بپردازید.

۱۴. زمان بندی انعطاف پذیر را با کلیپ های سایت اموزش اندروید الکامکو تجربه خواهید کرد: با تماشای کلیپ های اموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید زمان یادگیری خود را با توجه به برنامه و زمان خود بندی کنید و به صورت انعطاف‌پذیر به یادگیری بپردازید.

۱۵. با کلیپ های سایت اموزش اندروید الکامکو دسترسی به منابع آموزشی رایگان خواهید داشت: بسیاری از کلیپ های آموزشی برنامه نویسی رایگان هستند و شما می‌توانید به راحتی به آنهابرای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل کاربر پسند و رقابتی چه کنیم؟ دسترسی پیدا کنید. این امر به شما کمک می‌کند که بدون هزینه‌های بالا، مهارت‌های برنامه نویسی خود را توسعه دهید.

۱۶. توانایی همزمان یادگیری و کار با کلیپ های سایت اموزش اندروید الکامکو شدنی است: با تماشای کلیپ های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید در زمان‌های فراغت خود، به یادگیری بپردازید و در زمان کاری نیز مهارت‌های خود را به کار ببندید.

۱۷. با ویدیو های سایت اندروید الکامکو یادگیری را با سرعت خود تنظیم کنید: با تماشای ویدیو های آموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید با سرعت خود به یادگیری بپردازید و تکرار و پیشرفت خود را با توجه به سرعت خود تنظیم کنید.

۱۸. فیلم های سایت اندروید الکامکو برای هر سطحی مناسب هستند: فیلم های اموزش برنامه نویسی مخصوصاً برای مبتدیان تهیه شده‌اند، اما برای سطوح پیشرفته نیز فیلم‌های آموزشی موجود هستند. برخی از وبسایت‌های آموزشی حتی قابلیت تنظیم سطح سختی آموزش را برای کاربران خود فراهم می‌کنند.

۱۹. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی تعامل با محتوا را بهبود می دهند: با تماشای فیلم های اموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید با محتوای آموزشی تعامل داشته باشید و به صورت فعالانه در فرآیند یادگیری شرکت کنید.

۲۰. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی یادگیری از اساتید متخصص را برای شما فراهم می کنند: بسیاری از فیلم های اموزشی برنامه نویسی توسط اساتید و متخصصان حوزه برنامه نویسی تهیه شده‌اند و شما می‌توانید از تجربیات آنها بهره‌مند شوید.

۲۱. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی دسترسی به محتوای به‌روز را افزایش می دهند: با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی، محتوای آموزشی برنامه نویسی نیز به‌روزرسانی می‌شود و شما می‌توانید به روزترین مفاهیم و تکنولوژی‌ها را از طریق فیلم های اموزشی برنامه نویسی به دست آورید.

۲۲. کلیپ های سایت اندروید الکامکو توانایی استفاده از ابزارهای آموزشی متنوع را افزایش می دهند: بسیاری از کلیپ های اموزشی برنامه نویسی از ابزارهای متنوعی مانند تست‌ها، تمرین‌ها، پروژه‌ها و… استفاده می‌کنند که شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، بهترین روش یادگیری را برای خود پیدا کنید.

۲۳. کلیپ های سایت اندروید الکامکو  توانایی پشتیبانی و کمک‌رسانی را افزایش می دهند: بسیاری از سایت‌های کلیپ های اموزشی برنامه نویسی، به شما امکان پشتیبانی و کمک رسانی در فرآیند یادگیری را می‌دهند و شما می‌توانید با استفاده از این امکانات، بهترین یادگیری را برای خود داشته باشید.

۲۴. ویدیو های سایت اندروید الکامکو توانایی تکرار و تمرین را افزایش می دهند: با تماشای ویدیو های اموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید بارها و بارها به مفاهیم رجوع کنید و مهارت‌های خود را با تمرین و تکرار تقویت کنید.

۲۵. ویدیو های سایت اندروید الکامکو توانایی یادگیری همراه با دیگران را افزایش می دهند: با تماشای ویدیو های اموزش برنامه نویسی، می‌توانید با دیگران در صنعت برنامه نویسی در ارتباط باشید و از تجربیات آنها بهره‌مند شوید.

