چرا زبان برنامه نویسی جاوا بهترین گزینه برای برنامه نویسی اندروید است؟

چرا جاوا یاد بگیریم؟ زبان برنامه نویسی جاوا اندروید - سایت برنامه نویسی الکامکو

فرض می کنیم شما یک پروژه طراحی اپلیکیشن در پیش دارید و باید آن را شروع کنید، این سوال برای شما پیش می آید که کدام زبان برنامه نویسی را برای ساخت نرم افزار اندروید انتخاب کنم؟ از آنجا که بهترین زبان برنامه نویسی جاوا می باشد می خواهیم با دلایلی محکم به شما بگوییم که چرا جاوا برای برنامه نویسی اندروید بهترین است؟ پس با مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو همراه باشید تا از انتخاب زبان برنامه نویسی جاوا اندروید مطمئن شوید!

چرا جاوا یاد بگیریم و آن را برای برنامه نویسی اندروید انتخاب کنیم؟ 

جاوا با توجه به شاخص TIOBE و خیلی از شاخص‌های دیگر یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی اندروید جهان شناخته می شود و برای بیش از دو دهه توانسته است در صنعت توسعه برنامه نویسی پایدار بماند.

جاوا در این سفر طولانی، زبان به نقاط قوت زیادی دست یافته است که آن را به یکی از عناصر اصلی برای ساخت برنامه ها و نرم افزارهای موفق تبدیل کرده است. بر اساس این شاخص، جاوا به عنوان “پادشاه زبانهای برنامه نویسی” اعلام شده است.

در حقیقت، بسیاری از شرکت های بزرگ از زبان برنامه نویسی جاوا برای برنامه های خود استفاده می کنند. مثلا LinkedIn ، Google Netflix ، eBay ، Amazon ، NASA ، Intel فقط چند مورد از آنهاست.

هر چقدر بر مفاهیم جاوا مسلط باشید یادگیری اندروید برای شما ساده تر خواهد بود.

چرا برنامه نویسی جاوا بهترین راه حل برای طراحی اپلیکیشن های اندرویدی است؟ 

1. زبان برنامه نویسی جاوا برای برنامه نویسان مبتدی مناسب است

جاوا از همان ابتدا طوری طراحی شده است که افراد با هیچ تجربه برنامه نویسی بتوانند براحتی آن را یاد بگیرند و با آن کار کنند. زبان برنامه نویسی جاوا از نظم درونی بسیار خوبی برخوردار است و تمام دستورات و رویه های آن از قواعد یکنواخت معینی تبعیت می کنند. از آن گذشته زبان جاوا بسیاری از پیچیدگی های سطح ماشین را بعهده گرفته است تا برنامه نویسان این زبان مجبور نباشند درگیر جزئیات غیر ضروری شوند. این ویژگی جاوا نیز نقش بسزایی در گسترش شگفت انگیز این زبان داشته است.

2. زبان برنامه نویسی جاوا از رشد غیرقابل توقف برخوردار است

باور کنید یا نکنید، بالای 20 سال از زمان ایجاد جاوا می گذرد. از ابتدا زبان مناسبی بود که با آخرین روند بازار تکامل یافته و سازگار شده است و این باعث شده تا توسعه دهندگان همیشه به این رشد امیدوار بوده و در جهت بهبود کارهای خودشان از آن استفاده کنند.

3. جاوا زیرساخت برنامه های اندرویدی است

با اینکه برنامه های مبتنی بر جاوا همه جا (در تلفن های هوشمند ویندوز، اندروید یا iOS) هستند ولی زبان برنامه نویسی JAVA بهترین گزینه برای طراحی اپلیکیشن های اندرویدی است، زیرا Android از API های خود و کتابخانه های JAVA تشکیل شده است. بنابراین، برنامه های اندرویدی ، از API های android و همچنین JAVA برای نوشتن کد استفاده می کنند.

این برنامه ها به عنوان برنامه های بومی شناخته می شوند، زیرا با استفاده از ابزارهای بومی و کتابخانه ها ساخته می شوند. همچنین می توانید آنها را به زبان دیگر کدگذاری کنید اما برای تبدیل آن به API به یک فریم ورک نیاز دارید. برای اجرای فایل های برنامه نویسی، Android از JVM – JAVA Virtual Machine استفاده نمی کند بلکه در عوض از DVM – Dalvik Virtual Machine استفاده می کند، که JVM واقعی نیست. بنابراین ، برای اجرای فایل ها باید به فرمت DEX تبدیل شود و سپس به Android Package (APK پکیج شود.

