چرا به تولید محتوا نیاز دارید؟

تولید محتوا از نظر گوگل پادشاه وب سایت شما به شمار می آید و به همین دلیل است که گوگل به محتوا اهمیت زیادی میدهد و تاثیر مستقیم روی سئو وبسایت شما دارد . در واقع سایت شما با تولید محتوا ی با کیفیت می تواند رتبه ی چشمگیری در گوگل پیدا کند و در صفحات اول گوگل نمایش داده شود . در غیر توقع داشتن رتبه خوب نداشته باشید . بنابراین برای سئو عالی و داشتن رتبه مناسب در موتورهای جستجو یکی از اصلی‌ترین موارد تولید محتوا میباشد. در واقع تولید محتوا یعنی دسته بندی اطلاعات به صورتیکه وقتی مخاطب آن را مطالعه می کند از خواندن آن لذت ببرد و نیازش نسبت به موضوع مورد نظرش را بر طرف کند. شاید بسیاری از افراد تصور کنند که منظور از تولید محتوا فقط محتوای متنی میباشد. در صورتی که علاوه بر متن ، تصویر، گرافیک ، عکس، صوت و ویدئو هم محتوا به حساب می آیند و هر کدام با توجه به فضای خاص خودشان در مکان های مورد نظر مختلف بکار میروند. مثلا برای اینستاگرام تولید محتوا به صورت یک عکس می باشد یا در یوتیوب ویدئو و…

نمایش سایت شما به مخاطبین ، خرید محصول از سایت و… همگی نتیجه تولید محتوا میباشند . تولید محتوای جذاب و مطابق با اصول سئو رتبه وبسایت را به طور چشمگیری افزایش می دهد . تولید محتوا ی مفید ، باعث جلب اعتماد مخاطبان می شود و آنها را تبدیل به مشتری دائمی می کند . با داشتن محتوایی که معرف شماست می توانید به برند شدن خود کمک کنید . کاربران به دنبال همین محتواهای تولید شده به سایت شما مراجعه میکنند و از سایت بازدید می کنند . هر چقدر وب سایت شما محتوای باکیفیت تر و بیشتری داشته باشد نزد گوگل محبوب تر می شود . اگر تولید محتوا به طور مرتب صورت پذیرد ، گوگل بیشتر شما را در صفحات برتر نمایش می‌دهد . با ایجاد محتوای مفید و آموزنده ، در منطقه تجاری خود تبدیل به یک منبع معتبر شوید .

تولید محتوا

تولید محتوا که برای شما انجام میشود دارای امکانات زیر میباشد :

محتوای تالیف و ترجمه شده

زمانیکه که گوگل در وبسایت شما محتوای تکراری ببیند ، رتبه سایت شما را کاهش خواهد داد . محتوایی که ما برای شما تولید میکنیم ، محتوای تالیف و ترجمه شده میباشد و به هیچ عنوان تکراری نیست .

رعایت کردن اصول و قوانین سئو در تولید محتوا

برای تولید محتوا ما از آخرین و به روز ترین الگوریتم های گوگل استفاده میکنیم . الگوریتم های منسوخ شده گوگل هیچ تاثیر مثبتی نخواهند داشت .

استفاده نکردن از محتواهای کپی برداری شده

اگر گوگل محتوای تکراری و کپی برداری شده در وبسایت شما مشاهده کند ، به شما امتیاز منفی خواهد داد و اگر این عمل زیاد تکرار شود در لیست سیاه گوگل قرار میگیرید و به راحتی نمیتوانید از آن خارج شوید .

به کار بردن نگارش استاندارد برای متون

متونی که در تولید محتوا به کار برده میشوند ، باید ساختار آنها از نظر نگارشی کاملا استاندارد و حساب شده باشد . استفاده از تگ ها و غیره همگی از ساختار استانداردی پیروی میکنند .

ساختن لینک های داخلی و خارجی

از نشر گوگل لینک هایی که در یک صفحه قرار میگیرند ، اهمیت آن صفحه را مشخص میکنند . ما در این زمینه نیز تمامی استانداردها را رعایت میکنیم .

سایز تمامی کلمات استاندارد میباشد

سایز تمامی کلماتی که در محتوا قرار میگیرند باید با توجه به حجم محتوا و همجنین محل قرارگیری آن کلمات از استانداردهای به خصوصی پیروی کند .

چگالی کلمات کلیدی در نظر گرفته میشود

تعداد و محل قرارگیری کلمات کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و بستگی به تعداد کلمات کل محتوا و خیلی از استانداردهای دیگر دارد . در نظر گرفتن محل و تعداد تکرار کلمات کلیدی از نظر گوگل خیلی خیلی مهم و کلیدی میباشد .

تعرفه تولید محتوا

در صورتیکه نیاز به مشاوره وراهنمایی دارید ، با شماره 09128577212 تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ یا تلگرام به همین شماره ، پیام خود را ارسال نمایید تا مشاوره و راهنمایی شوید. | راه های ارتباطی

محتوای تولید شده برای وبسایت

بستگی به نوع کسب و کار شما در رابطه با محتوا دارد

فعالیتهایی که در این زمینه انجام می شود شامل :

تولید محتوا که از ابتدا تا انتها بازنویسی شده است

تولید محتوا ی تالیفی

تولید محتوا ی ترجمه شده

سئو کردن کل محتوای تولید شده

استفاده از جدید ترین الگوریتم های گوگل

تولید محتوا با موضوعات مرتبط با وبسایت شما

به کار بردن کلمات کلیدی در مکان های مناسب و سئو کردن انها

در نظر گرفتن سلایق کاربران

نگارش صحیح و استاندارد

استفاده از تگ های مناسب

0
زمان تحویل (بستگی به تعداد محتواهای سفارش داده شده دارد)

خدمات دیگری که در این سایت به شما ارائه می شود:

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی:
فهرست