خرید دوره های آموزش برنامه نویسی الکامکو

.

پکیج آموزش برنامه نویسی چیست؟

پکیج آموزش برنامه نویسی شامل دوره های آموزش برنامه نویسی است که بر اساس دسته بندی های مختلف برای برنامه نویسان در کنار یکدیکر جمع آوری شده اند تا بتوانید با یادگیری آنها به روش های مختلف از برنامه نویسی کسب درآمد کنید.

همچنین بخوانید: برنامه نویسی شی گرا چیست؟ 

مزایای پکیج های آموزش برنامه نویسی چیست؟ 

 1. پکیج برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بتوانید در زمان خود برای رفتن به آموزشگاه های برنامه نویسی صرفه جویی کنید.
 2. پکیج های آموزش برنامه نویسی فروشگاه های برنامه نویسی
 3. قیمت برنامه نویسی در پکیج اموزش برنامه نویسی هایی که ارائه می شود خیلی کمتر از کلاسهای حضوری هستند.
 4. با خرید پکیج های اموزش برنامه نویسی می توانید به انجمن های برنامه نویسی دسترسی داشته باشید.
 5. هر جایی که پکیج یادگیری برنامه نویسی می خرید می توانید از مقالات برنامه نویسی رایگان آنها هم استفاده کنید.
 6. برای یادگیری زبان های برنامه نویسی مختلف بهتر است از یک زبان شروع کنید و وقتی مسلط شدید وارد حوزه یادگیری زبانهای دیگر شوید. در اینصورت یادگیری پکیج یادگیری های برنامه نویسی مخالف برای شما آسانتر می شود.
 7. فریلنسری یکی از بهترین روش های درامدزایی برای برنامه نویسان است. شما با یادگیری دوره های موجود در پکیج اموزش برنامه نویسی می توانید با گرفتن پروژه های برنامه نویسی براحتی کسب درامد کنید.
 8. امروزه موسسه ها و مراکز زیادی پک برنامه نویسی را برای کدنویسان جدید و مبتدی ارائه می دهد. این کلاس ها به روش گام به گام با استفاده از زبان های مختلف ارائه می شوند.
 9. بهترین قسمت استفاده از پک های آموزش برنامه نویسی این هستند که می توانید از هر کجا و در هر زمان کار کنید. تنها چیزی که برای نوشتن کد نیاز دارید یک لپ تاپ است. چه بخواهید در خانه کار کنید یا در کافه، آزادی کاملی در سبک زندگی کاری خود خواهید داشت.
 10. یکی از بزرگ‌ترین مزایای دوره‌های خودآموز این است که خودتان برنامه‌های‌تان را انتخاب می‌کنید. پک های آموزش برنامه نویسی آنلاین باعث می‌شود تا نسبت به آموزشگاه در کارهای خود آسان‌تر تعادل را برقرار کنید یا به کارهای روزانه‌تان برسید. شما می‌توانید سبک روزانه خودتان را حفظ کنید و آخر شب یا آخر هفته‌ها مشغول برنامه‌نویسی شوید.
 11. با پک اموزش برنامه نویسی برای چیزهایی که نیاز دارید هزینه می کنید. پک اموزش برنامه نویسی به شما کمک می کند تا آموزش ها را خودتان انتخاب کنید و با سرمایه گذاری های کم تجربه های زیادی بدست آورید و نیاز خودتان را به کلاس های دیگر به صفر برسانید.
 12. از مزایای برنامه نویسی آنلاین است که می توانید قبل از خرید پک های اموزش برنامه نویسی تحقیق و مقایسه کنید به این صورت که م یتوانید جلسات رایگان ها را مشاهده کنید و بعد از اطمینان از نحوه تدریس اقدام به خرید نمایید. | همچنین بخوانید: سایت های تمرین برنامه نویسی کدام ها هستند؟
 13. اینکه مزیت پک های برنامه نویسی چیست؟ بستگی دارد به اینکه از کجا خرید کنید. بهتر است از سایت هایی اقدام به خرید پک یادگیری برنامه نویسی کنید که شناخته شده هستند و دارای اساتید باتجربه ای هستند و در کمترین زمان ممکن بهترین آموزشها را در اختیار شما قرار می دهند.
 14. پک اموزش برنامه نویسی به شما کمک می کنند بهتر و زودتر وارد حوزه های برنامه نویسی و وارد بازار کار برنامه نویس شوید.
 15. پک آموزش برنامه نویسی می توانید به صورت منسجم تر یادگیری را شروع کنید.