در نتیجه، JAVA بهترین انتخاب برای توسعه دهندگان موبایل است که روی برنامه های Android کار می کنند ، زیرا راحت است و استفاده از آن نسبتاً آسان است.

4. زبان برنامه نویسی جاوا برای برای نوشتن برنامه های سازمانی مناسب است

در ابتدا تنها به عنوان یک زبان توسعه معمولی بود و اکثر برنامه نویسان فکر می کردند که باگذشت زمان، ابزارهای دیگری جای آن را خواهد گرفت. اما بخاطر ویژگی های بی عیب و نقصی که این زبان در اختیار دارد باعث شده تا برای همیشه ماندگار بماند و تا به امروز، جاوا یک راه حل مناسب برای نوشتن برنامه های مختلف سازمانی محسوب می شود. علاوه بر این، با افزودن ویژگی های زیادی که به هر نسخه اضافه شده، شرکت ها بیشتر علاقه مند به استفاده از جاوا نه تنها برای توسعه بک اند بلکه برای برنامه های سازمانی هستند.

5. امنیت زبان برنامه نویسی جاوا  بالاست

گفته می شود جاوا از هر زبان برنامه نویسی دیگری ایمن تر است. امنیت آن از مجموعه گسترده ای از API ها ، ابزارها و پیاده سازی الگوریتم های امنیتی، سازوکارها و پروتکل های خوبی استفاده می شود. Java API ها شامل رمزنگاری، زیرساخت های کلید عمومی، ارتباطات ایمن احراز هویت و کنترل دسترسی هستند.

بنابراین، برنامه نویسی جاوا اندروید برای ساختن برنامه های موبایلی ایمن است و شرکت ها ترجیح می دهند توسعه دهندگانی که  مسلط به مهارت های عملی در ارتباط با زبان برنامه نویسی جاوا اندروید هستند استخدام کنند.

6. کدنویسی در آن آسان است

با جاوا می توانید براحتی و سادگی کدنویسی کنید زیرا اصطلاح نحوی که مبهم باشد خیلی کم است و هر کسی می تواند با داشتن اصول اساسی برنامه نویسی با جاوا کدنویسی را شروع کند.

7. جاوا زبانی شی گرا است

جاوا به عنوان یک زبان برنامه نویسی شی گرا (Object Oriented Programming) دارای مفاهیم مختلفی است که قابل استفاده مجدد هستند. جاوا به زبان قابل دسترسی تری تبدیل شده، انعطاف پذیر و قابل توسعه است.

جاوا از اصولی مانند انتزاع داده، چند ریختی، کپسوله سازی، آور لودینگ و وراثت پشتیبانی می کند. طبق گفته برنامه نویسان بک اند، این زبان به اندازه ++C قدرتمند است.

8. زبان برنامه نویسی جاوا از C و ++C الهام گرفته است

زبان برنامه نویسی C و ++C یک زبان برنامه نویسی دیرینه هستند که از اجداد جاوا و پایتون محسوب می شوند. Java شبیه C و ++C است اما نویسه هایی مانند اشاره گر(pointers) و چندین وراثتی (multiple inheritances) ندارد. بنابراین، برنامه نویسان با پیش زمینه ای از C و ++C می توانند به راحتی و سریع جاوا را بگیرند.

9. جاوا بستر مستقلی دارد

وقتی نوبت به ساخت برنامه های وب مقیاس پذیر با قابلیت کراس پلتفرم می رسد، جاوا در راس قرار دارد. با گشت و گذار در دهه 90 “که تولد جاوا است” ، کاری که فلاتر امروز انجام می دهد، جاوا آن را در نسخه اول خود شروع کرد.

عنوان “یک بار بنویس و هر کجا اجرا کن” توجه بسیاری را به خود جلب کرد و این ویژگی هنوز مشاغل کم هزینه را فریب می دهد. زیرا بیشتر برنامه های جاوا در محیط ویندوز توسعه یافته و در بستر یونیکس اجرا می شوند.