۲۶. با فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی تنظیم سطح سختی را دارید: با تماشای فیلم های آموزش برنامه نویسی، شما می‌توانید سطح سختی آموزش را بر اساس تجربه و دانش خود تنظیم کنید و به سرعت به مهارت‌هایی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

۲۷. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی دسترسی به محتوای چندرسانه‌ای را برای شما فراهم می کنند: فیلم های آموزش برنامه نویسی معمولاً شامل محتوای چندرسانه‌ایی همچون تصاویر، نمودارها و صداها هستند که به شما کمک می‌کند تا بهترین روش یادگیری را برای خود پیدا کنید.

۲۸. ویدیو های سایت اندروید الکامکو توانایی یادگیری به صورت مستقل را برای شما فراهم می کنند: با تماشای ویدیو های برنامه نویسی، شما می‌توانید به صورت مستقل و بدون نیاز به کلاس‌های حضوری یا مربی، به یادگیری بپردازید.

۲۹. ویدیو های سایت اندروید الکامکو دارای تنوع موضوعات هستند: ویدیو های برنامه نویسی برای موضوعات مختلفی مانند برنامه نویسی وب، برنامه نویسی موبایل، برنامه نویسی با زبان‌های مختلف و غیره، در دسترس هستند و شما می‌توانید موضوعی را که به آن علاقه دارید، انتخاب کنید.

۳۰. کلیپ های سایت اندروید الکامکو صرفه‌جویی در وقت و هزینه را برای شما سیو می کنند: یکی از بزرگترین مزایای یادگیری برنامه نویسی با استفاده از کلیپ های برنامه نویسی، صرفه‌جویی در وقت و هزینه است. شما می‌توانید به راحتی از هر کجا که باشید، به فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشید و نیازی به هزینه‌های مربوط به کلاس‌های حضوری ندارید.

۳۱. کلیپ های سایت اندروید الکامکو توانایی یادگیری در هر زمان و مکان را برای شما فراهم می کنند: با تماشای کلیپ های برنامه نویسی، شما می‌توانید در هر زمان و مکانی که می‌خواهید، به یادگیری بپردازید و نیازی به حضور در کلاس‌های مشخص ندارید.

۳۲. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی یادگیری سریعتری را برای شما فراهم می کنند: با استفاده از فیلم های آموزشی برنامه نویسی، شما می‌توانید در سرعت خود به یادگیری بپردازید و به مفاهیمی که نیاز دارید، به صورت سریع‌تر دست پیدا کنید.

۳۳. فیلم های سایت اندروید الکامکو توانایی آموزش به صورت گروهی را در شما تقویت می کنند: همچنین، فیلم های آموزشی برنامه نویسی می‌تواند برای آموزش به صورت گروهی نیز مفید باشد. شما می‌توانید به همراه دوستان و هم‌کلاسی‌های خود، به تماشای فیلم های آموزشی برنامه نویسی بپردازید و با هم یادگیری کنید.

درباره سایت اندروید رسمی گوگل: 

سایت رسمی اندروید (Android Developers) یک سایت آموزشی است که توسط گوگل برای توسعه دهندگان برنامه های اندروید ارائه شده است. این سایت، حاوی منابع آموزشی مختلفی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید است، از جمله:

 • دوره های آموزشی
 • راهنماها و مستندات
 • ابزارها و منابع

دوره های آموزشی سایت اندروید رسمی گوگل، برای تمام سطوح مهارت، از مبتدی تا پیشرفته، طراحی شده اند. این دوره ها، به صورت رایگان ارائه می شوند و می توانند به شما کمک کنند تا مفاهیم پایه برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرید و مهارت های خود را در زمینه توسعه برنامه های اندروید بهبود ببخشید.

راهنماها و مستندات سایت اندروید رسمی گوگل، اطلاعات جامعی در مورد مفاهیم و API های اندروید ارائه می دهند. این اطلاعات، می توانند به شما کمک کنند تا با نحوه کار اندروید آشنا شوید و برنامه های کاربردی خود را توسعه دهید.