پکیج یادگیری های برنامه نویسی را به چه روش هایی می توان یاد گرفت؟ 

برای یادگیری اصول برنامه نویسی راه های زیادی پیش روی شماست و این شما هستید که باید مشخص کنید با کدام روش می توانید هر پک برنامه نویسی را راحت تر و کاملتر یاد بگیرید.

در ادامه روش هایی را معرفی می کنیم که هر برنامه نویس قبل از خرید پک های یادگیری برنامه نویسی باید بداند :

روش اول پک یادگیری برنامه نویسی: آموزش از طریق فیلم های آموزشی رایگان

یکی از بهترین روش های یادگیری پکیج آموزش برنامه نویسی دیدن فیلم های اموزشی است. در صورتیکه دنبال فیلم های رایگان هستید می توانید از یوتیوب یا ویدیوهای موسسات آموزشی معتبر در دنیا مثل لیندا (Lynda)، تری اسکول (۳school) و … را مشاهده کنید. بعضی از این فیلم ها رایگان و بعضی پولی هستند.

با این فیلم های رایگان می توانید مقدمات و کلیات زبان برنامه نویسی یا فریمورک برنامه نویسی مورد نظرتان را یاد بگیرید ولی انتظار حرفه ای بودن را نداشته باشید چون هیچ منبع اموزشی حرفه ای به دلیل زحمتی که برای ضبط دوره ها می کشد فیلم ها را رایگان قرار نمی دهد. در ضمن اکثر این فیلم های پکیج اموزش برنامه نویسی به زبان انگلیسی هستند و فارسی زبانان ممکن است با مشکل مواجه شوند.

روش دوم پک های یادگیری برنامه نویسی: آموزش از طریق سرچ در اینترنت 

خیلی از افراد تازه کار پک های یادگیری برنامه نویسی را از طریق سرچ در اینترنت دنبال می کنند. همانطور که می دانید اینترنت دنیای از منابع بی انتها است و هیچ محدودیتی برای دسترسی به اطلاعات وجود ندارد ولی اینکه بخواهید پکیج برنامه نویسی را از هر منبعی یاد بگیرید ممکن است باعث سردرگمی شما شود. زیرا با مباحث پراکنده برخورد خواهید کرد و موضوعات منسجم و نقشه راه خوبی برای شما وجود نخواهد داشت.

روش سوم پک یادگیری های برنامه نویسی: آموزش از طریق کتاب ها و مقالات اموزشی 

یکی دیگر از راه هایی که می توانید هر پک برنامه نویسی را دنبال کنید و یاد بگیرید استفاده از کتاب های تخصصی که در این زمینه وجود دارد و هم مقالات اموزشی خارجی و ایرانی است.

در این روش یادگیری پکیج برنامه نویسی به منابع تئوری بیشتر از هر روش دیگری دسترسی دارید و می توانید پک یادگیری های برنامه نویسی را شروع کنید ولی از انجا که برنامه نویسی حفظی نیست و در عمل باید موضوعات را درک کنید ممکن است کمتر بتوانید با فازهای اجرایی ارتباط برقرار کنید و کمی برای شما خسته کننده بنظر برسند.

روش چهارم پکیج یادگیری برنامه نویسی: رفتن به کلاس های حضوری 

خیلی از افراد دوست دارند سرکلاس بنشینند و پکیج یادگیری برنامه نویسی را بصورت حضوری دنبال کنند. در صورتیکه کسی شرایط این را داشته باشد که بتواند به موقع سرکلاس حضور یابد یادگیری هر پک اموزش برنامه نویسی با حضور در کلاس‌های آموزشی بهترین شیوه محسوب می‌شود. چراکه انجام پروژه‌های حضوری و رفع اشکالات کار به کمک استاد، یادگیری را برایتان بسیار ساده‌تر خواهد کرد. به‌علاوه استفاده از تجربیات و راهنمایی‌های یک متخصص می‌تواند مسیر درست پیشرفت در این حرفه را به شما نشان دهد.

هزینه این روش یادگیری پکیج اموزش برنامه نویسی نسبت به سایر روش‌ها کمی بیشتر است و باید سر ساعت خاصی در کلاس حضور یابید و همچنین هزینه رفت و امد و سایر هزینه ها یکی از دغدغه این روش از یادگیری برای پکیج اموزش برنامه نویسی است.

روش پنجم برای تهیه پکیج های یادگیری برنامه نویسی: ثبت نام دوره های آنلاین

برای تهیه پکیج های یادگیری برنامه نویسی می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید. برای یادگیری پک برنامه نویسی باید سر ساعت خاصی در کلاس های انلاین حضور داشته باشید و دسترسی به اینترنت پرسرعت نیز یکی دیگر از نیازها برای یادگیری پک برنامه نویسی بصورت انلاین است. 