10. جاوا زبانی مطمئن است

استحکام برابر است با قابلیت اطمینان و هیچ زبان دیگری به جز جاوا این اطمینان را به برنامه نویس نمی دهد. در واقع بهترین زبان برنامه نویسی است که قوی و مقیاس پذیر است.

11. جاوا همه جا است

بله، این زبان برنامه نویسی در همه جا وجود دارد. در سیستم های دسک تاپ، تلفن های هوشمند، وب و خلاصه هرجایی که فکرش را بکنید. جاوا با داشتن پایداری و مقیاس پذیری کارآمد، به یک زبان برنامه نویسی جهانی تبدیل شده است. به همین دلیل، به تدریج در قلمرو اینترنت اشیا نام بزرگی پیدا خواهد کرد.

12. قابلیت چند نخی در جاوا (Multi-Threading) وجود دارد

منظور از نخ در واقع یک روند اجرای مستقل در برنامه است. هر برنامه به طور پیش‌فرض یک نخ دارد که به آن Main Thread یا نخ اصلی می‌گویند. جاوا دارای قابلیت های چند نخی است یعنی شما می توانید چند تا فعالیت را همزمان روی برنامه انجام دهید. در واقع اجرای همزمان دو یا چند قسمت از یک برنامه برای حداکثر استفاده از CPU وجود دارد.

فرض کنید روند اجرای یک برنامه در نخ اصلی آن به صورت زیر باشد:

نمایش پیغام به کاربر > دانلود یک فایل > نمایش پیغامی دیگر

وقتی پیغام اول به کاربر نمایش داده شود و سپس دانلود فایل شروع شود، در زمان دانلود فایل برنامه عملا غیر قابل استفاده خواهد بود تا وقتی که دانلود تمام شود. این خاصیت ترتیبی اجرا شدن کدها در برنامه است. اما اگر ما همین عمل دانلود فایل را در یک نخ جدا تعریف کنیم و آن را اجرا کنیم آنگاه نه تنها برنامه غیر قابل استفاده نیست بلکه در طول دانلود فایل کاربر می‌تواند با برنامه تعامل داشته باشد و کارهای دیگری نیز با برنامه انجام دهد. بنابراین برنامه‌هایی که امروزه وجود دارند همه از این قابلیت بهره می‌برند و یادگیری این مبحث برای هر برنامه نویس الزامی است.

محیط چند نخی پشتیبانی شده توسط جاوا به کاربر اجازه می دهد تا در زمان سریعتری، با مشکلات کمتر و عملکرد بهتر و دسترسی سریعتر همزمان روی برنامه ها کار کند.

13. جاوا برای طراحی اپلیکیشن های پیچیده مناسب است

کدهای برنامه های جاوا قبل از اجراء بایستی توسط کامپایلر اجرا شوند. این سبب می شود که بسیاری از خطاهای آن ها قبل از تبدیل شدن برنامه به یک اپلیکیشن گرفته و اصلاح شوند. بعلاوه در مورد خطاهای هنگام اجرا نیز جاوا دارای دستورات کارآمدی است که مدیریت اینگونه خطاها را به عهده دارند و از توقف برنامه بدلیل خطاهای زمان اجرا جلوگیری می نمایند.

از طرفی چون در جاوا دقت بسیاری برای تعریف دقیق هر دستور و هر خط برنامه بکار می رود، به ندرت برنامه نویس با خطاها و اشکالات غیره منتظره و غیر قابل مدیریت مواجه می شود. همچنین استفاده جاوا از کلاس ها و متدها به تیم های برنامه نویسی بزرگ اجازه می دهد که از استرتژی برنامه نویسی پیمانه ای استفاده برده و هر پروژه جاوا را به اجزاء کوچکتر تقسیم کرده و بدین وسیله توسعه اپلیکیشن را بصورت گروهی و هماهنگ جلو ببرند. این ویژگی ها باعث شده اند که جاوا یک زبان ایده آل برای برنامه های مفصل و پیچیده باشد که در آن ها گاهی نیاز است از چندین برنامه نویس با تخصص های متفاوت استفاده گردد.