ابزارها و منابع سایت اندروید رسمی گوگل، ابزارها و منابعی هستند که می توانند به شما در توسعه برنامه های اندروید کمک کنند. این ابزارها و منابع، شامل موارد زیر می شوند:

 • اندروید استودیو
 • Android Debug Bridge (ADB)
 • Android Virtual Device (AVD)
 • Google Play Console

اندروید استودیو، یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که برای توسعه برنامه های اندروید استفاده می شود. ADB و AVD، ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند تا برنامه های اندروید خود را روی دستگاه های فیزیکی یا مجازی آزمایش کنید. Google Play Console، یک ابزار است که به شما کمک می کند تا برنامه های خود را در فروشگاه Google Play منتشر کنید.

سایت رسمی اندروید، یک منبع ارزشمند برای توسعه دهندگان برنامه های اندروید است. با استفاده از این سایت، می توانید دانش و مهارت های خود را در زمینه برنامه نویسی اندروید بهبود ببخشید و برنامه های کاربردی خود را توسعه دهید.

در ادامه، به برخی از ویژگی های مهم سایت رسمی اندروید اشاره می کنیم:

 • دوره های آموزشی رایگان
 • راهنماها و مستندات جامع
 • ابزارها و منابع کاربردی
 • اطلاعات بروزرسانی شده

سایت رسمی اندروید، به طور مرتب به روز می شود تا اطلاعات جدید و مفیدی را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

ویژگی های یک سایت برنامه نویسی اندروید:

یک سایت آموزش برنامه نویسی اندروید خوب، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • محتوای آموزشی باکیفیت: محتوای آموزشی سایت برنامه نویسی اندروید باید از نظر علمی و فنی صحیح باشد و توسط مدرسان باتجربه و متخصص تدریس شود.

مهم‌ترین ویژگی یک سایت آموزش برنامه نویسی اندروید، کیفیت محتوای آموزشی آن است. محتوای آموزشی سایت باید از نظر علمی و فنی صحیح باشد و توسط مدرسان باتجربه و متخصص تدریس شود. مدرسان باید مفاهیم را به صورت واضح و رسا توضیح دهند و از مثال‌های مناسب برای آموزش استفاده کنند.

 • پوشش کامل مباحث: یک سایت برنامه نویسی اندروید باید تمامی مباحث مربوط به برنامه نویسی اندروید را از پایه تا پیشرفته پوشش دهد.

یک سایت آموزش برنامه نویسی اندروید خوب، باید تمامی مباحث مربوط به برنامه نویسی اندروید را از پایه تا پیشرفته پوشش دهد. این مباحث شامل موارد زیر می‌شوند:

 • مفاهیم اولیه برنامه نویسی
 • زبان برنامه نویسی جاوا یا کاتلین
 • محیط توسعه اندروید استودیو
 • طراحی رابط کاربری (UI)
 • طراحی تجربه کاربری (UX)
 • توسعه برنامه‌های کاربردی
 • توسعه بازی‌های موبایل
 • آموزش‌های پروژه محور: آموزش های یک سایت برنامه نویسی اندروید باید پروژه محور باشند تا دانشجویان بتوانند مفاهیم را به صورت عملی یاد بگیرند.

آموزش‌های پروژه محور، یکی از بهترین روش‌های یادگیری برنامه نویسی اندروید است. در این روش، دانشجویان با ساخت یک پروژه واقعی، مفاهیم را به صورت عملی یاد می‌گیرند. پروژه‌های انتخابی باید متنوع باشند تا دانشجویان با انواع مختلف برنامه‌های اندروید آشنا شوند.

 • ارائه تمرین و مثال: یک سایت برنامه نویسی اندروید باید تمرین و مثال‌های متنوعی برای تمرین دانشجویان ارائه دهد.

تمرین و مثال، بخش مهمی از یادگیری برنامه نویسی اندروید است. تمرین‌ها به دانشجویان کمک می‌کنند تا مفاهیم را درک کنند و مثال‌ها به آنها کمک می‌کنند تا مفاهیم را در یک محیط واقعی ببینند. سایت اندروید باید تمرین و مثال‌های متنوعی برای تمرین دانشجویان ارائه دهد.

 • امکان پشتیبانی: یک سایت برنامه نویسی اندروید باید امکان پشتیبانی از دانشجویان را داشته باشد تا در صورت بروز مشکل، بتوانند از کمک مدرسان بهره‌مند شوند.