روش ششم برای یادگیری پکیج آموزش برنامه نویسی : کارآموزی

یادگیری هر پکیج آموزش برنامه نویسی بصورت کارآموزی در شرکت های تازه تاسیس و استارت اپ ها می تواند فرصت خوبی را برای علامندان تازه کار ایجاد کند. تجربه هایی که در این روش نصب کاراموز می شود خیلی زیاد است و باعث می شود بیشتر وارد حوزه عملیاتی شوید. 

کار کردن روی پروژه‌های واقعی و آشنایی با اشکالاتی که ممکن است در کار پیش بیاید به شما کمک می‌کند با روش‌های رفع این اشکالات آشنا شوید و به یک برنامه نویس حرفه‌ای تبدیل شوید.

 ازآنجاکه در یک شرکت هدف اصلی تیم برنامه نویسی، تلاش برای موفقیت پروژه و سوددهی شرکت است، به همین خاطر ممکن است افراد چندان به مسائل آموزشی کارآموزان اهمیت ندهند و خودشان را مثل یک مربی موظف به پاسخگویی ندانند.

روش هفتم پکیج یادگیری های برنامه نویسی: خرید دوره های برنامه نویسی آفلاین (فیلم های آموزشی پولی)

وقتی به فکر خرید پکیج یادگیری های برنامه نویسی هستید خرید دوره های برنامه نویسی آفلاین بهترین گزینه برای افرادی که نمی خواهند درگیر رفتن به کلاس حضوری شوند است. در این روش می توانید یکبار دوره ها را بخرید و سپس چندین بار انها را در هز زمانی که خواستید مشاهده کنید. این ویدیوها مثل یک دوره آموزشی، کامل، منسجم و پروژه‌محور هستند و توسط بهترین مدرس‌های برنامه نویسی در دنیا آموزش داده می‌شوند.

تیم برنامه نویسی الکامکو، ضمن برگزاری و تهیه و ضبط پک اموزش برنامه نویسی در هر زمینه ای، مهارت برنامه‌نویسی را بر اساس نیاز بازار کار و به شیوه پروژه محور آموزش می‌دهد و در نهایت می توانید به راحتی در شرکت‌های متقاضی بازار کار شروع به کار کنید.

درباره هر پکیج برنامه نویسی الکامکو 

 • هر پکیج برنامه نویسی الکامکو از صفر تا صد است یعنی اگر شما هیچ پیش زمینه ای قبل از خرید دوره های برنامه نویسی ندارید، با این دوره ها می توانید همه چیز را از مقدماتی تا پیشرفته یاد بگیرید.
 • در پکیج آموزش های برنامه نویسی الکامکو همه چیز با تکنولوژی های جدید به شما اموزش داده می شود و با دیدن این آموزش ها نیاز به هیچ آموزش دیگری نخواهید داشت.
 • در پکیج آموزش های برنامه نویسی آموزش ها تحت پروژه های واقعی پیاده سازی می شوند.
 • بعد از یادگیری پکیج اموزش های برنامه نویسی elecomco غیر ممکن است که با توجه به سرفصل هایی که یاد گرفتید جایی مشغول به کار نشوید! مگر اینکه خودتان کم کاری کرده باشید و نتوانسته باشید پیرشفت کنید.
 • بعد از یادگیری پکیج اموزش های برنامه نویسی Elecomco هم می توانید به صورت دورکاری یا فریلنسری ، پروژه ای و حضوری مشغول به کار و استخدام شوید. | همچنین بخوانید: معرفی سایت های فریلنسری ایرانی و خارحی
 • پک آموزش های برنامه نویسی ما همگی بصورت فیلم های آموزشی هستند و می توانید انها را در پی سی، لپ تاپ، تبلت یا موبایل خود مشاهده کنید و شما با یکبار پرداخت هزینه به ویدیوهای پک های اموزش برنامه نویسی دسترسی دائمی دارید.
 • پک آموزش های برنامه نویسی الکامکو بصورت غیر حضوری و آنلاین هستند و شما با یکبار پرداخت که خیلی کمتر از هزینه های کلاس های برنامه نویسی حضوری هستند می باشد.
 • با خرید پک های اموزش برنامه نویسی در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد زیرا نیاز به هزینه رفت و امد و هزینه های دیگر برای رفتن به کلاس را ندارید و از این بابت هیچ محدودیتی ندارید و هر زمان که خواستید می توانید ویدیو ها را مشاهده کنید.
 • با خرید پک اموزش های برنامه نویسی محدود به مکان خاصی نیستید یعنی در هر مکانی که باشید می توانید ویدیوها را مشاهده کنید.
 • سرفصل همه پک اموزش های برنامه نویسی ما بر اساس سرفصل های استاندارد هستند و همچنین تجربه استاد در همه دوره ها بکار گرفته شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
 • در پکیج های یادگیری برنامه نویسی به تمامی مبحث هایی که برای استخدام به جایی نیاز دارید اشاره شده است.
 • در صورتیکه در حین یا بعد از یادگیری پکیج های یادگیری برنامه نویسی به مشکلی برخورد کردید، تیم پشتیبانی سایت آموزش برنامه نویسی الکامکو به شما کمک خواهد کرد. به اینصورت که کافی است در پنل شخصی که دارید به ما تیکت بزنید.
 • رویکرد ما در ضبط پک های یادگیری برنامه نویسی آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و یا ارتقاء جایگاه شغلی آنهاست.
 • در ضبط ویدیوهای پک یادگیری های برنامه نویسی سعی کردیم استانداردهای زمانی برای ضبط ویدیو ها رعایت شود طوری نباشد که نه آنقدر کوتاه باشد که مطلب را نرساند و نه آنقدر خسته کننده که انرژی شما را بگیرد!
 • پکیج های اموزش برنامه نویسی که بصورت فیلم هستند با کیفیت Full HD هستند و در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانید دید بهتری نسبت به اسلاید ها و کدهای نوشته شده داشته باشید.
 • بعد از خرید پکیج اموزش های برنامه نویسی و ثبت نام در سایت فوری دسترسی به فایلها برای شما امکان پذیر می شود و میتوانید فیلم ها را از پنل خود دانلود کنید.
 • برای مشاهده آموزش ها می توانید به فروشگاه برنامه نویسی الکامکو مراجعه کنید.