14- ابزاری رایگان است

هزینه ابزارهای توسعه برنامه ها بر محبوبیت آن زبان برنامه نویسی تأثیر دارد. اگر استفاده از ابزاری رایگان باشد، توسعه دهندگان با کمال میل از آنها استفاده می کنند.

از آنجا که زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان منبع باز است و برای همه رایگان است، تقریباً همه ابزارهای مربوط به آن هم برای دانلود به صورت رایگان در دسترس هستند و این باعث می شود توسعه دهندگان با اشتیاق بهتری در محیط توسعه یکپارچه (IDE) کدگذاری کنند، به خصوص اگر آنها در DOS یا notepad کدگذاری می کنند.

جاوا ابزارهایی مانند JConsole ، Visual VM را برای پروفایلینگ (بررسی داده‌های موجود در پایگاه داده و جمع‌آوری آمار و اطلاعات در مورد آن) و دی کامپایلر (decompiler) یا مهدسی معکوس نیز ارائه می دهد (برنامه ای است که کد اجرایی را به کد منبع در زبان برنامه‌نویسی سطح بالا ترجمه می‌کند به طوری که اگر کد جدید دوباره ترجمه گشت در اجرا مانند کد اجرایی اصلی عمل کند.)

15. جاوا بزرگترین انجمن برنامه نویسان را دارد

برای بقای هر زبان برنامه نویسی، جامعه توسعه دهندگانی که با آن زبان کار می کنند بسیار مهم است. هرچه جامعه بزرگتر باشد، توسعه دهندگان از حمایت بیشتری برخوردار می شوند و آنها از ابزارها و کتابخانه های بیشتری برای برنامه نویسی سریعتر و آسانتر استفاده خواهند کرد.

جالب است بدانید که جاوا دومین انجمن استک اورفلو StackOverflow بزرگ را دارد که شامل تعداد زیادی از توسعه دهندگان Back End، توسعه دهندگان Front End و توسعه دهندگان اندروید می باشد. (هر برنامه نویسی، حتما اسم سایت استک اورفلو یا Stackoverflow را شنیده و در واقع می توان گفت بهشت برنامه نویسان و یا بهترین دوست برنامه نویسان است زیرا آنها می توانند با کمک این سایت در کمتر از ۱ دقیقه به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنند. این سایت برای برنامه نویسان مثل اکسیژن برای انسان‌هاست.)

همچنین، جاوا با داشتن 1400 گروه Java Meetup با بیش از 580،000 عضو در سراسر جهان، چهارمین اجتماع بزرگ Meetup را در اختیار دارد. این همه ماجرا نیست، جاوا دومین زبان پرچم دار در گیت هاب (Github) است که بیش از 1.5 میلیون پروژه جاوا در آن وجود دارد.

16. جاوا حافظه را قوی تر مدیریت می کند

در اصطلاح برنامه نویسی، حافظه به stack (استک یا پشته) و heap (هیپ) تقسیم می شود. جاوا می تواند حافظه استک را به ازای هر رشته اختصاص داده و object واقعی را ذخیره کند. حافظه Heap در هر JVM یک عدد است. اندازه stack و heap بستگی به JVM دارد.

فضای Heap به فضای آزاد حافظه گفته می شود که طبیعاتاً شامل فضای بسیار بیشتری است ولی فضای stack segment محدود است که اطلاعات کمتری را می توان در آن قرار داد. مهمترین مشکلی که معمولاً در مورد stack رخ می دهد خطای stackOverflow است که معمولاً زمانی رخ می دهد که یک تابع بازگشتی را فراخوانی می کنیم. توجه داشته باشید که برای نگهداری داده ها و آدرس بازگشت توابع از فضای stack segment استفاده می شود و معمولاً از فضای heap برای نگهداری object ها استفاده می شود.

17. فرصت های شغلی برای استخدام سِمت برنامه نویس جاوا زیاد است

برنامه نویسان با به دست آوردن تخصص در زبان برنامه نویسی جاوا می توانند به فرصت های شغلی زیادی دست پیدا کنند و به ساخت برنامه های کاربردی در دنیای واقعی مشغول شوند. امروزه گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید هستند و بازار و کسب و کار خوبی برای برنامه نویس های اندروید فراهم شده است به طوری که اگر ایده خوبی داشته باشید می توانید صاحب کسب و کار خودتان شوید و درآمد کسب کنید اگر هم علاقه ای به راه اندازی کسب و کار ندارید می توانید به استخدام شرکت هایی به دنبال افراد متخصصی مثل شما هستند دربیاید.