امکان پشتیبانی از دانشجویان، یکی از ویژگی‌های مهم یک سایت برنامه نویسی اندروید است. در صورت بروز مشکل، دانشجویان باید بتوانند از کمک مدرسان بهره‌مند شوند. سایت باید امکان پشتیبانی از دانشجویان را از طریق راه‌های مختلف، مانند ایمیل، چت آنلاین یا انجمن پشتیبانی فراهم کند.

 • سطح مهارت شما: اگر مبتدی هستید، بهتر است از دوره‌های آموزشی مبتدی وب سایت آموزش اندروید شروع کنید.

این دوره‌ها، مفاهیم پایه برنامه نویسی اندروید را به شما آموزش می‌دهند. پس از یادگیری مفاهیم پایه، می‌توانید به سراغ دوره‌های آموزشی پیشرفته‌تر بروید.

 • هزینه دوره آموزشی: هزینه دوره‌های آموزشی وب سایت های آموزش اندروید مختلف، متفاوت است.

برخی از دوره‌ها رایگان هستند، برخی دیگر هزینه‌ای اندک دارند و برخی دیگر هزینه‌ای نسبتاً زیاد دارند. هزینه دوره آموزشی را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

 • مدت زمان دوره آموزشی: مدت زمان دوره‌های وب سایت آموزش اندروید مختلف، متفاوت است.

برخی از دوره‌ها کوتاه مدت هستند و برخی دیگر طولانی مدت هستند. مدت زمان دوره آموزشی را با توجه به زمان و علاقه خود انتخاب کنید.

 • شیوه تدریس مدرس: شیوه تدریس مدرس نیز می‌تواند در انتخاب وب سایت آموزش اندروید موثر باشد.

برخی از مدرسان از شیوه تدریس تئوری استفاده می‌کنند، برخی دیگر از شیوه تدریس عملی استفاده می‌کنند و برخی دیگر از ترکیبی از این دو شیوه استفاده می‌کنند. شیوه تدریس مدرس را با توجه به یادگیری خود انتخاب کنید.

برای رفتن به کلاس برنامه نویسی اندروید از چه زبانی شروع کنم؟ کدام زبان برنامه نویسی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید بهتر است؟

زبان های برنامه نویسی جاوا و کاتلین، دو زبان برنامه نویسی محبوب برای توسعه برنامه های اندروید هستند. هر دو زبان، مزایا و معایب خاص خود را دارند.

زبان جاوا، زبان برنامه نویسی قدیمی تر و شناخته شده تری است. این زبان، دارای جامعه کاربری بزرگی است و منابع آموزشی زیادی برای آن وجود دارد.

زبان کاتلین، زبان برنامه نویسی جدیدتری است که توسط گوگل توسعه داده شده است. این زبان، از ویژگی های مدرن برنامه نویسی پشتیبانی می کند و نسبت به زبان جاوا، کد کوتاه تر و خواناتر می نویسد.

در نهایت، انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری برنامه نویسی اندروید، به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد.

چگونه می توانم از اموزش های یک سایت آموزش اندروید استفاده کنم؟

اموزش های یک سایت آموزش اندروید، معمولاً دارای دروس و تمرین هایی هستند که به شما کمک می کنند تا مفاهیم مورد نظر را یاد بگیرید.

برای استفاده از یک سایت آموزش اندروید، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، می توانید به دروس و تمرین های موجود دسترسی داشته باشید.

در هنگام استفاده از یک سایت آموزش اندروید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • دروس را به ترتیب یاد بگیرید.
 • تمرین ها را انجام دهید تا مفاهیم را درک کنید.
 • در صورت بروز مشکل، از منابع آموزشی کمک بگیرید.

اگر در حین یادگیری در یک سایت اموزش اندروید مشکلی داشتم، چه کاری باید انجام دهم؟

اگر در حین یادگیری در یک سایت اموزش اندروید مشکلی داشتید، می توانید از پشتیبانی سایت کمک بگیرید. یا حتی می توانید از منابع آموزشی شامل کتاب ها، مقالات، دوره های آموزشی آنلاین و انجمن های پشتیبانی باشند کمک بگیرید. همچنین، می توانید از کمک سایر برنامه نویسان اندروید استفاده کنید. برای این کار، می توانید در انجمن های پشتیبانی یا شبکه های اجتماعی، سوالات خود را مطرح کنید.

بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید خارجی کدام هستند؟ 

پاسخ به این سوال که بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید خارجی کدام است، به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند سطح مهارت شما، هزینه دوره آموزشی، مدت زمان دوره آموزشی و شیوه تدریس مدرس. در ادامه، برخی از بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید را معرفی می کنیم:

 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید گوگل
 • کلاس آموزش اندروید Udacity
 • کلاس آموزش اندروید Coursera
 • کلاس آموزش اندروید Codecademy
 • کلاس آموزش اندروید Udemy

آموزشگاه های برنامه نویسی اندروید ایرانی:

در ایران، برخی آموزشگاه‌ها و موسسات آموزشی وجود دارند که دوره‌های برنامه‌نویسی اندروید را ارائه می‌دهند. در زیر، به برخی از آموزشگاه‌های معروف برنامه‌نویسی اندروید در ایران اشاره می‌کنیم:

آموزشگاه برنامه نویسی اندروید الکامکو: بله، آموزشگاه برنامه نویسی اندروید الکامکو نیز یکی از آموزشگاه‌های معتبر برنامه‌نویسی اندروید در ایران است. آموزشگاه الکامکو دوره‌های متنوعی در زمینه برنامه‌نویسی اندروید ارائه می‌دهد و می‌توانید در اینجا مفاهیم و تکنیک‌های مورد نیاز برای توسعه برنامه‌های اندروید را یاد بگیرید.

آکادمی برنامه نویسان اندروید: یکی از معروف‌ترین آموزشگاه‌های برنامه‌نویسی اندروید در ایران است. این آموزشگاه دوره‌های متنوعی از جمله دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته را برای تمامی سطوح علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی اندروید ارائه می‌دهد.

آموزشگاه برنامه نویسی اندروید ایران: این آموزشگاه نیز دوره‌های آموزشی متنوعی در زمینه برنامه‌نویسی اندروید ارائه می‌دهد. از دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته و همچنین دوره‌های تخصصی مانند برنامه‌نویسی با استفاده از Kotlin و Flutter نیز پوشش داده می‌شود.

آموزشگاه برنامه نویسی اندروید کدیران: این آموزشگاه نیز دوره‌های برنامه‌نویسی اندروید را در برنامه آموزشی خود قرار می‌دهد. از مقدماتی تا پیشرفته، مهارت‌های مورد نیاز برنامه‌نویسی اندروید را در این آموزشگاه می‌توانید یاد بگیرید.

در هر صورت، پیش از ثبت‌نام در یک آموزشگاه، بهتر است اطلاعات بیشتری درباره دوره‌ها، مدرسان، محتواهای آموزشی و نظرات سابقه‌داران آموزشگاه را جمع‌آوری کنید تا بتوانید یک آموزشگاه مناسب و با کیفیت را انتخاب کنید.

قبل از ثبت نام آموزش برنامه نویسی اندروید به چه پیش زمینه ای نیاز دارم؟

قبل از ثبت نام آموزش برنامه نویسی اندروید، نیاز به دانش پایه ای در زمینه برنامه نویسی دارید. این دانش پایه، می تواند شامل مفاهیم اولیه برنامه نویسی، مانند متغیرها، توابع، حلقه ها و شرط ها، باشد. اگر هیچ پیش زمینه ای در زمینه برنامه نویسی ندارید، با دوره های برنامه نویسی اندروید الکامکو یم توانید مفاهیم را از صفر تا صد آموزش ببینید.