 • مقالات برنامه نویسی مرتبط : { نرم افزار متن باز چیست؟، فریمورک چیست؟ محیط توسعه یکپارچه (ide) چیست؟، واسط برنامه نویسی کاربردی (API) چیست؟، مفسر برنامه نویسی چیست؟، کدنویسی تمیز چیست؟ ، cross platform چیست؟ }

دوره های موجود در فروشگاه اموزش برنامه نویسی الکامکو: 

دوره های جاوا و اندروید شامل موارد زیر می باشد: 

 1. آموزش ساخت نرم افزار اندروید 
 2. آموزش اندروید استودیو
 3. آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید
 4. آموزش ساخت اپلیکیشن فیلم 
 5. اموزش ui و ux اندروید
 6. دوره متخصص برنامه نویسی اندروید
 7. آموزش ساخت بازی در اندروید استودیو
 8. دوره اندروید پلاس
 9. پرداخت درون برنامه کافه بازار
 10. معماری MVVM در اندروید
 11. آموزش معماری mvp با rxjava در اندروید
 12. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین مشابه اسنپ

دروه های کاتلین شامل موارد زیر است: 

 1. دوره جامع آموزش کاتلین پروژه محور
 2. دوره ساخت اپلیکیشن فروشگاهی با کاتلین با معماری mvvm

دوره های برنامه نویسی با فلاتر شامل موارد زیر است: 

 1. دوره متخصص آموزش فلاتر پروژه محور
 2. آموزش ساخت تاکسی یاب آنلاین با فلاتر

دوره های برنامه نویسی وب شامل موارد زیر است:

 1. دوره متخصص آموزش Asp.Net Core مهارت محور
 2. دوره متخصص آموزش لاراول (Laravel) مهارت محور
 3. آموزش صفر تا صد ASP.Net Core + ساخت فروشگاه اینترنتی
 4. دوره متخصص وردپرس
 5. دوره متخصص PHP
 6. آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با لاراول با پنل چند فروشندگی
 7. آموزش ساخت آزمون گیر آنلاین با ASP.NET Core
 8. آموزش ساخت اتوماسیون اداری حرفه ای با ASP.NET Core
 9. آموزش صفر تا صد جاوا اسکریپت
 10. دوره متخصص طراحی وب

دوره های متخصص

دوره های مایکروسافت

2 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
amirabas
9 ماه گذشته

سلام . دوره های پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید بصورت جداگانه هم قابل خریداری هستن؟ 

پشتیبان فنی
پاسخ دادن به  amirabas
9 ماه گذشته

سلام . بله