با خواندن این مقاله و اینکه چرا جاوا برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی بهترین است می خواهید یه جوری جاوا یاد بگیرید که پروژه محور باشد و زیاد درگیر حاشیه نشوید و سریعتر وارد عمل شوید و طراحی اپلیکیشن رو شروع کنید و کسب درآمد کنید؟ پس همین حالا شروع کنید!

الکامکو می تواند به شما در یادگیری دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید کمک کند تا شما را به یک برنامه نویس اندروید حرفه ای تبدیل کند.

اگر ایده خوبی دارید، اما مهارت برنامه نویسی ندارید، به راحتی می توانید با دوره ای که در این زیر به شما معرفی کردیم به این مهارت دست پیدا کنید و کسب درآمد کنید.

در صورتیکه می خواهید یک اپلیکیشن اندرویدی برای کسب و کار خودتان یا مشتریان خود درست کنید پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید با Android Studio  که در زیر میبینید را به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهادات ویژه برای شما

دوره جامع آموزش برنامه نویسی اندروید برای ورود به بازار کار

برای اینکه شما عزیزان بتوانید برنامه نویسی اندروید را از صفر تا صد و پروژه محوری یاد بگیرید، این دوره حرفه ای را برای شما آماده کردیم که بتوانید با مشاهده این فیلم های آموزشی که هزینه خیلی کمی را نسبت به کلاس رفتن و وقت گرفتن از شما می گیرد، به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل شوید و بتوانید هر اپلیکیشن موبایل اندرویدی را بسازید و از انها کسب درآمد کنید و وارد بازار کار اندروید شوید.

قبل از خرید ارزیابی کنید، تعدادی از جلسات آن را به صورت رایگان برای شما در اینجا قرار دادیم تا بتوانید دانلود کنید.

شک نکنید بعد از دیدن این جلسات رایگان و کلا خرید این دوره، حتما دوره های دیگر ما را نیز خریداری خواهید کرد. چون مدرس این دوره، با حرفه ای ترین و جدیدترین روش ها، کاملترین مجموعه ساخت اپلیکیشن اندروید را برای شما تهیه کرده است و تجربه همکاری با شرکت گوگل را داشته است پس شکی در نحوه تدریس و کامل بودن پکیج نکنید و دوره را همین حالا خریداری کنید. 

آموزش اندروید استودیو - آموزش android studio - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو - ساخت اپلیکیشن اندروید

دوره حرفه ای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا

برای اینکه شما عزیزان بتوانید این پکیج کامل آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا را قبل از خرید ارزیابی کنید، تعدادی از جلسات آن را به صورت رایگان برای شما در اینجا قرار دادیم تا بتوانید دانلود کنید.

شک نکنید بعد از دیدن این جلسات رایگان، حتما این دوره ساخت اپلیکیشن دیجیکالا (Digikala) را خریداری خواهید کرد. چون مدرس این دوره، با حرفه ای ترین و جدیدترین روش ها، کاملترین مجموعه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا را برای شما تهیه کرده است و در نهایت و بعد از تکمیل این پروژه همراه با سورس دیجی کالا php + اپلیکیشن اندروید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید دیجی کالا Digikala - سورس دیجی کالا php - الکامکو

دوره حرفه ای ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو در اندروید استودیو

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو کاملا پروژه محور و کاربردی می باشد و تمامی استانداردهای گوگل در ساخت این پروژه در نظر گرفته شده است. در این آموزش یک اپلیکیشن حرفه ای خرید اشتراک فیلم مشابه فیلیمو و نماوا با تمامی امکانات طراحی و ساخته می شود. در پایان دوره نیز سورس کد اندروید آن در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد.

در پایان دوره ساخت برنامه فیلیمو برای اندروید شما دانشجویان عزیز قادر به ساخت و توسعه یک اپلیکیشن کاملا حرفه ای فروش اشتراک فیلم و توسعه آن در تمامی مارکت های اندرویدی مخصوصا گوگل پلی می باشید و به راحتی می توانید از آن کسب درآمد کنید.