برای اطمینان از ثبت نام کلاس برنامه نویسی اندروید چه کار کنیم؟ 

برای اطمینان از کیفیت یک آموزشگاه برنامه‌نویسی اندروید، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. مطالعه بازخورد و نظرات: جستجوی بازخورد و نظرات افرادی که قبلاً در آموزشگاه مورد نظر شرکت کرده‌اند، می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت آموزشگاه کمک کند. شما می‌توانید نظرات را در سایت آموزشگاه، ارتباط با دانش‌آموزان قبلی یا جستجوی اینترنتی بررسی کنید.
 2. بررسی مدرسان: اطلاعات در مورد مدرسان و استادان آموزشگاه نیز می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت کمک کند. بررسی تجربه و تخصص آن‌ها در حوزه برنامه‌نویسی اندروید می‌تواند نشان دهنده کیفیت آموزشی آن‌ها باشد.
 3. بررسی محتواهای آموزشی: بررسی محتواهای آموزشی ارائه شده توسط آموزشگاه می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت کمک کند. بررسی سرفصل‌های درسی، میزان جامعیت و کیفیت محتواهای آموزشی ارائه شده، می‌تواند معیاری برای ارزیابی کیفیت آموزشگاه باشد.
 4. مشاوره و مصاحبه: پیش از ثبت‌نام، می‌توانید با آموزشگاه تماس بگیرید و درخواست مشاوره یا مصاحبه با مسئولین آموزشگاه را داشته باشید. این مکالمه می‌تواند به شما اطلاعات بیشتری در مورد روش‌های آموزش، توجه به نیازهای شخصی شما و کیفیت عمومی آموزشگاه بدهد.
 5. مقایسه هزینه و زمان: مقایسه هزینه‌ها و زمان آموزش در آموزشگاه‌های مختلف نیز می‌تواند به شما در تشخیص کیفیت کمک کند. اما توجه کنید که هزینه بالا یا زمان طولانی تنها به تنهایی نشانگر کیفیت نیست و باید با سایر عوامل هماهنگ شود.

از طرف دیگر، اگر آموزشگاهی گواهینامه‌های معتبری مانند گواهینامه Google Developers Certification را ارائه می‌دهد، می‌تواند نشان دهنده کیفیتاکید می‌کنم که این روش‌ها تنها راهنمایی‌هایی هستند و نمی‌توانند تضمینی برای کیفیت کامل آموزشگاه باشند. برای اطمینان کامل، بهتر است با تحقیقات خود و مطالعه‌ی دقیق تمامی منابع موجود، تصمیم‌گیری کنید.

راه های جستجو برای ثبت نام کلاس های برنامه نویسی اندروید:

برای ثبت‌نام در کلاس‌های برنامه‌نویسی اندروید، شما می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. جستجوی آموزشگاه‌ها یا موسسات آموزشی: ابتدا باید آموزشگاه‌ها یا موسساتی را که دوره‌های برنامه‌نویسی اندروید را ارائه می‌دهند، جستجو کنید. می‌توانید از موتورهای جستجو، اطلاعات مربوط به آموزشگاه‌ها را کسب کنید و سایت‌های آن‌ها را بررسی کنید.

 2. مشاهده دوره‌های آموزشی: پس از پیدا کردن آموزشگاه‌های مناسب، باید دوره‌های آموزشی موجود را بررسی کنید. معمولاً آموزشگاه‌ها برنامه‌های آموزشی مختلفی را در سطوح مختلف ارائه می‌دهند. بهتر است برنامه درسی، محتواهای آموزشی، مدت زمان و هزینه دوره را بررسی کنید.
 3. تماس با آموزشگاه برنامه نویسی اندروید: پس از انتخاب دوره مورد نظر، می‌توانید با آموزشگاه تماس بگیرید. آن‌ها معمولاً شماره تماس یا اطلاعات تماس را در وب‌سایت خود قرار می‌دهند. با تماس با آموزشگاه، می‌توانید درباره روال ثبت‌نام، جزئیات دوره و هرگونه سوالی که دارید، صحبت کنید.
 4. ثبت نام برنامه نویسی اندروید و پرداخت هزینه: بعد از تایید جزئیات ثبت‌نام، باید به طریقی که آموزشگاه تعیین کرده، ثبت‌نام خود را انجام دهید. این ممکن است شامل پر کردن فرم آنلاین، ارسال اسناد مورد نیاز یا پرداخت هزینه دوره باشد. آموزشگاه‌ها معمولاً چندین روش پرداخت را ارائه می‌دهند.
 5. شروع دوره: بعد از تکمیل ثبت‌نام و پرداخت هزینه، شما می‌توانید به دوره برنامه‌نویسی اندروید خود بپیوندید. آموزشگاه با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات مربوط به شروع دوره و تقویم آموزشی را برای شما توضیح خواهد داد.