طراحی اپلیکیشن فیلمو در پلتفرم در اندروید استودیو انجام می شود و یک دوره کاملا پیشرفته می باشد و برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز دوره ساخت برنامه فیلیمو در اندروید، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن فیلیمو را براحتی و فقط با مشاهده فیلم آموزشی ما بسازید و از ساختن آن لذت ببرید.

دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید فیلیمو - خرید اشتراک فیلیمو - خرید اشتراک فیلم - برنامه فیلیمو برای اندروید - ساخت اپلیکیشن فیلم و سریال - ساخت برنامه فیلیمو | مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

دوره حرفه ای آموزش طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در اندروید

شما با یادگیری اصول پیاده سازی طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX در اندروید در این دوره که مطابق با سیستم طراحی Material Design شرکت گوگل آموزش دادیم و بکارگیری آن در برنامه اندرویدی که خواهید ساخت، می توانید کاربران بیشتری را جذب کنید تا از اپلیکیشن شما استفاده کنند؛ چون هر چقدر دیزاین اپلیکیشن شما حرفه ای تر و زیباتر باشد تعداد افراد بیشتری به مشتریان و کاربران شما اضافه خواهند شد. پس با این آموزش ها می توانید جذابیت های بصری زیادی در اپلیکیشن اندروید خود ایجاد کنید و این امر از اهمیت زیادی در ساخت اپلیکیشن موبایل برخوردار است.

در ضمن بیش از 50 پروژه حرفه ای طراحی UX UI اندروید به همراه سورس کد مربوطه در این پکیج آموزش تخصصی طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ساخته شده است تا شما با دید بازتری به طراحی اپلیکیشن بپردازید.

این دوره آموزشی برای اولین بار در ایران در سایت تخصصی آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است. به علت کمبود منابع آموزشی و درخواست های مکرر شما عزیزان برای آموزش حرفه ای بخش طراحی رابط کاربری در اندروید بر آن شدیم که برای ساخت این دوره آموزشی اقدام کنیم. امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و از یادگیری آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که دوره طراحی حرفه ای رابط کاربری در اندروید استودیو یک دوره پیشرفته می باشد که برای افراد مبتدی مناسب نیست. پیش نیاز این دوره، پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد پروژه محور  می باشد که ابتدا باید آن را یاد بگیرید و سپس با یادگیری این دوره می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید و اپلیکیشن های زیبا طراحی کنید.

آموزش طراحی رابط کاربری (طراحی UI اندروید) و آموزش طراحی تجربه کاربری (طراحی UX اندروید) - آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
مشاهده همه دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو
{ آموزشگاه آنلاین الکامکو }

مرجع آموزش برنامه نویسی اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت

شما فکر می کنید چرا جاوا بهترین زبان برنامه نویسی اندروید هستش؟ اگه نکته ای جا مونده یا در صورتی که سوال و  یا نظری در این رابطه دارید خوشحال می شویم زیر همین پست با ما درمیان بگذارید.

6 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
Persian
4 ماه گذشته

میشه با جاوا یه بازی پیچیده برای اندروید ساخت؟

پشتیبان فنی
پاسخ دادن به  Persian
4 ماه گذشته

بله میشه

ندا
6 ماه گذشته

برای یادگیری برنامه نویسی جاوا در اندروید سیستمم باید خیلی قوی باشه؟

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  ندا
6 ماه گذشته

برای اینکه جزئیات درباره سخت افزار سیستم برای برنامه نویسی اندروید بدونید پیشنهاد می کنم این مطلب زیر الکامکو رو بخونید.
چگونه یک لپ تاپ خوب برای برنامه نویسی اندروید پیدا کنیم؟

علیرضا سیرو
8 ماه گذشته

بنظر من برنامه نویسی جاوا برای اندروید یه قدرت عالیه

زیبا مقدم (پشتیبانی)
پاسخ دادن به  علیرضا سیرو
8 ماه گذشته

بله حتما همینطوره . قابلیت های زبان برنامه نویسی جاوا فوق العادست و می شه کارهای حرفه ای رو باهاش درست کرد

فهرست