در هر صورت، بهتر است قبل از ثبت‌نام، جزئیات مربوط به را برپسید. بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق در مورد آموزشگاه‌ها و روش‌های ثبت نام، مراجعه به وب‌سایت آموزشگاه‌ها یا تماس با آن‌ها می‌باشد.

یک مثال ساده از کد برنامه‌نویسی اندروید:

بله، در اینجا یک مثال ساده از کد برنامه‌نویسی اندروید آورده شده است:

import androidx.appcompat.app.AppCompatActivity;

public class MainActivity extends AppCompatActivity {

  @Override
  protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {
    super.onCreate(savedInstanceState);
    setContentView(R.layout.activity_main);

    // این یک متن ساده را در یک TextView نمایش می‌دهد.
    TextView textView = findViewById(R.id.textView);
    textView.setText("سلام دنیا!");
  }
}

این کد، یک فعالیت ساده اندروید ایجاد می‌کند که یک متن ساده را در یک TextView نمایش می‌دهد.

در این کد، ابتدا کلاس MainActivity را تعریف می‌کنیم که یک فعالیت اندروید است. سپس، در تابع onCreate، یک TextView را با ID textView پیدا می‌کنیم و متن “سلام دنیا!” را در آن قرار می‌دهیم.

برای اجرای این کد، ابتدا باید محیط توسعه یکپارچه (IDE) اندروید استودیو را نصب کنید. (آموزش نصب اندروید استودیو) سپس، این کد را در یک پروژه جدید در اندروید استودیو کپی و پیست کنید. در نهایت، پروژه را اجرا کنید تا برنامه اجرا شود.

در اینجا یک توضیح مختصری در مورد هر یک از کدهای این مثال آورده شده است:

 • import androidx.appcompat.app.AppCompatActivity;

این کد، کلاس AppCompatActivity را از کتابخانه androidx.appcompat وارد می‌کند. کلاس AppCompatActivity، پایه‌ای برای تمام فعالیت‌های اندروید است.

 • public class MainActivity extends AppCompatActivity {

این کد، کلاس MainActivity را تعریف می‌کند که یک فعالیت اندروید است.

 • @Override

این Annotation، نشان می‌دهد که تابع onCreate از کلاس AppCompatActivity ارث برده شده است.

 • protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {

این تابع، هنگام ایجاد فعالیت فراخوانی می‌شود.

 • super.onCreate(savedInstanceState);

این کد، تابع onCreate از کلاس AppCompatActivity را فراخوانی می‌کند.

 • setContentView(R.layout.activity_main);

این کد، طرح activity را تنظیم می‌کند. در این مورد، طرح activity با نام activity_main است.

 • TextView textView = findViewById(R.id.textView);

این کد، یک TextView را با ID textView پیدا می‌کند.

 • textView.setText(“سلام دنیا!”);

این کد، متن “سلام دنیا!” را در TextView قرار می‌دهد.

سایت آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان وجود دارد؟

بله، سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان نیز وجود دارند. برخی از این سایت ها، آموزش های رایگان و باکیفیتی را ارائه می دهند. در ادامه، برخی از سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان را معرفی می کنیم:

 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید گوگل Google
 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید Khan Academy
 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید Free Code Camp
 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید Codecademy
 • سایت رسمی آموزش برنامه نویسی اندروید Udemy

commentشما بگید!

شما چه سوالی درباره این موضوع دارید که اینجا مطرح نشده است؟ لطفا تجربیات خودتان را در این زمینه حتما توی کامنت برای ما بنویسید. منتظر نظرات، پیشنهادات و سوالات شما در همین صفحه از سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو هستیم…

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

shareاشتراک گذاری این مطلب

shareآخرین مقالات

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

Generic filters
Exact matches only

آخرین مقالات

آموزش های تکمیل شده

توجه

مقاله هایی که در سایت به صورت رایگان قرار گرفته است فقط برای مطالعه بیشتر شما کاربران عزیز می باشد. از هرگونه تماس تلفنی با پشتیبانی سایت و سوال در مورد محتوای مقاله ها خودداری شود.

1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
آرش زمانی
7 ماه گذشته

بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی اندروید هستید . مرسی از اموزش های جامع و کاربردتون


This will close in 15 seconds